PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف طرح های آپلود رایگان در سرویس adsl؛ کف قیمت ترافیک داخلی مشخص شد

ata3929
March 7th, 2017, 20:22
معاون سازمان تنظیم مقررات از تغییر روش محاسبه ترافیک اینترنت ADSL خبر داد و گفت از این به بعد، محاسبه حجم مصرفی در سرویس ADSL بر اساس مجموع ترافیک ارسالی و دریافتی خواهد بود.
صادق عباسی شاهکوه اظهار داشت پیش از این برخی ارائه دهندگان خدمات اینترنت فقط ترافیک دریافتی (دانلود) را به عنوان حجم مصرفی کاربر محاسبه می کردند، اما از این به بعد همه آنها موظفند ترافیک ارسالی (آپلود) را نیز به حساب کاربر منظور نمایند.
معاون سازمان رگولاتوری افزود این وضعیت حدود 10 الی 12 درصد افزایش هزینه را برای کاربرانی که ارسال اطلاعات زیادی دارند، در پی خواهد داشت، اما از آنجا که تعداد این کاربران بسیار کم است و همچنین به خاطر کاهش 50 درصدی نرخ ترافیک داخلی، در عمل تغییر چندانی نسبت به گذشته ایجاد نخواهد شد.
عباسی در مورد اعمال تخفیف 50 درصدی ترافیک داخلی می گوید در حال حاضر شرکت های ارائه دهنده اینترنت به این مصوبه عمل می کنند و ترافیک 200 الی 300 سایت داخلی حداقل به صورت نیم بها محاسبه می شود، اما ممکن است فعلاً دستورالعمل اجرا در شرکت ها یکنواخت نباشد.
وی همچنین در مورد تعیین سقف و کف مجاز قیمت ترافیک داخلی و بین المللی در سرویس ADSL نیز اعلام کرد طبق مصوبات اخیر، کف تعرفه اینترنت برابر 60 درصد و کف تعرفه اینترانت برابر 10 درصد قیمت اصلی تعیین شده است.
به عنوان مثال هزینه هر گیگابایت ترافیک بین المللی برابر 3000 تومان است که شرکت ها می توانند حداکثر با 40 درصد تخفیف، هر گیگابایت را 1800 تومان بفروشند. تعرفه یک گیگابایت اینترنت داخلی نیز 1500 تومان است اما شرکت های ارائه دهنده خدمات می توانند با اعمال حداکثر 90 درصد تخفیف، هر گیگابایت ترافیک داخلی را به مبلغ 150 تومان عرضه کنند.

منبع: فارس (http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13951216001014)

DANG3R
March 7th, 2017, 20:37
به عبارتی گند زدن به اینترنت کشور
اپلود رو که هزینه گداشتن
ترافیکم ارزان نکردند
مثل اینکه جشنواره و تخفیف هم توافق شرکت های خصوصی هست که ارایه ندند
کلا اینترنت کشور تعطیل

alirezakaj
March 7th, 2017, 20:42
اپلود رو که هزینه گداشتن
ترافیکم ارزان نکردند
کلا اینترنت کشور تعطیل
حتی ترافیک رایگان شبانه هم از سرویس مخابرات بنده حذف کردن
یه مشت کلاه بردار بی...رف . از طرفی نرخ ترافیک رو پایین اووردن حالا دوباره بالا بردن با این حرکت و دارن اینترنت ایرانو به نابودی میکشن قشنگ خیلی راحت

ata3929
March 7th, 2017, 20:43
اپلود رو که هزینه گداشتن
ترافیکم ارزان نکردند
کلا اینترنت کشور تعطیل

دقیقا شرکتا همشون دستوشون یکی هست و همشون طرحای فروش و برداشتن

مطمئن باشید باز هم اینترنت در نهایت برای کاربران گران خواهد شد.

alirezakaj
March 7th, 2017, 20:46
دقیقا شرکتا همشون دستوشون یکی هست و همشون طرحای فروش و برداشتن

مطمئن باشید باز هم اینترنت در نهایت برای کاربران گران خواهد شد.

پس از گذشت چنیدن سال از افتتاح اینترنت در ایران در حالیکه در کشور های جهان اول اینترنت رایگان محاسبه میشود ایران همچنان در صدر گران ترین اینترنت های جهان به سر میبره حتی کشور از بیخ نابود تایلند هم توسط بالون های گوگل ساپورت اینترنت رایگان شده ولی ایران همچنان برا خودش میتازه

armin.rf
March 7th, 2017, 20:49
سلام .. گریزی به های وب :
های وبم که داره ما رو س**** میکنه :|

قبلا خیلی عالی بود اما جدیدا ....

پکیج هاش و عوض کرده و پکیج جدیدش مفت نمی ارزه .
فشفشه هاش رو ببینید
4 گیگ 1 روز : 2 تومن
30 گیگ 18 روزه : 15 تومن
50 گیگ 30 روزه " 30 تومن

یکی کم حجم تر بخواد چی :|
سرعتشم نسبت به قبل افتضاح شده .
اون روزم با اعتماد به نفس تمام زنگ زدن نظر سنجی کنن بنده هم کم نذاشتم همه رو 1 دادم از 10:\

واقعا اینترنت ایران داره از بین میره

ata3929
March 7th, 2017, 21:01
سلام .. گریزی به های وب :
های وبم که داره ما رو س**** میکنه :|

قبلا خیلی عالی بود اما جدیدا ....

