PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی هاستینگ های متقلب

scoop1
December 17th, 2010, 16:31
سلام

می دونم که خیلی از دوستان هستند که به خاطر بد قلی سرویس دهنده ساتشون رو از دست دادن.
متاسفانه تو ایران شرکت ها و تازگی ها افراد ارائه دهنده هاست خیلی زیاد شدن و غالباً بعد از گرفتن پول قوانین را رو نفع خودشون تغییر می دن.

دوستان می تونن تو این تاپیک به معرفی دقیق همچین افراد و شرکت هایی بپردازن تا باعث بشده بقیه تجربه بگیرن.

با تشکر . امیدوارم مدیر انجمن هم کمک کنه.

behrooz_iri
December 17th, 2010, 17:41
متهم کردن یک نفر به کلاه برداری به این سادگی ها نیست !! مدرک میخواد ولی خیلی ها تو این انجمن کلاه برداری کردند و الان هم آزادانه دارند میچرخند کلا فهمیدن اینکه یکی کلاه برداره سخته چون مرتبا توشون جدید وارد میشه ولی شما اگه میخوای بگیری از افرادی که دارای سوابق خوب هستند بگیر نه از اونی که ارزان میده

kingoftehran
December 17th, 2010, 17:44
با سلام
خیلی خوبه که همچین تایپیکی باز شده ولی این امر باید توسط مدیران انجمن کنترل و هدایت بشه چرا که ممکنه افرادی بیان و بخواهند یک شرکت را بی اعتبار کنند.

Amir.Mansoury
December 17th, 2010, 18:38
کسی که تا حالا کار هاستینگ نکرده و یا مدیر سایت نبوده و یا سابقه کیفی توی وبمستری نداره حق نداره بیاد و دیگران را زیر سوال ببره

scoop1
December 21st, 2010, 23:35
اول سلام
اسم تاپیک ظاهراً غلط انداز شده.

ببینید در اینجا قصد بی اعتبار کردن شخص یا شرکتی نیست. بلکه در واقع هدف انتقاد سازنده و راهنمایی های لازم (و اگر هم لازم بشه معرفی میزبانان کم مسئول یا بی مسئول در قبال مشتریان) در جهت افزایش آگاهی کسانی که می خوان هاست و دامنه بگیرن است. و هیچ تعارفی نباید کرد.
شما قطعاً همچین مواردی رو زیاد دیدن که به دلایل مختلف کاربر مغبون شده است.
من از سال 83 شروع کردم و تا به حال موارد زیادی رو دیدم و تجربه کردم. که به موقع بهشون می پردازم.

دوستان توجه داشته باشید که هاست و دامنه یک کالا نیست که ما باخریدنش اون رو پیش خودمون داشته باشیم. بهتر بگم در واقع هاست و دامنه (جدا از تاریخ انقضاء مشخص) امانتی است که نگهداریش با شرکت میزبان و باید مطمئن باشیم که زحمتی که ما در این راه انجام می دیم در ارز چشم بهم زدنی از بین نمیره .

در واقع میزبان خوب هاستینگی است که در قبال مشتری مسئول بوده و بداند که در واقع امانت دار فایل ها و اطلاعات افرادی است که در قبال آن به آن شرکت پول پرداخت می کنند.

چنتا مثال واستون میزنم:
- به دلیل مشکل سرور یه دفعه کل فابل های سایتتون پاک میشه؛ تماس می گیرید میگن کی گفتیم بک آپ؟! قوانین سایت (که به روز شده!!!) رو بخونین.
- میزبان سایتون واسه تمدید دیگه تشریف نداره!
- دامنه محبوبتون....!

عزیزان ارائه دهنده خدمات هاست، بییان تجربیاتشون رو در زمینه یک خرید مطمئن به کسانی که می خوان هاست و دامنه بگیرن، انتقال بدهند و راهنمایی های لازم رو بهشون بدهند . مثلا بگن که بهتر است که قرارداد کتبی بین دو طرف امضاء شود یا حداقل حداقل! مطمئن بشن که دامنه میزبان دی ان اس هاستشون زودتر از خود هاست اکسپایر نشه!! و مطالبی از این قبیل...

متاسفانه هرجا پای پول در میان باشد حقیقت از میان می رود. کمک کنید که در این مورد خاص این موارد به حداقل برسد.

reza115
December 22nd, 2010, 00:06
سلام

کلاه بردار که زیاد دیدیم و متاسفانه روز به روز هم داره بیشتر میشه !
کلاه بردار حرفه ای و نیمه حرفه ای داریم

اگه مدیران اجازه بدن با دلیل و مدرک چندتایی رو معرفی میکنیم

(به نظر اگه یه سایتی کلا برای همین منظور راه اندازی بشه بد نیست ! )

delta
December 22nd, 2010, 00:20
دوست عزیز فکر میکنی همچین تاپیکی پابرجا میمونه؟ معرفی هاستینگای متقلب؟ مشکلی نیست اولیشو خودتون شروع کنید ببینید چه بلایی سرتون میاد! از دعوا و توهین و دادگاه و ...شایدم جریمه نقدی شورای حل اختلاف برای بدنام کردن یکی! شروع نشده تاپیک قفل میشه! بعد میگید تاپیک باز کنیم معرفی کنیم؟
کسی که میاد میگه 50 گیگ هاست میخوام آفر بدید.. بین 100 تا ٰآٰفر با قیمت معقول میره یکی رو که داره میده ماهی 5 هزار تومان رو انتخاب میکنه کلا حقشه هر بلایی میخواد سرش بیاد! اصلا بیخود میکنه بیاد ایجاد تاپیک کنه و شکایت کنه.. مگر چشم نداره؟ مگر عقل نداره؟ واقعا اینقدر نفهم باید باشه بفهمه قیمت واقعی نیست و هر لحظه ممکنه هاستش بره رو هوا! مشتری داریم به قیمت نگاه میکنه.. مشتری داریم معقولانه به کیفیت نگاه میکنه و ایمنی! خرید از یک جای مطمعن با ایمنی بالا... گرفتن بک آپ منظم از سایت توسط خود طرف.. ثبت دامین در پنل خودش ... خرید هاست به صورت ماهانه نه سالانه.. اینا رو رعایت کنه دیگه هیچ کسی از هیچ کسی شکایت نمیکنه.. پس همیشه ایراد از خود ماست نه فروشنده!

lvlehrad
December 22nd, 2010, 00:38
تجربه ثابت کرده فقط از شرکت ها و آدمای معتبر خرید کنم ! 2 3 بار این کارو نکردم و هر 2 3 بار هم به مشکل بر خوردم !!! و طرف یه بچه 16 ساله از اب در اومد ... که هیچی از حلال و حروم سرش نمیشد

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

دوست عزیز فکر میکنی همچین تاپیکی پابرجا میمونه؟ معرفی هاستینگای متقلب؟ مشکلی نیست اولیشو خودتون شروع کنید ببینید چه بلایی سرتون میاد! از دعوا و توهین و دادگاه و ...شایدم جریمه نقدی شورای حل اختلاف برای بدنام کردن یکی! شروع نشده تاپیک قفل میشه! بعد میگید تاپیک باز کنیم معرفی کنیم؟
کسی که میاد میگه 50 گیگ هاست میخوام آفر بدید.. بین 100 تا ٰآٰفر با قیمت معقول میره یکی رو که داره میده ماهی 5 هزار تومان رو انتخاب میکنه کلا حقشه هر بلایی میخواد سرش بیاد! اصلا بیخود میکنه بیاد ایجاد تاپیک کنه و شکایت کنه.. مگر چشم نداره؟ مگر عقل نداره؟ واقعا اینقدر نفهم باید باشه بفهمه قیمت واقعی نیست و هر لحظه ممکنه هاستش بره رو هوا! مشتری داریم به قیمت نگاه میکنه.. مشتری داریم معقولانه به کیفیت نگاه میکنه و ایمنی! خرید از یک جای مطمعن با ایمنی بالا... گرفتن بک آپ منظم از سایت توسط خود طرف.. ثبت دامین در پنل خودش ... خرید هاست به صورت ماهانه نه سالانه.. اینا رو رعایت کنه دیگه هیچ کسی از هیچ کسی شکایت نمیکنه.. پس همیشه ایراد از خود ماست نه فروشنده!

شما خودتو کنترل کن :39: ...

تا یه حدودی حرفتون درست هست !!! ولی اینجور که شما بیان کردید هرکی در خونش رو باز بزاره و یا پول نده ***گیر بخره وقتی ازش ***ی میکنند غلط میکنه بره شکایت کنه ...

مثلا من یچیزی که ارزش 20 تومن داره رو 10 تومن میخرم دلیل بر این نمیشه که اندازه اون 10 تومن هم استفاده نکنم !!!! وقتی یه هاستینگ میگه با این قیمت این هاست رو میده ولی به حرفش عمل نمیکنه !!! این یعنی د زدی !!!یعنی خوردن پول مردم !!! میتونه خیلی راحت مثل بقیه افر بده !
و هرکی ارزون میخره دلیل بر این نمیشه که طرف نفهم هست شاید اگاهی لازم در این رابطه رو نداره !!! همیشه جنس گرون قیمت بهترین نیست !!! و همیشه هم جنس ارزون بدترین نیست !!! شاید تو رقابت یکی هاست ارزون بده یا بخواد کم سود کنه ... خیلی از این موارد هست ... ولی باید دقت کرد که طرف حساب کیه و چقدر اعتبار داره

alireza88
December 22nd, 2010, 01:11
منم مث دلتا ميگم هركي هر بلايي كه سرش مياد حقشه. دتبال جنش مفت نباشه. يوزر داشتيم ميخواست بهش 3 ترا پهنا اضافه بدم رو ovh. گفتم عزيزم اين قيمتشه كه ديتاسنتر از ماميگيره. من سود نميگيرم همونو شما به من بده . برگشته ميگه ببين فلان !^$^$&&*% داره ميده . ميگم عزيزم فك كن خودت اين قيمتشه چطوري ميخواد مفت بده؟ ميگه من به اين كاراش كاري ندارم .. حتما يطوري ميگيره ديگه...
حقشه هر بلايي سرش بياد حالا كه شعور نداره

shervin114
December 22nd, 2010, 09:40
درسته
اگه من مشتری یا خریدار دنبال مفت بازار باشم ماه اول و دوم خوبه اما از ماه های بعد که سرویس دهنده باید شلوارش رو هم بفروشه بزاره روی قیمت سرور ، اون موقع هست که بدبختی مشتری ها در میاد
جنس ارزون همینه یادمه یک دوستی هست که سرورمجازی میفروشه هر موقع ازش خواستم سرور بگیرم دیدم قیمت هاش بالاست بهش گفتم برام ریز هزینه هایی که به دیتاسنتر میده رو توضیح داد و گفت یادت باشه سرویس خوب همیشه گروونه
تو سرویس های ارزون :
یکی میره سربازی یادش میره دیتاسنتر زده !!!!!
یکی پول کم میاره واگذار میکنه تو پ خ به ... خوری میفته که ازش شکایت نشه بعد از 6 ماه یه جای دیگه با اسم دیگه شروع میکنه !!!
یکی زبونش با زبون ما نمیخوره ( 4 تا هندی تو سابهاستینگ ) و بعد از ترمینت شدن سرور ازشون بکاپ میخوایی میگند ااا یادم نبود !!!!
تعدادی از دوستان هم شبکه دیتاسنترشون و خود سرور مشکل داره میگن کانفیگ سرور درست نیست !!! #-o

HyperServer
December 22nd, 2010, 11:50
فکر میکنم اگر فروشنده های معتبر رو معرفی کنیم خیلی راحت تر باشه....چون دیگه کار به نا کجا آباد نمیره که کسی نتونه کنترل کنه
بقیه هم که این کاره نیستند ...یا خودشن رو به بقیه میرسونن یا از دور خارج میشن

delta
December 22nd, 2010, 13:16
فکر میکنم اگر فروشنده های معتبر رو معرفی کنیم خیلی راحت تر باشه....چون دیگه کار به نا کجا آباد نمیره که کسی نتونه کنترل کنه

هاست دل + معتبر در حد جهانی و تیم ملی!! = 10 روزه جواب هیچ ایمیلی رو نمیدند و پول رو بک نمیزنند و دامینهای بسیاری از مشتری ها رو هواست!!

DeltaGostar
December 22nd, 2010, 14:49
:-$
الان میشه بپرسم کی شاکی هست کی محکوم ؟
چی شده اصلا ؟

kingoftehran
December 22nd, 2010, 15:56

جالب بود دوست گرامی 10 امتیاز داشت

HyperServer
December 22nd, 2010, 16:02
هاست دل + معتبر در حد جهانی و تیم ملی!! = 10 روزه جواب هیچ ایمیلی رو نمیدند و پول رو بک نمیزنند و دامینهای بسیاری از مشتری ها رو هواست!!

عزیز ...شرایط اون مورد استثنا هستش....حالا چون اون مورد پیش اومده همه رو باید به یه چوب زد؟

جالب بود دوست گرامی 10 امتیاز داشت

قربون شما :دی
دکمه تشکر رو گزاشتن واسه همین دیگه

mediya
December 24th, 2010, 17:48
قضیه داره جالب میشه.

یکی از مشکلات بسیار شایع، پشتیبانی بسیار ضعیف اکثر شرکتهاست حالا چه می خواهید آن هاست را با قیمت 5 هزار تومان بخرید و چه با قیمت 5 میلیون تومان!

متاسفانه طرز برخورد ها کاملا گویای این امر هستند بلاخره مشت نمونه خرواره دیگه!

HyperServer
December 25th, 2010, 21:21
قضیه داره جالب میشه.

یکی از مشکلات بسیار شایع، پشتیبانی بسیار ضعیف اکثر شرکتهاست حالا چه می خواهید آن هاست را با قیمت 5 هزار تومان بخرید و چه با قیمت 5 میلیون تومان!

متاسفانه طرز برخورد ها کاملا گویای این امر هستند بلاخره مشت نمونه خرواره دیگه!

میشه بگی کجاش داره جالب میشه... :دی
معمولا جایی که پول بیشتری میگیره ... و یکم سابقه داشته باشه و شرکت ثبت شده ....فکر میکنم پشتیبانی در حد قابل قبولی داشته باشه.... نمونه اش زیاده