PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درحالیکه کاربران اینجا در حال سوزاندن عمرشون بودند در اون طرف دنیا

almandata
February 16th, 2017, 00:27
http://www.pardazmizban.com/wp-content/uploads/2017/02/photo_2017-02-15_23-22-23-254x300.jpg (http://www.pardazmizban.com/wp-content/uploads/2017/02/photo_2017-02-15_23-22-23.jpg)

بنیان گذار تلگرام به جمع ۲۰۰ ثروتمند روسیه پیوست
ثروت دوروف در حدود ۶ میلیارد دلار تخمین زده شده، پاول ۳۲ سال دارد و مارک زاکربرگ روسیه لقب گرفته
خودش ثروتمند شد کاربران ایرانی رو متاسفانه بیچاره کرد.

لینک پست:درحالیکه کاربران اینجا در حال سوزاندن عمرشون بودند در اون طرف دنیا (https://goo.gl/h8I4Yu)

ldda company
February 16th, 2017, 00:32
با سلام ...
بله متاسفانه به همین شکل هست . کلا چیزایی مثل پیام رسان های اجتماعی ، استفاده ها و کاربردهای تخصصی میتونن داشته باشن . مثل ارتباط بین کسب و کار های مختلف و مشتریانشون و دیگر موارد ...
اما خب در کشور های مختلف ممکنه توسط مردمشون به شیوه های دیگه ای استفاده بشه از جمله کشور عزیزمون ایران . اما از یه جهاتی هم مزیت هایی رو داراست اما نوع استفاده مهم هست . خب بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت . شما ببین وقتی یه عده بالارده بی مسئولیت وجود دارن که خودشون دوست دارن مردم سرشون تو کار خودشون باشه ، دیگه چه انتظاری میشه داشت . این چیزا رو هم میندازن به جون جوانان کشور تا حواسشون پرت بشه و به قول معروف برن دنبال نخود سیاه خودشون ... !!

Raymvnd
February 16th, 2017, 00:37
درود...نوش جونت...بالاخره نرم افزار درست حسابی ساخته و کاربر جذب کرده...
مشکل کاربران ایرانی اینه که توی استفاده هر چیزی افراط می کنه...

amin karimi
February 16th, 2017, 00:39
دوستان بنده ی سوال دارم درامد این تلگرام از چیه میشه چند خط توضیح بدین

almandata
February 16th, 2017, 01:01
سلام

ما که ندیدیم و نخواهیم دید ولی خیلی ها اعلام کردن به کشورها دسترسی میدن برای بررسی کاربرا که از این بابت خیلی پول در میارن !

البته ثابت نشده ولی خوب پخش هستش چون تلگرام نه تبلیغات انجام میده نه پول میگیره از کاربرانش !

اینطوری هم شده ثروتمند ترین !

چطوری شده الله اعلم !

gholamkale
February 16th, 2017, 01:07
خودش ثروتمند شد کاربران ایرانی رو متاسفانه بیچاره کرد.

البته ایرنیا خودشون خودشون رو پیچاره کردن، کاربری که طرز استفاده صحیح از تکنولوژی رو بلد نیست همون بیچاره بشه بهتره :d
از وقتی گوشیای هوشمند اومدن یکسری تازه با اینترنت آشنا شدن و فکر میکنن اینترنت همون تلگرامو اینستاگرامو وایبر و غیرست

amin karimi
February 16th, 2017, 01:41
سلام

ما که ندیدیم و نخواهیم دید ولی خیلی ها اعلام کردن به کشورها دسترسی میدن برای بررسی کاربرا که از این بابت خیلی پول در میارن !

البته ثابت نشده ولی خوب پخش هستش چون تلگرام نه تبلیغات انجام میده نه پول میگیره از کاربرانش !

اینطوری هم شده ثروتمند ترین !

چطوری شده الله اعلم !

عجب !!! همین اپ تایم تلگرامو بگم این اگه رو اوکیشن ایران بود روزان دو ساعتش دون بود

Raymvnd
February 16th, 2017, 15:52

درود...از جیب بنیان گذار تلگرام و چند سرمایه گذار بزرگ ...

Mp3Songs.ir
February 16th, 2017, 16:08
درود...از جیب بنیان گذار تلگرام و چند سرمایه گذار بزرگ ...

تورو خدا این حرفو نزنید.

Raymvnd
February 16th, 2017, 16:33
تورو خدا این حرفو نزنید.

