PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام دیتاسنتر بهتر است

hamedalizadeh
February 18th, 2017, 17:36
سلام وخسته نباشید
کدوم دیتاسنتر از لحاظ امنیت و سرعت بهتر است برای خرید سرور مجازی
دیتاسنتر پارس آنلاینSSD
دیتاسنتر روندSSD
سرور آلمان هارد NVMe
سرور مجازی فرانسه SSD
سرور مجازی فرانسه پورت 10Gb/ps

Ordibehesht
February 18th, 2017, 18:06
سلام وخسته نباشید
دیتاسنتر پارس آنلاینSSD
دیتاسنتر روندSSD
سرور آلمان هارد NVMe
سرور مجازی فرانسه SSD

سلام
البته شما بیشتر اسم کشور گفتین تا دیتاسنتر!
اول باید مشخص کنید که میخواهید سرور از داخل ایران تهیه کنید یا خارج از ایران.
داخل ایران پارس آنلاین گزینه ی خوبی هست و معمولا استیبل تر از سایر دیتاسنترها هست.

hamedalizadeh
February 18th, 2017, 18:08
ممنون
فرقی برام نداره داخل ایران باشه یا خارج ایران در بین این ها کدوم بهترین گزینه برای یک سایت نو پا هستش
من تا حالا با سرور مجازی کار نکردم

- - - Updated - - -

ممنون از پاسخگوییتون
شرکت خوب برای سرور مجازی با پشتیبانی خوب هم لطفا معرفی کنید

Motahari.web
February 18th, 2017, 18:26
اگر به سرعت بیشتر نیاز دارید از ایران باید تهیه کنید اگر پایداری براتون مهمه و سرعت زیاد مهم نیست میتونید از خارج از کشور تهیه کنید.

Ordibehesht
February 18th, 2017, 18:35
ممنون
فرقی برام نداره داخل ایران باشه یا خارج ایران در بین این ها کدوم بهترین گزینه برای یک سایت نو پا هستش

- - - Updated - - -

ممنون از پاسخگوییتون
شرکت خوب برای سرور مجازی با پشتیبانی خوب هم لطفا معرفی کنید

توصیه می کنم حتما ssd تهیه کنید چون سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات در این نوع فضای ذخیره سازی بسیار بالاتر از هارد دیسک هست و در نهایت باعث میشه فشار کمتری به سرور وارد بشه

اگر پینگ پایین و سرعت لود بالاتر براتون مهمه سرور ایران تهیه کنید
اگر آپتایم و پایداری بالاتر براتون مهمه سرور خارج از ایران تهیه کنید (فرانسه گزینه خوبی هست)

برای درخواست سرور مجازی هم می تونید در بخش درخواست سرویس درخواستتون رو مطرح کنید اما من می تونم شرکت فراسو رو بهتون پیشنهاد کنم:
https://www.faraso.org/vps

company_hosting
February 18th, 2017, 22:03
سلام وخسته نباشید
دیتاسنتر پارس آنلاینSSD
دیتاسنتر روندSSD
سرور آلمان هارد NVMe
سرور مجازی فرانسه SSD

سلام

از تمام جهات سرور های ایران بهتر هست

اما اگر برای سرور گیم نیاز هست یا وی پی اس ویندوز بهترین گزینه پارس انلاین از همه نظر و بخصوص قیمت

اما برای میزبانی وب به هیچ عنوان سمت پارس انلاین نروید

ما خودمان چند سرور کولو داریم مشکلات بسیاری دارد

پیشنهاد میکنم در بخش درخواست سرویس پست بزنید تا همکارن با دلیل و قیمت و ... به شما پیشنهاد بدهند
در اینجا اگر اسم یا قیمت ... ذکر شود خلاف قوانین انجمن میباشد

