PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرو دست شکستن و اشک خوشحالی برای یک هاست!

delta
February 19th, 2017, 23:07
سلام.شرمنده این تاپیکو میزنم..خداوکیلی فقط یه سوال دارم از همکاران و دوستان؟ خداشاهده این همه سال اینجا فعالیت داشتم و با انواع شرکتها و هاستینگا کار کردم..با این همه اعتبار با شکلهای زیبا افر دادم حتی مفتاد تومانی شاید تو دو روز بیشترین تعداد مشتری که میومد در حد چهار پنج نفر بوده.. سوال اینجاست چطور این دوستان میان افر میزنند مردم میریزن سرودست میشکنن؟طرف میگه یکی یکی نوبت وایستید!! تو یکی از تاپیکا دیدم طرف اشک خوشحالی ریخته برای کیفیت سرویس طرف!! :106:

یکی به من بگه ایراد کار من کجاست؟من کلا هاستینگو بوسیدم گذاشتم کنار کار خودمو میکنم اما خدایی فقط خواستم بدونم ایراد کار من کجاست که سر تاپیک ما سرو دست نمیشکنن و زنبیل نمیزارند!! بعد ان 100 پسته تازه وارد تو تاپیکش سر سرویسهاش قسم میخورند و دعوا و جنجال و هیاهو!! :-|

yourhosting
February 19th, 2017, 23:15
شما افر بزن سرور هزارتومن(!) واسه شما هم سردست میشکنن!
البته ناگفته نمونه بعضی هم فیک هست بخاطر بالا اوردن تاپیک...

delta
February 19th, 2017, 23:17
شما افر بزن سرور هزارتومن(!) واسه شما هم سردست میشکنن!
البته ناگفته نمونه بعضی هم فیک هست بخاطر بالا اوردن تاپیک...

فیک چطوری؟ مگه مولتی یوزر بودن غیر قانونی نیست؟ تو یه تاپیک همکارم امد جواب داد تاپیکمو به ... کشیدند و هیاهو که ای مردم این مولتی یوزره!! بعد این همه ادم فیک؟ اصلا فکر کنیم فیکه دیدم تو بعضی تاپیک ها نوشته طرف صفره اما تاریخ عضویتش مثلا قدیمیه!! اینو چی بگیم؟

lemo1996
February 19th, 2017, 23:25
سلام

طبق تجربه ای که بنده در این انجمن کسب کردم ، برای فروش بالا فقط و فقط شما نیاز است هزنیه پایین سرویس دهی کنید .

ولی حقیقتی در امر فروش وجود داره ، شما با هزنیه پایین مشتریانی رو میتونید جذب کنید که فقط دنبال سرویس با هزنیه بسیار پایین هستند و برخی هم انتظارات بسیار بالایی از سرویس دهنده دارند ،

این شرکت ها و سایت ها زمانی که به مشکلاتی همچون بالارفتن نرخ ارز و.. پیش می یاد دچار ورشکستگی میشوند (اشالله برای هیچ کدام از همکاران پیش نیاید)

بنده از این تعجب میکنم که هدف برخی از همکاران از ارایه چنین سرویس هایی دقیقا چیست؟!

آدم بالغ زمانی که قصد انجام کاری را دارد باید به فکر درآمد مناسب ، آرامش فکری و ثبات کاری باشد .

برای مثال : بر روی سروری با هزنیه ماهانه 170 هزارتومان آیا فروش این سرور در حالت مجازی سازی با هزینه 200 تا 250 هزارتومان مناسب است ! طبیعتا نه ! با توجه به وقتی که یک نفر برای سایت و مجموعه

خود میگذارد .

مطمئن باشید با فروش سرویس با هزنیه مناسب هم میتونید تعدادی مشتری وفادار برای خودتون پیدا کنید که هم سود دهی بالایی داشته باشند و این باعث ایجاد ثبات در درآمد های شما میشود.

برای داشتن یک درآمد به انجمن ها نباید فقط بسنده کنید .

موفق باشید

m2n
February 19th, 2017, 23:34
قیمت 20 درصدِ دست و پا شکوندن هست من خودم به چشم دیدم اکثرا یوزر ها با 1 نوشته میان تعریف می کنن یا تاپیک های فروش اپدیت می کنن.

almandata
February 20th, 2017, 00:02
معمولا بعضی از فروشنده ها سه اکانت دارن مال چن سال پیش بعد میان تایید میکنن یا میگن فلان و اینا

بهترین کار اینه سرور از دیتاسنتر بووووق بگیری بعد سرور مجازی خیلی ارزون بدی

اگرهم میخوای واقعا سودت عالی باشه رو ورودی گوگل وقت بذار

چون موقع مشتریات حداقل نصف شون دنبال کیفیت هستن تا قیمت

همه ما اینجا دیدیم تاپیک سرور 5 هزار تومانی

سرویس دهنده ها کلا چند ماه بیشتر دوام نیاوردن

چون کلی مشتری دارن با یه پشتیبان جوابگو نیست ورشکست
تمام :دی

Nomix
February 20th, 2017, 00:35
بعضی از فروشنده های از خریدار ها میخوان که براشون پست بزارن من حدودای پارسال از یکی سرور گرفتم
که هر چند وقت یک بار ازم میخواست تو تایپیکش پست ها خوب بزارم البته کیفیت و کارش افتضاح بود

