PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سود روزانه 1.5% + 120$ رایگان سایت هایپ نیست

rahahosting
February 19th, 2017, 16:43
سلام

2 ماهی هست با یه سایت اشنا شدم که خیلی شبیه سایت های هایپ هست اما خودشون میگن هایپ نیستیم کارمون ساخت و ساز هست برای ثبت نام و تکمیل پروفایل 120$ میده و به 120$ روزانه 0.05% سود میده که سود قابل برداشت هست یعنی با ثبت نام روزی 228 تک تومن سود میده

به پولی که میزارید 1.5% سود میده و برداشت آنی هست میشه

لینک ثبت نام (https://richmondberks.com/?ref=rbd121127)

سند برداشت اول

10:41 31.01.17

Receive

162233874
U12740448
RichmondBerks LTD

+0.51

0.64
Received Payment 0.51 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

مینیموم سرمایه گذاری 10 دلار - روزانه 1.4 درصد هروز وهمیشه(روزهای شنبه و یکشنبه 0.7 درصد)

اصل پول با 50% کارمزد هر زمان قابل برداشت

Mr.Pouria
February 19th, 2017, 16:52
سلام

2 ماهی هست با یه سایت اشنا شدم که خیلی شبیه سایت های هایپ هست اما خودشون میگن هایپ نیستیم کارمون ساخت و ساز هست برای ثبت نام و تکمیل پروفایل 120$ میده و به 120$ روزانه 0.05% سود میده که سود قابل برداشت هست یعنی با ثبت نام روزی 228 تک تومن سود میده

به پولی که میزارید 1.5% سود میده و برداشت آنی هست میشه

لینک ثبت نام (https://richmondberks.com/?ref=rbd121127)

سند برداشت اول

10:41 31.01.17

Receive
162233874
U12740448
RichmondBerks LTD
+0.51

0.64
Received Payment 0.51 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

مینیموم سرمایه گذاری 10 دلار - روزانه 1.4 درصد هروز وهمیشه(روزهای شنبه و یکشنبه 0.7 درصد)

اصل پول با 50% کارمزد هر زمان قابل برداشت

تایید میشه خیلی وقته با این سایت کار میکنم ...

ColdWorld
February 19th, 2017, 17:03
دوستان دقیق و کامل میشه بگید این سایت ها چطوری کار میکنن و به چه دردی میخورن از توضیحات شما من چیزی نفهمیدم دقیق...

Mr.Pouria
February 19th, 2017, 17:04
دوستان دقیق و کامل میشه بگید این سایت ها چطوری کار میکنن و به چه دردی میخورن از توضیحات شما من چیزی نفهمیدم دقیق...

چون خیلی طولانی میشه بهتره در تلگرام صحبت کنیم .. ای دی در امضا هست

ipsat
February 20th, 2017, 21:44
توصیه می کنم به هیچ عنوان با سایت هایپ یا از این دست کار نکنید و پشیمان میشید.
10 سال پیش با این جور سایت کار کردم و همشون بی خود و براحتی پولتون بالا میکشن.

sarwhost
February 20th, 2017, 22:26
سلام
یه سوال چرا همچین سایتهایی با پی پال کار نمیکنند ؟

dertgtr
February 21st, 2017, 12:34
در مورد نحوه کار با این سایت اکانش هست کمی توضیح بدید ؟ در سایت های مونیتورینگ چک کردم اسکم نیست !

Aria90
February 21st, 2017, 14:18
درود
این سایت هم مثل بقیه یه مدت بعد اسکم میشه و محو میشه.اگراین مدل تجارت ها معتبرن چرا مدام میسوزن و دوراه در میان با ادرس جدید؟
البته استارتر محترم لینک معرف خودشون رو توی گزاشتن
https://richmondberks.com/?ref=rbd121127

ref=rbd121127

dertgtr
February 21st, 2017, 14:35
تایید میشه خیلی وقته با این سایت کار میکنم ...

آخه ایشون نوشته خیلی وقته کار میکنه !

