PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی نصب whmcs و کانفیگ امنیتی

A R M A N
March 12th, 2017, 16:24
سلام بنده قصد راه اندازی هاستینگ دارم

نصبش تو اینترنت هست و بلدم ولی چه هاستی براش باید انتخاب کنم و کانفیگ امنیتی چگونس؟

و در اخر هم لایسنس میخواد چطوریاس؟

amirhasan
March 12th, 2017, 16:25
هاست خاصی نداره همین معمولیا سیپنل و دایرکت تهیه کنید ، لاینسس هم میتونین بخرین ، یا میتونین نسخه نال شده دانلود کنید بدون نیاز به لاینسس

JahanSoft
March 12th, 2017, 19:38
آقا هاستینگ مثل وی پی ان نیست اگه دانش و سرمایه کافی نداری بیخیال شو. بخاطر خودت میگم!

A R M A N
March 12th, 2017, 20:32
آقا هاستینگ مثل وی پی ان نیست اگه دانش و سرمایه کافی نداری بیخیال شو. بخاطر خودت میگم!

سلام
میدونم عزیز دارم با این روش یادگیری میکنم که مسلط بشم وگرنه میتونستم هزینه پرداخت کنم کانفیگ و نصب کنن و ...

Mizban95
March 12th, 2017, 20:35
اگر حرفه ای نیستید میتونید برای شروع کار با ما همکاری کنید. برای جزئیات بیشتر در ارتباط باشید.

Ashkankamangar.ir
March 12th, 2017, 20:38
سلام
میدونم عزیز دارم با این روش یادگیری میکنم که مسلط بشم وگرنه میتونستم هزینه پرداخت کنم کانفیگ و نصب کنن و ...

سلام ابتدا از یه شرکت معتبر نمایندگی بگیرید(قیمتها در سایت موجود است)
سپس در همین انجمن تاپیکهای زیادی هست
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=46302

فقط هرگز نال نصب نکنید چون باگ داره نداشته باشه هم دردسر های خودش رو داره.شاید در این کار موفق بودید بعد باید دردسر بکشید برای اینکه بتونین از نال برید رسمی

Mizban95
March 12th, 2017, 20:40

فقط هرگز نال نصب نکنید چون باگ داره نداشته باشه هم دردسر های خودش رو داره.شاید در این کار موفق بودید بعد باید دردسر بکشید برای اینکه بتونین از نال برید رسمی

ببخشید میشه راجب این مورد توضیح بدید؟

Ashkankamangar.ir
March 12th, 2017, 20:45
ببخشید میشه راجب این مورد توضیح بدید؟

ببینید وقتی کسی نسخه ای رو نال میکنه پس به تمامی بخش های اون دسترسی داشته و شما هم همون فایل زیپ رو داخل هاست خودتون آپلود میکنید پس بین کد ها و فایل ها میتونه هر چیزی حتی راه نفوذ و شل باشه(البته شایدم نباشه) ولی این یک ریسک هست پس بهتره نسخه ی اصلی رو از سایت اصلی بگیرید

A R M A N
March 12th, 2017, 21:00

سلام بله اطلاع دارم وبسیار سپاسگذارم

Oscar
March 12th, 2017, 21:59
سلام بنده قصد راه اندازی هاستینگ دارم

نصبش تو اینترنت هست و بلدم ولی چه هاستی براش باید انتخاب کنم و کانفیگ امنیتی چگونس؟

و در اخر هم لایسنس میخواد چطوریاس؟

whmcs لایسنس داشته باشه خیلی بهتره اما بدون لایسنس هم میتونید استفاده کنید فقط باید از یجای معتبر دریافت کنید
whmcs کانفیگ امنیتی سختی هم نداره کلیاتش بصورت زیره که جزییاتتش هم تو انجمن هست با یه سرچ ساده پیدا میکنید

1. تغییر پوشه admin
2. ایجاد رمز دوم برای امنیت بیشتر پوشه مدیریت
3. انتقال پوشه های attachments و downloads و templates_c به قبل از public_html و تغییر نام آنها
4. بررسی سطح دسترسی فایل ها و پوشه ها
5. انتقال پوشه cron
6. محدود کردن آی پی پوشه مدیریت
7.تغییر سطح دسترسی فایل configuration.php
8. کد کردن محتوا فایل configuration.php