Gh-Moradi
February 20th, 2017, 00:52
بیشترشون یوزرهای ساختگی خودشون هستند و تعدادی هم بخاطر اینکه ازشون درخواست شده نظر خودشونو میگن:57:

ourweb
February 20th, 2017, 00:54
خدایی کار ندارم من به این چیزها ولی من سرویسی که میدم واقعا هم دارم تضمینش میکنم و هم پشتیبانی براش میدم خدایی خیلی بهمون حمله میشه کارهای بچه گانه زیاد میکنن واقعا میخوام شما خودتون رو بزارید قاضی چند وقت پیش یکی از این آقایون همکار برگشته میگه بیا سایت من رو بخر میخوام برم سربازی میگم اصلا تو برند نیستی که بخوام ازت بخرم بعد بهش گفتم حالا رفتی سربازی چی میشه ؟ برگشته میگه حالا تا اون موقه مشتری پیدا میشه اگر هم نشد که هیچی خوب این رو بخونید نوشت هیچی یعنی مشتری مهم نیست یعنی ارزشی براش نداره الان هم فکر میکنه که میتونه رقابت کنه تا من یه چیزی جدید میارم سریع میره میاره پایین تر از من می فروشه ولی خداروشکر مشتری ها خودشون انتخاب میکنن و جالب خیلی از مشتری های جدید ایشون رو میشناسن و ... ولی سر صحبتم با این دوست مان بود که گفت ارزون دادن که باید بگم هر ارزونی بی دلیل نیست البته بنده اگر ارزون میزارم آفر میزارم و ورش میدارم ولی بعضی ها اصلا این کار رو نمی کنن و فقط میخوان بفروشن که این کار اصلا جالب نیست

novinvps.com
February 20th, 2017, 02:08
بعضی از فروشنده های از خریدار ها میخوان که براشون پست بزارن من حدودای پارسال از یکی سرور گرفتم
که هر چند وقت یک بار ازم میخواست تو تایپیکش پست ها خوب بزارم البته کیفیت و کارش افتضاح بود

سلام
این قضیه بیشترین اتفاقی است که این مدت در حال افتادن است به خصوص در بیرون از انجمن هدایت میشن به سمت تاپیک.
کاملا هدفدار .

om!d-D
February 20th, 2017, 09:38
هر هاستینگی که نمایندگی داره یا خرج اجاره محلو کارمند و ... نداره یا به خصوص خرج زندگیشو نمیخواد از کارش در بیاره میاد و سرویس با هزینه پایین میده.اکثرا هم هیچ تخصصی ندارند و فقط یه سری جملات رو حفظ کردند.من شخصا برخورد داشتم با چند نفر که در تپیک ها آفر میدهند اما درصد اطلاعاتشون حتی از سیپنل به 50درصد نمیرسید.
چنین فروشنده هایی فقط قصدشون اینه که خرج شارژ تلفنشون یا اینترنت رو در بیارن و بعد از مدتی یا برن سربازی یا دانشگاه یا ....

همینطور ایراد بزرگ کاربران انجمن این هست که دنبال چیز مفتی هستند.به همین دلیل استقبال میشه.

مورد دیگه که خیلی به ضرر بازار شرکتها و سرویس دهنده های معتبر هست اینه که چون برخی مشتریان با تازه کارهایی که نام بردیم در بالا کار کردند و هر سازی زدند هاستینگ هم به سازشون رقصیده توقعشون بالا میره و در صورت خرید سرویس از شرکتی معتبر انتقاد رو به سمتشون سرازیر میکنند...

k-pax
February 20th, 2017, 10:57
اینم رای من سوال بود!

چرا من تاپیک تخفیف میزنم . حتی تخفیف 50% دائمی . یه نفر نمیاد بگه فلان و بهمان ! به به و چه چه !
درسته قیمت سرویسمون نسبت به بقیه یکم بالاتر اما کیفت عالی داریم میدم .

بنظر منم که خود فروشنگان میگن برید توی انجمن ازمون تعریف کنید !
یا مولتی یوزرن !

کاری ندارهس ساخت مولتی یوزر . یه ایمیل میخواد . یه ایپی

Z.eus
February 20th, 2017, 11:24
درود؛

کافیست شما با یک عده کاربر که به دنبال ارزانی هستند و چیز دیگری هم برایشان مهم نیست، کمی ارتباط صمیمی داشته باشید و تا هر وقت تاپیکی ایجاد کردید، سیاه لشکر داشته باشید..

تخفیف های دوره ای، با تعداد و مدت محدود مورد قبول است ولی ارزان فروشی کردن دائمی با سود هزار یا چند هزار تومان و خراب کردن بازار، بیشتر این را می‌رساند که طرف اطلاعات فنی کمی دارد و مجبور است این کمبود را با ارزان فروشی به تعداد بالا و... جبران کند.

موفق باشید.

yourhosting
February 20th, 2017, 11:53
فیک چطوری؟ مگه مولتی یوزر بودن غیر قانونی نیست؟ تو یه تاپیک همکارم امد جواب داد تاپیکمو به ... کشیدند و هیاهو که ای مردم این مولتی یوزره!! بعد این همه ادم فیک؟ اصلا فکر کنیم فیکه دیدم تو بعضی تاپیک ها نوشته طرف صفره اما تاریخ عضویتش مثلا قدیمیه!! اینو چی بگیم؟

همه جا قانون هست اما ایا همه اون رو رعایت میکنند؟!
به نظر من برای تاپیک "سرور هزارتومانی" 10 صفحه هم نظر و تائید مثبت هم درج بشه ارزشی نداره
شما 50 تا سرور بفروشی میشه 50ت ماهی ( که باید پشتیبانی 50 نفر هم انجام بدید بخصوص اینکه سطح توقع مشتریان سرور هزارتومانی هم خیلی بالاست!! )
درصورتی که اگر کارتون حرفه ای باشه یک مشتری میاد بیشتر از این هزینه دریافت میکنید هم سرور کیفیت داره و راضی هست هم نمیخوای صبح تا شب جواب تیکت بدید!

hassanfe
February 20th, 2017, 11:58
سلام

مساله اینه که این انجمن واسه فروش قانون خاصی نداره و هرکی میاد واسه خودش با هر قیمتی تایپیک میزنه. اکثر انجمن های خارجی برای آفر دادن حداقل هزینه تعریف کردن. مثلا کسی آفر زیر 7 دلار بده یوزرش بن میشه. ولی اینجا طرف سرور مجازی میزنه 1000 تومن!!

shivahost
February 20th, 2017, 12:54
اینم رای من سوال بود!

چرا من تاپیک تخفیف میزنم . حتی تخفیف 50% دائمی . یه نفر نمیاد بگه فلان و بهمان ! به به و چه چه !
درسته قیمت سرویسمون نسبت به بقیه یکم بالاتر اما کیفت عالی داریم میدم .

