PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد راه اندازی درگاه پرداخت

BGN13
February 18th, 2017, 23:38
سلام خدمت کاربران محترم وب هاستینگ تالک
ندیدم این بحث توی انجمن و در حال حاضر یه مساله ای هست که خواستم از شما دوستان با تجربه مشورت بگیرم
یکی از درگاه های واسط پرداخت به دلایلی بعد از تسویه حساب با کاربرانش تعطیل کرد و حالا قصد فروش داره.
ما خیلی فکر و بررسی کردیم در رابطه با این موضوع و خرید این درگاه
به نظر شما خرید این درگاه و گسترش و تبلیغات برای اون خوب خواهد بود؟
جدیدا بحث مجوز مطرح شده، برای اخذ مجوز باید به اینماد درخواست داد؟
به صورت کلی نظر شما در این رابطه چیه؟
از صفر شروع کردن بهتره یا خرید؟

amin karimi
February 19th, 2017, 01:26
سلام قربان شبتون بخیر
ممنون میشم این فکر رو از سرتون بیرون کنید

متاسفانه الان هر بکس دوستانه ای یک درگاه واسط برای خودش داره خیر سر اسکریپت xpay بنظر بنده اصلا توصیه نمیشه شما به فکر ایده باش درگاه مردم اعتمادشونو از دست دادن نسبت بهشون و فقط از معروف ها استفاده میکنن

موفق باشید

BGN13
February 19th, 2017, 01:29
سلام و شب شما هم بخیر
ببینید شما که میگید به فکر ایده باش به نظر من توی این حوزه هنوز ایده های زیادی وجود داره که میشه پیاده سازی کرد
کارهای نو و تازه برای کاربر
که کاربرها تمایل پیدا کنند به این سمت.
درگاه مورد نظر حدودا 5000 کاربر داشته و داره

Ordibehesht
February 19th, 2017, 01:31
سلام

توصیه می کنم اول خوب تحقیق کنید و صرفا به پاسخ هایی که در این فروم یا دیگر افراد دریافت می کنید بسنده نکنید.

خوب تحقیق کنید که چه موانعی بر سر راه هست و نیاز به چه مجوزهایی دارد.

در خصوص سیستمی که استفاده می کنند، نوع برنامه نویسی، پشتیبانی و .. خیلی خوب تحقیق کنید چون ممکنه بعدا با کوچکترین مشکلی مجبور باشید هزینه ی بالایی برای پشتیبانی بپردازید یا اینکه کلا مجبور به تعطیل کردن سیستم و برنامه نویسی از صفر بشین

بحث های مالیاتی رو جدی بگیرید! در خصوص چگونگی محاسبه ی مالیات در این سیستم ها تحقیق کنید.

در کل اگر قصد دارید چنین سیستمی راه اندازی کنید باید خیلی خوب پرس و جو کنید و به سازمان ها و نهادهای مربوطه مراجعه کنید.

BGN13
February 19th, 2017, 01:33
سلام دوست عزیز
قطعا برای شروع هر کاری تحقیق و پرس و جو نیاز هست و بسنده به اینجا نخواهد شد
گرچه اینجا کاربران خیلی باتجربه زیادی داره که میشه از نظراتشون کمال بهره رو برد
اگر شما تجربه ای دارین یا اطلاعاتی ممنون میشم با ما به اشتراک بذارین
مخصوصا در مورد مالیات که فرمودین ممنون میشم اگر بحثی هست بفرمایین
ممنون از شما

mr.jabbari
February 19th, 2017, 01:38
من خودم به عنوان یکی از درگاه های واسطه استفاده میکنه اگر یه درگاهی چیزای جدیدی داشته باشه و باعث راحتی کارم بشه استفاده میکنم برام مهم نی جای خیلی خیلی معتبری باشه

amin karimi
February 19th, 2017, 01:47
درست اما شما فرمودین امکانات جدید درسته ؟
دوستان ممنون میشماگر ایده ای دارین بفرمایید

دوست گرامی امنیت اسکریپت شما باید از آپ تایم شما بالاتر باشه بنظر من ! چون اگه ی عدد کم و یا زیاد بشه میدونین چی میشه ؟ دوست خوبمون گفتند پشتیبانی واقعا این رو جدی بگیرید که اگه بر به مشکلی بخورید مطمن باشید تو سریع ترین زمان مشکل حل میشه
اگر شما میخوایین ی سایتی بخرین که 5000 عضو داره باید ی سری چیزایرو رعایت کنید 1- مطمن باشید اسکریپت کپی نشده باشه و به فروش برسه 2- دیتابیس اطلاعات مردم شماره موبایل و... کپی نشده باشه 3- ثبت رسمی انجام دهید 4- ببینید دلیل فروش این سایت چیه ؟اگه سود داره چرا میخواد بفروشه /شاید سود داره اما میخواد ***** شه / یا شاید مشکل مالیاتی داره

