PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : godaddy

Parshosts
June 15th, 2009, 08:36
سلام
خواستم بدونم اگه واسه دامنه اصلی یه سرور که آمرکایی هست از godaddy دامنه بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ (این دامنه رو فقط واسه فرار از تحریم می خوام)
و اگه یه دامنه دیگه روی DNS هایی که از دامنه godaddy هست قرار بگیره از ایران سایت اولی ( اون که از godaddy نیست) باز میشه؟

amin2755
June 15th, 2009, 11:07
godaddy با ایرانی و ایرانی مشکل داره. واسه همین اگه حتی شک کنه شما از ایران هستید یا بیشتر کاربران شما ایرانی هستند، خیلی راحت حقوق شما را نادیده میگیره حتی ممکنه دامین شما را مسدود کنه.
اگه قصد دارید از شرکت های خارجی دامین خریداری کنید، شرکت های بهتری واسه این منظور وجود دارن.

Parshosts
June 15th, 2009, 12:49
godaddy با ایرانی و ایرانی مشکل داره. واسه همین اگه حتی شک کنه شما از ایران هستید یا بیشتر کاربران شما ایرانی هستند، خیلی راحت حقوق شما را نادیده میگیره حتی ممکنه دامین شما را مسدود کنه.
اگه قصد دارید از شرکت های خارجی دامین خریداری کنید، شرکت های بهتری واسه این منظور وجود دارن.

دوست عزیز شما منظور بنده رو درست متوجه نشدید من می دونم با ایران مشکل داره ولی چیزی که هست من می خوام از دامنه ای که از این شرکت می گیرم واسه دامنه اصلی یه سرور استفاده کنم که با اون بتونم لایسنس بگیرم

Vahid
June 16th, 2009, 11:57
خواستم بدونم اگه واسه دامنه اصلی یه سرور که آمرکایی هست از godaddy دامنه بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ (این دامنه رو فقط واسه فرار از تحریم می خوام)
اگه بفهمند ایرانی هستی میبندند دامینت رو
بستگی به کار خودت داره

MelatHOST
June 16th, 2009, 12:02
دوست عزیز شما منظور بنده رو درست متوجه نشدید من می دونم با ایران مشکل داره ولی چیزی که هست من می خوام از دامنه ای که از این شرکت می گیرم واسه دامنه اصلی یه سرور استفاده کنم که با اون بتونم لایسنس بگیرم
من این کار را تایید میکنم
اگر از لحاظ مراحل ثبت و آی پی که باهاش ثبت میکنید و ... رعایت کنید بهترین راه فرار از تحریم است
(البته اگر این دامین را میخواهید برای host name تعیریف کنید پیشنهاد میکنم راه خوبیست)