بنظر منم که خود فروشنگان میگن برید توی انجمن ازمون تعریف کنید !
یا مولتی یوزرن !

کاری ندارهس ساخت مولتی یوزر . یه ایمیل میخواد . یه ایپی

فکر کنم قبلا نمونه داشتیم دقیقا که فروشنده مشتری را مجبور میکرد بیاد نظر خوب بده.

یکی بود مشتری را اجبار میکرد در سایت خارجی رتبه بندی webhostingstuff نظر بدن و اگر نمیدادن سرویسشون حذف میکرد.

relaxhost
February 20th, 2017, 13:16
سلام.شرمنده این تاپیکو میزنم..خداوکیلی فقط یه سوال دارم از همکاران و دوستان؟ خداشاهده این همه سال اینجا فعالیت داشتم و با انواع شرکتها و هاستینگا کار کردم..با این همه اعتبار با شکلهای زیبا افر دادم حتی مفتاد تومانی شاید تو دو روز بیشترین تعداد مشتری که میومد در حد چهار پنج نفر بوده.. سوال اینجاست چطور این دوستان میان افر میزنند مردم میریزن سرودست میشکنن؟طرف میگه یکی یکی نوبت وایستید!! تو یکی از تاپیکا دیدم طرف اشک خوشحالی ریخته برای کیفیت سرویس طرف!! :106:

یکی به من بگه ایراد کار من کجاست؟من کلا هاستینگو بوسیدم گذاشتم کنار کار خودمو میکنم اما خدایی فقط خواستم بدونم ایراد کار من کجاست که سر تاپیک ما سرو دست نمیشکنن و زنبیل نمیزارند!! بعد ان 100 پسته تازه وارد تو تاپیکش سر سرویسهاش قسم میخورند و دعوا و جنجال و هیاهو!! :-|

منم با همکارمون موافقم . تا الان مشتریانی که داشتم به گفته خودشنون از ما راضی بودن امیدواریم که راست باشه ما هم بهشون خدمات خوبی ارائه کرده باشیم . حتی بعضی هاشون رو نزدیک به دو سال هستش که ما رو همراهی میکنن . ولی بنده هم در انجمن های زیادی تایپیک زدم . تمام مشخصات سرور دادم که سرور رو ببین خوبه محل دیتاسنتر . کلی چیزی نوشتم حتی نمومنه تایپیک دارم تخفیف 70 درصد زدم . بعد از چند ما رفتم سر سزدم 25 تا بازدید کننده داشته . تا الان خیلی دنبال اشکال کارم گشتم . ولی چیز خاصی ندیدم . ولی همیشه یک احساس دارم که یک جایی از کار من مشکل داره .

ashadata
February 20th, 2017, 13:25
دوستان کلا بنا به تجربه ما خودمون از این انجمن البته توی مدت کمی که فعالیت داشتیم شاید 5 الی 6 یوزر گرفته باشیم که دائمی نبودن هیچ کدوم یک ماه خریدن و بعد یا مشکل مالی داشتن برای تمدید یا از دوستون گرفتن و ... چون کسانی که توی انجمن دنبال سرویس هستن اکثرا دنبال خدمات ارزان هستند توصیه من به شما اینه که روی همون کاربرانی که الان دارید کار کنید چون هاستینگ بیشتر بر مبنای معرفی و ... هست

deltamusic
February 20th, 2017, 14:45
اگ منظور این تایپیک آقای ********* هست باید بگم ک کیفیت سرور ایشون از اونایی ک چند برابر قیمت هم میفروشون بهتره.اونایی که منتقدن استفاده کنن مشتری میشن!!

delta
February 20th, 2017, 15:09
اگ منظور این تایپیک آقای ************ هست باید بگم ک کیفیت سرور ایشون از اونایی ک چند برابر قیمت هم میفروشون بهتره.اونایی که منتقدن استفاده کنن مشتری میشن!!

من اصلا نمیدونم اقای ************ کی هست که منظورم کسی خاص باشه!! دارم تجربیات چندین سالم تو wht رو میگم..دوست گرامی کسی اسمی نبرده.نیازی به اسم بردن نیست.یک سرچ کوچک در تاپیک های افر دیگران راحت میشه فهمید جریانو..

MihanTech
February 20th, 2017, 15:20
من همیشه یک سری سوال داشتم :

۱ - بنده الان هزینه شارژ ساختمان ، آب ، برق ، گاز ، هزینه پرسنل و یک سری هزینه های جاری میدم ( هزینه اجاره رو حذف کردم چون اجاره ای نیست )
۲ - هزینه لایسنس ، نگهداری سرور ها و ... میدم
۳ - بحث مالیات رو هم که اصلا نمیکشم وسط
۴ - ما شرکت هستیم ولی کسانی که جواز کسب دارند یک مبلغ هم ماهیانه یا سالیانه فکر میکنم باید پرداخت کنند به اتحادیه .

حالا من روی سروری که فرضا برای من ۵۰۰ هزار تومان ماهیانه هزینه داره ، چطور میکنم جمعا ۷۰۰ هزارتومان درامد داشته باشم که ۲۰۰-۳۰۰ تومن سود باشه ؟ یعنی من باید چند تا سرور داشته باشم تا بتونه هزینه هارو تازه سربسر کنه ؟ با همین ۲۰۰-۳۰۰ سود حدود فرضا ۴۰ تا کاربر دارم ، چطور تنهایی میخوام پشتیبانی کنم ؟ با این سود هم که همکار نمیشه استخدام کرد.

با این تفاسیر ، چطور یک سرور مجازی با حافظه اس اس دی و ۱ گیگابایت رم و ۲ هسته سی پی یو رو میدن ۱۵ تومن ؟
یا ما توی یه کشور دیگه هستیم یا اینا نون شب نیاز ندارن .

