PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نزدیکه عیده ، لطفا عیدی بدید...!

w.h.t
March 2nd, 2017, 11:52
سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز

نزدیک عیده . گفتم یادآوری کنم به جز خودمون کسای دیگه ای هم هستن که ... ، خیلیا آروزوشونه لباس نو داشته باشن یا ... . خودتون و یه نفر دیگه رو با پرداخت حتی یه 1000 تومانی خوشحال کنید:

http://mahak-charity.org/main/index.php/fa/mahak-products/payments

سربلند باشید

خدانگهدار

delta
March 2nd, 2017, 13:55
داداش نمیدونم تو کجا زندگی میکنی اما خدایی جایی که من هستم تا صبح مغازه رو باز میکنم تا شب 30 - 40 محتاج و بدبخت و گرفتار میاد مغازه..همشم در حال کمک هستیم منتهی کم میاریم به خدا..تعداد زیاده اصلا یه وضعیه..بیشتر از این که کار کنیم کمک میکنیم...دیگه برای امثال محک چیزی نمیمونه..
به خدا نمیدونم چی بگم...واقعا اوضاع وخیمه..مردم نون ندارن بخورن..خدا به همه رحم کنه

Hi Data
March 2nd, 2017, 13:59
سلام،

موسسه خیریه مهرانه (درمان بیماران سرطانی): http://www.mehranehcharity.ir/OnlineDonation/Create

w.h.t
March 2nd, 2017, 14:02
داداش نمیدونم تو کجا زندگی میکنی اما خدایی جایی که من هستم تا صبح مغازه رو باز میکنم تا شب 30 - 40 محتاج و بدبخت و گرفتار میاد مغازه..همشم در حال کمک هستیم منتهی کم میاریم به خدا..تعداد زیاده اصلا یه وضعیه..بیشتر از این که کار کنیم کمک میکنیم...دیگه برای امثال محک چیزی نمیمونه..
به خدا نمیدونم چی بگم...واقعا اوضاع وخیمه..مردم نون ندارن بخورن..خدا به همه رحم کنه
عزیزم ربطی به محل زندگی نداره
بالاشهر ، پایین شهر ، تهران ، اصفهان ، یزد ، شیراز
همه جا همین وضعه
من این تاپیکو فقط زدم تا امروز که مغازه ها بستست ، کمکی بکنین😊😉(شوخی)

موفق باشید

فرستاده شده از E6833ِ من با Tapatalk

AtrafNet
March 2nd, 2017, 14:25
متاسفانه بدی انسان هم اینه که تا چیزی رو تجربه نکنه نمی تونه درک کنه.

برای همین هم هست که سر پرست خانواده ای که حتی خودش تهی دسته و جلوی زن و بچه شرمنده که نمی تونه لباس نو بخره گدایی تو خیابون می بینه وجدانش نمیذاره همینطوری رد بشه و بهش در حد وسعش هر چقدر شد کمک میکنه.
اما پولدار جماعت اونی که دغدغه اش هر چیزی هست به جز پول چون خودش تا حالا بی پولی و شرمندگی زن و بچه رو تجربه نکرده تو تصوراتش فکر میکنه الان همه دیگه حداقل پول گذر زندگی رو دارن اونی هم که نداره تقصیر خودشه که زرنگ نیست وگرنه اگه زرنگ بود مشکل مالی نداشت.

برای همین هم هست که همیشه پولدار پولدار تر میشه و فقیر فقیر تر. امان از این دنیا :39:

dorisweb
March 2nd, 2017, 15:42
کار قشنگی انجام دادین :)

w.h.t
March 2nd, 2017, 15:44
متاسفانه بدی انسان هم اینه که تا چیزی رو تجربه نکنه نمی تونه درک کنه.

برای همین هم هست که سر پرست خانواده ای که حتی خودش تهی دسته و جلوی زن و بچه شرمنده که نمی تونه لباس نو بخره گدایی تو خیابون می بینه وجدانش نمیذاره همینطوری رد بشه و بهش در حد وسعش هر چقدر شد کمک میکنه.
اما پولدار جماعت اونی که دغدغه اش هر چیزی هست به جز پول چون خودش تا حالا بی پولی و شرمندگی زن و بچه رو تجربه نکرده تو تصوراتش فکر میکنه الان همه دیگه حداقل پول گذر زندگی رو دارن اونی هم که نداره تقصیر خودشه که زرنگ نیست وگرنه اگه زرنگ بود مشکل مالی نداشت.

