PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آی پی valid وب سایت برای PSPها

MaLaS
March 12th, 2017, 11:19
سلام دوستان

من از یه سرویس دهنده خارجی یک پلن هاستینگ گرفتم.

حالا این pspها که از من آی گی ولید رو میخواهند. باید چجور پیدا کنم؟

با ساپورتش که حرف میزنم میگم valid ip برای payment gateway میخوام، میگه منظورتو متوجه نمیشم

Kian
March 12th, 2017, 11:26
آی پی اصلی سرور سایت تون رو براشون ارسال کنید

MaLaS
March 12th, 2017, 11:29
آی پی اصلی سرور سایت تون رو براشون ارسال کنید

متشکر بابت پاسخ.
چطور میتونم پیدا کنم این آی پی اصلی سرور سایت رو؟

AtrafNet
March 12th, 2017, 12:03
سلام
شاید به جای Valid IP بگید که Dedicated IP می خواین بهتر متوجه بشن.
البته برای صرفاً اتصال به درگاه بانکی شاید آی پی اختصاصی نیاز نباشه ولی بهتر از هیچیه.
اما اگر قصد خرید آی پی اختصاصی ندارید می تونید از آی پی فعلی سرور که با پینگ گرفتن آدرس سایتتون می تونید پیداش کنید استفاده کنید.

پ.ن: وقتی میگن Valid IP اکثراً منظورشون اینه که آی پی متغیر نباشه و ثابت یا به اصطلاح Static باشه که خب در زمینه هاستینگ یه سرور میزبانی وب برای داشتن DNS های معتبر همیشه دارای آی پی ثابت و Valid هم هستش.

RealHAM
March 12th, 2017, 12:11
سلام
با قرار دادن اسکریپت پیوستی روی هاست می توانی Main IP سرور را بدست آورید و به psp بدهید

MaLaS
March 12th, 2017, 12:20
با تشكر از ٢ دوست گرامي
من اگه dedicated IP از هاستينگ بگيرم ديگه همون رو ارئه بدم، به درستي كار ميكنه؟
براي اون حالت ديگه هم، اسكريپتي كه ميگيد رو از كجا ميتونم دانلود كنم و آپلود كنم روي هاست؟

RealHAM
March 12th, 2017, 14:23
نه main ip سرور را باید اعلام کنید

AtrafNet
March 12th, 2017, 15:57
با تشكر از ٢ دوست گرامي
من اگه dedicated IP از هاستينگ بگيرم ديگه همون رو ارئه بدم، به درستي كار ميكنه؟
براي اون حالت ديگه هم، اسكريپتي كه ميگيد رو از كجا ميتونم دانلود كنم و آپلود كنم روي هاست؟

جناب اگه از سرویس هایی مثل CloudFlare.com استفاده نکرده باشید همونطور که گفتم با پینگ گرفتن آدرس سایتتون در اکثر مواقع می تونید متوجه آی پی سرور بشید.
برای پینگ گرفتن در منوی استارت سرچ کنید cmd و برنامه Command Prompt رو باز کنید و بنویسید ping mysite.com (به جای mysite.com آدرس سایت شما بدون www و http) و Enter بزنید تا آی پی رو ببینید نمونه:

http://s9.picofile.com/file/8289247518/ping.png