ColdWorld
February 20th, 2017, 15:30
یه سریا خیلی خوب بلدن از اب گل الود سریع ماهی بگیرن.بعضی از به اصلاح فروشنده های معتبر و شرکت واقعاً و به معنای واقعی کلمه شورش رو دراوردن در گرونی!!
یعنی توی این انجمن یه قیمتهایی واسه رم 2 یا 4 میبینم که از سرور اصلی قیمتش بیشتره!!!
یه ذره کیفیت رو بالا نمیبره طرف میاد پول صندلیهاش و برق و ... رو میگشه روی سرور که از ملت بگیره میخوام بدونم همه هاستنگ ها و دیتاسنترهای اروپا و دنیا
هم اگه بخوان اینکارو کنن که فاتحه هاستینگ خوندس که (این حرفا فقط تو ایران زده میشه)! سایت های خارجی میان بگن ما پول برق میدیم و یا چیزهای دیگه؟؟؟؟ قیمتشون با
کیفیتشون میسازه و کاملاً معقوله و با کیفیت عالی و تضمینی طرف دیوونه نیست بیاد از سرور پارس هاست sata 5 گیگ بگیره 400 هزار ماهی.من خودم نه خیلی ارزون میخرم و نه گرون
ولی اونایی که میگن سرور 1 گیگ باید 30 تومن بشه نه کمتر فقط دنبال سودجویی هستن و فروشنده نیستن.طرف عقلش کم نیست که سرور مجازی مستقیم
از دیتاسنتر میخخره (از طریق واسطه با پنل معتبر) با بهترین کیفیت و تضمین ممکن،نمیاد اینجا سرور 1 گیگ رم رو بگیره خداد تومن.خیلی از فروشنده ها میان و شاکین من هم باهاشون موافقم
که سرور هزار تومنی یا 5 تومنی خیلی ظلمه،اما مخالف اینم هستم که میان با فکر خودشون و با سود خودشون برای مردم نسخه میپیچن.کیفیت رو خریدار تعیین میکنه.
خلاصه بازار سیاهی که خیلی از فروشنده های به اصطلاخ معتبر راه انداختن(توی انجمن هم زیاد هستن) اوضاعش خوب پیش نمیره.طرف پول اعتبار میگیره فقط

k-h
February 20th, 2017, 16:35
درود
به نظرم این خیلی خوبه که بازار همه جور قیمتی داره و هر کسی بتونه سرویس هایی بگیره که نیازشو برطرف میکنه .
این موضوع که میفرمائید چطوری هست هست بعضی ها سرو دست میشکونند واسه یک سرویس دهنده به نظرم موقت هست.
چون دوستان زیادی بودند که با قیمت ارزون کار کردند و آخرش ........ شدند.
به نظرم شما کیفیت داشته باش مشتری که کیفیت مد نظرشه بالاخره پیدات میکنه.
هیچ وقت توقع نداشته باشید با سرور های هتزنر و ovh کسی که کیفیت مد نظرشه طرفتون بیاد.
نیازی نیست که داخل تاپیک ها سرو دست بشکونند براتون مهم اینه مشتری که ازتون سرویس میگیره ازتون راضی باشه مطمئن باشید موفق میشید

Oscar
February 20th, 2017, 17:06
هیچ وقت توقع نداشته باشید با سرور های هتزنر و ovh کسی که کیفیت مد نظرشه طرفتون بیاد.

سلام
یعنی میفرمایید این دو بی کیفیت ترین دیتاسنتر ها هستند؟ و دقیقآ چیزی که شما ارائه میدید با کیفیته؟

جالبه بلاخره این تاپیک هم مکانی شد تا هرکی به نوبه خودش کار خودشو تبلیغ کنه!

البته با این جملتون "به نظرم شما کیفیت داشته باش مشتری که کیفیت مد نظرشه بالاخره پیدات میکنه." موافقم

k-h
February 20th, 2017, 17:31
سلام
یعنی میفرمایید این دو بی کیفیت ترین دیتاسنتر ها هستند؟ و دقیقآ چیزی که شما ارائه میدید با کیفیته؟

جالبه بلاخره این تاپیک هم مکانی شد تا هرکی به نوبه خودش کار خودشو تبلیغ کنه!

دوست خوبم ما نیازی به تبلیغ نداریم که بخوایم تبلیغ کنیم داخل این تاپیک.

lemo1996
February 20th, 2017, 17:52
یه سریا خیلی خوب بلدن از اب گل الود سریع ماهی بگیرن.بعضی از به اصلاح فروشنده های معتبر و شرکت واقعاً و به معنای واقعی کلمه شورش رو دراوردن در گرونی!!
یعنی توی این انجمن یه قیمتهایی واسه رم 2 یا 4 میبینم که از سرور اصلی قیمتش بیشتره!!!
یه ذره کیفیت رو بالا نمیبره طرف میاد پول صندلیهاش و برق و ... رو میگشه روی سرور که از ملت بگیره میخوام بدونم همه هاستنگ ها و دیتاسنترهای اروپا و دنیا
هم اگه بخوان اینکارو کنن که فاتحه هاستینگ خوندس که (این حرفا فقط تو ایران زده میشه)! سایت های خارجی میان بگن ما پول برق میدیم و یا چیزهای دیگه؟؟؟؟ قیمتشون با
کیفیتشون میسازه و کاملاً معقوله و با کیفیت عالی و تضمینی طرف دیوونه نیست بیاد از سرور پارس هاست sata 5 گیگ بگیره 400 هزار ماهی.من خودم نه خیلی ارزون میخرم و نه گرون
ولی اونایی که میگن سرور 1 گیگ باید 30 تومن بشه نه کمتر فقط دنبال سودجویی هستن و فروشنده نیستن.طرف عقلش کم نیست که سرور مجازی مستقیم
از دیتاسنتر میخخره (از طریق واسطه با پنل معتبر) با بهترین کیفیت و تضمین ممکن،نمیاد اینجا سرور 1 گیگ رم رو بگیره خداد تومن.خیلی از فروشنده ها میان و شاکین من هم باهاشون موافقم
که سرور هزار تومنی یا 5 تومنی خیلی ظلمه،اما مخالف اینم هستم که میان با فکر خودشون و با سود خودشون برای مردم نسخه میپیچن.کیفیت رو خریدار تعیین میکنه.
خلاصه بازار سیاهی که خیلی از فروشنده های به اصطلاخ معتبر راه انداختن(توی انجمن هم زیاد هستن) اوضاعش خوب پیش نمیره.طرف پول اعتبار میگیره فقط

درود؛
با این حرف شما مختلف هستم ، سرویس دهنده هایی که میفرمایید هزنیه سرور مجازی از سرور اختصاصی نیز بیشتر است. کاملا این حق را دارند ، کاربر میتونه از میان سرویس دهنده ها گزینه مورد نظرش رو انتخاب کنه. مطمئنن افزادی که نیاز به پشتیبانی بسیار قوی دارند ، مشکلی بابت هزنیه ندارند . اگر اینجور باشد تمامی کاربران باید سراغ سرور اختصاصی بروند و قادر به مدیرت سرویس خود نخواهند بود.