لطفا دقت کنید موفق باشید

BGN13
February 19th, 2017, 01:51
بله ایده جدید
من به شخصه دو تا ایده جدید دارم که تا بحال از سمت هیچ درگاهی انجام نشده و به نظرم خدمت به کاربر هست.
بله امنیت و پشتیبانی بحث جدایی ناپذیری هست.
مباحثی که شما فرمودین حتما مد نظر خواهد بود.
فقط در مورد بحث مالیاتی اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم بفرمایین
و مورد بعدی اینکه سایت 5000 کاربر داره و با همه تسویه حساب صورت گرفته و الان ارائه درگاه نمیده و باید مجددا شروع به کار کنه

ldda company
February 19th, 2017, 02:02
با سلام ...
استارتر عزیز ، از این جور تاپیک ها در انجمن ایجاد شده قبلا و ما هم سعی کردیم که پاسخ دوستان کنجکاوی مثل شما رو بدیم و تا جایی که در توانمون بوده باشه ، کمک رسانی کرده باشیم ...
ببینید بحث درگاه های واسط کم کم داره میشه شبیه هاستینگ ( البته اگر تا حالا نشده باشه ) . اما اگر کسی واقعا بخواد تو این کار پیشرفت کنه و موفق بشه ، هنوز هم فرصت داره . منتهی کارش خیلی سخته به خاطر اینکه اینقدر این چند ماه اخیر یه سری درگاه واسط فیک اومدن و پول بی زبون مردم رو بالا کشیدن که اعتماد کردن به درگاه های جدید رو تا حد زیادی سخت میکنه . اما یه تعداد نکته وجود داره که شما باید در همون شروع کار رعایت کنید تا بعدش از روی تبلیغات و دیگر موارد ، کسب و کار خودتون رو گسترش بدید :

1 ) ثبت یک شرکت رسمی و داشتن مکانی برای کادر فنی و اعضای شرکت به عنوان محل شرکت
2 ) اخذ مجوز های لازم از نهاد های مربوطه ( مثل بانک مرکزی و ارائه تعهدات و ... )
3 ) اخذ نماد اعتماد الکترونیکی
4 ) اخذ گواهی ssl نوع ev برای کسب نهایت اعتماد مشتریان
5 ) ارائه اپلیکیشن های اندروید و ios برای سیستم درگاه پرداخت
6 ) کدنویسی بدون حتی ذره ای باگ ( بخاطر حساسیت بالای سیستم و کسب و کار مرتبط )
7 ) داشتن تیم های پشتیبانی و تیم های فنی و کد نویسی جداگانه
8 ) پشتیبانی 24 ساعته با یک کادر مجرب
9 ) سیستم کاربرپسند و با رنگ های زنده برای جلب توجه کاربران
10 ) آپدیت همیگشی سیستم و افزودن امکانات جدید
11 ) زیر ساخت قوی و خرید سرور های ابری و سخت افزاری قدرتمند داخل کشور - داشتن شبکه cdn ( در صورت نیاز )
12 ) بستن قرار داد با حداقل 3 بانک مختلف برای ارائه خدمات کاربری و مالی نوین به کاربران ( از جمله ارائه کارت های اعتباری با برند شما )
13 ) تسویه حساب 24 ساعته و در تمامی روز های سال
14 ) صفحات درباره ما ، تماس با ما ، راهنما ، مستندات و ... به صورت کامل و واضح در همان ابتدای فعالیت

اگر واقعا بخواید در این کار پیشرفت کنید و به قولی سری در سر ها پیدا کنید ، باید موارد بالا رو انجام بدید . از اونجایی که به منابع مالی هنگفتی نیاز هست تا تمامی موارد به بهترین شکل ممکن انجام بشن ، به همین خاطر به راه انداختن این نوع کسب و کار به دوستان پیشنهاد نمیشه ...

موفق باشید ...

BGN13
February 19th, 2017, 02:14
سلام خدمت شما و از پاسخ شما بسیار ممنون و خرسندم
البته که متاسفانه یک سری درگاه های فیک اومدن و اعتمادها کم شد ولی منم مثل شما دیدم اینه که هنوزم جای کار وجود داره.

