PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معنیش چی میشه ؟!

1eng.ir
December 17th, 2010, 00:33
این هاست سی ال معنیش چی میشه؟

HostCL

http://www.webhostingtalk.ir/ads/www/images/c619d4363c36676599eb4687d256cbb0.gif

ریجاردز :دی

HematYar
December 17th, 2010, 00:35
مدل 2011 HostDL هست :65:

TukaNet
December 17th, 2010, 00:42
معنی لازم نیست !

کیفیت باید خوب باشه

اونم به وقتش معلوم میشه

پ.ن. : کیـــــــه ؟! کیـــــــــــــــــــــ] ؟ :d

MagicVps.Com
December 17th, 2010, 00:44
والله من همن لحضه که این بنر جدید امد متوجش شدم خواستم تاپیک هم بزنم بعد گفتم بیخال من چی کار دارم
بعضیها فکر کردن چون هاست دل کارش گرفت هاست سی ال هم کار ش میگره فکرکردن چون اون لیز وب بوداینها هم میزنند لیزوب و باز کارشون میگره اینشاله کارشون میگره بر چشم حسود لعنت

ممد ایندفعه نتونستی پلیس بازی کنی طرف شناساسی کنی
طرف کسی نیتس جز بست وی پی اس
این هم از معما حل شد

CANOR
December 17th, 2010, 00:44
حداقل host el، host fl, host gl میذاشت
اصلا host zl میذاشت، دیگه میشد end هاستینگ
ممد زودتر یکی از این دامنه ها رو ثبت کن، از فردا قیمتش میکشه بالا

M-Soltani.ir
December 17th, 2010, 00:49
0939ــش مارو کشته :d

Rezash
December 17th, 2010, 00:57
منفي نگر نباشيد ، شايد منظورشون Co Location بوده :دي

Online24
December 17th, 2010, 01:10
قیمت بسیار بسیار مناسبی هم برای ثبت دامنه ir. دارند که پیشنهاد میکنم دوستان از این فرصت بوجود آمده نهایت استفاده را ببرند .

http://0o1.815.uj2.img98.com/out.php/i561656_ir3t.jpg

مدل 2011 HostDL هست :65:

hostcl.com Whois - host cl - Who.is (http://who.is/whois/hostcl.com/)
Creation Date: 2010-12-15 (2days ago

kingoftehran
December 17th, 2010, 01:18
اما دمشون گرم هنوز hostdl کامل کله پا نشده ورژن جدیدشا آوردند توی بازار سرور جفتشونم با اندک تفاوت در دیتا سنتر ها در هلند هست.یکم زود بجنبند می تونند خوب مشتری جمع کنند.البته ممکنه که این شخص از کارمند های هاست دی ال باشد که این امر را انجام داده در کل بازار هاست دی ال خوب حاشیه ساخته و ملت را سر گرم کرده

HostCl
December 17th, 2010, 01:49
سلام :D
تاپیکی داشتیم و نمیدونستیما :D
حالا واقعا معنیش چی میشه ؟ :D
معما رو هم درست حل کردینا ! :D باز هم Best VPS
علت نام گذاری صرفا اون هاست دی ال 2011 نیستا :D بعد از چند سال کنار گذاشتن کلی میزبانی وب و پس از اون حادثه ناگوار گفتم که فرصت خوبی هست واسه ایجاد یه هاستینگ بزرگ. برا همین دست به کار شدم چند تا اسم هم انتخاب شد اما چنگی به دل نمیزدن :D یه جورایی یه اسم تووپ لازم بود که تو این شرایط جواب بده :D اول از همه تو ذهن بمونه بعد از اون یه علامت سوال یا یه علامت تعجبی چیزی تو ذهن مخاطب ایجاد کنه :D یا یه لبخندی بر لب های مخاطب :D و بعدش هم معنی دار باشه . با استناد به شرایط موجود :D بهترین نام یه چیزی تو این مایه ها بود که CL هم شبیه بود هم از نظر تلفظ هم از نظر موقعیت روی کیبورد و هم معنی داشت :D حالا این از داستان اسم گذاریش :d
معنیشم زیاد معنی داره یکیشو باید انتخاب کنیم و بعد اون یکی رو اعلام میکنیم :d
در مورد سرور ها و کیفیت هم هدف یه چیزی مثل همون HostDL هست و اگر خدا توفیق بده شاید .... . سرور جدیدی هم که از طرف یکی از server provider ها پیشنهاد شده در هلند هست اما ورلد استریم یا لیزوب نیست که 16 گیگ رم داره و 2*xeon و هارد دیسک 10K rpm هست و پورت 1 گیگ اختصاصی . که هر سرور از این نوع حدود ماهی 500 تومنی در میاد طبق اون چیزایی که به بنده گفتن.

