PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درمورد اینترنت پارس انلاین

farshid17
February 19th, 2017, 20:41
با سلام یک سوال داشتم اینترنت پارس انلاین در تهران کسانی که استفاده می کنند نظرشون رو بگن

من سرویس دومگ اپ تو ۱۶ مگ ۲۴گیگ شش ماه ۲ تا ۷ رایگان گرفتم به نظرتون اپ تو ۱۶ مگ هست یا لیمیت روی دومگ هست

مرکز مخابراتی ازادگان داخل خیابان زرتشت شرکت هست

ITarashe
February 19th, 2017, 20:45
با سلام یک سوال داشتم اینترنت پارس انلاین در تهران کسانی که استفاده می کنند نظرشون رو بگن

من سرویس دومگ اپ تو ۱۶ مگ ۲۴گیگ شش ماه ۲ تا ۷ رایگان گرفتم به نظرتون اپ تو ۱۶ مگ هست یا لیمیت روی دومگ هست

مرکز مخابراتی ازادگان داخل خیابان زرتشت شرکت هست
سلام دوست خوبم

پارس انلاین اصولا شرکت خوبیه و توی سرویس دهی کم و کسری نمیذاره مگر اینکه پهنای باند توی مرکز مخابراتیتون کانجس باشه
که با تماس به کارشناسانشون و یکم لطیف صحبت کردن میتونید از زیر زبونشون بکشید که اینطوری هست یا خیر.
البته بعد از وصل شدن سرویس میتونید خودتون تست کنید.
اما اخیرا با پیشرفته تر شدن وضع تجهیزاتی و dslamها حداقل ۸ مگ رو در بدترین شرایط مخابراتی ارائه میدن

Farid Saadat
February 19th, 2017, 20:54
مشهد استفاده می کنم ، راضی هستم

m2n
February 19th, 2017, 23:38
ساعت رایگان محاله سرعت خودتونم بگیرید چه رسد به 16 مگ ولی ساعات عادی اگر خط کشش داشته باشه بله تا 11 مگ تجربه داشتم.

seokaran.org
February 20th, 2017, 15:19
اصفهان ازشون دارم

سرویس خوبیه ولی این یه هفته 4 مورد قطعی داشته
پشتیبانیشون خوبه ولی خب یکم بد اخلاقن
سرویس هاشون قیمتشون بالاست و از همه مهم تر بسته های فشفشه که دیگر شرکت ها دارن رو ندارن ....

کلا سرعت و ایناش برا من خوبه