خود بنیان گذار تلگرام گفته...توی یکی از سایت خوندم...

viasky
February 16th, 2017, 16:56
تلگرام یکی از‌ کاربردی ترین‌برنامه هایی بوده که بنده دیدم
البته متوجه نشدم چرا این عنوان انتخاب شده
درآمد تلگرام هم از طریق Donate هست و اعلام شده تا وقتی این حمایت انجام میشه رایگان خواهد بود
به هیچ عنوان حریم خصوصی کاربرهم نقض نمی کنه
چون خلاف قوانین هست و اجازه فروش اطلاعات هم نداره
موفق باشید

SamaN DL
February 16th, 2017, 17:06
تلگرام یکی از‌ کاربردی ترین‌برنامه هایی بوده که بنده دیدم
البته متوجه نشدم چرا این عنوان انتخاب شده
درآمد تلگرام هم از طریق Donate هست و اعلام شده تا وقتی این حمایت انجام میشه رایگان خواهد بود
به هیچ عنوان حریم خصوصی کاربرهم نقض نمی کنه
چون خلاف قوانین هست و اجازه فروش اطلاعات هم نداره
موفق باشید

درود
کاملا درست میفرمایید
اما در رابطه با انتشار اطلاعات مطالب به دولت ها باید خدمت شما ارز کنم که این مورد به هیچ عنوان صحت نداره و با شما مخالف هستم
چرا که تلگرام در کل تویت های که داشته اعلام کرده با دولت ها هیچ همکاری نداره اما این فقط برای پوشاندن آنچه که در حال رخ دادن هست بوده
اسکایپ هم حتی اطلاعات کاربران رو در اختیار دولت آمریکا گذاشت
3 سرمایه گذار تلگرام در حدی این سیستم رو ساپورت میکنن که هیچ زمان به مشکل در امد نمیخوره

AtrafNet
February 16th, 2017, 17:09
والا من خانواده هایی رو دیدم که کل محبت و کانون گرم خونه شون فقط به خاطر این تلگرام و اینستاگرام و... پاشیده شده.
یعنی طوری شده که مثلاً یکی از اعضای خونه یه دفعه خیلی خاموش و آروم بمیره هم کسی نمی فهمه چون همه سرشون توی گوشی شونه و خنده و گریه و عصبانیت و همه احساساتشون هم توی همون گوشی اتفاق میفته.

به شخصه دلم واسه اون صمیمیت و قلب پاکی که قدیم ایرانی ها داشتن تنگ شده.
الان از هر کلمه ای هم معنی بد ساختن؟ طرف به من میگه چاقال میگم خب چاقم که چاقم یعنی چی؟ میگه همینه دیگه از دنیا عقبی فحش هم بهت بدیم نمیگیری :(

می ترسم روزی برسه که تو سلام کردن هم باید بترسم یه موقع اصطلاح زشتی تو باطن سلام مد نشده باشه :-?

viasky
February 16th, 2017, 17:10
درود
کاملا درست میفرمایید
اما در رابطه با انتشار اطلاعات مطالب به دولت ها باید خدمت شما ارز کنم که این مورد به هیچ عنوان صحت نداره و با شما مخالف هستم
چرا که تلگرام در کل تویت های که داشته اعلام کرده با دولت ها هیچ همکاری نداره اما این فقط برای پوشاندن آنچه که در حال رخ دادن هست بوده
اسکایپ هم حتی اطلاعات کاربران رو در اختیار دولت آمریکا گذاشت
3 سرمایه گذار تلگرام در حدی این سیستم رو ساپورت میکنن که هیچ زمان به مشکل در امد نمیخوره

بنده اطلاع دارم
ولی همکاری تنها با حکم‌رسمی انجام میشه در امریکا
فیسبوک که‌به این صورت هست
اپل هم همینطور
مستقیم چیزی در اختیار دولت قرار نمی دن ، حتی پلیس
براش حکم دادگاه و قاضی تهیه میشه ، مطمئن هستم
پیروز باشید

SamaN DL
February 16th, 2017, 17:19
بنده اطلاع دارم
اپل هم همینطور
پیروز باشید

امیدوارم همینطور باشه که شما میگید:57:

almandata
February 16th, 2017, 17:20
بنده اطلاع دارم
اپل هم همینطور
پیروز باشید
ببخشید!
یک سوال
این مطمئن بودن از کجا اومدش؟
توقع دارید بیان همه جا اعلام کنن اقا ما اطلاعات تون میدیم به دولت هاتون؟:|

viasky
February 16th, 2017, 17:29
ببخشید!
یک سوال
این مطمئن بودن از کجا اومدش؟
توقع دارید بیان همه جا اعلام کنن اقا ما اطلاعات تون میدیم به دولت هاتون؟:|