Farid Saadat
February 21st, 2017, 15:25
آخه ایشون نوشته خیلی وقته کار میکنه !

درود. از دامینشون whois بگیرین ، حدود 4-5 ماه سابقه کاری دارن ! خیلی وقتی در کار نیست!

http://www.whois.com/whois/richmondberks.com

rahahosting
February 21st, 2017, 15:50
توصیه می کنم به هیچ عنوان با سایت هایپ یا از این دست کار نکنید و پشیمان میشید.
10 سال پیش با این جور سایت کار کردم و همشون بی خود و براحتی پولتون بالا میکشن.

حرف شما کاملا درست هست اما این سایت تازه شروع کرده و خیلی فرق میکنه کنفرانس میزاره تو شهر های مختلف شماره و ادرس واقعی داره خوب منم 100% تایید نمیکنم پیشنهاد میکنم مبالغ زیاد سرمایه گزاری نشه

سلام
یه سوال چرا همچین سایتهایی با پی پال کار نمیکنند ؟

پی پل قوانین سختی داره بخوان کار کنند در دسر داره براشون

در مورد نحوه کار با این سایت اکانش هست کمی توضیح بدید ؟ در سایت های مونیتورینگ چک کردم اسکم نیست !

اسکم نیست فعلا البته و خیلی درست داره کار میکنه منم امیدوارم اسکم نشه پیشنهادم سرمایه گزاری کم هست خیلی راخت هست سرمایه گزاری با پرفکت مانی و بیت کویین هست برداشت سود پول هر روز هست اگر جایی مشکل خوردید بگید توضیح بدم

- - - Updated - - -

درود. از دامینشون whois بگیرین ، حدود 4-5 ماه سابقه کاری دارن ! خیلی وقتی در کار نیست!

http://www.whois.com/whois/richmondberks.com

من منظورم خیلی وقت 5 ماهه پیش هست تا مطمین نشدم پست نزدم پیشنهاد سرمایه گزاری کم هست

seokaran.org
February 21st, 2017, 15:53
اقا مطمئنید کلاه برداری نیست ؟!

dertgtr
February 21st, 2017, 15:57
کشور ایران تو لیستش نیست شما چطور شماره موبایل رو وریفای کردید ؟
ایران رو ساپورت می کنه؟
به ازای هرکسی که از لینک دعوت نامه شما عضو میشه , 10 دلار به حساب شما اضافه میکنه ؟ و هم عضو شونده؟ چک کردید که ایا به حساب شما اضافه شده یا خیر؟ چون من با لینک ریفر شما عضو شدم خخخ

rahahosting
February 21st, 2017, 15:58
اقا مطمئنید کلاه برداری نیست ؟!

سود پول هر روز میده برداشت اتوماتیک است من برداشت داشتم اکی بوده

اما اما ریسک نکنید میگن هایپ نیستیم ولی سرمایه گزاری زیادی انجام ندید و طمع نکنید

فعلا اسکم نیست

لینک ثبت نام

https://richmondberks.com/?ref=rbd121127

- - - Updated - - -

کشور ایران تو لیستش نیست شما چطور شماره موبایل رو وریفای کردید ؟
ایران رو ساپورت می کنه؟
به ازای هرکسی که از لینک دعوت نامه شما عضو میشه , 10 دلار به حساب شما اضافه میکنه ؟ و هم عضو شونده؟ چک کردید که ایا به حساب شما اضافه شده یا خیر؟ چون من با لینک ریفر شما عضو شدم خخخ

فقط برای نفر اول از لینک شما عضو بشه 10$ میده که به 10$ 0.05% سود میده اصل پول قابل برداشت نیست شما باید سرمایه گذاری کنید و از سرمایه شما به من 0.05% میده

ایران برای عضویت بله ساپورت میکنه منم نتونستم موبایل وریفایل کنم

دوستان نرید همه پولتون بزارید ها اندازه ای بزارید بعد 3 ماه مشکلی پیش اومد اسیبی به زندگیتون نخوره من خودمم کم سرمایه گزاری کردم

dertgtr
February 21st, 2017, 16:05
هیچ چیز تو دنیا دائمی نیست خود دنیا هم دائمی نیست خخخ