شرکت ها هزنیه های بسیار بیشتری را میباست پرداخت کنند ؛ نیروز پشتیبان ، هزنیه های شرکت ، اجاره و.. این حق را دارند با توجه به کیفیت سرویس دهی با هزنیه بالا نیز سرویس دهی کنند . مطمئن باشید مدیر یک شرکت برای زضای خدا کار نمیکند! طبیعتا باید بیشترین سود را مدیر یک مجموعه داشته باشد .

ali1232
February 20th, 2017, 17:57
به نظر فقط فقط فقط دو عامل تاثیر داره اولی شخصیت فروشنده و لحن صحبت کردن و دومی قیمت منصفانه
من خودم به شخصه دو سرویس را فقط به خاطر رفتار خیلی عالی شخص سرویس دهنده چند برابر حجم مورد نیازم و به مدت چند ماه از پیش رزرو کردم

یاعلی مدد

ColdWorld
February 20th, 2017, 18:02
درود؛
با این حرف شما مختلف هستم ، سرویس دهنده هایی که میفرمایید هزنیه سرور مجازی از سرور اختصاصی نیز بیشتر است. کاملا این حق را دارند ، کاربر میتونه از میان سرویس دهنده ها گزینه مورد نظرش رو انتخاب کنه. مطمئنن افزادی که نیاز به پشتیبانی بسیار قوی دارند ، مشکلی بابت هزنیه ندارند . اگر اینجور باشد تمامی کاربران باید سراغ سرور اختصاصی بروند و قادر به مدیرت سرویس خود نخواهند بود.

شرکت ها هزنیه های بسیار بیشتری را میباست پرداخت کنند ؛ نیروز پشتیبان ، هزنیه های شرکت ، اجاره و.. این حق را دارند با توجه به کیفیت سرویس دهی با هزنیه بالا نیز سرویس دهی کنند . مطمئن باشید مدیر یک شرکت برای زضای خدا کار نمیکند! طبیعتا باید بیشترین سود را مدیر یک مجموعه داشته باشد .

بنده کاملاً با شما مخالفم.اول اینکه به نظر بنده کسی حق نداره سروری که ارزشش در یه حدی (متفاوت از لحاظ منابع) است رو هر چی دلش خواست قیمت بده و این یه غیر حرفه ای و ***ی محسوب
میشه.فرض کنید یه مشتری که با قیمت ها اشنا نباشه به تور این جور شرکت نماها بخوره چه بلایی سرش میاد.من برای سرویسی که دارم خودم هزینه ای معقول میدم و بهترین پشتیبانی و
کیفیت رو هم دریافت میکنم و نیازی به امثال سرور پارس و شرکت نماهای دیگه که نرخ فضایی میدن اصلاً ندارم.مطمئنم افراد نااشنا هم متوجه بشن دیگه سراغ همچین ادمایی نمیرن.
یادم نمیاد گفته باشم که همه برای رضای خدا کار میکنن و اینکه من مشکل هزینه دارم!من و ادمی که منطق سرش میشه با قیمت فضایی و نامتعارف مشکل جدی داره اسم هم میتونم
ببرم از اونجا که زیادن نمیگم.در مورد هزینه و ... همش رو خبر دارم و جوابتون توی کامنت بالاییم هست.اینکه شرکت بیاد هزین صندلی رو از مشتری بگیره داره صورت مساله رو پاک میکنه
و وظیفه تامین امکانت خودش رو به عهده خودش (شرکتش نمیدونه) و وظیفه کاربر میدونه که بیاد برای رضای خدا هزینه بیشتر از حد معمول بده برای صندلی و پول چای پرسنل اون اقا!
کسی که بتونه هم سود کنه و هم کیفیت بده و هم قیمت درست و متعارف بده (نه زیاد و نه کم) مطمناً افرادی مثل من باهاشون مشکلی ندارن ولی من توی هاستهای خارجی دیدم این چیزارو
اینجا شاید انگشت شمار وجود داشته باشن! هنوز هم چیزهای عجیب تو ایران دیده میشه هیچ جای دنیا برای یه هاست (بهترین هاست ها) هم 400 هزار ماهانه نمیگیرن!!

RoobinaServer
February 20th, 2017, 18:26

بنده کاملاً با شما مخالفم.اول اینکه به نظر بنده کسی حق نداره سروری که ارزشش در یه حدی (متفاوت از لحاظ منابع) است رو هر چی دلش خواست قیمت بده و این یه غیر حرفه ای و ***ی محسوب
سلام

البته معذرت از استارتر عزیز چون کاملا موضوع تاپیک انگار به سمت دیگه ای رفته و با پاسخ ما نیز به این موضوع دامن زده میشه.

اما یک نکته :

دیتاسنتر هتزنر طبق گفته شما هم اکنون دز ... تشریف دارند. چرا ؟

سرور اختصاصی با رم 32 گیگ ماهانه 46.41 دلار https://www.hetzner.de/de/hosting/produkte_rootserver/ex41ssd

سرور مجازی با رم 1 گیگ ماهانه 4.62 دلار https://www.hetzner.de/hosting/produkte_vserver/cx10

4.62 * 32 = 147.84 دلار

طبیعتا خود سرور برای دیتاسنتر 46.41 دلار در نمی آید و ارزانتر هست مثلا حدود 30 دلار یعنی هر گیگ رم را باید 0.93 دلار بفروشند.

