PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور سورس یک تمپلیت رو رمز کنم؟

vimax
December 18th, 2010, 18:30
سلام
تا به حال شده سایت هایی که تمپلیت هاشون رو به صورت دموی آنلاین میزارن دیده باشین؟
بعضی از این سایت ها وقتی دموی آنلاین رو آدم می بینیه سورس رو نمی شه دید
کسی میدونه چطوری این کار رو می کنن؟
مثله اسکریپت رمزش می کنن یا یه جور دیگس
اگر بلدین یاد بدید لطفا:53:

Rezash
December 18th, 2010, 18:51
اگه دمو عكس نباشه راحت ميشه كد رو برداشت ! مگه اينكه مثلا داخل فلش محافظت كرده باشه ازش كه اونم بازم براحتي با يك decompile حل ميشه !
جستجو :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/17418/
www.webhostingtalk.ir/f151/18209/

TukaNet
December 18th, 2010, 18:58
خوب سورس رو کد می کنند ، مثل خیلی از اسکریپت های موجود در بازار !

Zend ، Ioncube ، SourceGuardian و ... همگی برنامه هایی هستند که به همین منظور ساخته شده اند !

vimax
December 18th, 2010, 21:30
رضا جان من توی یه سایتی دیده بودم تمپلیت های سی اس اس رو گذاشته بود واسه دمو اما سورسش عجیب غریب بود.فکرم نمی کنم با زند و آیون کوب بوده باشه

HostCl
December 18th, 2010, 21:39
شما نمیتونی سورسhtml رو کد کنی ! چون به هر حال رو سیستم کاربر اجرا میشه! و سیستم کاربر هم قفل گشا نداره ! پس در هر حال عین ماست میشه برش داشت !بهترین راه اینه که بروز ندید :d و گرنه .... . :d

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

تنها کاری که مکنن میان سورس ها رو تو یه خط قرار میدن و اسم ها رو تغییر میدن که اینا هم اصلا چیزه سختی نیست !

TukaNet
December 18th, 2010, 21:47
خوب کد کنید که رو سیستم کاربر باز نشه !

کاربر که پیج رو واسه سیستم خودش نمی گیره !

میگیره که آپ کنه رو سایت !

Rezash
December 18th, 2010, 23:05
سورس html با zend يا ion كد بشه ؟ منظور موتور ساخت صفحات هست يا خروجي ؟ اگر بخش dynamic هست كه درسته ولي خروجي رو كد كردن 100 درصد اشتباست چون مرورگر قابليت ديكد كردن و كد گشايي zend و امثال اون رو نداره.
كه البته فكر كنم منظور دوستمون هم خورجي قالب هست.~>جواب : منفي

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

يك خواهشي كه ازتون دارم اينه كه يك موضوع رو در چند تاپيك دنبال نكنيد ، يك تاپيك جامع بهتر از 10 تاپيك نيمه هست. نه نيازي هست نظرات چند بار تكرار بشه و نه به جواب رسيدن سخت ميشه