PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادگیری هاستینـگ و وب

A R M A N
March 10th, 2017, 17:07
سلام به دوستان باهوش و گلم
خسته نباشید عزیزان
وقت بخیر

دوستان من علاقه زیادی به راه اندازی هاستینگ دارم و از وضعش هم با خبرم که هزینه متوسط به بالایی میخواد و کار بلد بودن و ....
یه هاستینگ هم هست که برای دوست بنده میباشد که من مثلا جواب بعضی از تیکت هارو میدم و ...
من دوست دارم از صفر تا صد شو یاد بگیرم و کاملا مسلط بشم

به نظر تون از کجا شروع کنم؟؟

+ میخوام برای شروع یه هاستینگ بزنم و نمایندگی بگیرم از شرکت های مختلف تا روش کار کنم و کاربلد بشم

ممنون میشم کمکم کنید

خیلی ممنونم از اینکه خوندید و یا علی

Ashkankamangar.ir
March 10th, 2017, 17:18
سلام به دوستان باهوش و گلم
خسته نباشید عزیزان
وقت بخیر

دوستان من علاقه زیادی به راه اندازی هاستینگ دارم و از وضعش هم با خبرم که هزینه متوسط به بالایی میخواد و کار بلد بودن و ....
یه هاستینگ هم هست که برای دوست بنده میباشد که من مثلا جواب بعضی از تیکت هارو میدم و ...
من دوست دارم از صفر تا صد شو یاد بگیرم و کاملا مسلط بشم

به نظر تون از کجا شروع کنم؟؟

+ میخوام برای شروع یه هاستینگ بزنم و نمایندگی بگیرم از شرکت های مختلف تا روش کار کنم و کاربلد بشم

ممنون میشم کمکم کنید

خیلی ممنونم از اینکه خوندید و یا علی

سلام هاستینگ چند بخش داره
اول اینکه باید حس مسئولیت پذیری داشته باشید چون شروع کارتونه و شرکت و پشتیبان ندارید باید بدونین گاهی وقتا 3 صبح سایت دان میشه و شما باید از خواب بزنید و کار رو اکی کنید
گاهی وقتا شاید یک هفته نتونید بخوابید

بخش دوم اینکه شما نمایندگی میگیرید در اصل کار با کنترل پانل ها رو یاد میگیرید و وقتی برید بالاتر و سرور بخرید میرید تو آموزشهای خط فرمان لینوکس و ریز کاری های امنیتی پس با گرفتن نمایندگی شما 40 درصد هاستینگ رو یاد میگیرید

بخش سوم مشکلات پیرامون هست اینکه وقتی پیشرفت کنید مورد حملات قرار میگیرید و باید بتونین دفع کنین

بخش چهارم هم مشکلاتی مثل نماد اعتماد دروازه پرداخت و ساماندهی و خیلی موارد دیگه که اقعا زیر فشار کار اذیتتون میکنه

برای یادگیری هاستینگ به نظرم نمایندگی بگیرید ولی برند رو بالا نیارید
دستکاریش کنید
و هر مشکلی یا اروری دیدید اون اورور رو در فروم سیپنل یا دایرکت ادمین سرچ کنین و اینجوری با امتحان و خطا یاد میگیرید
تا کاملا راه نیوفتادید هاست نفروشید که با اولین اشتباه نامتون خراب میشه

A R M A N
March 10th, 2017, 17:36
سلام هاستینگ چند بخش داره
اول اینکه باید حس مسئولیت پذیری داشته باشید چون شروع کارتونه و شرکت و پشتیبان ندارید باید بدونین گاهی وقتا 3 صبح سایت دان میشه و شما باید از خواب بزنید و کار رو اکی کنید
گاهی وقتا شاید یک هفته نتونید بخوابید

بخش دوم اینکه شما نمایندگی میگیرید در اصل کار با کنترل پانل ها رو یاد میگیرید و وقتی برید بالاتر و سرور بخرید میرید تو آموزشهای خط فرمان لینوکس و ریز کاری های امنیتی پس با گرفتن نمایندگی شما 40 درصد هاستینگ رو یاد میگیرید

بخش سوم مشکلات پیرامون هست اینکه وقتی پیشرفت کنید مورد حملات قرار میگیرید و باید بتونین دفع کنین

بخش چهارم هم مشکلاتی مثل نماد اعتماد دروازه پرداخت و ساماندهی و خیلی موارد دیگه که اقعا زیر فشار کار اذیتتون میکنه

برای یادگیری هاستینگ به نظرم نمایندگی بگیرید ولی برند رو بالا نیارید
دستکاریش کنید
و هر مشکلی یا اروری دیدید اون اورور رو در فروم سیپنل یا دایرکت ادمین سرچ کنین و اینجوری با امتحان و خطا یاد میگیرید
تا کاملا راه نیوفتادید هاست نفروشید که با اولین اشتباه نامتون خراب میشه

سلام ممنون از توضیحات کامل شما

من میخوام مثلا یه هاسنیگ معمولی داشته باشم که روش کار کنم و به قول معروف استاد کار بشم و چون فعلا تحصیل میکنم بعد که مغازه و کارمو گسترش دادم بتونم یه برند بزرگی رو راه اندازی کنم

ممنون از راهنمایی شما

AtrafNet
March 10th, 2017, 17:37
سلام

به نظر من مهم ترین بخشش صبوری بالا در برابر همه چیز هست که بتونید در همه شرایط با تفکر کامل و آینده نگری برخورد کنید.

