PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در هاست نمایش محتویات سایت

behtash007
March 3rd, 2017, 01:52
سلام خدمت استاید
دوستان یه مشکلی برای هاستم پیش امده ، محتویات هاست را نمایش میدهد با این فایل index.php در هاست موجوده ، امروز یکدفعه اینطور شده ، همه چی سرجاشه . ولی فایل php اجرا نمیشه ولی روی لینک تگ میرم وارد سایت میشه ، با ترفند هم وارد ادمین میشه .
دوستان به کمک شما نیازمندم
ادرس سایت :
http://irsfe.in

novinvps.com
March 3rd, 2017, 01:57
سلام
چک کنید php روی سرور شما نصب و فعال هست ؟

behtash007
March 3rd, 2017, 02:07
بله فعال ، چون من یه سایت دیگه هم روی همین هاست دارم

mahdiazarnia
March 3rd, 2017, 02:38
htaccess رو تغییر نام بدید به چیز دیگه ببینید مشکل حل میشه

behtash007
March 3rd, 2017, 02:48
تغییر دادم نشد

mahdiazarnia
March 3rd, 2017, 02:51
DirectoryIndex index.php
htaccess رو به نام اصلیش تغییر نام بدید و کد بالا رو درونش قرار بدید
ببینید درست میشه

Ashkankamangar.ir
March 3rd, 2017, 05:01
دسترسی بدید درست کنم

behtash007
March 3rd, 2017, 10:25

ممنونم کد ذکر شده را زدم درست شد ، فقط یه مشکلی هست ، طبق تیکتی که به سرور میزبانی زدم‌، در جوابی که دادن گفتن که ۹۶تا فایل الوده روی هاست من پیدا کردن . چطور ممکنه من فقط وردپرس نصب کردم و چندتا افزونه سئو .

a1994n1373
March 3rd, 2017, 10:36
ممنونم کد ذکر شده را زدم درست شد ، فقط یه مشکلی هست ، طبق تیکتی که به سرور میزبانی زدم‌، در جوابی که دادن گفتن که ۹۶تا فایل الوده روی هاست من پیدا کردن . چطور ممکنه من فقط وردپرس نصب کردم و چندتا افزونه سئو .

سلام دوست عزیز . ممکنه همین افزونه ها مشکل دار بوده باشن .

behtash007
March 3rd, 2017, 10:41
سلام دوست عزیز . ممکنه همین افزونه ها مشکل دار بوده باشن .

سلام
اخه افزونه هارو از مخزن ورد پرس نصب کردم . به من میگن ۹۶ تا ویروس پیدا کرده بعد نمیگن کدوم فایل الوده است میگن که کل وردپرس پاک کن دوباره نصب کن در صورتی که بیشتر از یکساله من دارم به همین شکل کار میکنم