PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سئو

a1994n1373
March 7th, 2017, 09:42
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز .

به یک سئو کار حرفه ای که بتونه یه سایت در زمینه هاستینگ و خدمات مبتنی بر وب رو بیاره صفحه اول گوگل نیازمندیم .

لطفا کسانی مایل به همکاری هستن نمونه کار + هزینه پیشنهادی رو به شماره ای که در امضا موجود هست تلگرام کنن . با تشکر

almandata
March 7th, 2017, 10:48
سلام

کیورد مد نظرتون چی هستش؟

Farid Saadat
March 7th, 2017, 11:02
درود. کلمات کلیدی مورد نظرتون رو ارسال کنید، کارشناس سئو ما بررسی می کنند و هزینه ماهیانه به شما اعلام خواهد شد.
ضمنا اگر کلمات کلیدی مورد نظر شما، کلماتی مانند خرید هاست و امثالهم هست، باید عرض کنم هیچ شخصی نمیتونه شما رو به صفحه اول بیاره چون رقباتون با دامین های چند ساله هستند و شما نمیتونید جای اونها رو به این زودی ها بگیرید.
ارادتمند

a1994n1373
March 7th, 2017, 11:36
کلمات کلیدی :
خرید هاست
هاست لینوکس
طراحی سایت
پنل پیامک

Farid Saadat
March 7th, 2017, 11:53
کلمات کلیدی :
خرید هاست
هاست لینوکس
طراحی سایت
پنل پیامک
بنده ضمانت می کنم کسی اگر گفت شما رو با این کلمات کلیدی به صفحه یک میاره و آخرش هم آورد، همه هزینه سئوشون من می پردازم. امکانش حتی 1 درصد هم ممکن نیست + سایتتون پنالتی میشه اگر از روش های خلاف استفاده بشه. بنده فقط تذکرات که وجدانم میگفت رو عرض کردم خدمتتون.
ارادتمند شما

a1994n1373
March 7th, 2017, 11:56
خوب پس اینهمه سایتی که الان صفحه اولن چیکار کردن ؟؟؟؟

om!d-D
March 7th, 2017, 13:17
کلمات کلیدی ترکیبی استفاده کنید.این کلمات خیلی تاپ هستند و فرصت زیادی لازم دارند تا بازخورد خوبی داشته باشند.پیشنهاد میکنم اگر قصد صرف هزینه بالا دارید برای سئو با این شرایط ، بودجه خودتون رو صرف تبلیغات کنید.

almandata
March 7th, 2017, 13:22
بنده ضمانت می کنم کسی اگر گفت شما رو با این کلمات کلیدی به صفحه یک میاره و آخرش هم آورد، همه هزینه سئوشون من می پردازم. امکانش حتی 1 درصد هم ممکن نیست + سایتتون پنالتی میشه اگر از روش های خلاف استفاده بشه. بنده فقط تذکرات که وجدانم میگفت رو عرض کردم خدمتتون.
ارادتمند شما
سلام
ینی هیچ امکانی نداره؟!

فقط یکم هزینه بر هستش

نویسنده مطالب اختصاصی

فعالیت در شبکه های اجتماعی

و............

negarnovin
March 7th, 2017, 13:23
سلام در خدمت شما هستیم
کلمه یا کلماتی که می خواهید بالا بیاید
و کلیه توضیحات را برای ما ارسال کنید
قیمت و زمان انجام اعلام می گردد

ارسال درخواست پشتیبانی (http://negarnovin.com/client/submitticket.php)

a1994n1373
March 7th, 2017, 13:48
کلمات کلیدی ترکیبی استفاده کنید.این کلمات خیلی تاپ هستند و فرصت زیادی لازم دارند تا بازخورد خوبی داشته باشند.پیشنهاد میکنم اگر قصد صرف هزینه بالا دارید برای سئو با این شرایط ، بودجه خودتون رو صرف تبلیغات کنید.

ممنون
دوست عزیز ولی معنای کلمات کلیدی ترکیبی رو نگرفتم . میشه یکم توضیح بدین لطفا ؟

Farid Saadat
March 7th, 2017, 14:34
سلام
ینی هیچ امکانی نداره؟!

