PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پشتیبانی سرور مجازی تهران هاست

mparvin
February 19th, 2017, 10:47
سلام
وقتتون بخیر
دوستان یک سوالی داشتم
یکی از دوستان سایت تهران هاست رو به ما معرفی کرد و گفت خیلی عالی هستن و کلی تعریف
ما دیروز آی پی لوکالمون رو تغییر دادیم دسترسی به سرورمون قطع شد
منم یک تیکت براشون گذاشتم که سرویس فایروال رو تغییر بدید
از دیروز ساعت 1 ظهر تا الان هنوز انجام ندادن
میخواستم ببینم شما با این شرکت آشنایی دارید؟
ما سرویسمون خیلی برامون مهم هست و نمیتونیم این مشکلات رو تحمل کنیم
اگر با این شرکت کار کردید لطفا نظرتون رو بفرمایید.
لطفا فایل پیوست رو هم ببینید
ممنونم

اگر سوالم رو جای اشتباهی مطرح کردم ببخشید

mizbanaval
February 19th, 2017, 11:28
سلام
وقتتون بخیر
دوستان یک سوالی داشتم
یکی از دوستان سایت تهران هاست رو به ما معرفی کرد و گفت خیلی عالی هستن و کلی تعریف
ما دیروز آی پی لوکالمون رو تغییر دادیم دسترسی به سرورمون قطع شد
منم یک تیکت براشون گذاشتم که سرویس فایروال رو تغییر بدید
از دیروز ساعت 1 ظهر تا الان هنوز انجام ندادن
میخواستم ببینم شما با این شرکت آشنایی دارید؟
ما سرویسمون خیلی برامون مهم هست و نمیتونیم این مشکلات رو تحمل کنیم
اگر با این شرکت کار کردید لطفا نظرتون رو بفرمایید.
لطفا فایل پیوست رو هم ببینید
ممنونم

اگر سوالم رو جای اشتباهی مطرح کردم ببخشید

با درود

متاسفانه اشنایی باهاشون ندارم که بخام تایید یا ردشون کنیم .

اما اگر به قول خودتون سرویستون مهم هست چرا از انجمن درخواست کردید برای این کار مهم!

البته قصد بی احترامی نیست اما هیچ شرکت و ارگان مهمی نمیاد از داخل انجمن درخواست ارسال کند.

امیدوارم مشکلتون حل بشه و شاید مشکلی براشون پیش اومده بزودی جواب بدن

با شمارشون تماس گرفتید؟
021-66381002

با احترام

AtrafNet
February 19th, 2017, 11:56
سلام
من باهاشون آشنایی دارم ایشون مدیر قبلی سایت blogers.ir بودن و ازشون هم سرویس داشتم.
فوق العاده پشتیبانی ضعیفی دارن که بعد از حدود 24 تا 48 ساعت تازه جوابی غیر منطقی به شما میدن.

کیفیت سرویسشون خوبه بد نیست اما پشتیبانی خیلی ضعیفه که البته خودشون و اطرافیانشون میگن برای اینه که وقت ندارن.
احتمال زیاد از این هاستینگ هاست که یه نفره مدیریت میشه و همون یه نفر هم مسئول فروش هم پشتیبانی هم کارشناس کانفیگ سرور و... هستش.
البته تو این انجمن هم کم نیست از این هاستینگ های یه نفره طرف میشینه خونه اش محض سرگرمی یه هاستینگ میزنه هم یاد بگیره هم شاید یه درآمدی هم داشته باشه :d

کلاً سعی کنید از هاستینگی خریداری کنید که حداقل 4 تا کارمند داشته باشه و به سوالات شما هر بار کارمندان متفاوتی پاسخ بدن.
نمونه بهترین پشتیبانی رو هاستینگ های پارس پک به آدرس parspack.com و نت افراز به آدرس netafraz.com دارن.
البته هستن هاستینگ هایی که یه نفره نیستن و کارمند و مسئول پشتیبان و... دارن ولی سرعت پاسخگویی نسبتاً خوب نیست مثل میهن وب هاست mihanwebhost.com یا حتی هاست ایران hostiran.net و... که در زمینه پشتیبانی اصلاً نتونستن منو راضی کنن.

pbx9798
February 19th, 2017, 12:58
سلام

من خودم مشتری قدیمی تهران هاست که قبلا اسمش نجوا هاست بود بودم ...

از موقع ای که جناب جانقربان از تهران هاست جدا شدن تهران هاست هم بشدت افت کرد ...

جالبه فقط ی تیکت انتقاد بفرستید کمتر از نیم ساعت نشده پاسخ میدن ولی پشتیبانی فنی چند روز طول میدن !