این روش حساب کردن کاربران هست متاسفانه !!! چرا به دیتاسنتر هتزنر یا هر دیتاسنتر دیگری دز... نمیگویید ؟

سرور اختصاصی برای ارائه خدمات بر روی آن و سرویس دهی به عنوان سرور مجازی باید ده ها کار انجام شود از جمله :

1.هزینه آیپی
2.هزینه شبکه
3.هزینه پشتیبانی متخصص به عنوان مثال متخصص مجازی سازی جهت کانفیگ و نگه داری
4.هزینه پنل های استفاده شده مثل پنل مانیتورینگ که این هزینه ها میتواند هزینه های لایسنس باشد یا هزینه سروری که برای این مانیتورینگ ها در نظر گرفته شده است
5.هزینه برق (مثلا برق تلویزیون و کامپیوتر هایی که برای چک کردن این مانیتورینگ ها 24 ساعته روشن هستند)
6.مشکلات پرداخت ارزی و کارمزد ها و درگیری های احتمالی با پشتیبانی مرکز داده خارج کشور برای حل مشکلات که مربوط به پشتیبانی موارد دیتاسنتری میشود.
و ...

تا نهایتا بشود یک vps یا VDS و در اختیار مشتری قرار بگیرد.

لطفا یک سرور اختصاصی خام را با تقسیم قیمت کردن بر رم آن قیمت گذاری نکنید اگر نیاز هست ایرادی گرفته شود اول از دیتاسنتر های خارجی ایراد گرفته شود.

طبیعتا این ایراد هایی که سر قیمت گرفته میشود باعث میشود شرکت سرویس دهنده به ترتیب موارد 3 و 4 و 5 و ... را حذف کند تا هزینه کاهش پیدا کند و باعث میشود از کیفیت روز به روز کاسته شود.

البته تمام این موارد نباید باعث شود قیمت از حالت عادی خارج شود و به سوء استفاده ختم شود علت این پاسخ فقط مشکل با نحوه محاسبه شما که هیچ، اکثر کاربران به صورت تقسیم منابع به قیمت سرور اختصاصی بود.

در پاسخ به استارتر عزیز هم باید ذکر کنیم که درگیر مشترکین ارزان قیمت نشوند چون نه ماندگار هستند نه در آینده نتیجه مطلوبی برای ساعات پاسخدهی پشتیبانی خواهند داشت حال چه کاربرانی که تعریف کردند دروغین باشند چه نباشند در اصل ماجرا فرقی ندارد و روش تجارت مناسبی نیست هر چند که اکثرا در تاپیک ها تقلبی هستند.

موفق باشید

ashadata
February 20th, 2017, 18:36
درود؛

موافقم

بعضی دوستان که چیزای خاص از ما میخوان من خودم به شخصه قیمتی بالاتر از یک سرور اختصاصی برای سرور مجازی حتی با رم 8 شاید بدم
اما دوستان اینو مد نظر نمیگیرند که سرور اختصاصی کلی دنگ و فنگ داره ؛ پشتیبانی نداره اصلا از لحاظ نرم افزاری مگر بعضی جاها با پرداخت هزینه ماهانه بالا اونم پشتیبانی محدود !

ColdWorld
February 20th, 2017, 18:45
سلام

البته معذرت از استارتر عزیز چون کاملا موضوع تاپیک انگار به سمت دیگه ای رفته و با پاسخ ما نیز به این موضوع دامن زده میشه.

اما یک نکته :

دیتاسنتر هتزنر طبق گفته شما هم اکنون دز ... تشریف دارند. چرا ؟

سرور اختصاصی با رم 32 گیگ ماهانه 46.41 دلار https://www.hetzner.de/de/hosting/produkte_rootserver/ex41ssd

سرور مجازی با رم 1 گیگ ماهانه 4.62 دلار https://www.hetzner.de/hosting/produkte_vserver/cx10

4.62 * 32 = 147.84 دلار

طبیعتا خود سرور برای دیتاسنتر 46.41 دلار در نمی آید و ارزانتر هست مثلا حدود 30 دلار یعنی هر گیگ رم را باید 0.93 دلار بفروشند.

این روش حساب کردن کاربران هست متاسفانه !!! چرا به دیتاسنتر هتزنر یا هر دیتاسنتر دیگری دز... نمیگویید ؟

سرور اختصاصی برای ارائه خدمات بر روی آن و سرویس دهی به عنوان سرور مجازی باید ده ها کار انجام شود از جمله :

1.هزینه آیپی
2.هزینه شبکه
3.هزینه پشتیبانی متخصص به عنوان مثال متخصص مجازی سازی جهت کانفیگ و نگه داری
4.هزینه پنل های استفاده شده مثل پنل مانیتورینگ که این هزینه ها میتواند هزینه های لایسنس باشد یا هزینه سروری که برای این مانیتورینگ ها در نظر گرفته شده است
5.هزینه برق (مثلا برق تلویزیون و کامپیوتر هایی که برای چک کردن این مانیتورینگ ها 24 ساعته روشن هستند)
6.مشکلات پرداخت ارزی و کارمزد ها و درگیری های احتمالی با پشتیبانی مرکز داده خارج کشور برای حل مشکلات که مربوط به پشتیبانی موارد دیتاسنتری میشود.
و ...

تا نهایتا بشود یک vps یا VDS و در اختیار مشتری قرار بگیرد.

لطفا یک سرور اختصاصی خام را با تقسیم قیمت کردن بر رم آن قیمت گذاری نکنید اگر نیاز هست ایرادی گرفته شود اول از دیتاسنتر های خارجی ایراد گرفته شود.

طبیعتا این ایراد هایی که سر قیمت گرفته میشود باعث میشود شرکت سرویس دهنده به ترتیب موارد 3 و 4 و 5 و ... را حذف کند تا هزینه کاهش پیدا کند و باعث میشود از کیفیت روز به روز کاسته شود.

البته تمام این موارد نباید باعث شود قیمت از حالت عادی خارج شود و به سوء استفاده ختم شود علت این پاسخ فقط مشکل با نحوه محاسبه شما که هیچ، اکثر کاربران به صورت تقسیم منابع به قیمت سرور اختصاصی بود.