موفق باشید

MrFox
February 18th, 2017, 22:17
به این جهت که سایت نوپا هست.
در وهله اول،برای شما سرور مجازی توصیه نمیکنم.
در وهله دوم،اگر دوست دارید از روز اول با سرور سایت رو بالا بیارید،در رابطه با نوپا بودن وبسایت شما توصیه میکنم که بر روی سرور های هلند(لیزوب)/فرانسه(او وی اچ) و یا آلمان هتزنر سایتتون رو بالا بیارید.
همینطور که برای شما لیست کردم،برای ارتباط بهتر و سریع تر سرعت کاربر به ایران،جایگاه ها به ترتیب به 1-هلند.2-فرانسه.3-آلمان قرار دارد.
البته بین فرانسه و آلمان صحبت های زیادی هست که کدوم بهتر هست،بستگی به کانفیگ و... دارد.
چرا به شما خارج از کشور رو پیشنهاد کردم؟به این دلیل که سایت نوپا هست و گوگل علاقه مند به جست و خیز در سایت های نوپا دارد/برای رتبه الکسا/گوگل از نظر سرعت نیز به سرعت سرور هم لحاظ خواهد شد.
به این منظور که اگر سرور های شما هرچقدر به جستجو گر گوگل نزدیک باشد،گوگل نیز بهتر میتواند سایت شما را جست و خیز کند.
ولی اگر سرعت را برای کاربران ایرانی میپسندید،به شما سرور های ایران رو پیشنهاد میکنم.
دیتاسنترهای خوبی داریم تو کشور از جمله/افرانت/رسپینا/پارس آنلاین/تبیان و...
من افرانت و پارس آنلاین رو دوست دارم.
همانطور که دوستان اشاره کردند=پایداری و اپ تایم=خارج کشور=لیز وب/او وی اچ/هتزنر و..
سرعت بیشتر و دسترسی به محتوا با پشتیبانی فارسی=دیتاسنترهای داخلی.

kandohost.com
February 19th, 2017, 17:12
سلام وخسته نباشید
دیتاسنتر پارس آنلاینssd
دیتاسنتر روندssd
سرور آلمان هارد nvme
سرور مجازی فرانسه ssd
سرور مجازی فرانسه پورت 10gb/ps

با سلام

همانطور که دوستان اشاره کردند اگر کیفیت و امنیت برایتان مهمتر از سرعت است دیتاسنترهای خارج از کشور بهتر از ایران هستند. به خصوص دیتاسنتر ovh فرانسه که به خاطر اروپایی بودن پینگ بسیار مناسبی برای کاربران ایرانی دارد. و از لحاظ برقراری امنیت و آنتی دیداس های سخت افزاری یکی از بهترین دیتاسنترهای دنیاست . و سرور ssd هم که باشد مناسبترین گزینه برای راه اندازی سایت شما خواهد بود.

Z.eus
February 19th, 2017, 17:21
درود؛

سرور مجازی خارج پایداری بیشتری دارد و پهناباند با قیمت مناسبی قابل تهیه است.

دیتاسنتر هایی که از سخت افزار های قدرتمند و شبکه بهتر برخوردار هستند، مشخصا گزینه های بهتری می‌باشند.

دیتاسنتر های OVH فرانسه، World Stream هلند، Singlehop و Rapidswitch و... بدون شک کیفیت و quality فوق العاده‌ای دارند و قیمت آن ها شاید نسبت به دیتاسنتر های دیگر مثل Hetzner آلمان بیشتر باشد.

استفاده از فضای SSD برای میزبانی وب توصیه می‌شود.

موفق باشید.

OmidX
February 19th, 2017, 18:44
سلام وخسته نباشید
دیتاسنتر پارس آنلاینSSD
دیتاسنتر روندSSD
سرور آلمان هارد NVMe
سرور مجازی فرانسه SSD

اول کاربرد خودتون از سرور مجازی رو مشخص کنید.

- - - Updated - - -

ممنون

برای میزبانی وب سایت ، سرور های آلمان (hetzner) و انگلیس (redstation) ب دلیل پینگ پایین ب ایران و عدم تحریم و مشکل با هویت ایرانی ما پیشنهاد میشه.

ovh فرانسه هم بسیار خوب هست ولی خب ، مشکلات خاص خودش رو دارد. (سرچ کنید تاپیک درباره ovh زیاد هست و نیازی ب تکرار نیست.)

pbx9798
February 19th, 2017, 20:14
پیشنهاد من یا ovh فرانسه یا لیزوب هلند

اگه مشکل کپی رایت داری دور این دو تا رو خط بکش و برو سراغ آلمان یا انگلیس