PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتی برای بک آپ گرفتن از هاست ما وجود دارد؟

سیدرضا بازیار
March 11th, 2017, 09:29
با سلام
من تعدادی سایت دارم که میخوام هر هفته یک بک آپ از سایت ها گرفته بشه و در یک مکان ذخیره بشه
سایتی وجود داره که با یک ابزار اختصاصی به صورت خودکار بتونه هر هفته یک فول بک آپ از همه سایت های ما بگیره و ذخیره کنه در یه سرور دیگه؟

phpcoding
March 11th, 2017, 09:33
من زیاد با وب سرویس CPanel کار نکردم و اطلاعاتی در این زمینه ندارم ازش
ولی اگه از DA یا به قول معروف DirectAdmin استفاده میکنید میتونید تنظیم کنید به طور مثال هر 24 ساعت یه بار از یوزر های رسیلر بکاپ گرفته بشه . هم در فایل منیجر خود رسیلر میتونید ذخیرش کنید در پوشه ی user_backups و هم میتونید مشخصات یه هاست دیگه رو بهش بدید و با مشخص کردن پوشه ی مقصد محتویات پشتیبانی گیری شده رو به صورت FTP منتقل کنید به مقصد میزبان
البته باید به رسیلر یا سرور میزبان خودتون دسترسی داشته باشید
گفتم این اطلاعات شاید کمکی کنه بهتون

a1994n1373
March 11th, 2017, 09:34
با ما در تماس باشید دوست عزیز

سیدرضا بازیار
March 11th, 2017, 09:35
با ما در تماس باشید دوست عزیز

لطفا همینجا معرفی نمایید

- - - Updated - - -

من زیاد با وب سرویس CPanel کار نکردم و اطلاعاتی در این زمینه ندارم ازش
ولی اگه از DA یا به قول معروف DirectAdmin استفاده میکنید میتونید تنظیم کنید به طور مثال هر 24 ساعت یه بار از یوزر های رسیلر بکاپ گرفته بشه . هم در فایل منیجر خود رسیلر میتونید ذخیرش کنید در پوشه ی user_backups و هم میتونید مشخصات یه هاست دیگه رو بهش بدید و با مشخص کردن پوشه ی مقصد محتویات پشتیبانی گیری شده رو به صورت FTP منتقل کنید به مقصد میزبان
البته باید به رسیلر یا سرور میزبان خودتون دسترسی داشته باشید
گفتم این اطلاعات شاید کمکی کنه بهتون
چون تعداد سایت ها زیاده نمیتونم با نیروز انسانی این کار رو انجام بدم
میخوایم یه سایت معتبر معرفی کنید که با یه هزینه به صورت خودکار هر هفته یه بک آپ از سایت ها تهیه کنه و در یه جای امن ذخیره کنه (یه سایت معتبر مثل گوگل درایو یا... باشه!)

host-net
March 11th, 2017, 09:44
درود
نمایندگی هستید یا یوزر عادی؟

phpcoding
March 11th, 2017, 09:45
لطفا همینجا معرفی نمایید

- - - Updated - - -

چون تعداد سایت ها زیاده نمیتونم با نیروز انسانی این کار رو انجام بدم
میخوایم یه سایت معتبر معرفی کنید که با یه هزینه به صورت خودکار هر هفته یه بک آپ از سایت ها تهیه کنه و در یه جای امن ذخیره کنه (یه سایت معتبر مثل گوگل درایو یا... باشه!)

اصلا نیازی به نیروی انسانی نیست دوست عزیز . خود شما یک بار تنظیم میکنید بعد دیگه خودش به صورت اتوماتیک هر 24 ساعت یه بار بکاپ گیری میکنه هیچ دخالت دستی هم نیاز نیست
البته اگه به رسیلر یا سرور دسترسی دارید
همین سوالی که دوست عزیز ازتون پرسیدن . نمایندگی هستید یا یوزر عادی ؟ یوزر عادی باشین همچین امکانی رو ندارید

سیدرضا بازیار
March 11th, 2017, 09:50
من یوزر عادی هستم و طراح وب
معمولا هر هفته یه سایت رو طراحی میکنم و براشون میزارم روی هاست اشتراکی هر شرکتی که خودشون دوست داشته باشن
اولش میخواستم خودم هاستینگ بزنم و همه اون سایت ها رو پشتیبانی کنم اما هنوز تجربه هاستینگ رو ندارم...
اما میخوام هر هفته یه فول بک آپ از همه سایت هاشون داشته باشم

میشه روی گوگل درایو این کار رو انجام داد؟

amirhasan
March 11th, 2017, 09:51
سلام شما باید هاست بک اپ خریداری کنید ،

اگر پنل whm دسترسی دارید که این اموزش
https://www.tehranhost.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D8%A8%DA%A9-%D8%A2%D9%BE-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84/
اگر پنل ندارین اموزش پایین انجام بدین

http://my.mihanwebhost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=62

اگر سئوالی داشتین در خدمتم ، اطلاعات در امضا هست :53:

lordtarh
March 11th, 2017, 09:53
من یوزر عادی هستم و طراح وب
معمولا هر هفته یه سایت رو طراحی میکنم و براشون میزارم روی هاست اشتراکی هر شرکتی که خودشون دوست داشته باشن
اولش میخواستم خودم هاستینگ بزنم و همه اون سایت ها رو پشتیبانی کنم اما هنوز تجربه هاستینگ رو ندارم...
اما میخوام هر هفته یه فول بک آپ از همه سایت هاشون داشته باشم

میشه روی گوگل درایو این کار رو انجام داد؟

درود پیشنهاد خوبی برای شما داریم
در تلگرام با ما در تماس باشید
@Xx_LORD_xX