نمونه این سایت تو دنیای واقعی پدیده شاندیز بود که تو مشهد و شهر شاندیز و کیش و شیراز ساختمون سازی کرد و سهام فروخت و الان هم سهام دارهاش بدبخت شدن :d
ولی خوب اون تعداد از سهام داراش که طمع نکردن و به موقع سهام شون رو فروختن برنده شدن :d

این هم مثل اونه :d

rahahosting
February 22nd, 2017, 10:01
کل برداشت های من

https://richmondberks.com/af/cab/img/RBD.png
Accrual
Completed
21.02.2017 01:20
0.004 RBD

Accrual
Completed
21.02.2017 08:46
0.048 RBD

Accrual
Completed
20.02.2017 01:19
0.004 RBD

Accrual
Completed
20.02.2017 08:45
0.048 RBD

Accrual
Completed
19.02.2017 01:18
0.002 RBD

Accrual
Completed
19.02.2017 08:44
0.048 RBD

Accrual
Completed
18.02.2017 01:17
0.002 RBD

Accrual
Completed
18.02.2017 08:43
0.048 RBD

rahahosting
February 22nd, 2017, 11:03
ماشالله 9 نفر ثبت نام ولی هیچ کس سرمایه گزاری نکرده 20$ سرمایه گزاری روز 30 سنت سود ماهانه 9$ سود بیشتر هم ریسک نکنید من خودم 20 دلار گزاشتم بیشترم نمیزارم که پولم سوخت حرص نخورم

rahahosting
February 22nd, 2017, 16:12
برداشت امروز به صورت اتوماتیک واریز کرد
12:30 22.02.17

Receive
165460392
U12740448
RichmondBerks LTD
+0.54

1.04
Received Payment 0.54 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

dertgtr
February 22nd, 2017, 17:46
برداشت امروز به صورت اتوماتیک واریز کرد
12:30 22.02.17

Receive
165460392
U12740448
RichmondBerks LTD
+0.54

1.04
Received Payment 0.54 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

من حساب بیت کویین رو اد کردم میگه واریز کرده ولی به wallet من تو blockchain.info چیزی واریز نشده .

viasky
February 22nd, 2017, 17:52
دوستان این سیستم ها کاملا فریب هست و به صورتی کار میکنه کسی متوجه فعالیت اصلی اون ها نمیشه
یک روزی جمع خواهد شد
اما کاری که انجام میده:
داره با پول بازی میکنه و کاربر جذب می کنه
سودی که به شما میده از پولی هست که کاربر جدید واریز کرده و به عنوان سپرده نگهداشته
به اون کاربر هم از همین طریق سود میده که رقم بسیار ناچیزی هست
تا جایی پیش میره که که خودش متوجه میشه به اندازه کافی سود کرده و از این لحظه به بعد اگر بخواد فعالیت کنه باید از اون پولی که جمع شده به شما بده ( که در واقع پول خودتون هست)
جمع می کنه و میره
ممکنه حتی 2 سال هم طول بکشه
بعد شما شاید 100 دلار گذاشته باشید و دارید سود می گیرید
حساب می کنید وقتی جمع کرده حدود 40 دلار ( بستگی به میزان کار و زمان سپرده شما داره) سر شما کلاه رفته و پول و از دست دادید
فقط خورد خورد کمی از پول براتون برگشته
موفق باشید

