PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایید کاربر

iwpanel
March 6th, 2017, 22:33
سلام
دوستان برای تایید اولیه کاربران چه پیشنهاد هایی داریدکه مشخصاتشون کاملا درست باشه لطفا پیشنهاد به همراه نحوه ست شدنش یا ماژول مربوطه اعلام کنید ؟ مثلا یه نمونه ارسال اس ام اس و ایمیل هست
مخاطب خارجی هست

shahinmq
March 6th, 2017, 23:04
عرض سلام و احترام :

نمی دونم در روز چه تعداد عضویت دارید ، اما یکی از روش هایی که می تونید استفاده کنید ، به کاربران جدیدتون تماس بگیرید و اطلاعاتشون رو تایید کنید.درواقع هم اطلاعات کاربرتون رو تایید کردید و هم می تونید سوال کنید در روند خرید مشکلی ندارید ؟ که احتمالا باعث میشه کاربر اگر هم صرفا بی دلیل عضو شده ، خریدی هم انجام بده (طبق تجربه ای که درحال حاضر در حال انجامش هستم).

مورد بعدی تاییدیه دوره ای هستش ، مثلا هر 3 ماه یکبار شماره تماس ها به وضعیت عدم تایید عوض بشه و کاربر در زمان رجوع به حساب کاربری ، مجبور به تایید اطلاعات شود.برای شماره تماس و شماره موبایل با شماره ای تماس بگیرند و کدی را وارد کنند.

روش بعدی که شاید هم تا بحال استفاده نشده باشه ، طراحی نرم افزار اندروید و آی آو اس صرفا برای سایت شما که کاربر مجبور به نصب بر روی گوشی بشه و نرم افزار دسترسی به شماره تماس داشته باشه و شماره تماس کاربر را تایید کنه.

فکر نمی کنم برای این موارد تابحال ماژولی نوشته شده باشه.

Reza G
March 6th, 2017, 23:30
سلام
دوستان برای تایید اولیه کاربران چه پیشنهاد هایی داریدکه مشخصاتشون کاملا درست باشه لطفا پیشنهاد به همراه نحوه ست شدنش یا ماژول مربوطه اعلام کنید ؟ مثلا یه نمونه ارسال اس ام اس و ایمیل هست
مخاطب خارجی هست

سلام

یه ماژول هست الان حضور ذهن ندارم ولی برای تایید ایمیلی عالی بود. قبلاً از سایت اصلی خریداری کردم. فکر کنم سال 93 خریدم 20 دلار.

هم به صورت لینک تایید بود و هم به صورت کد تایید. میتونستید انتخاب کنید کدومش ارسال شه.

تا زمانی که کاربر اون کد تایید رو نمی زد یا روی لینک کلیک نمی کرد، اکانتش فعال نمیشد.

- - - Updated - - -

براتون گشتم. این ماژول بود:

https://www.whmcsservices.com/emailverification.php

farshid17
March 7th, 2017, 00:08
دوست پیشنهاد بنده اینه برای مشتری خارجی خودتون یک پنل اس ام اس خارجی بگیرید و بهشون پیامک بزنید بهترین روش هست خواستین دو سه جا میشناسم بهتون معرفی کنم سایت

hegza
March 7th, 2017, 00:22
https://www.google.com/search?biw=1366&bih=582&q=sms+for+verify+user+site%3Aforum.whmcs.com&oq=sms+for+verify+user+site%3Aforum.whmcs.com&gs_l=serp.3...15978.15978.0.17279.1.1.0.0.0.0.187. 187.0j1.1.0....0...1c.1.64.serp..0.0.0.LZ_FLFYA9Nk

mhiizadi
March 7th, 2017, 14:18
whmcs خودش یک سیستم تایید کننده کاربر به نام fraud check دارد که هم تایید اس ام اس داره و هم صد ها قابلیت دیگر.

iwpanel
March 7th, 2017, 19:30
دوست پیشنهاد بنده اینه برای مشتری خارجی خودتون یک پنل اس ام اس خارجی بگیرید و بهشون پیامک بزنید بهترین روش هست خواستین دو سه جا میشناسم بهتون معرفی کنم سایت
سرویس های خارجی اس ام اس بدید لطفا

farshid17
March 7th, 2017, 19:39
سرویس های خارجی اس ام اس بدید لطفا
پنل اس ام اس

http://www.bulksms.com/
http://www.allmysms.com/en/
https://www.smsapi.com

bahra
March 7th, 2017, 19:51
سلام
مخاطب خارجی هست

درود
به طور عادی به کاربران خارجی اعتماد نکنید حتی اگر پرداخت داشته باشند.
مدتی است سایت های خارجی که اعضای ایرانی دارند از طریق دیتابیس پسورد اعضای ایرانی سایت خودشون رو شناسایی می کنند و در سایت های مختلف مانند زرین پال ، آرین پال ، و... امتحان می کنند و با مبلغ موجود در پنل اقدام به خرید از سایت های ایرانی می کنند ! این قضیه توسط رئیس زرین پال (آقای امیری)نیز تایید شده.

