PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزاشتن روتر پشت سرور اختصاصی ovh

Aria90
February 16th, 2017, 00:30
درود
یک سوال داشتم
آیا امکان ست کردن فایروال کریو یا میکروتیک به عنوان روتر در دیتاسنتر ovh برای مدیریت روی شبکه و کم کردن احتمال دریافت اخطار از سمت دیتا سنتر وجود داره ؟
تاکید میکنم بعنوان روتر میخوام و شرایظش چطوریه؟

yourhosting
February 16th, 2017, 00:41
سلام
بله

Aria90
February 16th, 2017, 00:57
میشه بیشتر توضیح بدید که چطوری و به چه نحو؟ بیشتر kerioمد نظرم هست

host-net
February 16th, 2017, 01:16
کریو میخواید نصب کنید؟

yourhosting
February 16th, 2017, 01:20
میشه بیشتر توضیح بدید که چطوری و به چه نحو؟ بیشتر kerioمد نظرم هست

دروصورت تمایل در بخش درخواست سرویس ؛ درخواست قراردهید افر ارسال میشود

OmidX
February 16th, 2017, 02:07
درود
یک سوال داشتم
آیا امکان ست کردن فایروال کریو یا میکروتیک به عنوان روتر در دیتاسنتر ovh برای مدیریت روی شبکه و کم کردن احتمال دریافت اخطار از سمت دیتا سنتر وجود داره ؟
تاکید میکنم بعنوان روتر میخوام و شرایظش چطوریه؟

شبکه ovh ساختار mac address filtering داره ، بنابراین شما برای نصب روتر باید آی پی ها رو بصورت 32/ روت کنید ، یعنی 32/ ورودی ب روتر و 32/ خروجی ، حالا این وسط میتونید تو فایروال میکروتیک یکسری رول تعریف کنید و...

در هر صورت پیشنهاد میکنم نکنید ، چون ovh نیازی ب اینکار (روتر نرم افزاری) نداره ... ابیوز های ovh حالت هشداری داره و شما در پنل میتونید آي پی ها رو ب راحتی با دو کلیک آنبلاک کنید ! (البته باید در سریعترین زمان پاسخ ابیوز رو بدید)

Aria90
February 16th, 2017, 09:47
کریو میخواید نصب کنید؟

اگر مطمئن بشم میتونه بعنوان روتر و کم شدن ابیوز کمک کمه بله
نظر شما چیه؟

- - - Updated - - -

شبکه ovh ساختار mac address filtering داره ، بنابراین شما برای نصب روتر باید آی پی ها رو بصورت 32/ روت کنید ، یعنی 32/ ورودی ب روتر و 32/ خروجی ، حالا این وسط میتونید تو فایروال میکروتیک یکسری رول تعریف کنید و...

در هر صورت پیشنهاد میکنم نکنید ، چون ovh نیازی ب اینکار (روتر نرم افزاری) نداره ... ابیوز های ovh حالت هشداری داره و شما در پنل میتونید آي پی ها رو ب راحتی با دو کلیک آنبلاک کنید ! (البته باید در سریعترین زمان پاسخ ابیوز رو بدید)
درود
ممنون از توضیحتون
واقعیت اینکه من هدفم اینه یک فایروال نرم افزاری ترجیحا kerio برای کنترل بهتر سرور داشته باشم چون قررا نیست کاری خلاف قوانین ovh انجام بدم بلکه میخوام احتمال دریافت ابیوز ها کمتر بشه و هم مدیریت بیشتری روی سرور داشته باشم چون ممکنه برخی یوزر های سرور بدون اطلاع
کاری کنند که منجر به ابیوز گرفتن و ایجاد مشکل بشه
بنظر شما علی رغم وجود فایروال در خود ovh نصب فایروال نرک افزاری و مدیریت سرور توسط اون میتونه باعث کم شدن دریافت ابیوز های احتمالی بشه؟