PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی و شرایط دریافت نمایندگی مستقیم دایرکت آی

sasiran
June 12th, 2009, 22:53
با عرض سلام و ادب

می خواستم از دوستان با تجربه چندتا سوال کنم ، ممنون می شوم اگر کمکم کنید .

1. راه های پرداخت هزینه در سایت دایرکت آی یا کلوپ نماینگان آن چیست ؟

2. آیا فقط یک نوع نمایندگی مستقیم دارد یا نمایندگی ها درجه بندی دارند ؟

3. هم اکنون قیمت دامنه های com , net , org , name , biz و info برای نمایندگان مستقیم دقیقا چقدر تمام می شود ؟

4. آیا بعد واریز سرمایه اولیه ، برای این نمایندگی ها تاریخ انقضایی مشخص می شود یا دائمی می باشند ؟

5. آیا می توان از پیش پرداخت خرج کرد ( یعنی دامنه خرید ) یا این پول باید در حساب کاربری باقی بماند ؟

6. تهیه کارت های اعتباری در ایران دارای هزینه صدور بالایی بوده و در نتیجه با صرفه نمی باشند ، آیا اگر پرداخت خود را به شرکت هایی که کارشان پرداخت های اینترنتی می باشد بسپارم مشکلی پیش نمی آید و آیا می توانند آن را به صورتی ثبت کنند که بعدا آن را دست من خارج نمایند ؟

کلا اگر تجربه خاصی هم دارید لطفا بیان بفرمائید .

با سپاس فراوان از اساتید محترم

Vahid
June 13th, 2009, 04:20
1. راه های پرداخت هزینه در سایت دایرکت آی یا کلوپ نماینگان آن چیست ؟
paypal یا کردیت کارت

2. آیا فقط یک نوع نمایندگی مستقیم دارد یا نمایندگی ها درجه بندی دارند ؟
level های متفاوتی داره که هر Level یه قیمتی داره

3. هم اکنون قیمت دامنه های com , net , org , name , biz و info برای نمایندگان مستقیم دقیقا چقدر تمام می شود ؟
توی سایتشون چک کن

4. آیا بعد واریز سرمایه اولیه ، برای این نمایندگی ها تاریخ انقضایی مشخص می شود یا دائمی می باشند ؟
دایمی

5. آیا می توان از پیش پرداخت خرج کرد ( یعنی دامنه خرید ) یا این پول باید در حساب کاربری باقی بماند ؟
غکر نمیکنم یا در Level های بالا

6. تهیه کارت های اعتباری در ایران دارای هزینه صدور بالایی بوده و در نتیجه با صرفه نمی باشند ، آیا اگر پرداخت خود را به شرکت هایی که کارشان پرداخت های اینترنتی می باشد بسپارم مشکلی پیش نمی آید و آیا می توانند آن را به صورتی ثبت کنند که بعدا آن را دست من خارج نمایند ؟
بستگی به طرفتون داره

Kambiz
June 13th, 2009, 04:49
وحید جان می شه در مورد level ها و قیمت هاش یه آمار دقیقی بدی ؟

Sajad
June 13th, 2009, 06:09
وحید جان می شه در مورد level ها و قیمت هاش یه آمار دقیقی بدی ؟

وحید جان عذر میخوام که بجای شما جواب دادم :-*

http://www.resellerclub.com/pricing بعدش Domain Registration Pricing بزنید.

Slabهای مختلفی داره.

sasiran
June 13th, 2009, 07:49
وحید جان عذر میخوام که بجای شما جواب دادم :-*

http://www.resellerclub.com/pricing بعدش Domain Registration Pricing بزنید.

Slabهای مختلفی داره.

سلام

جریان این قیمت ها چطوریه ، در بالاترین درجه نمایندگی با سرمایه اولیه 2999 دلار قیمت دامنه های com, net, .biz, .info, .name معادل $7.89 می باشد ولی در نمایندگی های غیر مستیم دایرکت آی در ایران قیمت 7200 تومان را ارائه می دهند ( به هر حال یک سودی هم می خواهند ببرند )

قیمت نمایندگی های مستقیم که باید از غیر مستقیم کمتر باشه ، این چطوریه ؟

یک سوال دیگه هم داشتم :
منظورش از سرمایه اولیه ... و یا Total Receipts چیه ؟ یعنی به جای سرمایه اولیه ، جمع ارزش خریدهایی که تا حالا داشته ایم را حساب می کنند ؟

و منظورش از یا Hosting Packages ... چیه ؟ یعنی به جای سرمایه اولیه ، تعداد هاست هایی که از آنها خریداری کرده ایم را محاسبه می کنند ؟

با تشکر از راهنمایی های تمامی دوستان

Sajad
June 13th, 2009, 10:15
نمایندگی های غیر مستیم دایرکت آی در ایران قیمت 7200 تومان را ارائه می دهند

جایی کمتر از 8000 ندیدم من. یک مدتی هست قیمت ها تغییر کرده! شما در این اواخر این قیمت سراغ دارید؟

1eng.ir
June 13th, 2009, 11:19
ولی در نمایندگی های غیر مستیم دایرکت آی در ایران قیمت 7200 تومان را ارائه می دهند
اینو کجا دیدین ؟!

sasiran
June 13th, 2009, 12:25
سلام

با عرض معذرت از همه دوستان، اشتباه از بنده بوده .
8200 می دهند نه 7200 تومان ، خوب شد گفتید حالا دیگه می تونم روی نمایندگی مستقیم فکر کنم.

IFACO.Net
June 13th, 2009, 20:34

با سلام

شما ابتدا در سایت رسیلر کلاب رجیستر کنید و یوزر و پسورد رو بدید یه نفر آدم کاملا مطمئن با پی پال براتون پرداخت کنه و پس از پرداخت توسط آنطرف پسورد پنل رو عوض کنید

و اگر به پرداخت کننده اطمینان کامل ندارید که دلار هاش برگشت میخوره از پی پال یا نه ! حداقل ده یا دوازده روز در این پنل ثبت دومین رسیلر کلاب هیچ دومینی ثبت نکنید تا اگر مشکلی از طرف پی پال پیش اومد ، دومین هاتون بسته نشند و بعد از اون براحتی میتونید استفاده کنید

موفق باشید