PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک درباره نحوه افزایش MySQL Packet Size

sst1
December 17th, 2010, 20:03
با سلام....
دوستان لطف میکنید اگر نحوه افزایش MySQL Packet Size که به صورت پیشفرض روی 1 مگ هست رو شرح بدید.لازم به ذکر هست که سرور مجازی ما دارای سیستم عامل centOS هست.
متشکرم.

kamrava
April 15th, 2012, 11:59
منم نیاز دارم. اگر ممکنه توضبح بدید

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

منم نیاز دارم . اگه ممکنه توضیح بدین

OnlineServer
April 15th, 2012, 12:09
اگر دسترسی روت دارید باید فایل my.cnf رو که در آدرس etc/my.cnf هست و بازکنید و مقدار max_allowed_packet را افزایش و یا در صورتی که موجود نبود به فایل اضافه کنید

برای مثال :

[mysqld]
max_allowed_packet = 32M

همچنین پس از ویرایش یکبار سرویس mysql را ریلود کنید

kamrava
April 15th, 2012, 12:21
اگر دسترسی روت دارید باید فایل my.cnf رو که در آدرس etc/my.cnf هست و بازکنید و مقدار max_allowed_packet را افزایش و یا در صورتی که موجود نبود به فایل اضافه کنید

برای مثال :

[mysqld]
max_allowed_packet = 32M

ممنون ولی فکر کنم اینی که شما گفتین افزایش PHP Memory Limit هست نه MySQL Packet Size
مقدار MySQL Packet Size بطور پیش فرض 1 هستش.
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

OnlineServer
April 15th, 2012, 22:48
لطفا به لینک زیر توجه کنید
MySQL :: MySQL 5.0 Reference Manual :: C.5.2.10 Packet too large (http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/packet-too-large.html)

abolfazl201358
April 15th, 2012, 23:30
همینی که تو پست شماره #3 گفته بلد نیستی بده یکی برات درست کنه

kamrava
April 16th, 2012, 20:14

برای مثال :

[mysqld]
max_allowed_packet = 32M

بله همین هستش.