PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک شدن مدیریت حساب ایرانسل (E-care)

delshad
February 18th, 2017, 20:59
سلام از 28 بهمن انگار بخش سیستم مدیریت حساب ایرانسل (E-care) دچاره نقص ایمنی شده و هر کسی با داشتن شماره تلفن میتونه وارد حساب ها بشه و اطلاعات رو ببینه و تغییر بده من مشکل رو از طریق پشتیبانی آنلاین بهشون گفتم ولی اصلا تو باغ نبودن !!
پس اگر پیام
مشترک گرامي
رمز با موفقيت تغيير يافت اگر رمز توسط شما تغيير نيافته است
لطفا با وارد شدن در کنترل حساب اينترنتي به آدرس
کد:
http://ecare.mtnirancell.ir/

رمز خود را تغيير دهيد
براي راهنمايي با 700 تماس حاصل نمائيد.

از سمت ایرانسل دریافت کردید

باید با 700 تماس بگیرید و توضیح بدید که چی شده

منبع - انجمن موبایل روز (http://forum.dailymobile.ir/Thread-%D8%AD%D9%81%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84-E-care)

- - - Updated - - -

:59:جالب تر اینکه پشتیبانی انلاین ایرانسل اصلا در این مورد کاری نمیکنه و میگه با 700 تماس بگیرین

14m6
February 18th, 2017, 21:16
هک ایرانسل در مراحل اولیه دفع شده است

http://cdn01.zoomit.ir/ex/Cover/52eb80e12b94803b6473811d2120c01b_XL.jpg

ساعاتی پیش خبرهایی مبنی هک شدن سیستم حساب اینترنتی ایرانسل منتشر شده بود. روابط عمومی ایرانسل با اعلام دفع خطر، این خبر را تأیید کرده است.
هک شدن سیستم حساب اینترنتی ایرانسل خبری است که ساعاتی پیش با ویدیویی در اینترنت پیچید و به نظر می‌رسید که هکرها به راحتی می‌توانستند با تغییر رمز عبور کاربران به حساب کاربری آن‌ها دسترسی داشته باشند.

این رمز اینترنتی به نوعی راهی برای دسترسی به اطلاعات کاربران بوده است. روابط عمومی ایرانسل نیز با تأیید هک شدن ایرانسل، اعلام کرد که این هک در مراحل ابتدایی متوقف شده است و در حال حاضر خطری کاربران را تهدید نمی‌کند. در ادامه می‌توانید بیانیه‌ی ایرانسل در این باره را ببینید:
همکار محترم رسانه‌ای
با سلام
پیرو پرسش‌های مطرح‌شده از جانب برخی رسانه‌ها مبنی بر نفوذ به سامانه کنترل حساب اینترنتی ایرانسل به اطلاع می‌رساند، یک حمله هکری در مراحل ابتدایی توسط تیم کارشناسان امنیت شبکه ایرانسل شناسایی و دفع شده است.

delshad
February 18th, 2017, 21:17
والا تو مراحل اولیه رفع نشده من 28 بهمن رمزمو تغییر دادن اون وقت اینا امروز خبر منتشر کردن :105:

lordtarh
February 18th, 2017, 21:19
http://www.aparat.com/v/QtRyl
البته الان دیگه جلوشو گرفتن و ورود مسدود شده
ایرانسلم معلوم نیست چیکار میکنه اون از دیتابیس چندسال پیشم اینم از این مورد جالب اینجاس یه معذرت خواهی خشک و خالی هم نمیکنه انگار اطلاعات کاربرانش ارزشی واسش نداره

Mr.Pouria
February 18th, 2017, 21:23
ایرانسلم معلوم نیست چیکار میکنه اون از دیتابیس چندسال پیشم اینم از این مورد جالب اینجاس یه معذرت خواهی خشک و خالی هم نمیکنه انگار اطلاعات کاربرانش ارزشی واسش نداره

اینجا جون ادما ارزش نداره چه برسه به اطلاعات لطفا دقت کن کجا زندگی میکنی :)

delshad
February 18th, 2017, 21:26

فکر کنم فقط دارن پیل میشمرن وقت ندارن>:)

- - - Updated - - -

این آموزش هم مفیده ولی فکر کنم اینم فعلا مسدوده

فراموش كردن رمز سرويس خط به خط ايرانسل

با کمک آموزش زیر میتوانید رمز خط به خط و یا حساب اینترنتی ایرانسل خود را بازیابی کنید .
ابتدا با خط ایرانسل خط شماره ستاره 142 مربع را شماره گیری کنید بعد تغییر رمز را انتخاب کنید بعد بازیابی رمز را انتخاب کنید حالا از شما کد ملی صاحب حساب و شمارشنامه را میخواد و بعد از آن میتوانید رمز جدید را انتخاب کنید .

