PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مناقصه راجع به خرید سرور

the_coder
December 18th, 2010, 11:54
سلام دوستان
یک واحد دولتی تصمیم به تهیه یک سرور اختصاصی با مشخصاتی که ضمیمه کردم دارد
فقط چند نکته راجه به این مناقصه :
1-حتما شرکت کنندگان باید شرکت باشند و مهر شرکت را زیر برگه (که ضمیمه شده) بزنند
2-مشخصات سرور عینا یا چیزی در حدود همین سرور باشد و سرور با مشخصات خیلی متفاوت نباشد
3-فایل هاتون رو به ایمیل amin.ahmadnejad@gmail.com بفرستید
4- دیتاسنتر داخل برگه مناقصه لام نیست درج شود ولی در متن ایمیلی که می فرستید دیتا سنتر قید شود
5-فقط تا امشب فرصت دارید برای ایمیل
6-از دادن قیمت ماهانه خودداری کنید و قیمت ها باید سالانه یاشد
توضیحات بیشتر در پایین برگ مناقصه می باشد

لینک فایل :

http://amin-coder.persiangig.com/document/host.doc

amiri113
December 18th, 2010, 12:13
مربوط به چه کاری هستش ؟
چقدر لود ميبره !
پشتيبانی چطوری بايد باشه ؟ کانفيگ با فروشنده هستش يا با شما ؟ ;)

the_coder
December 18th, 2010, 12:16
کانقیگ با برنده مناقصه است - لود زیادی نمیبره فقط چند تا سایت روشه
پشتیبانی خاصی نمی خواد اما اگر بعد از بک ماه قطع شد یا مشکل خاصی پیش اومد باید جوابگو باشید

Warez-Host.IR
December 18th, 2010, 12:40
ببخشید ولی :

· كليهتجهيزاتميبايستيباارائ هاستانداردهايفني بودهودر مدت دو روز پس از برنده شدن در مناقصه تحویل گردد.
از زمان ارسال هزینه سرور به دیتاسنتر و درخواست بین 3-4 روز تحویل سرور زمان میبره چطوری 2 روزه ؟؟

· کلیه تجهیزات به مدت یکسال می بایست توسط شرکت برنده استعلام، ضمانت گردد و دارای 1 سال خدمات پس از فروش باشد.
عذر خواهی می کنم ولی مشکلاتی که برای دیتاسنتر پیش بیاد و ... که مربوط به ما نمیشه
چطوری مشکلات احتمالی را تضمین کنیم که 1 سال دیتاسنتر هیچ مشکلی نداشته باشه ؟؟

این سرور باید به همراه یک لایسنس یک ساله دایرکت ادمین باشد
هزینه این را هم رو سرور بکشیم و قیمت بدیم یا جدا ؟؟

کانقیگ با برنده مناقصه است
مناقصه جالبی هست که همه چیز به دوش شرکت بنده خدا هست
هزینه کانفیگ را هم رو سرور حساب میکینم پس
هزینه کانفیگ از 80 تومان هست تا 200 تومان

شرایط را همکاران محترم بسنجند و بعد شرکت کنند بیخودی قیمت ندند
چون در مدت یک سال هرچی شد شما باید پاسخگو باشید حتی اگر سیل آمد دیتاسنتر را آب برد یا برق کل اون کشور قطع شد و سرورها دان شد یا هر چیز دیگر

موفق باشید

pardishosting
December 18th, 2010, 12:51
سرور ایران خارج ؟ به قول اقای امیری لودش په قدره ؟
اصلا این چه وضع تهیه سرور هست ؟ کیفیت و اپتایم رو کی بررسی می کنه ؟

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

این سالانه 14 ملیون قیمتش می شه فول گارانتی .cpu 5520 * اگه مشکلی ندارند ما شرکت کنیم.

Warez-Host.IR
December 18th, 2010, 13:10
این سالانه 14 ملیون قیمتش می شه فول گارانتی .cpu 5520 * اگه مشکلی ندارند ما شرکت کنیم.
من هم شرکت میکنم ولی قیمت با همون مشخصات + کافیگ + هزینه دایرکت ادمین و تضمین سالیانه حدود 10 میلیون میشه
اگر سر قیمت مشکل ندارید اعلام کنید تا شرکت کنیم

the_coder
December 18th, 2010, 13:29
1- خیلی ا دیتاسنتر ها هستند سرور رو یک روه تحویل میدن (اما اگر شما برنده مناقصه باشید و فقط مشکلتون با زمان تحویل باشه میشه مشکل رو حل کرد)
2-حرف شما راجع به خرابی صحیح اما به هر حال سازمان دولتی اطلاعاتش براش مهمه و یک تضمین می خواد
3- تمام هزینه ها رو روی قیمت سرور بکشید .