حالا هم سعی کردم از ضعف هایی که تو بست وی پی اس بود عبرت بگیرم و اینجا رو یکم قوی تر پیاده سازی کنم که امیدوارم اینطور بشه و بعد هم ضعف های خود بست وی پی اس رو رفع کنم.

فقط تنها گیری که تو کار هست پشتیبانی 24 ساعته هست که با وجود اینکه چند همکار جدید هم به ما اضفه شدن اما یه 4-5 ساعت در شبانه روز کم میاریم :D

هدف از اینکار هم اینه که واقعا کیفیت داشته باشه ! و به نظرم میاد برای حل شدن مشکل ساپورت همین طور کاهش هزینه ها و علی الخصوص جلوگیری از تکرار اون قضیه هاست دی ال اگر تعداد شرکا بیشتر بشه بهتر باشه . یادمه یه سری از دوستان تو یه تاپیکی همچین درخواستی داده بودن اگه دوست داشته باشن اینجا هم میتونیم همین کارو انجام بدیم . منظورم Merge کردن نیستا هر کسی کار خودشو جدا انجام بده یه تیم هم بشیم با ساعات کمی وقت گذاشتن و ... اینجا رو هم داشته باشیم که به عنوان یه هاستینگ قدرتمند مطرح بشه از نظر تقسیم سود و این حرفا هم اگر قرار بر همکاری شد میتونیم با توجه به میزان کار هر نفر تقسیم کنیم.

حالا به هر حال این یک پیشنهاد بود و در هر صورت بنده تصمیم رو گرفتم که اینکارو بکنم اگه خدا توفیق بده حالا اگه کسی هم همراه میشه یا علی , حالا نظرتون راجع به اون سروری که گفتم و این پیشنهاد چیشه ؟ به نظرتون اون سرور جواب اینکارو میده ؟

---------- Post added at 01:30 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

قیمت بسیار بسیار مناسبی هم برای ثبت دامنه ir. دارند که پیشنهاد میکنم دوستان از این فرصت بوجود آمده نهایت استفاده را ببرند .

http://0o1.815.uj2.img98.com/out.php/i561656_ir3t.jpg

hostcl.com whois - host cl - who.is (http://who.is/whois/hostcl.com/)
creation date: 2010-12-15 (2days ago
در خدمتیم :d

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

0939ــش مارو کشته :d
بعد از عمری ما یه ساپورت تلفنی گذاشتیما :d

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

البته اگه ساپورت تلفنی واسه سوالات و کارای ضروری بمونه مثل قبل نشه هر کس دلش گرفت یه زنگی بزنه :d

---------- Post added at 01:49 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

همیشه بعد از پست های من یه مکث طولانی ایجاد میشه :d بعد باید بیام بگم نظری / پیشنهادی / انتقادی ( در این مورد فحشی ) چیزی ندارید ؟ :d بعد شاید کسی نظرشو اعلام کنه :d تجربه شخصیه ها

HematYar
December 17th, 2010, 10:03
این که یک مقدار تو چشم زد ، مال اینه که اسم خیلی شبیه به هاست دی ال بود و اونم در زمانی که هاست دی ال داره کله پا میشه . در هر صورت براتون آرزوی موفقیت داریم .:-*

nimapendar
December 17th, 2010, 11:35
جالبه :69:

HyperServer
December 17th, 2010, 11:59
دمت گرم خودت به یه مقدار ضعف تو کارت رو میگی
باعث خوشحالیه!:)

HostCl
December 17th, 2010, 12:29
ممنونم
حالا کسی هست که مایل به همکاری با ما باشه ؟

nimapendar
December 17th, 2010, 12:42
ممنونم

همکاری در چه موردی؟ چقدر سود داره و چیکار باید کرد؟

HostCl
December 17th, 2010, 13:24
همکاری در چه موردی؟ چقدر سود داره و چیکار باید کرد؟
همکاری در راه اندازی یک هاستیگ گروهی بزرگ , سودش رو فرش کنید بعد از یکسال از هاست دی ال بیشتر میشه , و کاری هم که باید انجام داد تقسیم کار میکنیم و هر کسی روزانه چند ساعت مختصر وقت میزاره در بخشی که تمایل داره . اینجوری هست

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

دیگه کسی نبود ؟ :d

irlogo
December 17th, 2010, 13:38
این یکی دیگه خیلی اعتماد به نفس داره! ای ول

HostCl
December 17th, 2010, 15:16
این یکی دیگه خیلی اعتماد به نفس داره! ای ول

اعتماد به نَفَس که بله !! :d آرزو را هم بر جوانان عیب نیست ! کار خیلی عجیبی هم نیست ! :d

amirHoseein
December 17th, 2010, 15:33
یه جور کلاهبرداری هست ! اگه به کارتون کیفیت دارید با همون اسم بیست وی پی اس فعالیت کنید
در ضمن داشتن 2 یوزر جرم هست

MihanServer.com
December 17th, 2010, 16:30
این هاست سی ال معنیش چی میشه؟

HostCL

معنی نداره من در اوردیه :71:

HostCl
December 17th, 2010, 17:07
یه جور کلاهبرداری هست ! اگه به کارتون کیفیت دارید با همون اسم بیست وی پی اس فعالیت کنید
در ضمن داشتن 2 یوزر جرم هست
این گروه مال من تنها نیست ! تا الان نزدیک به 10 نفر شدیم از بچه های همین فروم ( بچه های بالا ) :d و قرار شده فعلا اینو در کنار کارهای خودمون راه اندازی کنیم !

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

معنی نداره من در اوردیه :71:
معنیشم ایشالا اعلام میکنیم :d فقط تو جلسه مطرح بشه اول تصویب بشه بعد اعلام میکنم بد بگید من درآوردیه :d

---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

ضمنا اگه هنوز کسی مایل به همکاری هست لطفا اعلام کنه

lvlehrad
December 18th, 2010, 19:35
چه سرعت عملی ... البته فعلا که خبری از مشتری نیست درسته ؟:)) عمرا بتونید مشتری های هاست دی ال رو به سمت خودتون بکشونید ... هاستینگی که 2 3 روز از اغاز فعالیتش میگذره و شروع کارشو گذاشته بر مبنای اســـــــــــــکی دیگه تکلیفش معلومه شما هم فکری داشتید همون هاستینگ خودتون رو میترکــوندید البته امیدوارم که چرخش واسطون بچرخه !!!!!!!!!!!!!!!@-)

HostCl
December 18th, 2010, 21:25
چه سرعت عملی ... البته فعلا که خبری از مشتری نیست درسته ؟:)) عمرا بتونید مشتری های هاست دی ال رو به سمت خودتون بکشونید ... هاستینگی که 2 3 روز از اغاز فعالیتش میگذره و شروع کارشو گذاشته بر مبنای اســـــــــــــکی دیگه تکلیفش معلومه شما هم فکری داشتید همون هاستینگ خودتون رو میترکــوندید البته امیدوارم که چرخش واسطون بچرخه !!!!!!!!!!!!!!!@-)
ممنون :) تا مشتری چی باشه ! اگه هدف صرفا دریافت کردن باشه چرا که نباشه ! زیادم هست! اما اگه واقعا سرویس عالی بخوایم بدیم هزینش یکم بالاتر از سایر جاها در میاد و واسه همین مشتری های خاص داره .
بر مبنای اسکی ؟ /:) هدف ما رسیدن به مقصد در یک هفته نیست . طول میکشه تا جا بیفتیم و مشتریان اعتماد کنن اما بالاخره این اتفاق خواهد افتاد.

