PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دانلود فایل از سرورهای پی سی دانلود

black.p
March 6th, 2017, 19:23
سلام

دوستان اینترنت من 4g ایرانسل هست ، و گاها شبانه دانلود دارم؛اکثرا از سایت پی سی دانلود هم دانلود میکنم. مشکل اینجاست که حداکثر سرعتی که برای دانلود یک فایل میده نهایت 1.2 مگ بر ثانیه هست،در حالی که کل سرعت 4g ایرانسل بنده در شب تا 12 مگ بر ثانیه هم میرسه . ( وقتی مثلا 5 تا فایل از 5 تا لینک سایت پی سی دانلود میذارم دانلود شه ، برای هر کدوم نهایت سرعت 1.2 - 1 مگ برثانیه دانلود میده )

با IDM دانلود میکنم و حداکثر کانکشن رو هم روی 32 تنظیم کردم.کلا این مشکل به پی سی دانلود هم ختم نمیشه ، از جاهای دیگه مثل سافت 98 هم دانلود کنم نهایت 2 مگ بر ثانیه دانلود میده . مشکل از سمت من هست یا سرور این سایت ها که سرعت دانلود رو محدود کردن ؟

JahanSoft
March 6th, 2017, 22:54
اگر اشتباه نکنم فایلهای پی سی دانلود روی سرور ایران هستند و از این دست مشکلات بدلیل محدودیت پورت سرورهای داخلی طبیعی هست و پیش میاد.

arc1o0
March 6th, 2017, 23:54
سلام

دوستان اینترنت من 4g ایرانسل هست ، و گاها شبانه دانلود دارم؛اکثرا از سایت پی سی دانلود هم دانلود میکنم. مشکل اینجاست که حداکثر سرعتی که برای دانلود یک فایل میده نهایت 1.2 مگ بر ثانیه هست،در حالی که کل سرعت 4g ایرانسل بنده در شب تا 12 مگ بر ثانیه هم میرسه . ( وقتی مثلا 5 تا فایل از 5 تا لینک سایت پی سی دانلود میذارم دانلود شه ، برای هر کدوم نهایت سرعت 1.2 - 1 مگ برثانیه دانلود میده )

با IDM دانلود میکنم و حداکثر کانکشن رو هم روی 32 تنظیم کردم.کلا این مشکل به پی سی دانلود هم ختم نمیشه ، از جاهای دیگه مثل سافت 98 هم دانلود کنم نهایت 2 مگ بر ثانیه دانلود میده . مشکل از سمت من هست یا سرور این سایت ها که سرعت دانلود رو محدود کردن ؟

سلام
سرعت دانلود به ازای هر فایل از سمت سایت مورد نظر محدود شده است

m2n
March 7th, 2017, 00:44
اتفاقا دیشب من ویندوز دانلود کردم 3 تا لینک داشتم هر لینک با ای دی ام راحت 470 میداد فکر کنم مشکل توی نت شما باشه

black.p
March 7th, 2017, 01:15
اتفاقا دیشب من ویندوز دانلود کردم 3 تا لینک داشتم هر لینک با ای دی ام راحت 470 میداد فکر کنم مشکل توی نت شما باشه

اینترنتت چیه برادر ؟@-)@-)

m2n
March 7th, 2017, 02:51
های وب

AtrafNet
March 7th, 2017, 09:59

ببخشید جسارتاً ایشون گفتن 1.2 مگابایت در ثانیه شما منظورتون 470 مگابایت بوده یا کیلوبایت؟
اصلاً مگه داریم 470 مگابایت در ثانیه تو ایران؟
والا من تو سرورم از کانادا این سرعتو ندارم :d

a1994n1373
March 7th, 2017, 10:07
سرور های کلود معمولا میان پهنای باند رو محدود می کنن .

black.p
March 7th, 2017, 11:12
ببخشید جسارتاً ایشون گفتن 1.2 مگابایت در ثانیه شما منظورتون 470 مگابایت بوده یا کیلوبایت؟

والا منم خواستم بگما ، فکر کنم منظورشون 470 کیلوبایت هست :77:

m2n
March 7th, 2017, 11:35

اگر تجربه استفاده از idm داشته باشید جواب سئوال شما مشخصه :)

amin karimi
March 7th, 2017, 11:39
دوست گرامی متاسفانه به دلیل محدودیت در پهنای باند و پورت میان به ازای هر دانلود واسه سرور تعریف میکنن از این سرعت بالا تر نرو تا به همه یکسان سرعت دانلود تقسیم شه و افت سرعت نداشته باشن

delta
March 7th, 2017, 11:46
سلام.سرورهاشون همه لیمیت شده دوست عزیز بیشتر از 1.2 تا 1.5 بیشتر نمیدن علتش هم کاربرا و دانلودهای بسیار زیاد ازسرورهاشون هست وگرنه چهار تا سایت همکار بیاد با vps دانلود بزاره سرورشون نابود میشه!! سافت 98 یا میهن دانلود و 7ی سی دانلود و امثال ان خیلی ترافیک مصرفی دارند که اسیاتک و.. اسپانسرشون شده!!
نه فقط اینها اکثر سایتهای ایرانی سرورهای دانلودشون محدود شده هست که فشار به سرور نیاد و معمولا روی 1.5 تنظیم میشه

AtrafNet
March 7th, 2017, 12:03
اگر تجربه استفاده از idm داشته باشید جواب سئوال شما مشخصه :)

IDM سرعت شما رو بیشتر نمیکنه بلکه فقط با انجام تعداد کانکشن های بالا برای هر فایل مدت زمان دانلودش نسبت به جوابدهی پهنای باند خط شما رو کمتر میکنه.
هیچ نرم افزاری هم تو دنیا نیست که بتونه محدودیتی که ISP برای سرعت دانلود شما گذاشته رو افزایش بده مگر اینکه بتونید ISP رو هک کنید (که قدیم یه نرم افزار های خاصی برای این کار بود و اونم فهمیدن جمع شد).

اما شما مستحضر هستید که 470 مگابایت سرعت دانلود بر ثانیه اصلاً ممکن نیست؟ این سرعت تبدیل به مقیاس بیت بشه میشه یعنی سرعت اسمی میشه 3760 مگابیت معادل 3.7 گیگابیت به نظرتون این منطقیه؟ شما تو سرور های مجازی خارج از کشور هتزنر و OVH و... که می خرید پورت 1 گیگابیت دارید چطور ممکنه در اینترنت خانگی بتونید 3.7 گیگابیت داشته باشید؟

احتمالاً منظور شما یا 470KB که همون 470 کیلوبایت در ثانیه است هستش یا شاید نقطه معادل همون ممیز رو نگفتید که مثلاً 4.7 مگابایت باشه که بازم این می تونه منطقی باشه.

می تونید خودتون تو این سایت http://www.matisse.net/bitcalc/?input_amount=470&input_units=megabytes&notation=legacy تبدیل واحد ها رو در مقیاس های بزرگ مثل این انجام بدید تا متوجه بشید :)

m2n
March 7th, 2017, 12:46
IDM سرعت شما رو بیشتر نمیکنه بلکه فقط با انجام تعداد کانکشن های بالا برای هر فایل مدت زمان دانلودش نسبت به جوابدهی پهنای باند خط شما رو کمتر میکنه.
هیچ نرم افزاری هم تو دنیا نیست که بتونه محدودیتی که ISP برای سرعت دانلود شما گذاشته رو افزایش بده مگر اینکه بتونید ISP رو هک کنید (که قدیم یه نرم افزار های خاصی برای این کار بود و اونم فهمیدن جمع شد).

اما شما مستحضر هستید که 470 مگابایت سرعت دانلود بر ثانیه اصلاً ممکن نیست؟ این سرعت تبدیل به مقیاس بیت بشه میشه یعنی سرعت اسمی میشه 3760 مگابیت معادل 3.7 گیگابیت به نظرتون این منطقیه؟ شما تو سرور های مجازی خارج از کشور هتزنر و OVH و... که می خرید پورت 1 گیگابیت دارید چطور ممکنه در اینترنت خانگی بتونید 3.7 گیگابیت داشته باشید؟

احتمالاً منظور شما یا 470KB که همون 470 کیلوبایت در ثانیه است هستش یا شاید نقطه معادل همون ممیز رو نگفتید که مثلاً 4.7 مگابایت باشه که بازم این می تونه منطقی باشه.

می تونید خودتون تو این سایت http://www.matisse.net/bitcalc/?input_amount=470&input_units=megabytes&notation=legacy تبدیل واحد ها رو در مقیاس های بزرگ مثل این انجام بدید تا متوجه بشید :)

جواب سئوال خودتونو خودتون دادین انشالله که قانع شده باشین :53:
جهت اطلاع در بخش متفرقه تعداد ارسال های شما شمارش نمیشه

AtrafNet
March 7th, 2017, 12:59
جواب سئوال خودتونو خودتون دادین انشالله که قانع شده باشین :53:
جهت اطلاع در بخش متفرقه تعداد ارسال های شما شمارش نمیشه

عزیز بازم شما دارید سفسطه میکنید شما خودتون دوست دارید پست هاتون زیاد بشه اگه جواب خودمو خودم دادم خب از اول نمی تونستید بگید منظورتون 470kb هست؟

بعد به نظرتون اگه تعداد پست ها برای من مهم بود میشستم این همه تایپ میکردم برای هر پست؟ واقعاً برای این نوع برخورد شما متاسفم به جای توجیح بنده و دوستان از ادعاتون همش دارید سفسطه میکنید ببینید شاید اصلاً منم خواستم لینک اون سرویس 470 مگابایتی رو که های وب به شما داده رو بدونم و منم برم بخرم.

m2n
March 7th, 2017, 13:09
عزیز بازم شما دارید سفسطه میکنید شما خودتون دوست دارید پست هاتون زیاد بشه اگه جواب خودمو خودم دادم خب از اول نمی تونستید بگید منظورتون 470kb هست؟

بعد به نظرتون اگه تعداد پست ها برای من مهم بود میشستم این همه تایپ میکردم برای هر پست؟ واقعاً برای این نوع برخورد شما متاسفم به جای توجیح بنده و دوستان از ادعاتون همش دارید سفسطه میکنید ببینید شاید اصلاً منم خواستم لینک اون سرویس 470 مگابایتی رو که های وب به شما داده رو بدونم و منم برم بخرم.

شما هنوز دانش اینو ندارید که روی سیم مسی محاله 100 مگابیت سرعت داشته باشید بعد اومدین از 470 مگابایت صحبت می کنید به نظر شما نیاز هست من شمارو توجیح کنم؟

ColdWorld
March 7th, 2017, 13:10
دوست عزیز اینترنت ایرانسل اینطوری پایداری زیاد خوبی نداره و گاهی سرعت سرورهای داخل خیلی میاد پایین عوضش شما میتونی لینک از سرور خارج بگیری که سرعتت واقعیت رو بهت کامل میده (اگر محدود نباشه)
سرورهای داخل هم هیچ محدودیتی ندارن اکثراً همشون وقتی 32 کانکشن میدن یعنی محدودیت سرعتی هم روش اعمال نشده سرورهای تاینی موویز فقط من دیدم محدود بوده کانکشن بیشتر از 6 یا 7 بیشتر نمیده
که همیشه سرعتش واسه من نصف سایتهای دیگس.من از سرورهای دانلودها و پی سی دانلود دیروز 8 مگابایت سرعت داشتم.

black.p
March 7th, 2017, 13:12
دوستان نیازی به بحث نیست ، جناب m2n (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=33870) شما هم بهتر بود مینوشتی 470 کیلوبایت تا ابهام بوجود نیاد.:) کاربر AtrafNet (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=124839) هم توضیحاتی دادن در این مورد؛ ما هم استفاده کردیم . ممنون از هر دو عزیز

- - - Updated - - -

دوست عزیز اینترنت ایرانسل اینطوری پایداری زیاد خوبی نداره و گاهی سرعت سرورهای داخل خیلی میاد پایین عوضش شما میتونی لینک از سرور خارج بگیری که سرعتت واقعیت رو بهت کامل میده (اگر محدود نباشه)
سرورهای داخل هم هیچ محدودیتی ندارن اکثراً همشون وقتی 32 کانکشن میدن یعنی محدودیت سرعتی هم روش اعمال نشده سرورهای تاینی موویز فقط من دیدم محدود بوده کانکشن بیشتر از 6 یا 7 بیشتر نمیده
که همیشه سرعتش واسه من نصف سایتهای دیگس.من از سرورهای دانلودها و پی سی دانلود دیروز 8 مگابایت سرعت داشتم.

اره درسته ، از خارج من تا 6 مگ دانلود دارم ، از همین داخل و پی سی دانلود هم شده بعضی مواقع تا 5 مگ هم بده.

AtrafNet
March 7th, 2017, 13:14
شما هنوز دانش اینو ندارید که روی سیم مسی محاله 100 مگابیت سرعت داشته باشید بعد اومدین از 470 مگابایت صحبت می کنید به نظر شما نیاز هست من شمارو توجیح کنم؟

نه عزیز خب اینو از اول میگفتید.
مگه من گفتم دانش بالایی دارم نه اتفاقاً اینو نمی دونستم و خیلی هم ممنونم که بهم یاد دادین.
ولی جسارتاً کاش مردم رو قبل از پاسخ دادن پیش داوری نکنید که بعدش حکم هم بدید که نتیجه بشه این شخص ارزش پاسخ دادن نداره اگه بنده ارزشش رو داشتم الان این همه پست به پست کشیده نمیشد.

پ.ن: اگر تمایل داشتید بفرمایید کلیه پست های بنده از این تاپیک حذف میشه.