dertgtr
February 22nd, 2017, 18:28
دوستان این سیستم ها کاملا فریب هست و به صورتی کار میکنه کسی متوجه فعالیت اصلی اون ها نمیشه
یک روزی جمع خواهد شد
اما کاری که انجام میده:
داره با پول بازی میکنه و کاربر جذب می کنه
سودی که به شما میده از پولی هست که کاربر جدید واریز کرده و به عنوان سپرده نگهداشته
به اون کاربر هم از همین طریق سود میده که رقم بسیار ناچیزی هست
تا جایی پیش میره که که خودش متوجه میشه به اندازه کافی سود کرده و از این لحظه به بعد اگر بخواد فعالیت کنه باید از اون پولی که جمع شده به شما بده ( که در واقع پول خودتون هست)
جمع می کنه و میره
ممکنه حتی 2 سال هم طول بکشه
بعد شما شاید 100 دلار گذاشته باشید و دارید سود می گیرید
حساب می کنید وقتی جمع کرده حدود 40 دلار ( بستگی به میزان کار و زمان سپرده شما داره) سر شما کلاه رفته و پول و از دست دادید
فقط خورد خورد کمی از پول براتون برگشته
موفق باشید

بله حق با شماست من تو بالا مشابه وطنی این سیستم رو هم معرفی کردم ( پدیده شاندیز )

rahahosting
February 22nd, 2017, 18:46
دقیقا همینطور هست برای همین پول کم بزارید و هر روزم برداشت کنید

شما با بیاکویین واریز کردی یا برداشت بیت کویین اتوماتیک نیست دستی مبزنن پرفکت اتوناتیوه

dertgtr
February 22nd, 2017, 18:52
دقیقا همینطور هست برای همین پول کم بزارید و هر روزم برداشت کنید

شما با بیاکویین واریز کردی یا برداشت بیت کویین اتوماتیک نیست دستی مبزنن پرفکت اتوناتیوه

به والت بیت کویین من ریختن . پس ممکنه 24 ساعت طول بکشه به والت من بیاد درسته؟

rahahosting
February 22nd, 2017, 18:54
اره تو هیستوری نوشته وضعیتشو بهتره با پرفکت خارج کنی که اتوماتیکه
شما چقدر سرمایه گزاشتی از زیر مجموعه های من هستید؟

dertgtr
February 22nd, 2017, 19:08
اره تو هیستوری نوشته وضعیتشو بهتره با پرفکت خارج کنی که اتوماتیکه
شما چقدر سرمایه گزاشتی از زیر مجموعه های من هستید؟

سرمایه صفر خخخ :d
اره با کد refer شما عضو شدم

rahahosting
March 4th, 2017, 09:54
برداشت امروز من

06:39 04.03.17

Receive
167104037
U12740448
RichmondBerks LTD
+0.51

0.53

dertgtr
March 4th, 2017, 10:09
من الان تو حسابم تو این سایت
0.550 RBD
دارم
ولی تو
blockchain.info
من چیزی واریز نشده تو این مدت با پشتیبانی سایت که تماس داشتم گفتن حداقل واریزی 0.5 هست
درضمن ازش پرسیدم که ایا Bitcoin Wallet باید وارد بشه یا Bitcoin Address که Bitcoin Wallet رو تایید کرد
چون این دو تا با هم فرق میکنه Bitcoin Address با عدد 1 شروع میشه و Bitcoin Wallet کدی هست که به سایت بلک چین مربوط میشه
حالا من توش موندم

rahahosting
March 4th, 2017, 10:44
من الان تو حسابم تو این سایت
0.550 RBD
دارم
ولی تو
blockchain.info
من چیزی واریز نشده تو این مدت با پشتیبانی سایت که تماس داشتم گفتن حداقل واریزی 0.5 هست
درضمن ازش پرسیدم که ایا Bitcoin Wallet باید وارد بشه یا Bitcoin Address که Bitcoin Wallet رو تایید کرد
چون این دو تا با هم فرق میکنه Bitcoin Address با عدد 1 شروع میشه و Bitcoin Wallet کدی هست که به سایت بلک چین مربوط میشه
حالا من توش موندم

با پرفکت مانی خارج کنید اتوماتیک هست چون بیت کویین کارمزد داره باید 0.70 سنت داشته باشید حدودا که 0.50 بشه خارج کرد

dertgtr
March 4th, 2017, 11:08
با پرفکت مانی خارج کنید اتوماتیک هست چون بیت کویین کارمزد داره باید 0.70 سنت داشته باشید حدودا که 0.50 بشه خارج کرد