در یکی از انجمن ها خوندم ی بنده خدایی از تهران هاست سرویس داشت و یک سایت خوبی ردیف کرده بود , متاسفانه به خاطر بی دقتی مدیر وب سایت فایل مننجر رو پاک میکنن و درخواست میکنن به تهران هاست تا بک اپ یک یا دو روز پیش رو ریستور کنن ولی میگن یک ماه بک اپ از سرور اصلا نگرفتن !!

اگه واقعا هاست با کیفیت و درست حسابی میخواین از هاستینگ آقای جانقربان (https://my.netaram.com/aff.php?aff=1999) ( نت آرام (https://my.netaram.com/aff.php?aff=1999) ) که مدیر فنی تهران هاست بودن بگیرید من خودم چند وقت پیش به طور اتفاقی هاستینگ ایشون رو پیدا کردم و از طریق تیکت مکاتبه کردم خودشون هستن ...

mparvin
February 19th, 2017, 13:01
با درود

متاسفانه اشنایی باهاشون ندارم که بخام تایید یا ردشون کنیم .

اما اگر به قول خودتون سرویستون مهم هست چرا از انجمن درخواست کردید برای این کار مهم!

البته قصد بی احترامی نیست اما هیچ شرکت و ارگان مهمی نمیاد از داخل انجمن درخواست ارسال کند.

امیدوارم مشکلتون حل بشه و شاید مشکلی براشون پیش اومده بزودی جواب بدن

با شمارشون تماس گرفتید؟
021-66381002

با احترام

دوست عزیز ممنونم از پاسختون
از انجمن من درخواستی نکردم ، فقط چون یکی از دوستان این شرکت رو به ما پیشنهاد داد من سرور ازشون گرفتم.
فقط از دوستان داخل انجمن پرسیدم که آیا اینطور که دوست ما گفتن این شرکت معتبر هست یا نه؟
با شمارشون هم تماس گرفتم، پیغام خوش آمد گویی پخش شد،بعد که بخش پشتیبانی رو انتخاب کردم گفت لطفا منتظر بمانید ، لطفا منتظر بمانید ،لطفا منتظر بمانید ، بعد قطع کرد
بخاطر همین کمی ترسیدم
باز هم ممنونم ازتون

- - - Updated - - -

سلام
من باهاشون آشنایی دارم ایشون مدیر قبلی سایت blogers.ir بودن و ازشون هم سرویس داشتم.
فوق العاده پشتیبانی ضعیفی دارن که بعد از حدود 24 تا 48 ساعت تازه جوابی غیر منطقی به شما میدن.

کیفیت سرویسشون خوبه بد نیست اما پشتیبانی خیلی ضعیفه که البته خودشون و اطرافیانشون میگن برای اینه که وقت ندارن.
احتمال زیاد از این هاستینگ هاست که یه نفره مدیریت میشه و همون یه نفر هم مسئول فروش هم پشتیبانی هم کارشناس کانفیگ سرور و... هستش.
البته تو این انجمن هم کم نیست از این هاستینگ های یه نفره طرف میشینه خونه اش محض سرگرمی یه هاستینگ میزنه هم یاد بگیره هم شاید یه درآمدی هم داشته باشه :d

کلاً سعی کنید از هاستینگی خریداری کنید که حداقل 4 تا کارمند داشته باشه و به سوالات شما هر بار کارمندان متفاوتی پاسخ بدن.
نمونه بهترین پشتیبانی رو هاستینگ های پارس پک به آدرس parspack.com و نت افراز به آدرس netafraz.com دارن.
البته هستن هاستینگ هایی که یه نفره نیستن و کارمند و مسئول پشتیبان و... دارن ولی سرعت پاسخگویی نسبتاً خوب نیست مثل میهن وب هاست mihanwebhost.com یا حتی هاست ایران hostiran.net و... که در زمینه پشتیبانی اصلاً نتونستن منو راضی کنن.

ممنونم از پاسختون
واقعا به نظر من هم پشتیبانی یک نفره هست
به من هم گفتن که خیلی سرشون شلوغ هست
ولی شلوغی یعنی چی؟چقدر شلوغ میتونه باشه که تا نزدیک 24 ساعت یک تیکت مهم باز باشه
ما دسترسی به سرورمون رو از دست دادیم تا 24 ساعت طول کشید
اگر تعداد مشتری ها زیاد هست که تا 24 ساعت طول میکشه جواب یه تیکت رو بدن حتما باید به نسبت کاربران ،کارمند هم استخدام کنن