PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اینترنت با مودم رایگان ؟

reza115
February 17th, 2017, 17:41
سلام
خوبین دوستان ؟

لطفا جایی رو معرفی کنید که اینترنت با مودم بیسیم رایگان ارائه بده

با تشکر

برای تهران میخام

delta
February 17th, 2017, 18:58
نگیر...با مودم بیسیم رایگان خیلی شرکتها میدن اما نگیر..عاشق چشم و بروروت نیستن..در عوضش شما حتما باید باهاشون قرارداد 1 ساله ببندید!! تو این 1 سال هم پول مودم رو ازتون خرد خرد میکشن بیرون که هیچ فدای سرت تا یک سال اگر از سرویست ناراضی هم باشی نمیتونی عوضش کنی مگ اینکه بری فسخ قرارداد کنی و کلی پیادت کنند!!
شما برو مودمتو از کامپیوتری یا بازار بخر خیالت هم راحت تا 50 تومان پره انواع مارک بعد برو اینترنت بگیر ماهانه..

reza115
February 17th, 2017, 19:00
نگیر...با مودم بیسیم رایگان خیلی شرکتها میدن اما نگیر..عاشق چشم و بروروت نیستن..در عوضش شما حتما باید باهاشون قرارداد 1 ساله ببندید!! تو این 1 سال هم پول مودم رو ازتون خرد خرد میکشن بیرون که هیچ فدای سرت تا یک سال اگر از سرویست ناراضی هم باشی نمیتونی عوضش کنی مگ اینکه بری فسخ قرارداد کنی و کلی پیادت کنند!!
شما برو مودمتو از کامپیوتری یا بازار بخر خیالت هم راحت تا 50 تومان پره انواع مارک بعد برو اینترنت بگیر ماهانه..

خیلی ممنون

ارزان ترین سرویس اینترنت رو از کجا تهیه کنم ؟

SilverScent
February 17th, 2017, 20:26
خیلی ممنون

بستگی به مصرفتون داره اگر مصرفتون کمه بهترین گزینه ها اینترنت بی سیم مثل ایرانسل همراه اول یا رایتل هستند که با ماهی 10-15 تومان میتونین حجم مناسبی داشته باشید اما اگر مصرفتون بالاس های وب رو پیشنهاد میدم .

اگر سرویس ADSL میخواین : مودم هم نمیخواد برین نو بخرین برین تو این دیوار و شیپور پره مودم دست دوومه ...

اگرم اینترنت بی سیم میخواین دیگه امروزه همه یه گوشی درو پیت اندروید رو دارند روی همون یک Hostspot ران کن یا با کابل وصلش کن سیستم ازش نت بگیر و ...

negarnovin
February 17th, 2017, 20:39
به نظر من شهر تهران اینترنت های وب خیلی خوب هستش طرح مودم رایگان هم داره

mtbirir
February 18th, 2017, 01:01
تجهیزات امانی شامل رادیو out door + رادیو داخلی بهمراه پکیچ یکساله با 250 گیگ ترافیک
فقط 500 هزارتومان + هزینه کابل ونصب
www.sepehronline.com
02195119211

Cluwix
February 18th, 2017, 01:16
خیلی ممنون

های وب

isn
February 18th, 2017, 10:56
سلام پارس آنلاین مودم رایگان میده اما پارس آنلاین کیفیت ندارد . از نظر جشنواره و امکانات هم تعطیله ...

اینترنت ارزان >> بسته 12 گیگ شاتل + مودم کل 70 تومان ( اگر تا آخر سال بسته 10 ت ترافیک ملی بگیری می توانید رایگان دانلود زیاد داشته باشی ... )

صرفا جهت راهنمایی ، موفق باشید

number one
February 18th, 2017, 11:49
بهترین سرویس دهنده اینترنت شاتل هست من خیلیاش رو امتحان کردم هم امکانات خیلی خوبی داره هم مقرون به صرفه هست و هم پهنای باند زیادی رو به شما اختصاص میده