در مورد مواردی که فرمودید به عنوان پیشنهاد
شرکت ثبت شده و مکان داریم و در حال فعالیت هستیم
در مورد کدنویسی که یکی دو سالی هست روی این سیستم کار شده و تقریبا میشه گفت خالی از باگ هست گرچه تیم برنامه نویسی وجود داره و مرتب بروزرسانی خواهد شد + امکانات و ایده های جدید
در مورد پشتیبانی هم برنامه ریزی کردیم برای ابتدای کار
سرورها هم از بهترین سرورها + بهترن نوع ssl استفاده خواهد شد.
اما در مورد اخذ مجوز از بانک مرکزی و ارائه تعهدات اطلاعات کاملی نداریم اگر شما دارید ممنون میشم منتقل کنید
همچنین در مورد قرارداد با بانک ها
پلاگین های بسیار زیادی هم برای سیستم نوشته شده و تقریبا کامل هست اما از نظرات کاربران بهره مند میشیم همیشه و اگر افزونه و پلاگینی نیاز باشه روی سایت قرار میگیره
یک دنیا تشکر بابت پاسخ و همکاری در این تاپیک

BGN13
March 1st, 2017, 09:07
2 ) اخذ مجوز های لازم از نهاد های مربوطه ( مثل بانک مرکزی و ارائه تعهدات و ... )
در مورد این مساله کسی اطلاعی نداره؟

با ای نماد تماس گرفتم گفتن قانونش هنوز اجرایی نشده و نمیتونید ای نماد بگیری تا قانونش اجرایی و تصویب بشه

Raymvnd
March 1st, 2017, 11:49
در مورد این مساله کسی اطلاعی نداره؟

با ای نماد تماس گرفتم گفتن قانونش هنوز اجرایی نشده و نمیتونید ای نماد بگیری تا قانونش اجرایی و تصویب بشه

درود...درحال حاضر درگاه واسطه فعلا نمی تونن نماد بگیرن...

BGN13
March 1st, 2017, 11:53
بله درسته
در صورت فعالیت ممکنه اتفاقی پیش بیاد برامون؟
البته *****ینگ همیشه در کمین هست ولی اگر اصولی پیش بریم و سایتهای مشکل دار رو کار نکنیم یعنی خلاف قوانین کار نکنیم امکانش هست بازم مشکلی اعم از *****ینگ یا غیره برامون پیش بیاد؟

Raymvnd
March 1st, 2017, 12:00
بله درسته
در صورت فعالیت ممکنه اتفاقی پیش بیاد برامون؟
البته *****ینگ همیشه در کمین هست ولی اگر اصولی پیش بریم و سایتهای مشکل دار رو کار نکنیم یعنی خلاف قوانین کار نکنیم امکانش هست بازم مشکلی اعم از *****ینگ یا غیره برامون پیش بیاد؟

فعلا باید بی خیال اینکار بشید...
همین طور که سایت pay.ir زیر نظر بانک سامان فعالیت می کنه و قانونی بوده بی دلیل ***** شده...
هنوز *****ینگ قانونی وضع نکرده که یه درگاه واسطه چه خصوصیاتی داشته باشه...
البته دشمنی رقیب درگاه ها نباید فراموش کرد چرا در صورتی یک درگاه منافع دیگر درگاه به خطر بیفته بی دلیل درخواست ***** یک درگاه به *****ینگ ارسال خواهد کرد...

BGN13
March 1st, 2017, 12:15
البته به نظر میرسه pay.ir بخاطر رقبا *****ینگ شده
ولی ما برنامه های مدون شده و ایده های جدیدی داریم و زیرساخت های لازم رو هم تهیه کردیم.
حتی روند توسعه و ... هم نوشته و آماده شده برای شروع فعالیت
منتها چیزی که ما رو نگه داشته و هنوز شروع نکردیم همین بحث مجوزها و *****ینگ هست
ولی میبینیم خیلی از درگاه ها میان مدتی تبلیغ میکنن تعدادی کاربر جذب میکنن و بعدهم بدون *****ینگ حتی 7-8 ماهه دارن خدمات ارائه میدن و مشکلی ندارن.

dynabanner.com
March 1st, 2017, 12:16
سلام.در حال حاضر به دلیل اینکه وضعیت درگاه های پرداخت مشخص نیست و بدون دلیل واضح ***** میشن راه اندازی سایتی با این موضوع ریسکه.خصوصا اگه بودجه قابل توجهی به این کار اختصاص داده باشین

lizard.tiny
March 1st, 2017, 12:54
سلام

بنده چند کاهی در این حوزه فعالیت داشتم و خیلی از همکاران همین انجمن با درگاه واسط بنده ( ویکی پال ) و خدماتش آشنا هستند ( البته دیگه فعالیتی ندارم و درگاه واسط رو تعطیل کردم )

همچنین اسکریپت چند درگاه واسط فعال ایرانی رو بنده نوشتم لذا بر حسب تجربه ای که در این موضوع دارم :

