PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با suhosin.post.max_vars

pixco
February 17th, 2017, 15:32
سلام توی اسکریپ پرستاشاپم یه جایی را میخوام توی ترجمه ادیت کنم وقتی میرم اروری میده:
هشدار! ارائه کننده‌ هاست شما در حال استفاده از وصله‌‎ی suhosin برای PHP است، که حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند به: 1000 برای suhosin.post.max_vars.
1000 برای suhosin.request.max_vars.
لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود برای افزایش محدوديت سوال کنید و درخواست کنید تا محدودیت برسد به حداقل 13370، یا شما باید فایل‎های ترجمه را ویرایش کنید.

میخوام بدونم با توجه به اینکه سرور خصوصی دارم و دسترسی دارم بهش کجا باید تغییرش بدم ایا تو خود هاست سایت باید برم یا اینکه ادمین باید برم اصلاح کنم.اگر ممکنه راهنمایی دقیق کنید و دستوراتن رو بفرمایید ممنون میشم

RealHAM
February 17th, 2017, 15:52
سلام
فایل php.ini را اصلاح نمایید و مقدار گفته شده را اصلاح کنید.

البته به صورت پیش فرض این مقادیر وجود ندارد و باید خودتان اضافه نمایید

suhosin.post.max_vars=14000
suhosin.request.max_vars=14000

pixco
February 17th, 2017, 17:33
سلام
فایل php.ini را اصلاح نمایید و مقدار گفته شده را اصلاح کنید.

البته به صورت پیش فرض این مقادیر وجود ندارد و باید خودتان اضافه نمایید

suhosin.post.max_vars=14000
suhosin.request.max_vars=14000

میشه کامل راهنمایی کنید یعنی تو کدوم شاخه از هاست برم ، اکانت سایت باید برم یا اکانت ادمین.به مدقیق بفرمایید و اینکهمشکلی ایجاد نمیکنه؟

RealHAM
February 17th, 2017, 18:22
میشه کامل راهنمایی کنید یعنی تو کدوم شاخه از هاست برم ، اکانت سایت باید برم یا اکانت ادمین.به مدقیق بفرمایید و اینکهمشکلی ایجاد نمیکنه؟

ابتدا باید از طریق ssh وارد روت سرور شوید

بسته نه نسخه کنترل پنل خود فایل php.ini را پیدا کنید، کامند زیر می تواند به شما در یافتن فایل php.ini کمک کند

php -i | grep php.ini

سپس فایل را با ابزاری مثل vi یا nano باز کنید و مقادیر گفته شده را وارد کنید و سپس آپاچی را ریستارت کنید