پرفکت مانی برای دریافت پول کارمزد میگیره ؟ یعنی از موجودی من کم می کنه در هر دریافت؟ یا فقط از ارسال کننده 0.5 ( وریفای شده ) میگیره؟ چون اگر از من کم کنه که تهش هیچی نمی مونه . من فعلا دارم این سایت رو چک می کنم

rahahosting
March 4th, 2017, 11:09
پرفکت مانی برای دریافت پول کارمزد میگیره ؟ یعنی از موجودی من کم می کنه در هر دریافت؟ یا فقط از ارسال کننده 0.5 ( وریفای شده ) میگیره؟ چون اگر از من کم کنه که تهش هیچی نمی مونه . من فعلا دارم این سایت رو چک می کنم

با ارسال کننده هست

alirezakaj
March 4th, 2017, 11:33
به جا اینکارا اگر کسی پایه هست خودمون هایپ واقعی ران کنیم . ایده سرمایه گذاریشم خودم میدم به صورتی که تمام سود مشتریهارو واقعا بدیم و بعد از اینکه پلنشون تموم شد دیگه سرمایه گذار جدید نگیریم .
نیاز به جمع آوری 10 هزار دلار هست از طریق هایپ که پرژه اصلی استارت بخوره اگر پایه اید توضیح بدم .
هزینه راه اندازی خود هایپ سر جمع شاید 300 دلار اینطورا باشه زیاد سخت نیست تازه پاسخگو تلفنی هم میدنت .
میشه به جای کلاه برداری از مردم واقعا سود بهشون داد آخر سر هم خودمون کلی سود میکنیم
پروژه هایی توی نت قابل راه اندازیه به آسونی که روزانه 300 400 دلار سود میده راحت . من نمیدونم چرا این هایپ ها همشون اسکم میشن شاید ایده و خلاقیت ندارن

viasky
March 4th, 2017, 15:19
به جا اینکارا اگر کسی پایه هست خودمون هایپ واقعی ران کنیم . ایده سرمایه گذاریشم خودم میدم به صورتی که تمام سود مشتریهارو واقعا بدیم و بعد از اینکه پلنشون تموم شد دیگه سرمایه گذار جدید نگیریم .
نیاز به جمع آوری 10 هزار دلار هست از طریق هایپ که پرژه اصلی استارت بخوره اگر پایه اید توضیح بدم .
هزینه راه اندازی خود هایپ سر جمع شاید 300 دلار اینطورا باشه زیاد سخت نیست تازه پاسخگو تلفنی هم میدنت .
میشه به جای کلاه برداری از مردم واقعا سود بهشون داد آخر سر هم خودمون کلی سود میکنیم
پروژه هایی توی نت قابل راه اندازیه به آسونی که روزانه 300 400 دلار سود میده راحت . من نمیدونم چرا این هایپ ها همشون اسکم میشن شاید ایده و خلاقیت ندارن

تمام این مجموعه ها با همین شعار ها فعالیت خودشون و شروع می کنند
وقتی به میانه راه رسیدن متوجه خواهند شد که به این سادگی نخواهد بود و در نتیجه میدان را ترک خواهند کرد ( با پول مردم)
آنچنان منطقی هم به نظر نمیرسه یک کار با 10 هزار دلار به شما روزی 300 تا 400 دلار سود بده
اگر اینجور بود شخص خود شما بدون نیاز به هایپ هم که شده دست کن به 5 هزار دلار شروع به کار می کردی حتی اگر شده با وام و قرض
و چون به کارت اعتماد داشتی می تونستی حتی افراد نزدیک و قانع کنی تا ضامن شما بشوند برای دریافت وام
پس همین که می فرمایید کار هست - پول هست ولی حاضر نیستید خودتون سرمایه گذاری کنید
در حالت بیشتر نداره یا کار هست ولی پولی نیست
یا نه کاری در کار هست نه پولی
و نشون میده به فرمایش خودتون واین طرح خیلی ایمان ندارید
موفق باشید

Raymvnd
March 4th, 2017, 16:49
درود..دور سیستم هایپ خط بکشید ور گرنه تمام سرمایه هایتان از بین خواهد رفت...
دیگر خود دانی....