این کار داره قانونمند میشه لذا اگه میخوایید این کار رو شروع کنید باید بعد از استارت کار دنبال مجوزهای مروبطه هم باشید
این کار درآمد خیلی خوبی داره اما در عین حال پشتکار زیادی نیاز داره
مهمترین بخش متمایز بودن خدمات و پشتیبانی هست که اگه در سطح عالی نباشه قطعاً در بین رقبا حرفی واسه گفتن نخواهید داشت
امکانات سامانه باید شما رو یک پله بالاتر از رقبا قرار بده لذا باید به فکر ایده های جدید و خلاقانه باشید
خدماتی رو ارائه کنید که کاربر نیاز داره نه صرفاً خدماتی که فکر میکنید بهتره
هر گز سمت اسکریپت های اشترای یا کد شده نرید

بنده به 2 دلیل درگاه واسط خودم رو جمع آوری مردم

مشغله زیاد
نظارت کم روی فعالیت کاربران ( این مورد در حال حاظر که هنوز قانونمندی این کار تصویب نشده حتی از اخذ مجوز و ... هم مهمتره )

در حال حاظر 3 تا از isp های داخلی با علم به نوع فعالیت درگاهای واسط همکاری و خدمات خیلی خوبی به این شرکت ها میدن

اگه میخوایید این کار رو استارت بزنید قبل از شروع باید همه جوانب کار رو برسی کنید و در نظر بگیرید

درواقع اگه ایده جدیدی ندارید یا مشغله کاری دارید, سمت این کار نرید

اگه نیاز به مشاوره در این خصوص داشتید میتونید از طریق راهای موجود در امضا در تماس باشید

همچنین بنده قصد واگذاری اسکریپت درگاه خودم رو دارم ( ویکی پال ) که 0 تا 100 به صورت اختصاصی توسط بنده کدنویسی شده و امکانات قابل توجی با توجه به نیاز و درخواست کاربران روی اون پیاده سازی شده.

menalgeya
March 1st, 2017, 13:20
سلام

بنده چند کاهی در این حوزه فعالیت داشتم و خیلی از همکاران همین انجمن با درگاه واسط بنده ( ویکی پال ) و خدماتش آشنا هستند ( البته دیگه فعالیتی ندارم و درگاه واسط رو تعطیل کردم )

همچنین اسکریپت چند درگاه واسط فعال ایرانی رو بنده نوشتم لذا بر حسب تجربه ای که در این موضوع دارم :

این کار داره قانونمند میشه لذا اگه میخوایید این کار رو شروع کنید باید بعد از استارت کار دنبال مجوزهای مروبطه هم باشید
این کار درآمد خیلی خوبی داره اما در عین حال پشتکار زیادی نیاز داره
مهمترین بخش متمایز بودن خدمات و پشتیبانی هست که اگه در سطح عالی نباشه قطعاً در بین رقبا حرفی واسه گفتن نخواهید داشت
امکانات سامانه باید شما رو یک پله بالاتر از رقبا قرار بده لذا باید به فکر ایده های جدید و خلاقانه باشید
خدماتی رو ارائه کنید که کاربر نیاز داره نه صرفاً خدماتی که فکر میکنید بهتره
هر گز سمت اسکریپت های اشترای یا کد شده نرید

بنده به 2 دلیل درگاه واسط خودم رو جمع آوری مردم

مشغله زیاد
نظارت کم روی فعالیت کاربران ( این مورد در حال حاظر که هنوز قانونمندی این کار تصویب نشده حتی از اخذ مجوز و ... هم مهمتره )

در حال حاظر 3 تا از isp های داخلی با علم به نوع فعالیت درگاهای واسط همکاری و خدمات خیلی خوبی به این شرکت ها میدن

اگه میخوایید این کار رو استارت بزنید قبل از شروع باید همه جوانب کار رو برسی کنید و در نظر بگیرید

درواقع اگه ایده جدیدی ندارید یا مشغله کاری دارید, سمت این کار نرید

اگه نیاز به مشاوره در این خصوص داشتید میتونید از طریق راهای موجود در امضا در تماس باشید

همچنین بنده قصد واگذاری اسکریپت درگاه خودم رو دارم ( ویکی پال ) که 0 تا 100 به صورت اختصاصی توسط بنده کدنویسی شده و امکانات قابل توجی با توجه به نیاز و درخواست کاربران روی اون پیاده سازی شده.