موفق باشید

iwpanel
March 7th, 2017, 19:55
درود
مدتی است سایت های خارجی که اعضای ایرانی دارند از طریق دیتابیس پسورد اعضای ایرانی سایت خودشون رو شناسایی می کنند و در سایت های مختلف مانند زرین پال ، آرین پال ، و... امتحان می کنند و با مبلغ موجود در پنل اقدام به خرید از سایت های ایرانی می کنند ! این قضیه توسط رئیس زرین پال (آقای امیری)نیز تایید شده.

موفق باشید
ما خودمون ادمین هستیم کاری به سایت های خارجی نداریم دونبال یه موردی هستیم که کاربرهای غیر واقعی کمتر به سایت مراجعه کنه

bahra
March 7th, 2017, 19:59
ما خودمون ادمین هستیم کاری به سایت های خارجی نداریم دونبال یه موردی هستیم که کاربرهای غیر واقعی کمتر به سایت مراجعه کنه

منم همین مشکل رو دارم مثلا کاربران خارجی از فرم تماس با ما متن های مختلف ارسال می کنند با اینکه کد کپچا هم هست ولی زیاد فرم های خارجی ارسال میشه.
تنها راهش اینه که فایل های زبان های خارجی را از whmcs خود پاک کنید و نیز از قسمت انتخاب زبان تنها فارسی و انگلیسی را مجاز به انتخاب نمایید.

shahinmq
March 7th, 2017, 20:06
جسارتا یک روش دیگه هم هست اما شاید مرحله ی عضویت را طولانی تر بکنه .

مراحل عضو گیری را تغییر بدید ، به عنوان مثال بجای اینکه در همان صفحه کل فرم عضویت برای کاربر نمایش داده شود ، 3 فیلد به کاربر نمایش داده بشه :

ایمیل
شماره تماس
و استفاده از Invisible reCAPTCHA (به تازگی گوگل معرفی کرده و هنوز بتا هست ولی می تونید استفاده کنید (لینک (https://www.google.com/recaptcha/intro/comingsoon/invisiblebeta.html)))

پس از تکمیل این فرم به صفحه ی دیگر رفته و منتظر تایید ایمیل و شماره تماس بماند ، درصورتی که با موفقیت تکمیل شد به صفحه ی تکمیل نام و نام خانوادگی،آدرس و ... بره و در نهایت هم صفحه ی حساب کاربری

قطعا فکر نمی کنم کاربرغیر واقعی عضو بشه

درضمن شما برای کاربر sms ارسال نکنید ، کاربر را موظف کنید با شماره ثبت شده کدی را برای شما ارسال کند

hegza
March 8th, 2017, 00:08
درود

موفق باشید

دوست من مگه کشکه؟!!
هرچی میشنوید رو باور نکنید هیچ سایتی نمیاد پسوردهای کاربرش رو بدون هش کردن بزاره در دیتا بیس....
عهد تیرکمون سنگی هم اولین فانکشنی که مینویسند هش پسورد هست و بعد میرند سراغ ساخت فرم عضویت!!!!!!!

iwpanel
March 8th, 2017, 05:54
جسارتا یک روش دیگه هم هست اما شاید مرحله ی عضویت را طولانی تر بکنه .

مراحل عضو گیری را تغییر بدید ، به عنوان مثال بجای اینکه در همان صفحه کل فرم عضویت برای کاربر نمایش داده شود ، 3 فیلد به کاربر نمایش داده بشه :

ایمیل
شماره تماس
و استفاده از Invisible reCAPTCHA (به تازگی گوگل معرفی کرده و هنوز بتا هست ولی می تونید استفاده کنید (لینک (https://www.google.com/recaptcha/intro/comingsoon/invisiblebeta.html)))

پس از تکمیل این فرم به صفحه ی دیگر رفته و منتظر تایید ایمیل و شماره تماس بماند ، درصورتی که با موفقیت تکمیل شد به صفحه ی تکمیل نام و نام خانوادگی،آدرس و ... بره و در نهایت هم صفحه ی حساب کاربری

قطعا فکر نمی کنم کاربرغیر واقعی عضو بشه

درضمن شما برای کاربر sms ارسال نکنید ، کاربر را موظف کنید با شماره ثبت شده کدی را برای شما ارسال کند
ما یه جورایی میخواییم کاربر واقعا با حساب بانکی اصلی خرید کنه که این مسئله نیازمند تاییدیه مناسب هست این پیشنهاد شما خوبه که اس ام اس ارسال کنه ولی باید این روند اتوماتیک باشه چون تعداد کربران زیاده وبه صورت دستی نمیشه این کار انجام داده آیا ساختار تایید رجیستر شدن اکانت چند مرحله توسط ماژولی درست شده در whmcs ؟

mhiizadi
March 8th, 2017, 10:39
ما یه جورایی میخواییم کاربر واقعا با حساب بانکی اصلی خرید کنه که این مسئله نیازمند تاییدیه مناسب هست این پیشنهاد شما خوبه که اس ام اس ارسال کنه ولی باید این روند اتوماتیک باشه چون تعداد کربران زیاده وبه صورت دستی نمیشه این کار انجام داده آیا ساختار تایید رجیستر شدن اکانت چند مرحله توسط ماژولی درست شده در whmcs ؟
از
Fraud Protectionخوده whmcs که در پست های قبل خدمتتان عرض کردم استفاده کنید .