بله مطمئن هستم که حریم خصوصی کاربردحذف میشه
اطلاعات عمومی خیلی هم به درد بخور نیست
شاید ایران معامله‌کرده باهاشون بنده نمی دونم
ولی کشورهای و پیشرفته برای شنود شما نیازی به هماهنگی با ارائه دهنده اون برنامه ندارند
حتی بخواد می تونه شما هم با گوشی خودتون تماشا کنه
پس نیازی نداره پول بده و اطلاعات بخره
همچنین‌بستر اینترنت و قوانین اتحادیه اروپا یکپارچه هست و همه نظارت میشه
مثل ایران نیست
یعنی فرانسه با تلگرام معامله کنه ، آلمان می تونه شاکی بشه
اما این اتفاق نمی افته چون برای بررسی فعالیت شما و اطلاعات شما نیازی نیست پولی به جایی بده
شاید ایران چون توانایی علمی بالایی نداره ودستش به جایی بند نیست این کار و بخواد انجام بده
ولی اروپا و امریکا نیازی به این کار ندارن
موفق باشید

SamaN DL
February 16th, 2017, 17:43
بله مطمئن هستم که حریم خصوصی کاربردحذف میشه
اطلاعات عمومی خیلی هم به درد بخور نیست
شاید ایران معامله‌کرده باهاشون بنده نمی دونم
ولی کشورهای و پیشرفته برای شنود شما نیازی به هماهنگی با ارائه دهنده اون برنامه ندارند
حتی بخواد می تونه شما هم با گوشی خودتون تماشا کنه
پس نیازی نداره پول بده و اطلاعات بخره
همچنین‌بستر اینترنت و قوانین اتحادیه اروپا یکپارچه هست و همه نظارت میشه
مثل ایران نیست
یعنی فرانسه با تلگرام معامله کنه ، آلمان می تونه شاکی بشه
اما این اتفاق نمی افته چون برای بررسی فعالیت شما و اطلاعات شما نیازی نیست پولی به جایی بده
شاید ایران چون توانایی علمی بالایی نداره ودستش به جایی بند نیست این کار و بخواد انجام بده
ولی اروپا و امریکا نیازی به این کار ندارن
موفق باشید
متاسفانه تو ایران تمام قوانین حقوق بشری و حریم خصوصی و همینطور کپی رایت رعایت نمیشه و دلیله هم نداره که اطلاعات کاربرای تلگرام رو نخواد داشته باشه
دولت به اطلاعات شخصی کاربر نیازی نداره( فکر نکنم تلگرام واقعا در این حد بخواد همکاری کنه برای در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی کاربران) بلکه برای بدست اوردن کانال های میلونی و چند صد هزار نفری نیاز مند هست که به اهداف اصلی خودش برسه
قطعا دولت ایران با آمریکا زمین تا آسمان متفاوت هستن در بحث قوانین

Rezash
February 16th, 2017, 18:51
خبرهای غیر رسمی و بدون منبع! معتبری از پیاده سازی سیستم پرداخت در تلگرام هست که بزودی از این وب سرویس های رونمایی میکنه
https://t.me/mihanphp/588

bahra
February 16th, 2017, 19:57
درود
مخترع تلگرام مارک زاکربرگ نام گرفت ما بزرگترین هاستینگ کشور رو چی لقب بزاریم؟! خودتون انتخاب کنید:!

35188

AtrafNet
February 16th, 2017, 20:48
درود
مخترع تلگرام مارک زاکربرگ نام گرفت ما بزرگترین هاستینگ کشور رو چی لقب بزاریم؟! خودتون انتخاب کنید:!

35188

جناب متاسفانه شما در تاپیک شخص دیگه ای هم اقدام به حرکتی مشابه این کردید.
اینکه هر کسی تو سایتش چه لقبی و شعاری می نویسه به خودش مربوطه اما اینکه اون شخص یا پروژه چقدر بزرگ میشه که مردم بهش یه لقب میدن مهمه.
الان من کلی سایت می شناسم خودشون رو تو Title و هدر و... سایتشون برترین و بهترین تو حیطه خودشون می دونن دیگه این سوتی خیلی بدی حساب نمیشه که عکس هم گرفتید.

زشته تاپیک بقیه رو الکی با سوژه خنده هایی که پیدا میکنید به حاشیه بکشید جسارته ها ولی اگه بحث سوژه خنده باشه متون سایت خود شما نسبتاً بچگانه و خنده دار نوشته شده که من به عنوان یه مشتری چندین و چند ساله حیطه هاستینگ به خاطر این ادبیات هم شده نمی تونم سایت شما رو با معتبر ترین های این حیطه مقایسه کنم نمونه این متون:

http://s2.picofile.com/file/8286621826/zarinhost1.png
باور کنید شما به عنوان یه وب مستر یا مدیر هاستینگ با آی پی یه شخص هیچ کار خاصی نمی تونید کنید و این آی پی فقط توسط خود ISP تازه اونم با دستور مراجع قانونی قابل پیگیری هستش سر این موضوع متن شما از نظر من کمی خنده داره.

http://s3.picofile.com/file/8286621876/zarinhost2.png
باور کنید بخش پیوند های مفید وزارت ارشاد هیچ تاثیر مثبتی تو دیدگاه مشتری نداره چون الان هر کسی با صرف چند دقیقه وقت می تونه این کار رو برای سایت خودش انجام بده.

http://s4.picofile.com/file/8286621884/zarinhost3.png
و همچنین باور کنید اینکه سایت شما به صورت دو زبانه FA-EN که نوشتید هم راهنمایی کنه بازم تاثیری تو دیدگاه مثبت مشتری نسبت به اعتمادی که می تونه به شما کنه نداره.