در پاسخ به استارتر عزیز هم باید ذکر کنیم که درگیر مشترکین ارزان قیمت نشوند چون نه ماندگار هستند نه در آینده نتیجه مطلوبی برای ساعات پاسخدهی پشتیبانی خواهند داشت حال چه کاربرانی که تعریف کردند دروغین باشند چه نباشند در اصل ماجرا فرقی ندارد و روش تجارت مناسبی نیست هر چند که اکثرا در تاپیک ها تقلبی هستند.

موفق باشید

آقای عزیز شما چرا چیزی که ربطی به من مشتری نداره رو ربط به نوشته من میدی؟؟؟
عرض من اینه که سرور پارس و امثالش که زیادن به کدوم خق و کدوم تبصره هاست هایی محدود که حتی ssd هم نیستن بعضی هاش رو بالای 400 هزار ماهی میفروشه
تکلیف کاربری که ندونه مانیتورنگ و هاستینگ چطوری اداره میشه چیه؟؟؟؟این هاست و شرکتها رو من قبلاً درش بودم که میگم کوچکرین کار که بک اپ هست رو خیلی هاشون
حتی زحمت انجامش رو هفتگی هم نمیکشن بعد بیان سرور مانیتور کنن؟؟؟بنده خودم اگر بک اپ نمیگرفتم مرتب الان سایتم و 5 سال زحمتم به باد رفته بود و نابود شده بودم!!!
شما چرا اینطوری خساب میکنی؟؟؟ من مشکلی در ارائه خدمات دیتاسنتر نمبینم، فروش دیتاسنتر دو دسته ست : سرور مجازی رو میشه فروش جزئی یا خرده فروشی دونست
فروش سرور اختصاصی فروش عمدش هست توی خیلی از کارا هم اونی که عمده میخره قیمتش خیلی کمتر در میاد. مطمئناً دیتاسنتر بیاد سرور رم 1 20 گیگ ssd رو بده 20 دلار بهش میشه
گفت *** ولی در ایران ماشالا طرف به دوبرابر هم راضی نیست و قیمت رو میبره 4 یا 5 برابر گرونتر میده دست مردم.اصل ***ی اینه....
دیتاسنتر هایی هستن تا یه خدی ای پی رایگان رو سرور میدن ولی نه همشون. هیچ کس هم به غیر کسی که کیفیتش داغونه روی سرور 32 گیگ رم،32 تا ماشین نمیسازه! (طبق محاسبه جنابعالی)
در ضمن خیلی خیلی سرور و هاست داشتم از ایران ولی پشتیبانی همشون افتضاح بوده غیر چنتا انگشت شمار (همشون هم هزینه فضایی میگرفتن)
تیکت میدادم 10 شب طرف 11 صبح جوابم رو میداد وضع بک اپ گرفتنشون هم اینطوری بود بهشون بی خودی میگفتم بک اپ امروز یا دیروز رو بده میگفتن نداریم این یعنی ***ی
یعنی نداشتن تعهد به مشتری. دیتاسنتر رو نمیشه *** دونست چون بالا هم گقتم قیمت همه دیتاسنتر ها عاقلانه و متعارفه!شما یه سرور چه مجازی چه اختصاصی به من لینکش رو بده
(از دیتاسنتر یا هاست خارجی) که فیمتش خیلی بیشتر از چیزی که هست باشه.طرف بهش کفتم برام سرور بگیره سرور مالیات نداره به من گفته 20 درصد باید مالیات بدی (اینم یکی از معتبراس مثلاً)

RoobinaServer
February 20th, 2017, 19:12
تکلیف کاربری که ندونه مانیتورنگ و هاستینگ چطوری اداره میشه چیه؟؟؟؟این هاست و شرکتها رو من قبلاً درش بودم که میگم کوچکرین کار که بک اپ هست رو خیلی هاشون
حتی زحمت انجامش رو هفتگی هم نمیکشن بعد بیان سرور مانیتور کنن؟؟؟
دیتاسنتر هایی هستن تا یه خدی ای پی رایگان رو سرور میدن ولی نه همشون.

تیکت میدادم 10 شب طرف 11 صبح جوابم رو میداد

طرف بهش کفتم برام سرور بگیره سرور مالیات نداره به من گفته 20 درصد باید مالیات بدی (اینم یکی از معتبراس مثلاً)

خیلی از موارد را اگر بخواهیم پاسخ دهیم باید از شما سوالاتی بکنیم و ... که باعث میشه بیشتر تاپیک به انحراف بره اما فقط خلاصه قسمت های بلد :

*بله حق با شماست نباید به شمای مشتری (مصرف کننده) ربط داد اما خودتان میخواهید وارد این جزئیات شوید چرا ؟ چون :
دیتاسنتر هایی هستن تا یه خدی ای پی رایگان رو سرور میدن ولی نه همشون

*این دسته کاربران بر اساس قرار داد و دریافت سرویس هزینه میکنند نه مقایسه هاست ssd محدود با نامحدود شرکت های دیگر - برای آنها قرارداد و پشتیبانی مهم هست و مقیاسی در نظر نمیگیرند - عنوان مثلا یک قرار داد : میزبانی سایت X تا X سال با شرایط فلان.

*خب طبیعتا این میشود عدم خدمات دهی درست و عدم انجام تعهد ،البته اگر در قوانین و قرارداد تعهد بکاب گیری داشته باشند که باز هم مربوط به قیمت گذاری نیست.

*خب چرا شماها ریز خدمات را در می آورید ؟ اگر آیپی رایگان بدهد دلیلی دارد به کاربر نیز رایگان داده شود یا هزینه آن رایگان در نظر گرفته شود ؟ یک آفر هست از سمت دیتاسنتر به واسط جهت پیشرفت بیشتر واسط و در نهایت توان مالی بیشتر و خرید سرور بیشتر از دیتاسنتر و ... (طبق سیاست فروش دیتاسنتر) نه یک آفر براری مشترک vps نهایی!!! متاسفانه رفتار برخی همکاران که نمیتوان نام برد برخی واسط های تازه کار بهتر هست نام ببریم ،باعث شده است که خیلی آفرهایی که از سمت مراکز داده میشود به صورت پابلیک شود و کاربر نهایی حق این مورد که بر روی موارد تخفیف دیتاسنتر بخواهد جهت گرفتن خدمات ارزانتر مانور دهد را برای خود بداند.