منبع (http://forum.dailymobile.ir/Thread-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B4-%D9%83%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D9%8A%D8%B3-%D8%AE%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%B7-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84)

m2n
February 18th, 2017, 22:42
ماله منم یه بچه 12 ساله هک کرده بود 3 هزار تومان شارژ داشتم به شماره خودش زده بود که برگردوند ولی هرچی دهنم اومد به کارشناس ایرانسل گفتم >:p

delshad
February 18th, 2017, 23:31
ماله منم یه بچه 12 ساله هک کرده بود 3 هزار تومان شارژ داشتم به شماره خودش زده بود که برگردوند ولی هرچی دهنم اومد به کارشناس ایرانسل گفتم >:p

مال من هیچ وقت شارژ نداره هزار میریزم صبح بیدار میشم تموم میشه - خود ایرانسل بر میداره:78:

hassanshaikhi
February 18th, 2017, 23:49
http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/11/30/5866897_400.jpg

Ordibehesht
February 19th, 2017, 01:26
متاسفانه ایرانسل فقط تایید می کنه

تایید می کنه که دیتابیسش لو رفته ..
تایید می کنه که حمله صورت گرفته ..

amin karimi
February 19th, 2017, 01:38
دوستان چرا ما از شکست هم وطن خودمون خوشحال میشیم !
منم جای ایرانسل میبودم اگه حتی هکم میشدم نمیگفتم میدونین چقدر داره هزینه تبلیغات میده ! درسته باگ داشته سایتش الان برطرف شده اما ما نباید حاشیه سازی کنیم

همیشه به همون اندازه به بدی های یک شرکت / انسان / یک شهر فکر میکنیم به خوبیاشم فکر کنیم درسته ؟

وقتی من دارم از اینترنت 4g+ استفاده میکنم و سرعت دو مگابایت دانلود بهم میده باید به خوبی هاشم فکر کنم

درسته حرف ما متین اما ایرانسل همیشه در حال تلاشه شبیه شرکت مخابراتی ......... نیست که هی تبلیغ تلوزیون که کی برد .......... به جای اون پول من باشم سرعت اینترنت خوب میکنم

من ی مثال بزنم واز این بیشتر وقتتونو نگیرم یک انسان خوب صفات خوب بیشتر از بد اونو محبوب میکنه درسته ؟ اما اگه جمله منو درست خونه باشین بیشتر از بد یعنی هر شخص / شرکت ی سری خوبی ها داره ی سری بدی ها که هر کدوم بیشتر بود ارزش اون شرکت تعیین میکنه.

من به شما حق میدم نباید این اتفاق رخ میداد ! اما واقعا پیش میاد دوستان بهتره به فکر حل مشکل هم وطنامون باشیم تا حاشیه سازی و ...

شبتون بخیر :53:

ldda company
February 19th, 2017, 01:47
درود ...
متاسفانه در جایی زندگی میکنیم که زندگی مردمانش برای اکثر بالادستان اهمیتی نداره . چه برسه به امنیت اطلاعات ...
انشاا... که روزی یه سری شرکت های با تعهد به اصل امنیت اطلاعات مشتری در سطح کشور ما ایجاد بشن که حس مسئولیت پذیریشون بتونه زبان زد خاص و عام بشه . فقط وجود نیرو های کار آمد میتونه وضع کنونی رو تغییر بده . وقتی ذره ای برای کاربرانشون اهمیت قائل نیستن ، خب همین اتفاق هم رخ میده . یادمه چند وقت پیش هم خبر هک شدن دیتابیس ایرانسل پخش شد در سطح مردم اما در نهایت به چشم ندیدم که کسی پاسخگو باشه ...