اینا رو هرگز نگفتم که ناراحتتون کنم بلکه تازه خیلی هم خوشحال میشم که صنعت هاستینگ ما پر بشه از خوب ها و بهترین ها ولی تمسخر رقبا واقعاً ناراحت کننده است.
همیشه هم بدونید که هیچ وقت خودتون بدون نقص نیستید پس بهتره هیچ وقت هم کسی رو به باد تمسخر نگیرید.

پ.ن: اگر خواستید پست نامربوط رو پاک کنید بگید منم اینو پاک میکنم ;)

FeriTo
February 16th, 2017, 20:57
بله دیگه به اینجور ادم ها بها میدن و رو کارشون اعتماد و حمایت میکنن و نتیجه حمایت ها رو هم الان میبینیم اما الان شاید خیلی از ایرانی در هر زمینه طرحی داشته باشن اما حمایت نمیشود اگر ما حمایت بشویم 100% اینارو میزاریم تو جیبمون

almandata
February 17th, 2017, 03:07
درود

35188

!
دقیقا فازتون چیه؟
چی رو به چی ربط میدین؟
اگه توجه کنید قالب آماده هستش متن ها کاملا آزمایشی بوده حتی وقت ویرایش نیست !
بعضی وقتها من یه مطالبی می بینم جالب بنظر میاد تو سایت منتشر می کنم اینجا هم میذارم!
لیست بالای سایت رو توجه کنید 5 تا کلمه خانه گذاشته شده وقت ویرایش اونم نیستش !
pardazmizban.com/blog
حتی وقت نیستش این قالب رو هم درست کنیم که صفحه وبلاگ بالا بیاد

و اینکه ممنونم وقتتون روی بررسی سایت ما گذاشتید و چیزی پیدا نکردید برای تخریب

این پست رو فرستادید !

ایشالله بزرگ بشید از این کارها دست می کشید

موفق باشید

Mohammad.AF313
February 17th, 2017, 12:44
بسیار زیبا بود.
کسی که خونه شیشه ای داره با سنگ خونه شیشه ای کسی دیگه رو نمی زنه !!!

alirezakaj
February 17th, 2017, 13:41

کنترل و فروش اطلاعات و دسترسی تمام کاربرا به دولت ها ! راه درآمد تمامی این ردیف از نرمافزار هاست

persiancoder
February 17th, 2017, 15:17
والا من خانواده هایی رو دیدم که کل محبت و کانون گرم خونه شون فقط به خاطر این تلگرام و اینستاگرام و... پاشیده شده.
یعنی طوری شده که مثلاً یکی از اعضای خونه یه دفعه خیلی خاموش و آروم بمیره هم کسی نمی فهمه چون همه سرشون توی گوشی شونه و خنده و گریه و عصبانیت و همه احساساتشون هم توی همون گوشی اتفاق میفته.

به شخصه دلم واسه اون صمیمیت و قلب پاکی که قدیم ایرانی ها داشتن تنگ شده.
الان از هر کلمه ای هم معنی بد ساختن؟ طرف به من میگه چاقال میگم خب چاقم که چاقم یعنی چی؟ میگه همینه دیگه از دنیا عقبی فحش هم بهت بدیم نمیگیری :(

می ترسم روزی برسه که تو سلام کردن هم باید بترسم یه موقع اصطلاح زشتی تو باطن سلام مد نشده باشه :-?

چیزی که دارید میگید متاسفانه حقیقتی تلخ هست اما دلیلش وجود یا عدم وجود تلگرام و اینستاگرام نیست !
دلیلش عدم وجود فهم و شعور کافی برخی از هموطنان و استفاده نامتعارف از این برنامه ها که نام بردید هست.
کجای دنیا از اینستا به این منظوری که در ایران استفاده میشه استفاده می کنند؟
بغیر از امثال کاربران این انجمن که برای ارتباط مستقیم با مشتری از تلگرام استفاده میکنند یا کانال های تخصصی که مفید هستند ، کجای دنیا باب هست که کانال جوک و خنده با ممبر های میلیونی وجود داشته باشه؟ این خیلی تلخ هست که فقط توی ایران داره این اتفاق میافته واسه اثباتش هم یه سر به الکسا وب سایت telegram.org و telegram.me بزنید