PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لود نشدن بعضی فایل ها توسط CoudFare

techno
February 22nd, 2017, 02:49
سلام

دوستان من از سرویس CoudFare برای WordPress استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم هنگام نوشتن یا ویرایش مطلب در WordPress صفحه سفید هست و یجورایی بعضی فایل ها لود نمیشه! و مشکل از CoudFare هست، حالا کسی این مشکل رو داره یا راه حلی براش داره ؟

kiava
February 22nd, 2017, 07:22
سلام

دوستان من از سرویس CoudFare برای WordPress استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم هنگام نوشتن یا ویرایش مطلب در WordPress صفحه سفید هست و یجورایی بعضی فایل ها لود نمیشه! و مشکل از CoudFare هست، حالا کسی این مشکل رو داره یا راه حلی براش داره ؟

احتمالا به دلیل نخواندن فایل های css هست که این مشکل هست و باید تنظیم بشه اون بخش

InterServer.ir
February 22nd, 2017, 09:30
سلام

مشکل از cdn کلاود فیلر هست و هیچ راه حلی براش نیست کل راه حل های ممکن (هرچیزی که به فکرتون برسه ) رو امتحان کردم هیچ راهی نیست جز اینکه خودشون درست کنند .

موضوع اینجاست همون فایل هایی که لود نمی کنه اگه بدون کوئری باشه با کوئری لود می کنه اگه کوئری داره و لود نمی کنه هم با تغییر کوئری یا پاک کردنش فایل لود میشه !

باید بهشون تیکت بدید و با لینک فایل مشکل رو گزارش کنید بهشون ! این مشکل گاهی پیش میاد و بعد مدتی درست میشه که تو این چند روز شدید شده

Ordibehesht
February 23rd, 2017, 00:36
سلام

سلام
توصیه می کنم از کلودفلیر فقط به عنوان دی ان اس سرور استفاده کنید و cdn و کش رو غیر فعال کنید.