برای همین هم هست که همیشه پولدار پولدار تر میشه و فقیر فقیر تر. امان از این دنیا :39:
برادر قانون دنیاست
هیچکاریش نمیشه کرد
وقتی اعلام کردن تو سال ۲۰۱۲ فقط ۴ نفر از ثروتمندترینای دنیا اگه ثروتشونو میذاشتن روی هم میتونستن دو بار جهان رو از فقر نجات بدن و اینکارو نکردن ، چه توقعی از بقیه باید داشت؟

فرستاده شده از E6833ِ من با Tapatalk

ali1232
March 2nd, 2017, 17:15
سلام
ممنون استارت عزیز بابت اطلاعی که دادین
سپاس

MJmoonwalk
March 2nd, 2017, 17:25
موسسات خیریه به خصوص همین محک (مضحک) اول جیب خودشون رو پر میکنند. یک ریال هم از درآمد خودشون کمک نمیکنن. اینقدر آدم نیازمند نان و آب و دارو هست ولی موسسات حساباشون روزانه میلیونی پر میشه.
همشون ذزذن. تو این کشور باید همرنگ جماعت باشی تا رسوا نشی.
موسسات حمایت حیوانات هم شدن مثل همینا قلک ***ی.

hamedmj
March 2nd, 2017, 18:29
محک جدیدا فعالیت تامین پوشاک رو هم انجام میده؟

w.h.t
March 2nd, 2017, 18:35
محک جدیدا فعالیت تامین پوشاک رو هم انجام میده؟
نه عزیز ، این تاپیک برای تبلیغ کار خودمون بود
خوب این چه حرفیه میزنی برادر من
محک برای کودکان سرطانیه ، خیلی کارا براشون میکنه که خبر ندارید
محک مگه سالن برگذاری کنسرته؟
ولی اگه یکم تحقیق کنید میبینید توی دوره های مختلف برای بچه ها توی سالناش کنسرت های مختلف برای تقویت روحیشون میذاره

حرفتون جالب نبود

موفق باشید

فرستاده شده با :
sony xperia z5p

hmydcm
March 2nd, 2017, 20:13
ای که دستت می رسد کاری بکن.. :53:

lifeserver
March 2nd, 2017, 20:44
خیلی هم قشنگ
حرکت خوبیه
بنده هم بارها به محک کمک مالی کردم اما اطرافمونم ببینیم - روزانه بچه های فقیر زیادی میبینیم که نیازمندن - میتونیم مستقیم کمک کنیم و مهربونی و خوشحالی رو توی چشماشون کاملا لایو و از نزدیک ببینیم و انسانیت رو از نزدیک حسش کنیم و یا هم بسپاریم دست دوستانمون در سازمان محک و یا دیگر سازمان ها که خیلی زحمت میکشن در این زمینه
موفق باشید ./:53:

hamedmj
March 2nd, 2017, 22:27
نه عزیز ، این تاپیک برای تبلیغ کار خودمون بود
خوب این چه حرفیه میزنی برادر من
محک برای کودکان سرطانیه ، خیلی کارا براشون میکنه که خبر ندارید
محک مگه سالن برگذاری کنسرته؟
ولی اگه یکم تحقیق کنید میبینید توی دوره های مختلف برای بچه ها توی سالناش کنسرت های مختلف برای تقویت روحیشون میذاره

حرفتون جالب نبود

موفق باشید

فرستاده شده با :
sony xperia z5p

طرز صحبت کردن شما اصلا مناسب نیست. هرکسی آزاد به بیان نظر خود هست.
طبق فرموده خودتون:

خیلیا آروزوشونه لباس نو داشته باشن

شاید موضوع مهمی نباشه ولی اینطور برداشت میشود که محک در زمینه تهیه پوشاک برای نیازمندان فعالیت میکند.
برگزاری کنسرت و امثالهم، در روند بهبودی بیماران تاثیر داره و الا محک به هیچ وجه در تهیه ارزاق و پوشاک فعالیتی ندارد و بودجه آن برای این موضوع اصلا کافی نیست.

ضمن اینکه امیدوارم صرفا برای شوآف نباشه این تاپیک و پست :)

موفق باشید.

black.p
March 2nd, 2017, 22:51
سلام دوست عزیز

ممنون از یادآوریتون هر چند که همیشه یادمون هست ! و هر چند هم که خودمون کم مشکل نداریم . تا جایی که از دستمون بیاد کمک میکنیم.

ایشالا از ته دل میخوام که هیچ جای دنیا هیچ نیازمندی نباشه و دم عیدی هیچ پدری شرمنده زن و بچش نشه :63:

alborzdata
March 2nd, 2017, 23:32
ممنون از یادآوری شما دوست عزیز