*تیکت بدهید به هتزنر ،اگر کار در حد معمول باشد سریعترین حالت ممکن پاسخ میدهند از 5 دقیقه گرفته تا زیر 8 ساعت - اگر مواردی که نیاز به دسترسی سوپروایزر باشد به 48 ساعت هم میکشد تا پاسخ دهند.!!!

*این مورد هم مطلع هستیم علت چیست که دو حالت هست یا واقعا مالیات دارند چون از کشوری خرید میکنند که مالیات باید بدهند یا قرار داد غیر شفاف با شما برای سود میخواهند ببندند چون در حالت عادی سود خاصی به میزبان نمیدهید یا صرف اقتصادی فروش آن ندارد و برای جذب ابتدا قیمت کف را میدهند وقتی که وارد معامله میشوید این موارد را اضافه میکنند.

به هر حال انشالله موفق باشید و در سرویس های آتی که تهیه میکنید مشکلی نخورید.

lemo1996
February 20th, 2017, 19:13
عرض من اینه که سرور پارس و امثالش که زیادن به کدوم خق و کدوم تبصره هاست هایی محدود که حتی ssd هم نیستن بعضی هاش رو بالای 400 هزار ماهی میفروشه
حتی زحمت انجامش رو هفتگی هم نمیکشن بعد بیان سرور مانیتور کنن؟؟؟بنده خودم اگر بک اپ نمیگرفتم مرتب الان سایتم و 5 سال زحمتم به باد رفته بود و نابود شده بودم!!!
شما چرا اینطوری خساب میکنی؟؟؟ من مشکلی در ارائه خدمات دیتاسنتر نمبینم، فروش دیتاسنتر دو دسته ست : سرور مجازی رو میشه فروش جزئی یا خرده فروشی دونست
فروش سرور اختصاصی فروش عمدش هست توی خیلی از کارا هم اونی که عمده میخره قیمتش خیلی کمتر در میاد. مطمئناً دیتاسنتر بیاد سرور رم 1 20 گیگ ssd رو بده 20 دلار بهش میشه
گفت *** ولی در ایران ماشالا طرف به دوبرابر هم راضی نیست و قیمت رو میبره 4 یا 5 برابر گرونتر میده دست مردم.اصل ***ی اینه....
دیتاسنتر هایی هستن تا یه خدی ای پی رایگان رو سرور میدن ولی نه همشون. هیچ کس هم به غیر کسی که کیفیتش داغونه روی سرور 32 گیگ رم،32 تا ماشین نمیسازه! (طبق محاسبه جنابعالی)
در ضمن خیلی خیلی سرور و هاست داشتم از ایران ولی پشتیبانی همشون افتضاح بوده غیر چنتا انگشت شمار (همشون هم هزینه فضایی میگرفتن)
تیکت میدادم 10 شب طرف 11 صبح جوابم رو میداد وضع بک اپ گرفتنشون هم اینطوری بود بهشون بی خودی میگفتم بک اپ امروز یا دیروز رو بده میگفتن نداریم این یعنی ***ی
یعنی نداشتن تعهد به مشتری. دیتاسنتر رو نمیشه *** دونست چون بالا هم گقتم قیمت همه دیتاسنتر ها عاقلانه و متعارفه!شما یه سرور چه مجازی چه اختصاصی به من لینکش رو بده
(از دیتاسنتر یا هاست خارجی) که فیمتش خیلی بیشتر از چیزی که هست باشه.طرف بهش کفتم برام سرور بگیره سرور مالیات نداره به من گفته 20 درصد باید مالیات بدی (اینم یکی از معتبراس مثلاً)

http://www.hostgator.com/vps-hosting

مشاهده کنید

سرور رم 2 گیگ20$ ماهانه میباشد ، سرور اختصاصی با هزنیه 30$ رم 32 هم موجود است ... هاست گیتور هم باید سرور با هزنیه 3 دلار بفروشد ؟

این مورد که چه سرویس دهنده ای رو انتخاب کنید کاملا دست خودتون است ، در این مورد بحثی نیست ، میزان سود دهی تمامی شرکت ها با هم برابر نیست ، کیفیت ارایه خدمات هم یکی نیست ، شرکت های بزرگ

با توجه به بالابودن اعتبارشون حق دارند با هر قیمت بسیار بالایی هم که تمایل دارند سرویس ارایه بدن ، شما چرا فکر میکنید باید سود سرویس ها پایین باشد ؟!

در شرکت هایی دیگه اعم از دولتی و خصوصی برای کارمندانشون یک سری امیازات در نظر میگیرن مانند ، امکانات رفاهی ، تفریحی و... این موارد نیاز به بودجه دارد ، چرا بر روی شرکت های هاستینگ نباید این موارد باشد ؟ چرا در آمد های این صنف باید پایین باشد ؟

سود حاصل از سرور 200 هزارتومانی باید 100 هزارتومان باشد ؟ با مجازی کردن 15-20 سرور !؟ آیا با پیشبرد با این وضعیت پیشرفتی در کار حاصل میشود.

بنده قبلا هم عرض کردم ، با همکارانی که با این هزنیه ها سرویس دهی میکنند مشکلی ندارم ، ولی فقط انتظارات کاربران را بالا میبرند . سرور رم 1 گیگ ایران شاید برای ما 7 هزراتومان هزنیه داشته باشد

ولی ایا فروش با هزنیه 10 هزارتومان به جز بازار خرابی و عدم توانایی پشتیبانی ما در تعداد بالای این سرویس ها ، که در این مورد نیاز به نیروی پشتیبان میباشد ، مجانی هم برای شما کار نمیکنند . صحیح است ؟

بسیاری از همکارانی که قبلا در این انجمن در حال فعالیت بوند بخاطر هزنیه پایین سرویس دهنده های دیگه فعالیت نمیکنند !