PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علامت تعجب قرمز dns در گوگل وبمستر

morahem
February 21st, 2017, 17:39
سلام خدمت همه دوستان .

اقا توی گوگل وبمستر زیر dns علامت تعجب قرمز اومده ولی هیچ پیامی برامون ارسال نشده!!

مشاهده بفرمایید:

http://www.axgig.com/images/15482869382984702455.jpg

http://www.axgig.com/images/87361888197225597032.jpg

(اون 2382 نات فوند برای صفحاتی بوده که به خاطر *****ینگ حذف کردیم و همه لینکهاش رو توی قسمت Remove URLs گذاشتیم که از ایندکس خارج بشن)

به هاستینگ هم تیکت زدیم میگه هاست مشکلی نداره و رکوئست googlebot سایت شما در 12 ساعت اخیر بیش از 15 هزار requeste موفق داشته! (هاستینگ ما هاست دی ال هست)

دوستان چیکار کنیم؟ مشکل از چی میتونه باشه؟ راه حل چیه؟

m2n
February 21st, 2017, 19:38
مشکلتون سرور ایران هست

joomla2
February 21st, 2017, 20:09
سلام.

مشکل از سرور شما هست.

البته همه سرورهای ایران اینجوری نیستند! ما چند ساله سایتمون روی سرور داخل ایران است و هیچ وقت چنین مشکلی نداشتیم! برای سئو هم صفحه اول گوگل هستیم.

موفق باشید

morahem
February 21st, 2017, 23:40
باید چیکار کنیم؟ یعنی هاستینگ رو عوض کنیم؟

امکان نداره بعد از مدتی درست بشه؟ چون قعلا صفحات ایندکس شده تغییر نکرده و پیامی هم از گوگل نیومده

Ordibehesht
February 22nd, 2017, 00:58
باید چیکار کنیم؟ یعنی هاستینگ رو عوض کنیم؟

امکان نداره بعد از مدتی درست بشه؟ چون قعلا صفحات ایندکس شده تغییر نکرده و پیامی هم از گوگل نیومده

سلام
بهتره از یک DNS Server خارجی استفاده کنید.
توصیه می کنم از کلودفلیر استفاده کنید و دی ان اس هاتون رو روی اون تعریف کنید.
هزینه ای هم نخواهد داشت.

hadizr
February 22nd, 2017, 02:13
سلام
هزینه ای هم نخواهد داشت.

سلام می تونیم تو قسمت کاربری پنل بعد از اون دو DNS که متعلق به هاستینگمون هست - دو DNS دیگه مثلا همین cloudflare یا گوگل DNS رو وارد کنیم که مثلا اگه دی ان اس تو داخل مشکا داشت اونا بالا باشن ؟

morahem
February 22nd, 2017, 20:39
سلام
هزینه ای هم نخواهد داشت.

میشه خواهشا بگید چجوری از DNS Server خارجی استفاده کنیم؟

hegza
February 22nd, 2017, 21:08

الان هاست دی ال دون هست
اگر رو سرور ایرانش هستید که سرور کلا دوون شده
اگر هم کانادا یس آپ هستید که بخاطر استفاده از dns اصلی دامنه هاست دی ال درست پینگ نمیگیرید

amin karimi
February 22nd, 2017, 21:10
با سلام خدمت شما دوست گرامی cloudflare اصلا توصیه نمیشه چون بازدید هاتون نصف میشه رو نسخه رایگانش
لطفا از طریق امضا در ارتباط باشید!!

هاست دی ال متاسفانه داون هستش

همه نه! اما بیشتر سرور های ایران این مشکل دارند وشما بخوای از cloudflare استفاده کنی هاستتو خارج بگیری بهتره که!
از جای هاست بگیرید ایران که کلو کرده باشن تا مشکلات احتمالی کم باشه و اپ تایم بالا

hegza
February 22nd, 2017, 21:13
با سلام خدمت شما دوست گرامی cloudflare اصلا توصیه نمیشه چون بازدید هاتون نصف میشه رو نسخه رایگانش
لطفا از طریق امضا در ارتباط باشید!!

هاست دی ال متاسفانه داون هستش

همه نه! اما بیشتر سرور های ایران این مشکل دارند وشما بخوای از cloudflare استفاده کنی هاستتو خارج بگیری بهتره که!
از جای هاست بگیرید ایران که کلو کرده باشن تا مشکلات احتمالی کم باشه و اپ تایم بالا

پست اول خط یکی مونده به آخر تو پرانتز گفته هاست دی ال هست

morahem
February 22nd, 2017, 21:16
دوستان هاست پربازدید مطمئن از کجا بگیریم؟؟ هاست دی ال خیلی داره اذیت میکنه همش دون میشه

سرور مجازی هم از مدیریتش سر درنمیاریم :(:(:(:(:(:(:(

amin karimi
February 22nd, 2017, 21:22
شما از طریق امضا در ارتباط باش با بنده (فروشنده نیستم ) خودمم خیلی هاستینگ عوض کردم تلگرام منتظرتون هستم

Ordibehesht
February 23rd, 2017, 00:29

سلام
در cloudflare.com عض بشین و وب سایتتون رو تعریف کنید.
در انتها دو دی ان اس در اختیار شما قرار می دهد که می بایست با دی ان اس های فعلی جایگزین کنید.