با سلام و احترام

لطفا قیمت و امکانات سایت ویکی پال را برای بنده ارسال نمایید

با تشکر

lizard.tiny
March 1st, 2017, 13:57
با سلام و احترام

لطفا قیمت و امکانات سایت ویکی پال را برای بنده ارسال نمایید

با تشکر
درود

ارسال شد

digitaluser
March 1st, 2017, 14:03
مطمئن باشید اگر مشکلی بود این همه درگاه واسط نداشتیم. درامد بسیار عالی داره فقط باید مراقبت کنید

به هوای مجوز و... نباشید! هیچ ساز و کاری برای هیچ فردی وجود نداره

حتی سیستم Pay.ir اگر مجوزی وجود داشت... تا الان گرفته بود. همه الان برابر هستند. اگر قصد شروع دارید شک نکنید! هر روز یک واسط میاد و قسمتی از بازار رو میگیره...

نماد میگه مجوز نمیدیم ، فقط هر چند ماه یک بار یک تعهد نامه میگیره از واسطها!

سیستم ویکی پال هم تابحال به چند نفر فروخته شده . چندین جا دیدم...

توی یک تاپیک تو شاپکیپر دیدم سایت فراپرداخت (فراگیت) رو میفروختن. سیستم کاملا اختصاصی هست ، حتی ایده هایی درش بود و بعضی هاش رو کپی کردند. مثل چند فروشندگی (تقسیم واریز) که زرین پال بعدش کپی کرد! یا صفحه پرداخت تستش... ، من 5 ماه یوزرش بودم. عالی بودن.

SamaN DL
March 1st, 2017, 14:14
درود

ارسال شد

برای بنده هم ارسال کنید با تشکر
پوزش از استارتر

lizard.tiny
March 1st, 2017, 14:16
مطمئن باشید اگر مشکلی بود این همه درگاه واسط نداشتیم. درامد بسیار عالی داره فقط باید مراقبت کنید

به هوای مجوز و... نباشید! هیچ ساز و کاری برای هیچ فردی وجود نداره

حتی سیستم Pay.ir اگر مجوزی وجود داشت... تا الان گرفته بود. همه الان برابر هستند. اگر قصد شروع دارید شک نکنید! هر روز یک واسط میاد و قسمتی از بازار رو میگیره...

نماد میگه مجوز نمیدیم ، فقط هر چند ماه یک بار یک تعهد نامه میگیره از واسطها!

سیستم ویکی پال هم تابحال به چند نفر فروخته شده . چندین جا دیدم...

توی یک تاپیک تو شاپکیپر دیدم سایت فراپرداخت (فراگیت) رو میفروختن. سیستم کاملا اختصاصی هست ، حتی ایده هایی درش بود و بعضی هاش رو کپی کردند. مثل چند فروشندگی (تقسیم واریز) که زرین پال بعدش کپی کرد! یا صفحه پرداخت تستش... ، من 5 ماه یوزرش بودم. عالی بودن.
درود

دوست عزیز بهتره در خصوص مواردی که اطلاعات کافی ندارید بقیه رو گمراه نکنید

چهارچوب قانون مندی درگاهای واسط بیش از 2 ماه هست که تصویب شده اما هنوز اجرایی نشده

هر فعالیت تجاری که به صورت متمرکز و قانونی در بستر اینترنت بخواد انجام بشه نیازمند دریافت مجوز از مراجع مربوطه هست!

فعالیتی خارج از چهارچوب قوانین و مقررات در نهایت به مشکلات قضایی ختم میشه و اگه چهار روز دیگه به شما بگن با چه مجوزی فعالیت دارید حرفی واسه گفتن ندارید و قطعاً در این خصوص ضربه خواهید خورد

خیر, ویکی پال تا کنون به سایتی فروخته نشده, اما بیش از 5 درگاه هست که برنامه نویس اونها بنده هستم و از نظر نوع کدنویسی و تا حدودی وب سرویس و ... شبیه به هم هستند چون برنامه نویس همه اونها بنده هستم و قطعاً وقتی برنامه نویسی از متودی استفاده کنه, از نوع کدنویسی استفاده کنه و پاسخ مثبت بگیره واسه کارهای بعدی هم از همون راه و روش استفاده میکنه چرا که جواب خودشون رو پس دادن

اما در خصوص ویکی پال چون سایت خود بنده بوده از نظر امکانات بسیار کاملتر از نسخه های کدنویسی شده برای سایر سایت ها هست ( قابلیت هایی که توسط سفارش دهنده گان سفارش داده نشده اما واسه ویکی پال بر حسب نیاز کد نویسی شده )

ضمن اینکه درگاهایی که بنده نوشتم بنا به درخواست مشریان از 5 درگاه 3 درگاه با فریم ورک های متفاوت نوشته شده

در خصوص تقسیم واریز تاجایی که بنده اطلاع دارم و استفاده کردم این قابلیت رو زرین پال از سال 91 یا 92 داشت, و نسخه اولیه زیپ مارکت با این قابلیت زرین پال حدود 2 یا 3 سال پیش راه اندازی شده بود

digitaluser
March 1st, 2017, 14:23
درود

دوست عزیز بهتره در خصوص مواردی که اطلاعات کافی ندارید بقیه رو گمراه نکنید

چهارچوب قانون مندی درگاهای واسط بیش از 2 ماه هست که تصویب شده اما هنوز اجرایی نشده

هر فعالیت تجاری که به صورت متمرکز و قانونی در بستر اینترنت بخواد انجام بشه نیازمند دریافت مجوز از مراجع مربوطه هست!

