PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاکسی تلفنی سنتی یا تاکسی یاب آنلاین ؟

saeid1346
February 17th, 2017, 13:54
سلام دوستان

امروز یک مناظره ای انجام شد (در شبکه یک) درمورد موضوع آژانس های سنتی یا تاکسی یاب های آنلاین .

به نظر من اگر تاکسی تلفنی های سنتی ، مدرن میشدن بهتر بود ! نه به این شکل بخوان به طور کامل حذف بشن.

amirhasan
February 17th, 2017, 13:57
اپ هاشون مشکل دارن چند شب پیش تست زدم لغو سرویس کار نکرد ماشین اومد ...

shivahost
February 17th, 2017, 14:13
سیستم تاکسی یاب آنلاین بهتر بود مثل خارج از کشور با نام همسفر یاب راه اندازی می شود. بدینصورت که من در اپلیکیشن می گفتم امروز دارم از ونک میرم راه آهن، حالا اگر کسی هم مسیر من باشد اعلام کند در جایی سوارش کنم. بدین ترتیب من که باید برای انجام کار خودم مسیر را می رفتم یک درآمد مختصر هم کسب کردم و به نفع همسفرم هم شده و از ترافیک شهر هم کاسته شده!

اما عواملی همچون بی کاری و درآمد پایین همه را در تهران راننده تاکسی کرده!

iranian-portal
February 17th, 2017, 14:36
سیستم تاکسی یاب آنلاین بهتر بود مثل خارج از کشور با نام همسفر یاب راه اندازی می شود. بدینصورت که من در اپلیکیشن می گفتم امروز دارم از ونک میرم راه آهن، حالا اگر کسی هم مسیر من باشد اعلام کند در جایی سوارش کنم. بدین ترتیب من که باید برای انجام کار خودم مسیر را می رفتم یک درآمد مختصر هم کسب کردم و به نفع همسفرم هم شده و از ترافیک شهر هم کاسته شده!

ایده همسفری هم اجرا شده! مدتی پیش تبلیغاتشون رو دیده بودم! الان یادم نیست اسمشون و آدرس سایتشون چی بود! @-)

اما در مجموع، نظر به بحث اصلی تاپیک و گفتگوی استارتر؛
برنامه هایی با این سبک در تلویزیون، متاستفانه خیلی غنی و فنی نیست!
چنین اپلیکیشنی محاله ممکنه بتونه آژانس های محلی، به خصوص در شهرستان ها رو نابود کنه یا به قول اینا تبدیل به دامپینگ بشه!!!

فقط یک جو تبلیغاتی برای داغ کردن و بزرگنمایی!!

اگر با این طرز فکر نگاه کنیم، پس دیجی کالا هم یک دامپینگ مخربه!!!! :))

SaeedFazlollahzadeh
February 17th, 2017, 14:52
امروز مناظره شون رو دیدم
مناظره از صداسیمای میلی بوده و خیلی هم بول شت! انتظار بیشتری از میلی عزیز نداشتم
ولی با تاکسی های آنلاین موافقم چون مسیرت کاملا مشخصه و دقیقا همون جا سوار و پیاده میشی
تهرانی نیستم اما چند دفعه ای که تهران اومدم، با داداشم سوار اسنپ شدیم (اولین بار نمی دونستم سیستمش چجوریه که مرداد یا شهریور امسال بود اولین بار سوارش شدم)
تو شهرستان هم می تونه خوب باشه به شرطی که گوگل مپ نقشه ی راه های اون شهر رو داشته باشه و روی نقشه هم به صورت دستی کار بشه که کدوم مسیر ها یک طرفه هستند و از این جور کار ها

ParsWebIT
February 17th, 2017, 15:17
من از تاپسی [tap30] استفاده میکنم همیشه
ماشین سریع میاد و همیشه تروتمیز بوده و خوش برخورد
مسیری رو که تاکسی 20 تومن میگیره این 11 میگیره همیشه هم تخفیف دارم اکثرا همون 11 تومن هم 4-5 تومن پرداخت میکنم روی گوشی همون لحظه تو ماشین پی میکنم
وقتی این کار به نفع جیبم هست و علاف تاکسی هم نمیشم 2 ساعت تو ایستگاه داد بزنه واسه مسافر زدن

اسنپ و تپسی واقعا خیلی کمک کردند به هزینهای های سرسام آور تاکسی
مخصوصا تهران که تاکسی ها *** و راهزن شدند هرکسی واسه مسیر یک قیمت میده

persiancoder
February 17th, 2017, 15:24

https://www.carvanro.com/

meysam021
February 17th, 2017, 15:56
به شخصه از این سرویس تاکسی آنلاین استفاده میکنم و بسیار راضی هستم و ترجیح میدم به روش سنتی
snap (اسنپ) سرویسی هستش که استفاده میکنم و واقعا همیشه راضی بودم
سر موقع میاد
از لحاظ قیمت بسیار با صرفه تر هستش
البته سایت های دیگه هم هستند

و استفاده از این سرویس های آنلاین رو به کاربران پیشنهاد میکنم
موفق باشید

saeid1346
February 17th, 2017, 16:41
ایده همسفری هم اجرا شده! مدتی پیش تبلیغاتشون رو دیده بودم! الان یادم نیست اسمشون و آدرس سایتشون چی بود! @-)

اما در مجموع، نظر به بحث اصلی تاپیک و گفتگوی استارتر؛
برنامه هایی با این سبک در تلویزیون، متاستفانه خیلی غنی و فنی نیست!
چنین اپلیکیشنی محاله ممکنه بتونه آژانس های محلی، به خصوص در شهرستان ها رو نابود کنه یا به قول اینا تبدیل به دامپینگ بشه!!!

فقط یک جو تبلیغاتی برای داغ کردن و بزرگنمایی!!

اگر با این طرز فکر نگاه کنیم، پس دیجی کالا هم یک دامپینگ مخربه!!!! :))

مدیر شرکت مربوطه حضور داشت در برنامه !

و مطمئنید فروشگاه اینترنتی که اسم بردید در فروش بعضی محصولات این کارو انجام نمیده ؟ :39:

درضمن تو این برنامه عرض کردن فرصت شغلی به وجود اوردن !!!
من دقیقا متوجه نشدم چه شغلی این وسط به وجود اومده ؟
راننده های تاکسی تلفنی دارن میرن به سمت این شرکت ها حالا این دقیقا کجاش اشتغال زاییه ؟

seokaran.org
February 17th, 2017, 20:27
به نظر من هرچی که باعث پیشرفت کشورم بشه خوبه و مفید است
البته خب وقتی یه تکنولوژی بخاد توی ایران بیاد خیلی مشکلات داره اولش
از مشکلات شرعی که جلو پاش میندازن
تا برنامه نویسانی که سرتاسر باگ طراحی میکنن برنامه رو
خدا به داد شبکه پیام رسان ملی برسه .....