PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ووکامرس شبکه

AMIRsaya2
February 15th, 2017, 15:19
دوستان امکان اینکه من چند تا وردپرس(ووکامرس) نصب کنم
و کاری کنم که اگر کسی از دامنه ( x.com ) خرید ,عضو شد و.. ,همان کاربر در (Y.com) هم عضو بشه و سبد خرید,خرید های انجام شده و... را نشان بده
هست؟
یعنی متصل باشن بهم اما قالب و محصولات فرق داره

شبکه میخوام راه اندازی کنم میگن فشار میاره
راه دیگه ای هست؟
وردپرس-ووکامرس میخوام روی ساب فولدر نصب کنم

به طور مثال:
site.com :سایت اصلی
site.com/x : یکی از فروشگاه ها
site.com/y : یکی دیگر
و...

کسی تجربه این کارو داشته که چند تا فروشگاه(شبکه ای) داشته باشه؟

kiava
February 15th, 2017, 22:42
دوستان امکان اینکه من چند تا وردپرس(ووکامرس) نصب کنم
و کاری کنم که اگر کسی از دامنه ( x.com ) خرید ,عضو شد و.. ,همان کاربر در (Y.com) هم عضو بشه و سبد خرید,خرید های انجام شده و... را نشان بده
هست؟
یعنی متصل باشن بهم اما قالب و محصولات فرق داره

شبکه میخوام راه اندازی کنم میگن فشار میاره
راه دیگه ای هست؟
وردپرس-ووکامرس میخوام روی ساب فولدر نصب کنم

به طور مثال:
site.com :سایت اصلی
site.com/x : یکی از فروشگاه ها
site.com/y : یکی دیگر
و...

کسی تجربه این کارو داشته که چند تا فروشگاه(شبکه ای) داشته باشه؟

اگر میخواهید از یک دیتابیس استفاده کنید خیر چراکه در هر دیتابیس توانایی مدیریت یک قالب دارید .

SamaN DL
February 15th, 2017, 22:54
اگر میخواهید از یک دیتابیس استفاده کنید خیر چراکه در هر دیتابیس توانایی مدیریت یک قالب دارید .

با متصل کردن دیتابیس ها امکان پذیره

AMIRsaya2
February 15th, 2017, 23:15

بخش های دیگر مانند محصولات,تنظیمات,***** و.. بهم نمیریزه؟

ممنون

سلام عزیز
پیشنهاد میکنم بجای چند تا وردپرس و چند تا دامنه از یک وردپرس و افزونه های همکاری در فروش استفاده کنید

ربطی به همکاری در فروش نداره ها !

فروشگاه خودم هست,البته همکاری در فروش دارم که میدم به شخص مور نظر اما خودم میخوام هر بخش از دسته بندی را جداگانه باشه که اگر نیاز شد قالب یا تنظیمات خاصی انجام بشه مشکلی نباشه

مانند قالب ,،***** و..

SamaN DL
February 15th, 2017, 23:25
بخش های دیگر مانند محصولات,تنظیمات,***** و.. بهم نمیریزه؟

خیر مشکلی ایجاد نمیکنه
این مورد رو با ایشون در میان بزارید http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=24899
باید از بیس کد نویسی بشه

AMIRsaya2
February 16th, 2017, 15:00
درود بر شما,ما یه سایت فروشگاهی واسط راه اندازی کردیم ,الان حدود 1000 تا محصول(کپی پیست بودن اما وارد شدن دیگه) وارد سایت کردیم ,سیستم هم ووکامرس هست
االان با توجه به تغییر قالب میخوایم :

1- آدرس سایت : x.com هست به طور مثال ,میخوایم محتوای که تاحالا وارد کردیم ,به دامنه : x.com/test انتقال بدیم

اما میخوایم قالب متفاوت باشه(قالب تغییر میکند)

مشکل کجاست حالا , میتوانیم ابتدا از سایت x.com انتقال دهیم به فولدر مورد نظر ,اما قالب را چه طوری عوض کنیم؟چون قالب زمانی کامل و درست نصب میشه که از طریق بسته نصبی نصب شده باشه و مشکل اینه دقیقا

اگرم ابتدا قالب را نصب کنیم ,محصولات را چه طوری انتقال بدیم؟

مواردی که انقال میخوایم پیدا کنه: محصولات,دسته بندی ها,برجسب,تصاویر,توضیحات,قیم ت و..(کلا ووکامرس,نظیماتشم بیاد مشکلی نیست) اما کلا و فقط ووکامرس میخوام انتقال پیدا کنه

از درون ریزی و برون ریزی هم نمیشه فقط این موارد را انتقال داد,میشه؟همش باهم انتقال پیدا میکنه ظاهرا

ممنون میشم راهنمایی

حالا دوستانی هم که میگن برای هر دسته بندی طرح متفاوت بزن,راهنمایی کنند چه طوری امکانش هست

kiava
February 16th, 2017, 17:26

بله ولی هیچکس ندیدم اینکارو بکنه به نظرم اصن درست نیست و یه مقدار اذیت میکنه