vimax
December 18th, 2010, 21:36
سجاد باز میاد تاپیکو آف میکنه دی:

AmirHosein
December 18th, 2010, 21:48
این گروه مال من تنها نیست ! تا الان نزدیک به 10 نفر شدیم از بچه های همین فروم ( بچه های بالا ) و قرار شده فعلا اینو در کنار کارهای خودمون راه اندازی کنیم !

منم جزو بچه های بالا هستم اما خبری ندارم از این جریانات اگر مدیرا انجمن هاستینگ بزنن یه کال با وحید = شوت شدن از مدیریت:71:

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

این گروه مال من تنها نیست ! تا الان نزدیک به 10 نفر شدیم از بچه های همین فروم ( بچه های بالا ) و قرار شده فعلا اینو در کنار کارهای خودمون راه اندازی کنیم !

منم جزو بچه های بالا هستم اما خبری ندارم از این جریانات اگر مدیرا انجمن هاستینگ بزنن یه کال با وحید = شوت شدن از مدیریت:71:

sohrab.khan
December 18th, 2010, 22:25
بله من می تونم همکاری کنم لطفا بیشتر توضیح بدید

ممنونم

HostCl
December 18th, 2010, 22:31
قرار بر این هست که یک هاستینگ بزرگ تشکیل بدیم و استارت پشتیبانی آنلاین 24 ساعته واقعی و کیفیت عالی و آپتایم 100% رو بزنیم با کمک هم . حالا چند نفر اعلام آمادگی کردند واسه شراکت چند نفر هم اعلام امادگی کردن برای همکاری و .... .

limonisher
December 18th, 2010, 23:46
جناب HostCl ميشه بگيد چجوري ايمقدر سريع كار طراحي سايت رو به پايان رسونديد؟

از زبان برنامه نويسي بخصوص يا از نرم افزار طراحي سايت خاصي استفاده كرديد؟

AmirHosein
December 19th, 2010, 01:49
فعلا که داون شدن!:52:

sharax
December 19th, 2010, 03:37
امنيت هم خواستين گروه isb اعلام آمادگي مي كنه!

vimax
December 19th, 2010, 10:07
اینکه ترکیده!

shatut
December 19th, 2010, 11:51
معنی که مشخص شده
سایت بالا نمیاد و سرور داون هست و همه حرف های بالا هم معلوم شد که شوخی با هنرمندان بوده
حدص همه دوستان درست بود

limonisher
December 19th, 2010, 13:00
چشم خورد!

AmirHosein
December 19th, 2010, 13:10
هنوز داون هست:d

reza115
December 19th, 2010, 13:22
به امید خدا بالا میاد (ولی باید صبر کرد)

HostCl
December 20th, 2010, 14:00
با سلام :d چرا اینقدر منفی نگاه میکنید :D تو سرور ورلد استریم که سایت هاست سی ال رو میزبانی میکنه یه ایرادی بوجود اومده بود که حل شد :D حالا کودوم "حدص" درست بوده رو نمیدونم :D

irlogo
December 20th, 2010, 14:03
تا الان آپتایمش چقدره؟
فکر نمی کنید کزایی خوش بین هستید؟

vimax
December 20th, 2010, 14:05
حدص درسته یا حدس یا حدث؟

M-Soltani.ir
December 20th, 2010, 14:17
حدص درسته یا حدس یا حدث؟

یا هدص یا هدث یا هدس :d

CANOR
December 20th, 2010, 15:44
من با کیفیت و آپتایمتون کاری ندارم
ولی یکم به بهینه سازی قالبتون برای مرورگرهای مختلف بیشتر توجه کنید

pasargad
December 20th, 2010, 17:23
از این افراد خوش باور که معلوم نیست چی میزنند بر بدن و توهم خوش حسابی, خوش نامی, آپتایم بالا و ... میزنند زیاد هستند.
افرادی توی همین انجمن هستند اسم نمیارم , سایت های مختلف میزنه پول مردم رو بالا میکشه, کافی نت در همدان داره و ...