سرور ایران خارج ؟ به قول اقای امیری لودش په قدره ؟
اصلا این چه وضع تهیه سرور هست ؟ کیفیت و اپتایم رو کی بررسی می کنه ؟

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

اگر کانفیگ رو دیده باشید می فهمید که سرور ایرانی نمی تونه این نیاز رو برآورده کنه .
آپتایم رو هم مسئول انفورماتیک سازمان بررسی می کنه
با این قیمت ها به نظر من شرکت نکنید بهتره جون مسلما برنده نیستید

نکته : به نظر من شما هم از دیتاسنتر سرور رو سالانه بخرید جون هم تخفیف میدن معمولا هم اگر ماهانه خرید کنید ممکنه با این وضع دلار و یورو قیمت ها تغییر زیادی کنند که به نفع شما نباشه
نکته 2 : قیمت لایسنس رو برای vps محاسبه کنید جون احتمال خیلی قوی به دلیلی که به سیستم عامل ویندوز هم نیاز دارند مجازی ساز نصب می کنند برای سیستم عامل،و لینوکس و ویندوز روی مجازی ساز نصب میشه

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

من هم شرکت میکنم ولی قیمت با همون مشخصات + کافیگ + هزینه دایرکت ادمین و تضمین سالیانه حدود 10 میلیون میشه
اگر سر قیمت مشکل ندارید اعلام کنید تا شرکت کنیم
شما شرکت کنید من فایل رو در مناقصه شرکت میدم اما به نظر من با قیمت کمتر احتمال برد بیشتره
البته دوباره می گم : حتما حتما مهر شرکت زیر برگه خورده باشه
فقط برگه هایی که مهر داشته باشند داخل مناقصه شرکت داده میشن

Warez-Host.IR
December 18th, 2010, 13:32
نکته 2 : قیمت لایسنس رو برای vps محاسبه کنید جون احتمال خیلی قوی به دلیلی که به سیستم عامل ویندوز هم نیاز دارند مجازی ساز نصب می کنند برای سیستم عامل،و لینوکس و ویندوز روی مجازی ساز نصب میشه

بهتر بود این هم ذکر میشد چون بعضی از دیتاسنترهای برای مجازی سازی و کارت شبکه یک هزینه اضافه دریافت می کنند

شما شرکت کنید من فایل رو در مناقصه شرکت میدم اما به نظر من با قیمت کمتر احتمال برد بیشتره
اون قیمت حدودی هست - مطمعاً قیمت کمتر خواهد بود
برآود هزینه ها بشه ارسال خواهیم کرد

موفق باشید

the_coder
December 18th, 2010, 13:38
قیمت نهایی رو اعلام کنید در متن نامه دیتاسنتر هم ذکر کنید
قیمت هاتون باید دقیق باشه جون همین قیمت داخل مناقصه شرکت داده میشه(در صورتی که مهر شرکت داشته باشه)
اگر در مناقصه برنده شدید همین قیمتی که در برگ مناقصه اعلام کردید بهتون پرداخت میشه

taghikhani
December 18th, 2010, 14:51
سرور باید ایران باشه؟ چون فرمودید دولتیه قاعدتا باید ایران باشه.
اگر قراره ایران باشه پس پهنای باند یک گیگ نمیشه داد.

the_coder
December 18th, 2010, 15:42
خیر نیازی نیست ایران باشه

iNicz.Com
December 18th, 2010, 16:51
2 روزه کاری میشه داد مشکلی نیست . دایرکت ادمین نوشتین .اونم لایف تایم ...
براتون تا شب میل میکنم.

amiri113
December 18th, 2010, 18:11
به نظر من شما بهتره رو توانايی های تيمی که قرار هستش باهاش کار کنيد تمرکز کنيد نه فقط قيمت.
شما ميگيد کانفيگ باهاشه يک نفر ميگه ok بعد از راه اندازی کار ميگه کانفيگ ما در حد بالا اومدن سرور بود!
به نظر من شرايطتون گنگ هستش و شرکت در مناقصه ای با اين شرايط نامشخص به نظر من زياد معقول نيست. و چون شما گفتيد مناقصه نشون ميده که ملاک قيمت هستش.

دوست داشتيد توضيح کامل بديد. (البته شما مختاريد.)
با تشکر
علی امیری

iNicz.Com
December 18th, 2010, 19:28
حق یا دوست عزیزمون هستش. به نظر من باید افرادی که میخوان تو مناقصه شرکت کنند رو یه بررسی کنید بعد تو مناقصه مشارکت بدید.

the_coder
December 18th, 2010, 20:00
ببینید ما سرور رو طبق نیاز خودمون و استفاده خودمون باید کانفیگ کنیم این هم که گفتم کانفیگ با کسی هست که مناقصه رو برنده میشه به قول شما فقط می خوایم بالا بیاد وگرنه کانفیگ اصلی با خود ما است چون نرم افزار های ما خاص هست و حتما باید خودمون کانفیگ کنیم پس فعلا برای ما قیمت مهمتر از کانفیگ کردن است ،

Aria
December 18th, 2010, 21:23
سلام.