فعالیتی خارج از چهارچوب قوانین و مقررات در نهایت به مشکلات قضایی ختم میشه و اگه چهار روز دیگه به شما بگن با چه مجوزی فعالیت دارید حرفی واسه گفتن ندارید و قطعاً در این خصوص ضربه خواهید خورد

خیر, ویکی پال تا کنون به سایتی فروخته نشده, اما بیش از 5 درگاه هست که برنامه نویس اونها بنده هستم و از نظر نوع کدنویسی و تا حدودی وب سرویس و ... شبیه به هم هستند چون برنامه نویس همه اونها بنده هستم و قطعاً وقتی برنامه نویسی از متودی استفاده کنه, از نوع کدنویسی استفاده کنه و پاسخ مثبت بگیره واسه کارهای بعدی هم از همون راه و روش استفاده میکنه چرا که جواب خودشون رو پس دادن

اما در خصوص ویکی پال چون سایت خود بنده بوده از نظر امکانات بسیار کاملتر از نسخه های کدنویسی شده برای سایر سایت ها هست ( قابلیت هایی که توسط سفارش دهنده گان سفارش داده نشده اما واسه ویکی پال بر حسب نیاز کد نویسی شده )

ضمن اینکه درگاهایی که بنده نوشتم بنا به درخواست مشریان از 5 درگاه 3 درگاه با فریم ورک های متفاوت نوشته شده

در خصوص تقسیم واریز تاجایی که بنده اطلاع دارم و استفاده کردم این قابلیت رو زرین پال از سال 91 یا 92 داشت, و نسخه اولیه زیپ مارکت با این قابلیت زرین پال حدود 2 یا 3 سال پیش راه اندازی شده بود
درباره اظهارنظر بنده یا هر فرد دیگری قطعا شما نمیتونید تصمیم بگیرید

در کل با برخی از صحبت های شما موافقم و برخی دیگر مخالف ، فکر کنم شما عصبانی هستید بهتره بحث نکنم و تاپیک رو از مسیر اصلی خارج نکنم
چون سیستم شبیه به شما رو ! (کاری به اتفاقی که در پشت میفته ندارم) در ظاهر چندین وب سایت دارند

در باره مجوز ، هیچ مجوزی در حال حاضر ارائه نمیدن که قابل دریافت باشه! به همین دلیل هیچ واسطی عملا کارش قانونی نیست
موفق باشید

SamaN DL
March 1st, 2017, 14:30
درباره اظهارنظر بنده یا هر فرد دیگری قطعا شما نمیتونید تصمیم بگیرید

در کل با برخی از صحبت های شما موافقم و برخی دیگر مخالف ، فکر کنم شما عصبانی هستید بهتره بحث نکنم و تاپیک رو از مسیر اصلی خارج نکنم
چون سیستم شبیه به شما رو ! (کاری به اتفاقی که در پشت میفته ندارم) در ظاهر چندین وب سایت دارند

در باره مجوز ، هیچ مجوزی در حال حاضر ارائه نمیدن که قابل دریافت باشه! به همین دلیل هیچ واسطی عملا کارش قانونی نیست
موفق باشید
با شما موافق هستم
تا جایی که بنده برسی کردم فقط برای گرفتن خود درگاه باید یک سریع مدارک داشته باشین و نیازی به گرفتن مجوز برای فعالیت غیر رسمی وجود ندارد
https://mrs.irankish.com/Mrs/Home/MainPage
به عنوان مثال درگاه ایران کیش

- - - Updated - - -

عزیزان کار بلد لطفا تجربیات خودتون رو در اختیار ما بزارید

peyman_m
March 1st, 2017, 18:00
با سلام و احترام
1- در خصوص مجوز بنابر دستورالعمل جدید که در خصوص فعالیت سامانه های واسط تصویب و نهائی شد ، بایستی بانک مرکزی طی یک فراخوان اطلاع رسانی نماید
2- در حال حاضر اکثر سامانه های واسط بر اساس تعهد نامه محضری که حدود چندماه پیش از طریق مرکز نماد الکترونیک و به نمایندگی از بانک مرکزی و شرکت محترم شاپرک ، از سامانه های واسط اخذ شد فعالیت میکنند
3- شرکت محترم شاپرک نیز بر اساس گزارش و رصدی که مرکز ساماندهی سایت های اینترنتی از سامانه های واسط و تراکنش های اونها انجام میده ، هر ماه لیست سایت های بدون تخلف رو جهت عقد قرارداد یا فسخ قرارداد به شرکت های PSP ارسال میکنه

