PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن سایت

alireza_gh
March 1st, 2017, 22:37
سلام
دوستان داشتم افزونه هارو بروزرسانی میکردم که بعد مدت طولانی دیدم تموم نمیشه لود شدنش پنجره رو بستم و الانم سایت بالا نمیاد
ممنون میشم راه حل بگید (بک آپ جدید هم ندارم ریستور کنم)
http://life-house.asia

kiava
March 1st, 2017, 23:41
سلام
دوستان داشتم افزونه هارو بروزرسانی میکردم که بعد مدت طولانی دیدم تموم نمیشه لود شدنش پنجره رو بستم و الانم سایت بالا نمیاد
ممنون میشم راه حل بگید (بک آپ جدید هم ندارم ریستور کنم)
http://life-house.asia

وسط اپدیت به این شکل شد؟باید از هاستتون یک عکس بزارید برسی کنم فایل تعمییر ساخته شده یا نه . اگر نه گاهی اوقات مربوط به htaccess هست و یا گاهی اوقات افزونه ای ارور داره و نمیزاره و شما ارور رو نمیبینی باید display error بشه بگه ارور کجاس

alireza_gh
March 1st, 2017, 23:52
وسط اپدیت به این شکل شد؟باید از هاستتون یک عکس بزارید برسی کنم فایل تعمییر ساخته شده یا نه . اگر نه گاهی اوقات مربوط به htaccess هست و یا گاهی اوقات افزونه ای ارور داره و نمیزاره و شما ارور رو نمیبینی باید display error بشه بگه ارور کجاس

ی
زدم که آپدیت بشه، دیدم اپ نمیشن و همینطوری لودینگ میشه، منم اون پنجره رو بستم و اون لحظه هم خب سایت میزنه در حالت تعمیر... و بعد اینکه وسط اپدیت صفحه رو بسته بودم دیگه کلا هیچی بالا نمیومد
از کجاش باید عکس بگیرم؟

kiava
March 1st, 2017, 23:59
ی
زدم که آپدیت بشه، دیدم اپ نمیشن و همینطوری لودینگ میشه، منم اون پنجره رو بستم و اون لحظه هم خب سایت میزنه در حالت تعمیر... و بعد اینکه وسط اپدیت صفحه رو بسته بودم دیگه کلا هیچی بالا نمیومد
از کجاش باید عکس بگیرم؟

از داخل هاستتون فایل هاش عکس بگیرید ببینم چیزی هست یا نه

alireza_gh
March 2nd, 2017, 00:18
از داخل هاستتون فایل هاش عکس بگیرید ببینم چیزی هست یا نه

http://uupload.ir/files/4pjc_1.png
http://uupload.ir/files/8bcu_2.png
http://uupload.ir/files/u9bi_3.png
http://uupload.ir/files/fui_4.png

dynabanner.com
March 2nd, 2017, 00:26
منظور از سایت بالا نمیاد نمایش قالب هست یا کلا با پیغام خطا در مرورگر مواجه میشید؟
پینگ کنید به سایتتون ببنید ریپلای دارید یا خیر

ویرایش>>

اگه به بخش مدیریت دسترسی دارین این پلاگینی رو که نصب کردید غیرفعال کنید.شاید هم نیاز باشه تمامی پلاگین ها رو یکجا یا یکی یکی غیرفعال کنین.
اگه به پنل دسترسی ندارین و با صفحه سفید مواجه میشین با استفاده از filezilla متصل بشید به هاست و از پوشه ها و فایل های موجود در پوشه plugin بک آپ تهیه کنین بعد محتویات پوشه رو به طور کامل حذف کنین
با این کار سایت به احتمال قوی باید بالا بیاد.بعد دوباره همه پلاگین ها رو به جز اون پلاگین جدید آپلود کنین روی هاست.

alireza_gh
March 2nd, 2017, 00:52
منظور از سایت بالا نمیاد نمایش قالب هست یا کلا با پیغام خطا در مرورگر مواجه میشید؟
پینگ کنید به سایتتون ببنید ریپلای دارید یا خیر

ویرایش>>

اگه به بخش مدیریت دسترسی دارین این پلاگینی رو که نصب کردید غیرفعال کنید.شاید هم نیاز باشه تمامی پلاگین ها رو یکجا یا یکی یکی غیرفعال کنین.
اگه به پنل دسترسی ندارین و با صفحه سفید مواجه میشین با استفاده از filezilla متصل بشید به هاست و از پوشه ها و فایل های موجود در پوشه plugin بک آپ تهیه کنین بعد محتویات پوشه رو به طور کامل حذف کنین
با این کار سایت به احتمال قوی باید بالا بیاد.بعد دوباره همه پلاگین ها رو به جز اون پلاگین جدید آپلود کنین روی هاست.
http://uupload.ir/files/gww7_5.png
خب اگه بیام یه دور کل افزونه هارو پاک کنم اطلاعاتی که توشون وارد کردم هم پاک میشه، و اینکه پلاگین جدیدی نصب نکردم همون قبلی ها هستن که موقع اپدیت نصفه موند و این مشکل رو بوجود آورد

ali1232
March 2nd, 2017, 00:58
سلام دوست عزبر برای منم قبلا پیش اومده بهش میگم صفحه سفید مرگ وردپرس
سرچ کن راه کار های که هست را انجام بده ولی من چند راهکار قبلا تست کردم جواب گرفتم بهت میگم انجام بده شاید درست شد

