PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت online.net

Aria90
March 3rd, 2017, 17:35
درود
من میخواستم داخل سایت online.net یک اکانت باز کنم و سرورهای مد نظرمو بگیرم ازشون
نظر و تجربه دوستان در مورد این سایت چیه؟ از کدوم کشور ها ارایه میدن؟ فقط آمریکا یا ...
ممنون میشم دوستان تجربیاتشونو در اختیارم بزارن
سپاس

dynabanner.com
March 3rd, 2017, 18:04
سلام.تا جایی که به خاطر دارم آنلاین دات نت پی پال قبول نمی کنه و شرکت هایی مثل ویزا کارت و مسترکارت و ... رو برای پرداخت قبول دارن.
در مورد کیفیت خب تقریبا از اولین شرکت های ارائه دهنده خدماته تحت وب و هاستینگه و مسلما یکی از بهترین ها هستن.از نظر پشتیبانی هم قوی تر از ovh عمل می کنن.فرانسه آلمان انگلیس و آمریکا رو تقریبا مطمئنم.
ما 3 سال پیش سرویس داشتیم که اکانتمون بلاک شد :)

Aria90
March 3rd, 2017, 18:09
ممنون
دلیل بلاک شدنتون چیه؟
بنابرین با ویزاکارت مجازی قبول میکنن درسته؟

dynabanner.com
March 3rd, 2017, 18:17
ممنون
دلیل بلاک شدنتون چیه؟
بنابرین با ویزاکارت مجازی قبول میکنن درسته؟

مطمئن نیستم.با مسترکارت فیزیکی 4 5 تایی حساب باز کردم.
ما ابتدا یک اکانت داشتیم در این سایت که با رعایت مسائل هویتی واردش میشدیم و سایتمون رو که البته انگلیسی زبان هم بود به روز می کردیم و یکبار بر اثر بی دقتی با آی پی ایران وارد شدیم و اکانت حدودا چند ساعت بعد بلاک شد.اکانت دوم هم مربوط به سایت فارسی زبان بود که در همون مراحل اولیه راه اندازی سایت بلاک شدیم.
اگه مراقب باشید و همه چیز رو رعایت کنید بعید می دونم مشکلی پیش بیاد.

هاست گیتور هم یکبار چنین بلایی سر ما آورد و جالب اینجاست اونها وقتی فهمیدن ما ایرانی هستیم اصلا دیگه حتی جواب ایمیل هامون رو هم ندادن.بلوهاست هم یکی از مسئولینش ایرانیه یکی از اکانتهامون رو بلاک کرد.این دو مورد رو اضافه کردم به عنوان تجربه.

Aria90
March 3rd, 2017, 18:23
خب با این تفاسیری که شما میگید روی سرورهای اینا حتی با مجازی سازی هم نباید سایت ایرانی بالا آورد؟؟؟

- - - Updated - - -

یعنی حیت با ای پی ایران وارد نشیم پرداختم بدیم افراد معتبر ولی دامنه ir بیاد روی سرور بلاک میشیم؟

dynabanner.com
March 3rd, 2017, 18:29
من در کل آنلاین.نت رو پیشنهاد نمی کنم.نه به خاطر مسائل تحریم و قوانین الکی و من درآوردیشون.به این خاطر که دیتاسنترهای دیگه قیمت های مناسبتری دارن که جوابشون رو بین کاربران ایرانی پس دادن.و اینکه از نظر دفع حملات ddos آنلاین.نت در مقابل سایر دیتاسنترها ضعیفتر عمل میکنن.به هر حال اینا تجربیات و نظرات شخصی بنده بود.شاید بقیه نظرشون با من متفاوت باشه
ویرایش: یک نگاهی هم به کانفیگ سرورهاشون بکنید و تا مقایسه نکردید همینطوری خرید نکنید! توی یکی از پلن هاشون سی پی یو رو زده: Intel® C2750 !!

Aria90
March 3rd, 2017, 19:27
بسیار ممنونم برای انتقال تجربه مفیدتون
ولی در مورد سرویس هاشون واقعا به صرفه هست
شما این سرویسشونو ببین
Manufacturer Dell Dell PowerEdge R320
Processor Xeon E5 1x Intel® Xeon® E5 1410 v2
4 C / 8T @2.8 Ghz cache L3 10MB, x64, VT
CPU Range Source : cpubenchmark.net

9110 25000
Memory 64 GB DDR3 ECC
Storage
3 × 6 TB SATA
RAID Hardware H310 RAID 0/1/5 HARD
اینو میده 79 یورو که برای کارهای storage واقعا قوی عالی و به صرفه هست
همینو جای دیگه باید 140-170 یورو بدم
فقط از این نظر توجه منو جلب کرده

ashadata
March 3rd, 2017, 19:44
این چیزا گول زنندس ! هزینه ای پی اضافش رو برررسی کن

dynabanner.com
March 3rd, 2017, 19:49
عزیز لیزوب قیمت هاش به نظر مناسبتره.البته 1 سالی هست از لیزوب خبر ندارم اما میتونید بررسی کنید

Aria90
March 3rd, 2017, 19:55
جالبه

64 IPv4 addresses
€1.99 /month/address

Set-up fees
€2.99 /address
هر ای پی 2 یورو اجاره باید داد و 3 یورو هم ست اپ چخبره؟!
ارزش خریدن نداره از این سایت؟ چون مسخصات و قیمت سرورهاش وسوسه کننده اس واقعا

m2n
March 3rd, 2017, 20:58
یک بار فقط یک بار به مشکل بخورین مثل همین تحریم و بستن اکانت پیش خودتون میگین کاش ماهی 200 یورو میدادم ولی این اشتباه و نمی کردم.

Aria90
March 3rd, 2017, 21:21
ممنون از راهنمایی دوستان و شیر کردن تجربیات