PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی به جای هاست

temsil_ali
March 1st, 2017, 16:33
سلام دوستان
من چند تا دامنه دارم،میتونم از سرور مجازی به جای هاست استفاده کنم? دیگه هاست نگیرم و یه سرور مجازی با فضای کافی و رم خوب بگیرم ،چونکه سرور مجازی رو کلا لازم دارم حالا چه هاست بگیرم برای دامنه ها چه نگیرم.

novinvps.com
March 1st, 2017, 16:51
سلام
بله
برخی سرویس دهندگان حتی از سرور مجازی به عنوان هاستینگ استفاده می کنند.

yourhosting
March 1st, 2017, 16:59
سلام دوستان
من چند تا دامنه دارم،میتونم از سرور مجازی به جای هاست استفاده کنم? دیگه هاست نگیرم و یه سرور مجازی با فضای کافی و رم خوب بگیرم ،چونکه سرور مجازی رو کلا لازم دارم حالا چه هاست بگیرم برای دامنه ها چه نگیرم.

سلام

بله میتوانید هم از ویندوز هم لینوکس استفاده کنید ترجیحا لینوکس
یک کنترل پنل مثل cpanel یا ... نصب میکنید و سایت ها رو به سرور منتقل میکنید
از خود vps هم باتوجه به سیستم عامل به کمک vnc ,rdp یا ... میتوانید کارهاتون رو انجام بدید

موفق باشید

fireserver
March 1st, 2017, 17:17
سلام دوستان
شما چندین راه دارید:

می توانید یک سرور مجازی لینوکس خرید کنید که روی آن با نصب Cpanel نیاز هاستتان را رفع کنید و با استفاده از Xrdp یا vnc وارد ریموت آن شده و کار هایتان را انجام دهید.

با نصب و کانفیگ سی پنل نیاز شما به هاست برطرف شده ولی سی پنل خودش نیز نیازمند لایسنس است و نسخه های نال به هیچ عنوان از لحاظ امنیتی و ... پیشنهاد نمی شود.

مورد دیگر اینکه یک سرور مجازی با قیمت پایین خریداری کنید از ارائه دهندگان محترم و یک سرور لینوکس قدرتمند نیز برای هاستتان خرید کنید تا مشکلتان را برطرف کنید.

RealHAM
March 1st, 2017, 17:58
سلام
در صورتی که دانش لازم برای مدیریت سرور را دارید توصیه می شود از سرور مجازی استفاده کنید اما اگر ندارید اکیداً از این کار خوداری فرمایید و سایت های خود را روی آن منتقل نکنید و تنها برای تست سروری تهیه کرده و مدتی با آن کار کنید تا آشنایی لازم را بدست آورید و بعداً دامنه های خود را منتقل کنید.

iran1010
March 5th, 2017, 15:16
من هم نظرم همینه در صورتی که اطلاعت کافی در مورد سرور مجازی ندارید این کار رو نکنید ولی سرور مجازی خیلی بهتره

dynabanner.com
March 5th, 2017, 21:00
دوستان به طور کامل راهنماییتون کردن.هر دو یک سری مزایا دارن.مثلا برای سایت وردپرس که منابع زیادی نیاز داره وی پی اس گزینه بهتری به نظر میرسه.از نظر پهنای باند،مدیریت کردن و ... هم میشه وی پی اس رو به هاست ترجیح داد.اما به نظر من برای سایت هایی که بازدید چندانی ندارن همون هاست مناسبتره.