راه اول
ورژن وردپرست هر چی بوده الان دوباره دانلودش کن و فایل فانکشن را کد هایش را کپی کن و در هاستت فایل فانکشن وردپرس را پیدا کن و بازش کن و کد ها را درونش کپی کن یعنی کد های الانی که دذ فانکشن وردپرست در هاستت هست را پاک کن اینی که کد های فانکشن جدیده که دانلود کردی را جایگزینش کن
با این روش برای من چند بار درست شد

روش دوم

برو از طریق پی اچ پی مای ادمین اسم قالب سایتت را بکن قالب پیش فرض خود وردپرس به احتمال زیاد درست میشه و بعد

راستی قبلا از تست روش اول و دوم در پوشه افزونه هاست را کلا زیپ کن و بعد که با زیپ کردن بک اپ گرفتی به نوعی
اسم همه پلاگین هارو تغییر بده که از حالت فعال بودن خارج بشه که اگه مشکل از افزونه خاصی باشه دیگه روی سایتت تاثثیر نزاره بعد که سایتت بالا اومد
دونه دونه فعال کن ببین مشکل از کدوم افزونه بوده که سایت خراب شده برای فعال کردن افزونه هم اسم افزونه هارو که عوض کردی را دوباره به فرم اول تغییر بده
وقتی اسم افزونه ای را پاک کنی یا حذف کنی دوباره نصب کنی اطلاعاتت از بین نمیره چون اطلاعات در دیتابیست هست

ان شا الله درست بشه
اگرم خواستی ای دی تلگرام برام پیغام خصوصی کن برات درست کنم
یاعلی مدد
التماس دعا

alireza_gh
March 2nd, 2017, 01:31
سلام دوست عزبر برای منم قبلا پیش اومده بهش میگم صفحه سفید مرگ وردپرس
سرچ کن راه کار های که هست را انجام بده ولی من چند راهکار قبلا تست کردم جواب گرفتم بهت میگم انجام بده شاید درست شد

راه اول
ورژن وردپرست هر چی بوده الان دوباره دانلودش کن و فایل فانکشن را کد هایش را کپی کن و در هاستت فایل فانکشن وردپرس را پیدا کن و بازش کن و کد ها را درونش کپی کن یعنی کد های الانی که دذ فانکشن وردپرست در هاستت هست را پاک کن اینی که کد های فانکشن جدیده که دانلود کردی را جایگزینش کن
با این روش برای من چند بار درست شد

روش دوم

برو از طریق پی اچ پی مای ادمین اسم قالب سایتت را بکن قالب پیش فرض خود وردپرس به احتمال زیاد درست میشه و بعد

راستی قبلا از تست روش اول و دوم در پوشه افزونه هاست را کلا زیپ کن و بعد که با زیپ کردن بک اپ گرفتی به نوعی
اسم همه پلاگین هارو تغییر بده که از حالت فعال بودن خارج بشه که اگه مشکل از افزونه خاصی باشه دیگه روی سایتت تاثثیر نزاره بعد که سایتت بالا اومد
دونه دونه فعال کن ببین مشکل از کدوم افزونه بوده که سایت خراب شده برای فعال کردن افزونه هم اسم افزونه هارو که عوض کردی را دوباره به فرم اول تغییر بده
وقتی اسم افزونه ای را پاک کنی یا حذف کنی دوباره نصب کنی اطلاعاتت از بین نمیره چون اطلاعات در دیتابیست هست

ان شا الله درست بشه
اگرم خواستی ای دی تلگرام برام پیغام خصوصی کن برات درست کنم
یاعلی مدد
التماس دعا
حاجی دمت گرم اون روش که گفتی زیپ کنم و بعد اسم رو تغییر بدم استفاده کردم و دقیقا فهمیدم کدوم افزونه مشکل داره و کامل اپدیت نشده
افزونه وردپرس سئو هست، چطوری میتونم درستش کنم به صورت که محتواش از بین نره؟

ali1232
March 2nd, 2017, 01:38
حاجی دمت گرم اون روش که گفتی زیپ کنم و بعد اسم رو تغییر بدم استفاده کردم و دقیقا فهمیدم کدوم افزونه مشکل داره و کامل اپدیت نشده
افزونه وردپرس سئو هست، چطوری میتونم درستش کنم به صورت که محتواش از بین نره؟

خواهش میکنم عزیز
الحمدالله
محتواش از بین نمیره اصلا چون اطلاعات افزون سئو در جدول دیتابیست ذخیره شده خودم قبلا تست کردم و مشکلی نداشته ولی بازم شما از طریق همون پی اچ پی مای ادمین یه بک اپ از کل دیتابیست بگیر
بعد این راهی که میگم را انجام بده
اول ببین نسخه ای که الان افزونه سئو سایتت چیه بعد نسخه قدیم ترش را دانلود کن و اون را اپلود و نصب کن و بعد که درست نصب شد
اقدام به اپدیدت از طریق خود افزون ات بکن که به احتمال زیاد افرون قبلی ات یه قعطی با مشکلی پیدا کرده و درست اپدیت نشده و به خاطر همین ارور میده ولی وقتی افزونه نسخه قبلش را سالم نصب کنی و
بعد اقدام به اپدید کنی نه اطلاعات از بین میره و نه مشکلی برای اطلاعات پیش میاد
ولی در کل اطلاعتت تا وقتی دست به دیتابیست نزنی حفظ شده باقی می مونه

dynabanner.com
March 2nd, 2017, 14:51
اون روش زیپ کردن دقیقا همون چیزی بود که من بالا گفتم و اطلاعاتتون هم اصلا پاک نمیشد!
وقتی با صفحه سفید مواجه میشید به اولین و دومین چیزی که باید شک کرد پلاگین هاست.بعد رفت سراغ بقیه راه حل ها