در خصوص کامنت این دوستمون amin karirmi عزیز ، باید خدمتتون عرض کنم که بله منم با شما موافق هستم اما این مورد وقتی صدق میکنه که سرویس دهنده و ارگان های مختلف محل زندگی ما به خوبی به تعداتشون عمل کنن و وقتی که دچار مشکل شدن ، ما ازشون حمایت کنیم تا مشکلات رو در سریعترین زمان ممکن حل کنن !! ضمنا اون نت 4G+ ایرانسل که میگید هم یه سری اعداد تبلیغاتی برای گول زدن من و شما هست وگرنه قریب به وقوع اکثر دوستان میدونن که سرعت واقعی اینترنت 3G هم که در کشور های بزرگتر توسعه پیدا کرده ، در حا حاضر در سطح کشور ما وجود نداره ، چه برسه به 4G و نسل جدیدش پلاس !!

SaeedFazlollahzadeh
February 19th, 2017, 01:48
وقتی من دارم از اینترنت 4g+ استفاده میکنم و سرعت دو مگابایت دانلود بهم میده باید به خوبی هاشم فکر کنم
با کلیت حرف های شما موافقم، ولی این موردی که نقل کردم: ایرانسل وظیفه اش هست که نت خوب بده. نت مگ پر سکند میده، استیبل باشه که به آدم بچسبه، نه این که یه ساعت آدم کیف کنه، نیم ساعت کلا آنتن نداشته باشه یا 3جی و بعضا 2جی بشه!
"منطقه ی زندگی من به لحاظ پوشش هیچ مشکلی نداره چون مرکز شهر هست و اولین نقطه ای بود که 4جی ایرانسل گرفت تو ساری"

amin karimi
February 19th, 2017, 01:50
درود ...
متاسفانه در جایی زندگی میکنیم که زندگی مردمانش برای اکثر بالادستان اهمیتی نداره . چه برسه به امنیت اطلاعات ...
انشاا... که روزی یه سری شرکت های با تعهد به اصل امنیت اطلاعات مشتری در سطح کشور ما ایجاد بشن که حس مسئولیت پذیریشون بتونه زبان زد خاص و عام بشه . فقط وجود نیرو های کار آمد میتونه وضع کنونی رو تغییر بده . وقتی ذره ای برای کاربرانشون اهمیت قائل نیستن ، خب همین اتفاق هم رخ میده . یادمه چند وقت پیش هم خبر هک شدن دیتابیس ایرانسل پخش شد در سطح مردم اما در نهایت به چشم ندیدم که کسی پاسخگو باشه ...

در خصوص کامنت این دوستمون amin karirmi عزیز ، باید خدمتتون عرض کنم که بله منم با شما موافق هستم اما این مورد وقتی صدق میکنه که سرویس دهنده و ارگان های مختلف محل زندگی ما به خوبی به تعداتشون عمل کنن و وقتی که دچار مشکل شدن ، ما ازشون حمایت کنیم تا مشکلات رو در سریعترین زمان ممکن حل کنن !! ضمنا اون نت 4G+ ایرانسل که میگید هم یه سری اعداد تبلیغاتی برای گول زدن من و شما هست وگرنه قریب به وقوع اکثر دوستان میدونن که سرعت واقعی اینترنت 3G هم که در کشور های بزرگتر توسعه پیدا کرده ، در حا حاضر در سطح کشور ما وجود نداره ، چه برسه به 4G و نسل جدیدش پلاس !!

باتشکر از شما اما خودتونم میدونین مشکل اینترنت ما از زیر ساخت مشکل داره پس باید راضی باشیم !

بله کاملا حق با شماست من از این دیدگاه به موضوع نگاه نکرده بودم

m2n
February 19th, 2017, 02:34
من کاری ندارم کی هک شده کی خوشحاله به هر حال هک انجام شده ولی وقتی با ایرانسل تماس گرفتم انگار دارن بچه گول میزنن ایمیل شما رو هک کردن اخه مومن چرا دروغ میگی من خودم داخل ایمیل خودم با پسورد نمی تونم وارد بشم چجوری گوگل با دو مرحله تایید هویت دور زدن تا چی برسن شارژ 3 تومانی منو بردارن :))

سیدرضا بازیار
February 19th, 2017, 06:21
جالبه نرم افزار رو توی هیچ سایتی قرار ندادن و از طریق شبکه های اجتماعی موبایل دست به دست میشه :d
گیرتون اومد به ما هم بدید تست کنیم و خبرش رو منتشر کنیم