مشخصاً اگر یک شرکت رسمی (حتی غیر دولتی) خارجی بود، تا به حال IT Adviser شرکت رو اخراج کرده بود!

شما دارید برای یک دستگاه دولتی، سروری تهیه می کنید که سخت افزار desktop داره ؟!

جالبتر اینکه تضمین هم میخواید که درست کار کنه ... کی گفته RAM های غیر ECC تضمین درست کار کردن دارند ؟ این روزها شرکت ها از ما RAM های ECC Registered می خوان و وقتی میگیم Unbuffered قبول نمی کنند ...!

یا مثلاً HDD بدون RAID رو کی میتونه تضمین کنه که مشکلی براش پیش نیاد ؟ همینطور HDD برای سیستم RAID هم حتماً باید از سری Enterprise باشه که خودش یک هزینه جدا هست و در غیر این صورت HDD ها به صورت اتفاقی از Array خودشون رو Drop می کنند و تمام اطلاعات از بین میره !

و خیلی مسائل دیگه که گفتنشون ارزشی نداره چون شخصی که این سیستم رو به اسم *سرور* صدا می کنه، بهتر هست اطلاعاتشون در همون حد باقی بمونه چون یا سواد درست حسابی نداره و یا وجدان کاری نداره !

به نظرم این تاپیک به یک جوک خنده دار شبیه هست تا یک مناقصه ی جدی !

با تشکر.

the_coder
December 18th, 2010, 21:55
سلام . چرا جوش آوردی دوست عزیز؟ مسلط باش به خودت :دی
من مسئول آی تی اونجا نیستم اما در این حد می دونم که به مسئول ای تی اونجا ارتباطی نداره
تمام حرف های شما صحیح و مطمئنا اونا خودشونم میدونن (البته اینم بگم اطلاعات اصلی روی سرور ایران داخل خود سازمان هست این سرور واسه کار دیگست که بماند..) فقط این و بگم یکی از علت های انتخاب این کانفیگ
این بود که ارزون در بیاد چیز هایی که شما میگید درسته رعایتش الزامیه اما به نسبت هزینه خیلی بالا میره...
البته تا الانم قیمت هایی که دوستان دادن واقعا نجومی بود راجع به همین سرور اگر قیمت های بقیه هم همینجور باشه مجبور میشیم خودمون مستقیم بگیریم
البته اینم بگم توی انتخاب این کانفیگ همه نظر دادن جز بخش انفورماتیک
ما هم گفتیم هرجور صلاح میدونید و دقیقا سرور و برنامه ای که می خوان پیاده میکنیم
تو این مسائل دخالت کنی حتی اگر نظرت سازنده هم باشه قردا هر مشکلی پیش اومد دردسر ساز میشه
اینم بگم علت اینکه تضمین می خوایم اینه که روال کار اداری اینه
نمیدونم چقدر تو مسائل اداری بودید و کار کردید اما اینو بدونید اکثر سازمان های ایرانی اینجورن
به هر حال تا اخر امشب وقت دارید که ارسال کنید فایل مناقصه رو
اگر دوست داشتید شرکت کنید
یا حق

Skoot
December 18th, 2010, 22:20
کلا کارای اداری زیاد تخصصی نیست(بهتره بگیم اصلا تخصصی نیست)

پیشنهاد می کنم یه کیس بذارین وصل کنید به اینترنت کیسشم مشکی باشه که دیگه خیلی حرفه ای تر میشه!!!!

IFACO.Net
December 18th, 2010, 22:29
این سرور رو احیانا برای انتخاب رشته و یا آزمون آنلاین و فقط به عنوان وبسرور نیاز دارند درسته ؟

the_coder
December 18th, 2010, 22:50
کلا کارای اداری زیاد تخصصی نیست(بهتره بگیم اصلا تخصصی نیست)

پیشنهاد می کنم یه کیس بذارین وصل کنید به اینترنت کیسشم مشکی باشه که دیگه خیلی حرفه ای تر میشه!!!!
درسته حرفه ای نیست اما نه در این حد