ولی در خصوص اینکه میخواهید نسبت به شروع این فعالیت اقدام کنید اول بایستی در سایت مرکز نماد الکترونیک ثبت نام کنید ، و جهت ثبت لوگو نماد الکترونیک اقدام کنید ، درسته که در حال حاضر به سامانه های واسط نماد تعلق نمیگیره ولی همین که ثبت نام میکنید و مدارک درخواستی رو بارگذاری میکنید براتون تشکیل پرونده و شماره پرونده ثبت میشه
سپس بایستی در مرکز ساماندهی وبسایت های کشور ثبت نام و دامنه های خودتون رو ثبت و مشخصات رو تکمیل کنید ، که باز هم برای شما بصورت خودکار پرونده تشکیل شده و شماره پرونده تعلق خواهد گرفت
سپس بنابر تعهدی که از طریق مرکز نماد میگیرن از شما و یا معرفی که میکنن میتونید با شرکت های psp همچون ایرانکیش ، سامان کیش ، پارسیان پککو و .... تماس بگیرید تا در ضمینه اخد درگاه های اختصاصی باهاتون هماهنگی های لازم انجام بگیره

درخصوص *****ینک هم حتمن باید در سایت ساماندهی ثبت نام کنید و اینکه اصولی حواستون هم به تراکنشها باشه و هم به کاربرانتون و سایتهاشون
خلاصه اینکه تا مشکلی پیش بیاد اول درگاهتون رو کنسل ، سپس سایت شمارو ***** میکنن و کاری چندانی با اون متخلف ندارن

BGN13
March 1st, 2017, 21:15
با سلام و احترام
1- در خصوص مجوز بنابر دستورالعمل جدید که در خصوص فعالیت سامانه های واسط تصویب و نهائی شد ، بایستی بانک مرکزی طی یک فراخوان اطلاع رسانی نماید
2- در حال حاضر اکثر سامانه های واسط بر اساس تعهد نامه محضری که حدود چندماه پیش از طریق مرکز نماد الکترونیک و به نمایندگی از بانک مرکزی و شرکت محترم شاپرک ، از سامانه های واسط اخذ شد فعالیت میکنند
3- شرکت محترم شاپرک نیز بر اساس گزارش و رصدی که مرکز ساماندهی سایت های اینترنتی از سامانه های واسط و تراکنش های اونها انجام میده ، هر ماه لیست سایت های بدون تخلف رو جهت عقد قرارداد یا فسخ قرارداد به شرکت های psp ارسال میکنه

ولی در خصوص اینکه میخواهید نسبت به شروع این فعالیت اقدام کنید اول بایستی در سایت مرکز نماد الکترونیک ثبت نام کنید ، و جهت ثبت لوگو نماد الکترونیک اقدام کنید ، درسته که در حال حاضر به سامانه های واسط نماد تعلق نمیگیره ولی همین که ثبت نام میکنید و مدارک درخواستی رو بارگذاری میکنید براتون تشکیل پرونده و شماره پرونده ثبت میشه
سپس بایستی در مرکز ساماندهی وبسایت های کشور ثبت نام و دامنه های خودتون رو ثبت و مشخصات رو تکمیل کنید ، که باز هم برای شما بصورت خودکار پرونده تشکیل شده و شماره پرونده تعلق خواهد گرفت
سپس بنابر تعهدی که از طریق مرکز نماد میگیرن از شما و یا معرفی که میکنن میتونید با شرکت های psp همچون ایرانکیش ، سامان کیش ، پارسیان پککو و .... تماس بگیرید تا در ضمینه اخد درگاه های اختصاصی باهاتون هماهنگی های لازم انجام بگیره

درخصوص *****ینک هم حتمن باید در سایت ساماندهی ثبت نام کنید و اینکه اصولی حواستون هم به تراکنشها باشه و هم به کاربرانتون و سایتهاشون
خلاصه اینکه تا مشکلی پیش بیاد اول درگاهتون رو کنسل ، سپس سایت شمارو ***** میکنن و کاری چندانی با اون متخلف ندارن

سلام خدمت شما دوست عزیز
در مورد شماره 2 این تعهدنامه محضری الان نمیگیرن دیگه؟
در مورد شماره 3 یعنی ما باید فعالیتمون رو آغاز کنیم و بعد از اینکه رصد میکنن مارو به psp معرفی میکنن؟

host-net
March 1st, 2017, 22:04
درود و احترام

بازار درگاه واست به قول دوستان شده هاستینگ
ولی با همه این موارد چند نکته کاربران رو جذب میکنه
1 اخلاق همیشگی خوب
2 کیفیت کاری
3 دبه نکردن
4 صبوری زیاد
5 روراست بودن از روز اول تا هر جا که کار کنید