فقط یکم هزینه بر هستش

نویسنده مطالب اختصاصی

فعالیت در شبکه های اجتماعی

و............
حرف شما درسته ولی باید توجه داشت ( همونطور که از بنده هم بهتر میدونید ) ، یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتور های موجود برای گوگل، قدمت دامین هستش. ایشون با دامین جدید، حداقل 2 سال باید فول کار کنند روی سایتشون تا به نتیجه دلخواهشون برسن مخصوصا تو این کلمات کلیدی. اما اگر کسی رو میشناسید که سایت رو با روش های قانونی سئو ( نه روش های غیر مجاز که سایت رو پنالتی میکنه ) بیاره صفحه 1 و تعهد هم بده که میاره، من خودم خریدار هستم!
در مورد نویسندگی هم عرض کنم بسیار مهمه و حرفه بنده هم همین هست، ولی از اونجایی که با سایت های زیادی کار کردم ( از جمله سئوکاران )، در مورد سئو اطلاعاتی دارم و وقتی عرض میکنم امکان ندارد، واقعا ممکن نیست مگر اینکه سایتشون تازه تاسیس نباشه و قبلا هم سابقه پنالتی شدن نداشته باشه. مواردی که فرمودید اگر به بهترین شکل انجام بشن، حدقل 1.5-2 سال بعد شاید به صفحات برتر بیان.

- - - Updated - - -

خوب پس اینهمه سایتی که الان صفحه اولن چیکار کردن ؟؟؟؟
اونها قدمت زیادی داره سایتشون ، سال ها هست دارند روی سایت هاشون کار میکنند. بنده هم عرض کردم حدود 2 سال زمان میبره حداقل و یک سئو کار خوب بخواهد روی سایتتون کار کنه، حداقل ماهی 600-700 میگیره ازتون. اگر ماهی 700 تومان به مدت 2 سال دائمی خرج کنید بله، به صفحه برتر میایید ولی 2 سال ، حداقل هستش ( با کلمات کلیدی پر رقابتی که شما فرمودین البته )

om!d-D
March 7th, 2017, 15:40
ممنون
دوست عزیز ولی معنای کلمات کلیدی ترکیبی رو نگرفتم . میشه یکم توضیح بدین لطفا ؟

از کلماتی استفاده کنید جزئیات بیشتری داشته باشد.این کلمات کلی هستند و رقابت بسیار بالا در عین حال شانس بسیار کم برای تازه تاسیس ها.
به عبارتتون کلمات دیگری هم اضافه کنید و روی اون کار کنید.مثلا به جای خرید هاست از عبارت هاست لینوکس ایران یا کلمات خرید هاست ارزان استفاده کنید.هر چند این کلمات هم رقابتی هستند.

mchteh
March 7th, 2017, 16:02
عرض سلام و ادب
قصد توهین و جسارت ندارم ولی دوستانی که شغل و تخصصشون سئو و...نیست نیان رو هوا نگن که نمیشه و....اینکه شما نتونستید بیاید اول دلیل نمیشه که نشه
باز عذر میخوام از همگی و استارتر

mchteh
March 7th, 2017, 17:39
در ضمن سئو سایتتون بصورت کاملا تضمینی با اخذ قرارداد رسمی و محضری با ارائه نمونه کار انجام میدم

seokaran.org
March 7th, 2017, 18:14
درود بر شما
دوست عزیز سئو چنین کلمه هایی که میخاین خیلی هزینه بر هستش و زمان بر و شاید 80 درصد امکان انجامش وجود داشته باشه

به فرض اومدیم و سئو شد با این کیبورد ها

هزینه های نگهداری رقابت و .... هم هستش

mchteh
March 7th, 2017, 18:23
درود بر شما
دوست عزیز سئو چنین کلمه هایی که میخاین خیلی هزینه بر هستش و زمان بر و شاید 80 درصد امکان انجامش وجود داشته باشه

به فرض اومدیم و سئو شد با این کیبورد ها

هزینه های نگهداری رقابت و .... هم هستش

در مورد هزینه های رقابت و نگهداری کاملا درست فرمودند این دوستمون حواستون به نکته ای که گفتند باشه