PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری جهت نوشتن یک مفاله در رابطه با Active Directory User and Groups در ویندوز سرور2008

Amir.Mansoury
December 19th, 2010, 00:06
سلام دوستان.

من الان روی سیستمم با vmware یک ویندوز سرور 2008 نصب کردم. هیچ کاریشم نکردم فقط نصبش کردم.

الان استاد گفته یک دامین توش بسازم و تعریف کنم و اینهایی که الان میگم از محیطش عکس بگیرم و کلا توضیح بدم.

Domain.com/Bulletin
compater
domain controller
foreign security privet
User and Group

بعد که روی User کلیک راست کرده و توی properties این تبها را هم ازش عکس بگیرم و جزئیاتشو کامل توضیح بدم.

َAccount
Profile
Member Of
dial in
Environment
session

و در نهایت Organization Unit

----------

الان موندم چیکار کنم. هیچی بلد نیستم. اگر هم تا 2الی 3روز آینده ندم بدبخت میشم.

Amir.Mansoury
December 19th, 2010, 12:56
دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم

Amir.Mansoury
December 19th, 2010, 15:22
کمک

Aria
December 19th, 2010, 20:26
سلام.

بیشترین کمکی که در این وقت کم میتونم به شما بکنم این هست که مراحل زیر رو به ترتیب دنبال کنید:

Start Menu ~> Run ~> dcpromo ~> enter

فقط موارد رو next کنید و نام دامنه رو انتخاب کنید (بقیه موارد برای کار شما تنظیم لازم نداره).

سپس سیستم restart میشه و بعد از ورود به حساب کاربری تحت دامنه، میتونید به Start برید و از بخش Administrator Tools بخش Active Directory Computers and Users رو باز کنید و یکم با موارد کار کنید تا تمام بخش هایی رو که مد نظر دارید رو پیدا کنید.

اگر کمک دیگری لازم بود لطفاً تاپیک رو update کنید و من سعی می کنم در اسرع وقت پاسخ رو به شما ارائه کنم (نمی تونم قولی بدم ببخشید، در حال تغییر office هستم).

با تشکر.