ما ایرانیا یه موجود خاص خداییم میدونید چرا؟ تا کسی بالو پر داره میگیره چنان نابودش میکنیم که همون زیر ساخت اولیشم نباشه8-|
شک نکنید موجوداتی هستن که بخوان بعدا با شما در بیوفتن و شما رو هم مانند دیگر واسط های خوب از رده خارج کنن

تنها شرط موندن غیر از امنیت و ایده
سالم بودن کادر مدیریت هست که پول مردم توی هر شرایطی بدستشون برسه تو هرشرایط

برای شما ارزی موفقیت داریم

peyman_m
March 2nd, 2017, 22:12
سلام خدمت شما دوست عزیز
در مورد شماره 2 این تعهدنامه محضری الان نمیگیرن دیگه؟
در مورد شماره 3 یعنی ما باید فعالیتمون رو آغاز کنیم و بعد از اینکه رصد میکنن مارو به psp معرفی میکنن؟

با دورود و احترام

والا در این خصوص از مرکز نماد الکترونیک بایستی سوال کنید ، در آن زمان هم چون ما از قبل در خصوص اخذ نماد الکترونیک اقدام کرده بودیم و مدام پرونده ما در حال بررسی بود و بخاطر همین نبود قانون کسب کار مدون برای این حوضه رد میشد ، از خود مرکز نماد الکترونیک تماس گرفتن و گفتن که براتون یک تعهد نامه ارسال کردیم که بایستی در دفترخانه امضا و برای ما ارسال کنید که بایستی به بانک مرکزی و شاپرک ارسال کنیم

درخصوص سوال دوم هم اینکه : برای داشتن درگاه بانکی اختصاصی با نام و آدرس سایتتون بایستی حتمن نماد الکترونیک داشته باشید تا به شما درگاه اختصاصی بدهند ، حال چون برای این فعالیت یعنی سایت های واسط یا همان متمرکز کننده نماد نمیدهند بایستی با معرفی نامه اقدام کنید وگرنه شرکت محترم شاپرک حتمن دستور توقف درگاه رو صادر میکنه ، چنانچه برای اکثر سایت ها ان زمان صادر کرده بود که پس از ارسال تعهد نامه محضری طبق نامه ای به شرکت های psp نسبت به فعال سازی مجدد درگاه ها دستور لازم داده شد و اکنون نیز هر ماه طی نامه ای نسبت به قطع همکاری یا ادامه همکاری به این شرکت ها معرفی نامه ارسال میکند

BGN13
March 2nd, 2017, 22:44
با دورود و احترام
درخصوص سوال دوم هم اینکه : برای داشتن درگاه بانکی اختصاصی با نام و آدرس سایتتون بایستی حتمن نماد الکترونیک داشته باشید تا به شما درگاه اختصاصی بدهند ، حال چون برای این فعالیت یعنی سایت های واسط یا همان متمرکز کننده نماد نمیدهند بایستی با معرفی نامه اقدام کنید وگرنه شرکت محترم شاپرک حتمن دستور توقف درگاه رو صادر میکنه ، چنانچه برای اکثر سایت ها ان زمان صادر کرده بود که پس از ارسال تعهد نامه محضری طبق نامه ای به شرکت های psp نسبت به فعال سازی مجدد درگاه ها دستور لازم داده شد و اکنون نیز هر ماه طی نامه ای نسبت به قطع همکاری یا ادامه همکاری به این شرکت ها معرفی نامه ارسال میکند

در مورد این مساله که فرمودین باید با معرفی نامه اقدام کنیم؛ معرفی نامه از کجا باید بگیریم و به کجا ارائه بدیم؟

peyman_m
March 2nd, 2017, 22:56
در مورد این مساله که فرمودین باید با معرفی نامه اقدام کنیم؛ معرفی نامه از کجا باید بگیریم و به کجا ارائه بدیم؟

وقتی ما تعهد نامه رو به مرکز نماد ارائه دادیم ف مرکز نماد این تعهدنامه هارو در اختیار شرکت شاپرک قرار داد و شاپرک بر حسب همان تعهدنامه ها طی نامه ای محرمانه سایت های متمرکز کننده رو به psp ها معرفی میکنه

در حال حاضر خبر ندارم که آیا مرکز نماد تعهدنامه قبول میکنن یا نه ، برای همین بایستی با خود این مرکز صحبت کنید با آقای صبوری

چون در ضمینه داشتن درگاه بانکی حتمن به مشکل میخورید