چون که اولاً شما شاید حتی تا چند ماه یه مشتری هم نداشته باشید دوماً شاید همون چند مشتری هم آدم های ناهنجاری توشون پیدا بشه که بهتون توهین کنن یا حتی بر علیه شما کار های بدی مثل از عمد ارسال محتوای خلاف قوانین ایران رو ایجاد کنن تا مثلاً با دردسر سازی شما رو زمین بزنن (دیدم که میگم الکی نیست).

تو همه این موارد اگه صبور باشید می تونید راحت تر فکر کنید و آخرش با نهایت احترام به مشتری مشکل رو حل کنید نمونه اش هم دیدم پشتیبان هایی که مشتری بدترین فحش ها رو میده و تازه تهدید هم میکنه ولی آخرش مسئولای هاستینگ حتی یه تو هم به طرف نمیگن و از اول تا آخر محترمانه در صدد حل مشکل هستن تا اینکه حتی اگه مشتری کارش به شکایت از هاستینگ هم بکشه پای خودش گیره چون در جواب گویش محترمانه کلی توهین و اهانت کرده :)

A R M A N
March 10th, 2017, 17:48
سلام

به نظر من مهم ترین بخشش صبوری بالا در برابر همه چیز هست که بتونید در همه شرایط با تفکر کامل و آینده نگری برخورد کنید.

چون که اولاً شما شاید حتی تا چند ماه یه مشتری هم نداشته باشید دوماً شاید همون چند مشتری هم آدم های ناهنجاری توشون پیدا بشه که بهتون توهین کنن یا حتی بر علیه شما کار های بدی مثل از عمد ارسال محتوای خلاف قوانین ایران رو ایجاد کنن تا مثلاً با دردسر سازی شما رو زمین بزنن (دیدم که میگم الکی نیست).

تو همه این موارد اگه صبور باشید می تونید راحت تر فکر کنید و آخرش با نهایت احترام به مشتری مشکل رو حل کنید نمونه اش هم دیدم پشتیبان هایی که مشتری بدترین فحش ها رو میده و تازه تهدید هم میکنه ولی آخرش مسئولای هاستینگ حتی یه تو هم به طرف نمیگن و از اول تا آخر محترمانه در صدد حل مشکل هستن تا اینکه حتی اگه مشتری کارش به شکایت از هاستینگ هم بکشه پای خودش گیره چون در جواب گویش محترمانه کلی توهین و اهانت کرده :)

درود

توضیحات جالبی بود

سپاسگذارم

Mizban95
March 10th, 2017, 18:51
با سلام و احترام
به نظرم به جای نمایندگی با سرور مجازی شروع کنید! اگر واقعا در کار هاستینگ مصمم هستید از همین امروز کار با سرور مجازی رو یاد بگیرید .شاید یکم زمان ببره تا حرفه ای بشید ولی در عوض با قدرت کارتون رو شروع کردید و اعتماد سازی بین شما و مشتری بهتر صورت میگیره.
با آرزوی موفقیت

xphost
March 10th, 2017, 19:54
توصیه میکنم نمایندگی بگیر
اسکریپ های مختلف رو نصب کنید تا یادبگیرید
کمی تحقیق کنید
بعدش یک سرور مجازی بخر
راه و روش کانفیگ سی پنل رو اماده سازیشو یاد بگیر
بعد برو به کمک یه هاستینگ خوب که توصیه میکنم اگر خواستی راهنماییت کنم
یک سرور اختصاصی بخر
و کارتو جدی تر کن

ولی بدون باید پشتیبانی خوبی بدی تا مشتری جذب کنی
سرور پرسرعت و امنی باید داشته باشی
قیمت مناسب بفروشی نه خیلی ارزون نه خیلی گرون
و اخر 24 ساعته درگیری یک روز ممکنه خسته شی
ولی سعی کن اگر دوستش داری درگیرش شو
حتی مجبوری سفر عیدم که میری یک لپتاب با مودم همراه پیشت باشه
در کل امیدوارم خوش بگذره بهت:113:

A R M A N
March 10th, 2017, 20:27
توصیه میکنم نمایندگی بگیر
اسکریپ های مختلف رو نصب کنید تا یادبگیرید
کمی تحقیق کنید
بعدش یک سرور مجازی بخر
راه و روش کانفیگ سی پنل رو اماده سازیشو یاد بگیر
بعد برو به کمک یه هاستینگ خوب که توصیه میکنم اگر خواستی راهنماییت کنم
یک سرور اختصاصی بخر
و کارتو جدی تر کن

ولی بدون باید پشتیبانی خوبی بدی تا مشتری جذب کنی
سرور پرسرعت و امنی باید داشته باشی
قیمت مناسب بفروشی نه خیلی ارزون نه خیلی گرون
و اخر 24 ساعته درگیری یک روز ممکنه خسته شی
ولی سعی کن اگر دوستش داری درگیرش شو
حتی مجبوری سفر عیدم که میری یک لپتاب با مودم همراه پیشت باشه
در کل امیدوارم خوش بگذره بهت:113:

با سلام و عرض احترام

یکی از ویژگی هام که خودم خیلی دوسش دارم اینه که علاقه زیادی به پشتیبانی و کمک به مردم دارم.

ممنونم از توضیحات کامل شما

خسته نباشی.