من نگران صنعت هاستینگم که با این جور افراد هر روز پس رفت میکنه به جای پیشرفت. برای یکی که واقعاً میخواد کار کنه عرصه رو سخت میکنند.

خبری که من دارم(درست یا نادرستش با خدا) اینه که خود هاست دی ال الان هنوز داره فروش میکنه با این حالی که اعلام به عدم فعالیت کرده.

vimax
December 20th, 2010, 17:36
من با کیفیت و آپتایمتون کاری ندارم
ولی یکم به بهینه سازی قالبتون برای مرورگرهای مختلف بیشتر توجه کنید

توی فایرفاکس موردی نداره

HostCl
December 20th, 2010, 22:24
از این افراد خوش باور که معلوم نیست چی میزنند بر بدن و توهم خوش حسابی, خوش نامی, آپتایم بالا و ... میزنند زیاد هستند.
افرادی توی همین انجمن هستند اسم نمیارم , سایت های مختلف میزنه پول مردم رو بالا میکشه, کافی نت در همدان داره و ...

من نگران صنعت هاستینگم که با این جور افراد هر روز پس رفت میکنه به جای پیشرفت. برای یکی که واقعاً میخواد کار کنه عرصه رو سخت میکنند.

خبری که من دارم(درست یا نادرستش با خدا) اینه که خود هاست دی ال الان هنوز داره فروش میکنه با این حالی که اعلام به عدم فعالیت کرده.
افراد خوش باور ! (:| باز هم اگه اینطور باشه باز همین باور کردنه خودش خیلی خوبه که خودمون , کارمون رو باور داریم ! خودمون رو باور داریم اما کسانی که هیچ باوری ندارن چطور ؟!
چی میزنن بر بدن : همه که چیزی به بدن نمی زنن که شما به همه شک داری !

افرادی توی این انجمن هستند : در بخش انتقادات و پیشنهادات میتونید مطرح کنید اگر مدرکی دارید ! فکر نمی کنم فرد مورد نظر شما با افراد مد نظر این تاپیک رابطه ای داشته باشه !

نگران عرصه هاستینگ هم نباشید ! چون اون چیزی که بیش از همه چیز وحشتناکه چیزه دیگه ای هست ! حالا به حاشیه نمی رم

"HostCL یک tradeMark مستقل است و هیچ گونه ارتباطی با HostDL ندارد." پس واسه ما فرقی نداره که هاست دی ال خدمات ارائه بده یا نده و یا ...

لطفا قبل از اینکه چشم های خود را ببندیم و دهان خود را باز کنیم ! اگر حتی چیزی دیدیم در موردش فکر کنیم ببینم اون چیزی که دیدیم چیه ! و وای از اون زمان که چیزی ندیدیم و دهنمون رو باز کنیم !

بنده گفتم هدفم چیه اگه کسی هم واقعا میدونه هدفش با من یکیه بسم الله !

حالا باز هم پذیرای انتقادات شما هستم اما لطفا قبل از اینکه به کسی تهمت بزنیم ! ببینیم طرف کیه چیه هدفش چیه این چیزی که میگیم درسته یا نه ! نه اینکه بعد از چند سال که قید همه چیز رو یک نفر زده باشه در راه هدفش از همه چیزی گذشته باشه ! بعد بیایم همین طوری ندیده و نشنیده بکشیم بهش ! (:|اگه بنده دنباله سود بودم الان میدونستم چیکار کنم که مایانه بالای چند میلیون تومان درآمد داشته باشم نه اینکه ماهیانه بالغ بر چند صد هزار تومان ضرر بدم ! ( هر کسی خواست بدونه راست میگم یا دروغ PM بده بهش بگم چه کارایی الان نون توشه و چه سطح معلوماتی هم نیاز داره ! چه مقدار ساپورت چه مقدار بدبختی و چه مقدار پشت سرت حرف زدن و چه مقدار درآمد !

