PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مواقعه دریافت نکردن به موقع سرویس

B.Z
December 17th, 2010, 17:06
سلام ببخشید که این سوال رو اینجا میکنم ولی میشه این هم راهنمایی کنید که وفتی مشتری با فروشنده هماهنگ میکنه سرویس رو نیاز داره و فروشنده هم قبول میکنه در زمانه تعیین شده با خریدار سرویس را تحویل بده و پول واریز میشه ولی بعد از واریز پول سرویسی که در قرار گزاشته شده مثلا 5 ساعت، سرویس رو تحویل نده و 3 روز یا بیشتر بشه خریدار حق داره درخواست برگشت پول بکنه؟

amiri113
December 17th, 2010, 17:17
بله حق داره.
فروشنده هم با وجدان باشه بايد پول رو پس بده. :113:

B.Z
December 17th, 2010, 17:21
سلام آقای امیری
به نظر شما باید از فروشنده اسمی برده بشه یا نه ؟

amiri113
December 17th, 2010, 17:25
من از کجا بدونم :دی
اين تعطيلات باعث شده چند نفری بد قول بشن.
البته از نظر مشتری
چون ما واقعا نميدونيم چه توافقی بوده بين فروشنده و مشتری (قبل از خريد)
در هر حال شما خودتون مختاريد. کلا هم اگر فروشنده با شما واقعا اين تعهد رو کرده و حالا زير تعهد خودش زده بايد پول رو پس بده بهتون. (ولی من از توافق هيچکس قبل از خريد خبر ندارم)

با تشکر
علی امیری

nimapendar
December 17th, 2010, 17:25
سلام
می تونید در بخش انتقادات یا در همین جا با مدرک نام فرد را ببرید

Rezash
December 17th, 2010, 17:35
به نظر شما باید از فروشنده اسمی برده بشه یا نه ؟
پيشنهاد من اينه كه مشكل رو دوستانه و با گذشت حل كنيد و مطئنا براي هر دو طرف بهتر و مناسبتره، ولي اگر اصراري هم بر انتقاد هست بايد طبق قوانين بخش انتقاد باشه.

B.Z
December 17th, 2010, 17:41
سلام :دی
ممنون از شما جناب امیری حق با شماست
جناب nimapendar (http://www.webhostingtalk.ir/member/8989/)
مدارک موجود هست ولی نمیخوام برای کسی مشکلی پش بیاد یا باعث ناراحتی بشه:53:

ولی برام سوال شده شما به عنوان فروشنده اگر خودتون رو جای مشتری بزارید حق میدید؟:105:

1eng.ir
December 17th, 2010, 17:43
سرویس رو به موقع تحویل نداده ~~> بگو هزینه رو برگشت بزنه ....

goldstar
December 17th, 2010, 17:56
سلام
اگر توافق برای مدت کمتری بوده باید حتما برگشت زده بشه
البته قوانین شرکت رو هم مطالعه کنید
ولی من اگر فروشنده بودم تاخیر رو یک جوری و بصورت دوستانه جبران میکردم(آپگرید رایگان و تخفیف و .....)

amiri113
December 17th, 2010, 18:04
همين که محمد ميگه!
دو راه پيش فروشنده بزاريد:
1. برای پولی که گرفته کاری انجام داده و سرويس شما رو آماده کرده پس بايد تحويلتون بده.
2. هنوز هيچ کاری انجام نشده پس پولتون رو پس بده چون شما نياز به کار ايشون ديگه نداريد.

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

ميتونيد طور ديگه ای هم بگيد :115:
مثلا به همه بگيد شرکت x در ايام تعطيلات سرويس تحويل نميده. اين رو هم شرکت x قبول داره هم شما قبول داريد. هم کسی که ناآگاه هستش متوجه ميشه که شرکت x در روزهای تعطيل سرويس تحويل نميده.