PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امن کردن vps

Parshosts
June 15th, 2009, 07:52
سلام
دوستان من یه vps با پنل Lxadmin دارم و می خواستم بدونم برای امن سازی و بالا بردن امنیتش چیکار کنم ؟
برنامه خاصی باید نصب کنم ؟ یا تنظیمات خاصی داره ؟
لطفا کسایی که با Lxadmin کار کردن جواب بدن

NovinServer
June 15th, 2009, 22:02
سلام ، پیشنهاد من اینکه اول یک فایروال بریز تا سرور و .... تا حدودی امن شود !
بعد هم فاکشن های خطرناک ببند و ....
این می تواند تا حدودی به امنیت سرور و ... شما کمک کند . :)

baghebahar
June 16th, 2009, 07:13
بعد هم فاکشن های خطرناک ببند و ....
این می تواند تا حدودی به امنیت سرور و ... شما کمک کند . :)

فانكشن هاي خطرناك را ميتونيد بگيد

Vahid
June 16th, 2009, 11:08
توی فروم سرچ کنید
چندین مرتبه بحثش شده

Parshosts
June 16th, 2009, 19:35

نوین سرور عزیز من توی انجمن که یه گشتی زدم دیدم واسه LXadmin یه عده گفته بودن نیاز به فایروال نداره چون خودش داره نظر شما چیه؟ راستی یه فایروال با کانفینگش معرفی می کنید؟
اگه مستر عزیز هم نظر بدن خیلی خوشحال می شم. ( چون ایشون با LXadmin آشنایی زیادی دارن)

Nikihost
June 16th, 2009, 19:56
خود kloxo admin یه فایروال قوی داره که در مقابل DDOS و .. خیلی مقام است که بنام LxGard میباشد. شما lxgard را بروز نگه دارید فکر کنم کافی باشد

NovinServer
June 17th, 2009, 03:52
فانكشن هاي خطرناك را ميتونيد بگيد

بله ، فاکشن های زیر خطرناک هستند و بهتر است برای امنیت بیشتر Disable شوند :

fpassthru,crack_check,crack_closedict,crack_getlas tmessage,crack_opendict,psockopen,php_ini_scanned_ files,hell-exec,system,dl,ctrl_dir,phpini,tmp,safe_mode,syste mroot,server_software,get_current_user,HTTP_HOST,i ni_restore,popen,pclose,exec,shell_exec,suExec,pas sthru,proc_open,proc_nice,proc_terminate,proc_get_ status,proc_close,pfsockopen,leak,apache_child_ter minate,posix_kill,posix_mkfifo,posix_setpgid,posix _setsid,posix_setuid,escapeshellcmd,escapeshellarg ,posix_ctermid,posix_getcwd,posix_getegid,posix_ge teuid,posix_getgid,posix_getgrgid,posix_getgrnam,p osix_getgroups,posix_getlogin,posix_getpgid,posix_ getpgrp,posix_getpid,posix_getppid,posix_getpwnam, posix_getpwuid,posix_getrlimit,posix_getsid,posix_ getuid,posix_isatty,posix_setegid,posix_seteuid,po six_setgid,posix_times,posix_ttyname,posix_uname,p osix_access,posix_get_last_error,posix_mknod,posix _strerror,posix_initgroups,posix_setsidposix_setui d,perl,rsync,wget,./,python,touch,whoami,cat,perm,find

NovinServer
June 17th, 2009, 03:57
نوین سرور عزیز من توی انجمن که یه گشتی زدم دیدم واسه LXadmin یه عده گفته بودن نیاز به فایروال نداره چون خودش داره نظر شما چیه؟ راستی یه فایروال با کانفینگش معرفی می کنید؟
اگه مستر عزیز هم نظر بدن خیلی خوشحال می شم. ( چون ایشون با LXadmin آشنایی زیادی دارن)

نظر من نصب فایروال APF می باشد که هم دیوار اتشین قوی است هم Anti DDOS قدرتمندی دارد . :)

خود kloxo admin یه فایروال قوی داره که در مقابل DDOS و .. خیلی مقام است که بنام LxGard میباشد. شما lxgard را بروز نگه دارید فکر کنم کافی باشد

این نکته هم نکته خوبی بود اما نصب APF در حفظ امنیت بیشتر بهتر است . :)

WebRang
June 17th, 2009, 08:15
سلام
دوستان من یه vps با پنل Lxadmin دارم و می خواستم بدونم برای امن سازی و بالا بردن امنیتش چیکار کنم ؟
برنامه خاصی باید نصب کنم ؟ یا تنظیمات خاصی داره ؟
لطفا کسایی که با Lxadmin کار کردن جواب بدن
سلام
حرف دوستان همشون کاملا" درسته!
ال ایکس ادمین خودش دارای فایروال قوی هست!

سکیورکردن سرور مجازی هم تو بخش آموزش ها هست!

لینک های زیر رو چک کنید! 100% مشکلتون حل میشه :

http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=214
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1439
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1418

نصب LiteSpeed هم من بهتون پیشنهاد میکنم!
علاوه بر قدرتمندکردن سرورتون امنیت رو هم تا حد خوبی بالا میبره!

* بازم تو فروم بگردین ... زیاد پیدا میشه! :67: