PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام کانفینگ ؟

Mr.Pouria
February 21st, 2017, 19:18
سلام خدمت دوستان میخواستم نظر شما عزیزان رو راجب دو کانفینگ زیر بدونم و بدونم کدوم میتونه بازده بالاتری و سرعت بیشتری در اختیار بزاره ....

1 - نوع اول : لایت اسپید + سی پنل + کلود لینوکس

2 - نوع دوم : اپاچی + دایرکت ادمین + کلود لینوکس

اگه هر دو در بهترین حالت کانفینگ بشن کدومشون بازده بیشتر و بهتری داره ؟!

Ordibehesht
February 22nd, 2017, 01:11
سلام خدمت دوستان میخواستم نظر شما عزیزان رو راجب دو کانفینگ زیر بدونم و بدونم کدوم میتونه بازده بالاتری و سرعت بیشتری در اختیار بزاره ....

سلام
حالت اول .. به شرط اینکه لایت اسپید رو واقعا خوب کانفیگ کنید.

Hi Data
February 22nd, 2017, 01:17
مقایسه لایت اسپید با آپاچی توسط خود لایت اسپید: http://blog.litespeedtech.com/2014/11/14/benchmarks-litespeed-vs-apache-with-cpanel-wordpress/

Oscar
February 22nd, 2017, 01:18
سلام
هر دو خوبن ولی من کانفیگ حرفه ای آپاچی رو به هرچیزی ترجیح میدم
فکر کنم تو این انجمن هم انگشت شمارن عزیزانی که واقعا آپاچی رو حرفه ای کانفیگ میکنن

- - - Updated - - -

مقایسه لایت اسپید با آپاچی توسط خود لایت اسپید: http://blog.litespeedtech.com/2014/11/14/benchmarks-litespeed-vs-apache-with-cpanel-wordpress/

به نظرم لایت اسپید یکطرفه مقایسه کرده
تو عمل کاملا متفاوته

yourhosting
February 22nd, 2017, 01:30
nginx + apache + cpanel + cloudlinux

Hi Data
February 22nd, 2017, 01:35
سلام
فکر کنم تو این انجمن هم انگشت شمارن عزیزانی که واقعا آپاچی رو حرفه ای کانفیگ میکنن

- - - Updated - - -

تو عمل کاملا متفاوته

صددرصد. هیچوقت شرکت سازنده نمیاد بگه محصول من بده... ولی تقریبا همین مقایسه موجود بود.

آپاچی رو اگر بصورت حرفه ای کانفیگ کنید بهترین بازدهی رو خواهد داد. تقریبا اکثر شرکت های بزرگ از آپاچی استفاده میکنند، ولی اگه کانفیگ حرفه ای نکنید از لایت اسپید استفاده کنید بهتر هست.

mhiizadi
February 22nd, 2017, 02:39

هر دو مورد اگر در بهترین حالت کانفیگ بشن؛ بهترین بازدهی رو دارن .

dynabanner.com
February 22nd, 2017, 07:27
در صورت کانفیگ 99% ،صد البته گزینه دوم

البته با توجه به کاربری سرور باید ابزار مناسب رو انتخاب کرد

AtrafNet
February 22nd, 2017, 08:20
سلام
اگر منابع RAM و CPU آنچنانی ندارید دایرکت ادمین خیلی بهتره چون سبک تره.
اگر هم برای هاستینگ و استفاده مشتری نیست و فقط برای مصرف خودتونه به نظرم کلاً به جای آپاچی هم از NginX به تنهایی استفاده کنید.

Mr.Pouria
February 22nd, 2017, 12:50
سلام
اگر منابع RAM و CPU آنچنانی ندارید دایرکت ادمین خیلی بهتره چون سبک تره.
اگر هم برای هاستینگ و استفاده مشتری نیست و فقط برای مصرف خودتونه به نظرم کلاً به جای آپاچی هم از NginX به تنهایی استفاده کنید.

برای میزبانی چندین سایت میخوام استفاده بکنم

رم و سی پی یو مناسب هست و قدرت بالایی دارن

-------------------

تشکر از سایر دوستان اگه نظر دیگه ای هم باشه خوشحال میشم بشنوم ♥

om!d-D
February 22nd, 2017, 13:02
چه رسمیه که بعضی ها یه جمله حفظ شدن اگر آپاچی درست کانفیگ بشه بهتره.! بارها این رو شنیدیم اما کسی که بتونه آپاچی رو اونجور که باید (تکرار میکنم اونجور که باید) کانفیگ کنه که بشه مقایسش کرد وجود نداره !
لایت اسپید زمانی که فشار روی سرور هست اگر با آپاچی مقایسه بشه (به تنهایی) بهترین بازدهی رو داره.موقعی که مصرفتون عادیه بیخود خسته نکنید خودتون رو و دنبال مقایسه نباشید.

برای شخصی هم که آشنایی با دایرکت و سیپنل داشته باشه هر دوش خوبن.اگر مشتریهاتون عموم مردم هستند سیپنل استفاده کنید.

sahar_tym
February 22nd, 2017, 13:53

لایت اسپید 100%

InterServer.ir
February 22nd, 2017, 18:38
سلام گزینه اول

سلام

تو عمل کاملا متفاوته

زماین که تک سایت دارید یا سایت هایی با بازدید کم تفاوت رو چندان حس نمیکنید ولی زمانی که فشار بالا باشه تفاوت آشکار میشه اپاچی کاملا نسبت به فشار کند تر عمل می کنه و مصرف بالاتری داره ولی لایت چندبن برابر بهتر عمل می کنه تو فشار و لود بالا هم سرعت لود سایر سایت ها رو کم نمی کنه .

در دو حالت بار زیاد و کم تست کردم با لود 5 سیستم عامل سرعت لود سایت تنها 50 میلی ثانیه بیشتر شد.