7hostir
March 4th, 2017, 17:26
سلام و درود

بنده معمولا پست نمیزارم و بیشتر مطالب رو می خونم اما این یکی رو باید بهتون هشدار بدم.
هیچگونه تایید نمیشه. عمر این گونه وبسایت ها کم هستن و بعد از مدتی ناپدید می شن.
شیوه کارشون هم بطور کلی شیوه هایپ هست.

موفق باشید

alirezakaj
March 4th, 2017, 17:33
وقتی به میانه راه رسیدن متوجه خواهند شد که به این سادگی نخواهد بود و در نتیجه میدان را ترک خواهند کرد ( با پول مردم)
آنچنان منطقی هم به نظر نمیرسه یک کار با 10 هزار دلار به شما روزی 300 تا 400 دلار سود بده
اگر اینجور بود شخص خود شما بدون نیاز به هایپ هم که شده دست کن به 5 هزار دلار شروع به کار می کردی حتی اگر شده با وام و قرض
و چون به کارت اعتماد داشتی می تونستی حتی افراد نزدیک و قانع کنی تا ضامن شما بشوند برای دریافت وام
پس همین که می فرمایید کار هست - پول هست ولی حاضر نیستید خودتون سرمایه گذاری کنید
موفق باشید

ما تا الان هایپی نداشتیم که واقعی کار کنه اکثرا با پول مردم بازی میکنن گرفتن پول از جدیدا و دادن به قدیمیا ثبت شرکتو اینا همش دروغه و همش کار 2 مین هت ساخت این جعلی جات
و اما ایده ای که گفتم برای اینکه ریسکش کم بشه باید با سرمایه تعداد بالای مردم راه اندازی بشه اونم به صورت محدود یعنی مثلا 50 نفر پول میدن 10 هزار دلار تکمیل میشه و پروژه بسته میشه و به این 50 نفر برای مثال تا 2 3 ماه سود میدیم و بعد از اون هم پولشونو گرفتن هم سودشونو دیگه ازون جای کار به بعد وارد سود دهی شخصی تیم هایپ میشه نیازی نیست اسکم شی یا هر چی .
من نه سرمایه 10 هزار دلاری داشتم و نه خواهم داشت و نه وامشو بهم میدن عزیز . تو خودت برو برام وام بگیر ببینم 1 میلیونم گیرت میاد یا نه تو این اوضاع ؟
یه چیز دیگه هم هست این کار در واقع اگر افراد متخصص جذب بشه اصلا نیاز به سرمایه هم نداره برای استارت پروژه . کار کار عادی نیست و در زمینه هک هستش .
به هر حال از نظر من پولی تو این هایپ ها نریزید سعی کنید ایده هاتون رو خودتون به عمل بیارید
منم خیلی وقته دنبال ایده خودم هستم ولی متاسفانه هنوز فردی متخصص در زمینه ای که میخوام پیدا نکردم

javadk
April 28th, 2017, 00:00
موفق باشید

نه دوست عزیز.اونایی که هایپ راه میندازن هیچ بزنامه ای جز کلاهبرداری ندارن.شیوه کلاهبرداری همشون هم یکسان هست و به روش پونزی کلاهبرداری میکنن.
چیزی که هست فقط مساله زمانه.یکی از همین روزا صبح بیدار میشید و میبینید که سایت دان شده و خداحافظ....

meysam021
April 28th, 2017, 00:04
سلام
معمولا در سایت های هایپی که صد درصد هم مطمان هستید سود به شما میدهند باید طوری سرمایه گزاری کنید که اگر کل پولتون هم از دست رفت دلتون نسوزه!!
هیچ آدم عاقلی کل سرمایه اش رو داخل هایپ نمیذاره
به شخصه بنده در چند سایت هایپ سرمایه گزاری کردم اما طوری حساب کردم که اگر کل این سایت ها هم جمع آوری کنند نگرانی نباشد