پکیج هاش و عوض کرده و پکیج جدیدش مفت نمی ارزه .
فشفشه هاش رو ببینید
4 گیگ 1 روز : 2 تومن
30 گیگ 18 روزه : 15 تومن
50 گیگ 30 روزه " 30 تومن

یکی کم حجم تر بخواد چی :|
سرعتشم نسبت به قبل افتضاح شده .
اون روزم با اعتماد به نفس تمام زنگ زدن نظر سنجی کنن بنده هم کم نذاشتم همه رو 1 دادم از 10:\

واقعا اینترنت ایران داره از بین میره

دقیقا مثل من
بعد شکایت کردم ازشون گفتم که پشیمون شدم از نظر سنجی که کردم میخوام دوباره تجدید کنمگفتن دیگه نمیشه.
ولی عوضش چند روز بهد از سازمان تنظیم مقرار برام sms امد که میتونید نظر سنجی کنید درباره های وب منم خوب نمره دادم که حالشون قشنگ جا بیاد.

بهشون میگم چرا گرون کردین میگن که گرون نکردیم که 20 گیگ اضافه و میدیم 10 تومن ( در فشفشه 70 گیگ که تازه گزاشتن)
میگم چرا زور میگین به آدم من 70 گیگ لازم ندارم همون 50 گیگ و بدین میگه که بر اساس نظر مشتکین این طرح گذاشته شده ، بعد میرم اینسا میبینم همه از دم شاکی از طرح جدید
بهشون میگم اینا که ناراضی هستن میگه که شرکت اینجوری تصمیم گرفته

خلاصه دیگه در حرف زدن مشتری مداری ولی در عمل حرف شرکت و توان مشتری مهم نیست

Amy
March 7th, 2017, 21:39
به کره ی شمالی 2 خوش آمدید :53:

ColdWorld
March 7th, 2017, 21:39
از شبکه ضد ملی و من دراوردی و عجیب و غریب انتظار بیشتر از این نداشته باشید هی رسانه های دولت میگفتن مشکلی برای اینترنت پیش نمیاد!
اینا میلیارد میلیارد هزینه کردن برای این طرح ضد انسانی بعد بیان برای شما ارزون کنن هر کی اینطوری فکر میکرده خواب دیده خیر باشه
حالا تازه اولشه فاجعه اصلی در راهه! دو تا کشور پی این موضوع رفتن 1- کره شمالی 2-ایران

bahra
March 7th, 2017, 21:43
حتی ترافیک رایگان شبانه هم از سرویس مخابرات بنده حذف کردن
یه مشت کلاه بردار بی...رف . از طرفی نرخ ترافیک رو پایین اووردن حالا دوباره بالا بردن با این حرکت و دارن اینترنت ایرانو به نابودی میکشن قشنگ خیلی راحت

من سرویس مخابرات خراسان رضوی دارم دانلود شبانه از 4 تا 9 صبح دارم یعنی برای منم حذف شده؟!؟!؟!؟!

ali1232
March 7th, 2017, 22:00
سلام
من نامحدود256 مخابرات دارم امروز تماس گرفتم میگم میخوام ارتقا بدم میگه اگه بخوای ارتقا بدی باید حجمی بخری و سرویس نامحدودت کنسل میشه
!!!
یعنی با این سرعت های افتضا مگه چقدر میشه دانلود کرد که مخابرات نامحدود را برداشته و داره حجم فروشی میکنه

ata3929
March 7th, 2017, 22:59
مطمئن باشید باز هم اینترنت گران خواهد شد.
شک نکنید

delshad
March 7th, 2017, 23:34
:55:مرگ بر امریکا - :^o من دیروز اینترنت برای یکی خریدم مخابرات اذربایجان غربی 3 گیگ سرعت 128 ماهانه 10 هزار تومن تصورشو بکن:-|تخفیف دادن بعد مالیات روش اومده شده همون 3200 گیگی

saeed.mihan
March 7th, 2017, 23:37
طبیعتا باید قرارداد مشترکین قدیمی را حفظ میکردن چرا کنه طبق ماده 4 قانون مدنی، قانون جدید عطف به ماسبق نمی شود و تاثیر آن بر آینده است مگر در مقررات خاص.
ولی اینکه سریعا همه دست بکار شدن و برای همه مشترکین اعمال کردن، واقعا چرا..

mtbirir
March 8th, 2017, 08:03
طبق قانون پایان قرارداد مشترکین پایان زمان پکیج در سرویس پایه می باشد و گیگ اضافه و فشفشه شامل آن نمیشه .... روزی که آپلود رایگان شد برای همه اعمال شد و کسی اعتراض نکرد حالا هم باید به همه اعمال بشه..... کلا قیمت اینترنت سیاسی هستش و یه دستهایی تو کاره و شرکتها زیاد منتفع نمیشند ... تازه کجاش رو دیدید طبق مصوبه ۲۳۰ بایستی هزینه آبونمان مخابرات از ۱۰۰۰ تومن بشه ۳۵۰۰ تومن و این مصوبه یکطرفه هستش و به ضرر کاربر و به نفع مخابرات تا مخابرات در مقابل شرکتهای خصوصی تقویت بشه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk