PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لایسنس دائمی whmcs

bahra
March 4th, 2017, 19:30
درود
دوستان معتبر بنده به یک لایسنس دائمی whmcs نیاز دارم لطفا آفر های لایسنس برای برند دار و نیز بدون برند را در این تاپیک ذکر نمایید.
با تشکر

mizban97
March 4th, 2017, 19:35
درود
دوستان معتبر بنده به یک لایسنس دائمی whmcs نیاز دارم لطفا آفر های لایسنس برای برند دار و نیز بدون برند را در این تاپیک ذکر نمایید.
با تشکر

سلام
بودجه شما چقدر هست؟

bahra
March 4th, 2017, 19:41
سلام
بودجه شما چقدر هست؟

شما قیمت بدید.
7hostir
March 4th, 2017, 19:49
خود شرکت WHMCS فکر نمی کنم چیزی بعنوان Unlimited License ارایه بده. اگه هم پیدا کنین یا نال شده هست یا فایل لایسنس دستکاری شده.

bahra
March 4th, 2017, 19:55
خود شرکت WHMCS فکر نمی کنم چیزی بعنوان Unlimited License ارایه بده. اگه هم پیدا کنین یا نال شده هست یا فایل لایسنس دستکاری شده.

خیر لایسنس اصل دائمی وجود دارد

mizban97
March 4th, 2017, 19:56
شما قیمت بدید.
پلن تجاری نامحدود خدمت شما 180 تومان ماهانه
در صورت نیاز با ما تماس بگیرید
http://mizbanservers.com/clients/submitticket.php

جهت مشاوره آنلاین در تلگرام میتونید با شماره زیر در تماس باشید :
09039126726

7hostir
March 4th, 2017, 19:57
جالبه. میشه یه لینک از سایت whmcs بدین که این محصول رو مشخص کرده با لایسنس نامحدود؟
بنده خودمم هم لازم دارم. ممنون

Aria90
March 4th, 2017, 23:39
درود
ظاهرا اینجا گفته میتونید لایف تایم بخرید ولی سالی 44 دلار برای پشتیبانی و بروز رسانی باید پرداخت کنید
https://forums.whmcs.com/showthread.php?55854-How-to-get-a-Lifetime-License
باز اطلاع دقیقی ندارم

7hostir
March 7th, 2017, 17:26
این تاپیک ۵ سال پیش توسط یه کاربر ساخته شده و در زمانی هست که هنوز whmcs دست به فروش لایسنس بصورت نامحدود می زد.
بعد از تغییرات در سیاست های فروش، امکان خرید نا محدود whmcs وجود نداره.
یا بهتر بگم، اگه جایی پیدا کردین که لایسنس whmcs بصورت نا محدود وجود داره، بدونین که بصورت قانونی صادر نشده یا از جمله از لایسنس هایی هست که قبل از سال ۲۰۱۵ خریداری شده که طبق قوانین whmcs این هم غیر قانونی هست که لایسنس خریداری شده رو به شخص دیگری بفروشین.

mhiizadi
March 7th, 2017, 17:39
این تاپیک ۵ سال پیش توسط یه کاربر ساخته شده و در زمانی هست که هنوز whmcs دست به فروش لایسنس بصورت نامحدود می زد.
بعد از تغییرات در سیاست های فروش، امکان خرید نا محدود whmcs وجود نداره.
یا بهتر بگم، اگه جایی پیدا کردین که لایسنس whmcs بصورت نا محدود وجود داره، بدونین که بصورت قانونی صادر نشده یا از جمله از لایسنس هایی هست که قبل از سال ۲۰۱۵ خریداری شده که طبق قوانین whmcs این هم غیر قانونی هست که لایسنس خریداری شده رو به شخص دیگری بفروشین.
از نظر whmcs انجام این مورد مشکلی ندارد و حتی دپارتمانی برای انجام این امر دارد .

7hostir
March 7th, 2017, 17:57
بله مشکلی نداره مگر اینکه در چهار چوب سیاست انتقال باشه.

۱- لایسنس قبلا مورد انتقال قرار نگرفته باشه
۲- لایسنس از یکی از فروشندگان رسمی whmcs خریداری نشده باشه
۳- زمان خرید بیشتر از ۳ ماه نباشه
۴- ۲۰ دلار هم هزینه انتقال هست چنانچه شرایط بالا اوکی باشه.

35367

vmpanel.ir
March 22nd, 2017, 21:56
در حال حاظر که خود whmcs نامحدود نداره ولی ما میتونیم لایسنس لایف تایم براتون بگیرم به مبلغ 200 هزار تومان

لایسنس ارایه شده :
روی دامین ایران ارایه نمیشه .
روی آی پی share هست ( یعنی چند لایسنس روی یک آی پی )
داخل پنل کاربری شما اضافه میشه
فقط یک کد باید داخل فایلهای whmcs اضافه کنید که با آی پی شیر ست بشه
پشتیبانی ندارد .

همچنین نسخه بدون نیاز به لایسنس آخرین نسخه ( 7.1.2 همونی که همه میگن نمیشه ) هم هست که با قیمت 20 هزار ارایه میشه.