این سرور رو احیانا برای انتخاب رشته و یا آزمون آنلاین و فقط به عنوان وبسرور نیاز دارند درسته ؟
تقریبا و چند سایت.... اطلاعات اصلی رو نمیشه رو این سرور گذاشت چون اطلاعات اصلی مجاز نیست جایی جز سازمان باشه ... چه برسه خارج از کشور

vPsPersia.COM
December 18th, 2010, 23:35
بیا با هم دیگه میگیریمش مره پی کارش

( تلفن من رو جواب بده ، در مورد پروژه نیست اما جواب بده که تمام بشه ، یا آره ، یا نه )

IFACO.Net
December 18th, 2010, 23:50
تقریبا و چند سایت.... اطلاعات اصلی رو نمیشه رو این سرور گذاشت چون اطلاعات اصلی مجاز نیست جایی جز سازمان باشه ... چه برسه خارج از کشور

خب همانطور که حدس زده بودم هست بنابراین چه نیازی به مناقصه دارید؟ از یکی از شرکت های معتبر سرور مورد نیازتون رو تا هر زمانی که نیاز دارند اجاره کنید

بطور مثال: تابستان گذشته یکی از آزمون های آنلاین فرهنگیان کل استان تهران رو ما با 3 دستگاه سرور پرقدرت در یکی از دیتاسنترهای آمریکایی به خوبی و خوشی برگزار کردیم (یعنی ما مسئول تهیه سرور و مدیریت فنی آنها بودیم)

amiri113
December 19th, 2010, 00:10
اصلا اين سازمان آگهی ايش تو کدوم روزنامه چاپ شده ؟
کدوم سازمان هستش ؟
يک برگه بده با مهرش ما بدونيم به کی داريم آفر ميديم! از کجا معلوم قرار نيست از اين کپی ها سوء استفاده نشه!

lvlehrad
December 19th, 2010, 00:41
اینو ببینین :
amin-coder.persiangig.com

@-)

1eng.ir
December 19th, 2010, 00:48
دانشگاه آزاد ورامینه ؟! :39:

AmirHosein
December 19th, 2010, 01:48
:))

Warez-Host.IR
December 19th, 2010, 09:31
در مورد اینکه هزینه ها نجومی هست فقط همینقدر بگم که شما توقع یک سال ضمانت سرور را دارید و یک سال مدیریت و پشتیبانی کامل
قیمت باید طوری باشه که برای شرکت های , شرکت کننده در این طرح هم بصرفه نه اینکه بیان و هزینه اصلی سرور را از ما دریافت کنند

1eng.ir
December 19th, 2010, 09:50
Processor: Single Xeon E5620 Processor 2.4Ghz 12MB Cache
Memory: 12 GB DDR3
Drive: 2x1000 GB
Bandwidth: 5 TB per month
Uplink: 1Gbps
IP Allocation: 16 IP Addresses
DataCenter: NetElligent.Ca Montreal Canada
DirectAdmin: Yes
Managemenet: Yes
Support: Tell and Ticket
Price: 90,000,000 Rial/Year.

iNicz.Com
December 19th, 2010, 10:56
وارمین رو من برداشتم که چکش رو هم نوشتن .:57:

taghikhani
December 19th, 2010, 14:13
ایمیل دیشب ارسال شد. پاسخ مناقصه کی ارسال میشه؟

vPsPersia.COM
December 19th, 2010, 17:09
شیرازه

the_coder
December 19th, 2010, 17:44
سلام محسن بهتر بود توی ایمیل یا جای دیگه این بحث رو می کردی اما اینجا گفتی پس همینجا جواب می دم من مشکل رو حل کردم وکارارو تا میشد روبه راه کردم و این هفته 5شنبه و جمعه وقت می ذاریم و اون قضیه رو تموم می کنیم (دوستان کار من و محسن ربط به این مناقصه یا کلا سرور نداره)
دانشگاه ورامین نیست
فردا یا پس فردا مشخص میشه برنده مناقصه که خودشون با برنده مناقصه تماس می گیرن برای قرار داد....
موفق باشید

vPsPersia.COM
December 19th, 2010, 18:00
سلام محسن بهتر بود توی ایمیل یا جای دیگه این بحث رو می کردی اما اینجا گفتی پس همینجا جواب می دم من مشکل رو حل کردم وکارارو تا میشد روبه راه کردم و این هفته 5شنبه و جمعه وقت می ذاریم و اون قضیه رو تموم می کنیم (دوستان کار من و محسن ربط به این مناقصه یا کلا سرور نداره)
دانشگاه ورامین نیست
فردا یا پس فردا مشخص میشه برنده مناقصه که خودشون با برنده مناقصه تماس می گیرن برای قرار داد....
موفق باشید

درسته ، یک پروژه برنامه نویسی هست که برای پروژه درس c# دانشگاهم هست و زحمتش رو دادم به امین گل . ربطی به عدم پاسخگویی و از این طور چیزا نداره .

منتظرم عزیزم