حالا اگه به یه سیستم منطقی بگیم که کودومو انتخاب میکنی قطعا معلومه کودومو انتخاب میکنه ! بنده هم که اینکارو کردم مسلما کارم برای سود نبوده ! اگه میگین بوده کسی بیاد ثابت کنه من 1 ریال ! فقط 1 ریال سود داشتم از اینکار تا به امروز . !!!! ورودی هست اما خروجی چند برابر ورودی هست ! ;;) حالا باز بشینید بگید فلانی کلاه برداره , فلانی کلاه برداره و ... ! مثلا طرف 1000 تومن کلاه برداری کرده ! نه از 1 ملیون نفر از 1 نفر ! چه قدر جالب بوده این کلاه برداری (:|

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

ممنونم از سایر دوستان که نقطه نظراتشون رو ارائه دادن , قالب رو کلا قرار بر این هست که تعویض کنیم . اساس کار ما فایر فاکس هست اما اونم به روی چشم.
ممنونم از همتون که لطف دارید و حاضرید نظرتون رو بنویسید

vimax
December 20th, 2010, 22:28
برادر چه حوصله ای داری این همه می نویسی! فشرده میکردی سریع بشه خوند دی:

Online24
December 20th, 2010, 22:30
HostCL یک tradeMarket مستقل است

احتمالا منظور شما trademark مستقل نیست؟

reza115
December 20th, 2010, 22:58
Trademark (http://en.wikipedia.org/wiki/Trademark)

CANOR
December 20th, 2010, 23:09
توی فایرفاکس موردی نداره

ممنونم از سایر دوستان که نقطه نظراتشون رو ارائه دادن , قالب رو کلا قرار بر این هست که تعویض کنیم . اساس کار ما فایر فاکس هست اما اونم به روی چشم.
ممنونم از همتون که لطف دارید و حاضرید نظرتون رو بنویسید

هنوز هم درصد بسیار زیادی از کاربران ایرانی از اینترنت اکسپلورر 6 استفاده میکنند

HostCl
December 20th, 2010, 23:45
احتمالا منظور شما trademark مستقل نیست؟
ممنونم از توجه و تذکرتون . حق با شماست بنده به دلیل مشغله فکری یه چیز دیگه نوشتم که اصلاح شد . ممنون که تذکر دادید.

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

هنوز هم درصد بسیار زیادی از کاربران ایرانی از اینترنت اکسپلورر 6 استفاده میکنند
بله کاربران ایرانی بله , اما اگر بدونید این ie چه بلایی سر طراحانو برنامه نویسان وب که نمیاره ! کل مرورگر ها یه طرف این یه طرف ! اصلا بر عکس همس ! @-)

CANOR
December 20th, 2010, 23:58
ممنونم از توجه و تذکرتون . حق با شماست بنده به دلیل مشغله فکری یه چیز دیگه نوشتم که اصلاح شد . ممنون که تذکر دادید.

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

بله کاربران ایرانی بله , اما اگر بدونید این ie چه بلایی سر طراحانو برنامه نویسان وب که نمیاره ! کل مرورگر ها یه طرف این یه طرف ! اصلا بر عکس همس ! @-)

به هر حال یک طراح وب باید بتونه قالبش رو برای تمام مرورگر بهینه کنه.

vimax
December 22nd, 2010, 22:24
به هر حال یک طراح وب باید بتونه قالبش رو برای تمام مرورگر بهینه کنه.
حالا این بنده خدا داره میگه یه دیزاین دیگه دارن میکنن... دی:

CANOR
December 22nd, 2010, 22:28
حالا این بنده خدا داره میگه یه دیزاین دیگه دارن میکنن... دی:

نه خوب، من تو کتم نمیره :دی
قالب باید از همه نظر اوکی باشه بعد بذارن در ملاء عام

AfaghData
December 22nd, 2010, 23:08
از اینا گذشته تکلیف تاپیک انتقاد و پیشنهاد آخر مشخص نشد:109: