PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت پول - Money Back در چه صورت ؟؟

Warez-Host.IR
December 16th, 2010, 17:49
با سلام خدمت همه دوستان
2 روزه ميخوام اين تاپيك را ايجاد كنم و ازدوستان نظر خواهي كنم ولي وقت نميشد
شما فكر كنيد يك مشتري داريد و درخواست بازگشت هزينه و لغو سرويس را ميكنه
در صورتي كه 2-3 روز هم از سرويس شما استفاده كرده
چگونه وجه دريافتي را به مشتري ميديد
بزاريد واضحتر بگم
من چند روز پيش ها مشتري داشتم و يك هاست 5 گيگ خريد كرد
براي استفاده از راپيدلچ
3 - 4 روزي استفاده كرد و بعد با شركت تماس گرفت كه ، ميخوام سرويسم را لغو كنم هزينه را به حسابم واريز كنيم
دليل ناراضايتي را كه پرسيدم گفتم سرعت لچ پايين هست (( خوشبختانه مشتري مشهدي بود ))
گفتم بياد شركت
يك فايل 1000 مگ را براشون لچ كردم (( يعني اين : ))

http://70.33.207.66/1000mb.bin
58 ثانيه زمان برد
گفتم اين كجاش مشكل داره و ... كه ديدم داره بهانه مياره و هزينه پرداختي را بهش دادم

===============================

حالا صحبت من با همكاران اين هست
طرف اومده تو اين 4 روز هر روز كلي فايل براي خودش لچ كرده و استفاده بهينه داشته
بعد مياد ميگه من نميخوام و هزينه اي كه كردم را پس بديد

1 - آيا اين كار صحيح هست كه ما كل هزينه را بهشون كامل پس بديم ؟؟
2 - با كساني كه هيچ دليل قانع كننده براي ما نميارن بايد چطور برخورد كرد ؟؟
3 - تا چند روز بازكشت وجه قابل قبول هست ؟؟ شايد طرف آمد و يك هفته هم استفاده كرد و ديگه كاري كه داشته را انجام داده - به نظرتون درست هست كه هزينه را بهش پس بديم ؟؟
4 - و ...

HugeServer
December 16th, 2010, 17:58
بستگی به قوانین از پیش تعیین شده داره:)
خیلی از شرکت ها درصورت عدم مشکل هم برگشت میدن;)

aalireza439
December 16th, 2010, 17:58
در صورتی که مشتری با اون سرویس شما مشکلی داشته باشه ، نتونه کارشو انجام بده ، بازگشت پول قابل قبوله ، در غیر اینصورت اگه دلیل قانع کننده نداشت ، بازگشت پول قابل قبول نیست .
من اگه بودم هزینه رو بهش نمی دادم ، سرویس اش رو هم فطع می کردم.

amiri113
December 16th, 2010, 18:01
بله دقيقا اين بستگی به شرايط و قوانين خودتون داره.
خيلی ها بازگشت وجه ندارن. خيلی ها هم مينويسن بازگشت وجه تا 30 روز بدون قيد و شرط!

pardishosting
December 16th, 2010, 18:11
من تجربه خودم رو می گم ، به جز ادمین سایت های دانلود و موزیک و فیلم ، اکثر کاربرها واقعا بدون مشکل هستند ، اما با افراد دانلودی که کار کنید هر چه قدر بهشون خدمات بدی اخر دبه می کنند ، برای همین تا حد امکان سعی می کنیم به این طور سایت ها هاست ندیم. واقعا مایه اعصاب خوردی هستند.

Warez-Host.IR
December 16th, 2010, 18:18
بستگی به قوانین از پیش تعیین شده داره:)
خیلی از شرکت ها درصورت عدم مشکل هم برگشت میدن;)
من خودم به شخصه به همه ميگم تا 3 روز اگر هر مشكلي داشتيد (( قانع كننده هزينه را برگشت ميدم ))

من اگه بودم هزینه رو بهش نمی دادم ، سرویس اش رو هم فطع می کردم.
شما ديگه خيلي داريد خشن برخورد ميكنيد ;)

بله دقيقا اين بستگی به شرايط و قوانين خودتون داره.
خيلی ها بازگشت وجه ندارن. خيلی ها هم مينويسن بازگشت وجه تا 30 روز بدون قيد و شرط!
اميري جان خوب يك چيزي اين وسط هست
يعني يك عرف ثابت و درست نداره اين ؟؟
مشتري هر زمان كه آمد گفت من ناراضي ام بايد هزينه را تمام و كمال بهش پس بديم ؟؟
مثلاً اين مشتري گرامي ما كه شايد تاپيك را هم ببينه تو 4 روز كلي پهناي باند مصرف كرده بود و .... ما نبايد هزينه اي از ايشون و امثال اون بگيريم براي مصرف اين مدت ؟؟
درسته هميشه ميگيم كه :
هميشه حق با مشتري هست ولي تا چه حد ؟؟
اين نمونه براي هاستينگ بود و نهايتاً وقتي كه براي تحويل اين پنل بهشون صرف كرديم زياد نيست

اما براي سرورهاي مجازي چي ؟؟
كلي وقت بزاريم كه آماده كنيم و كانفيگ كنيم بعد طرف بياد و بعد از چند روز بگه كه نه و نمي خواد
ناراضي هست و هزار و يك دليل ديگه مياره كه هزينه را پس بگيره
به قول بهرام كه ميگه براي هركاري كه انجام ميديد و زحمتي كه ميكشيد هزينه را بگيريد حقتون هست
اول اينكه باز گشت وجه در سرور مجازي كار درستي هست و آيا اين كار را همه انجام ميدن ؟؟
دوم اينكه حالا اگر ما بيايم و هزينه را كامل پس بديم پس زحماتي كه كشيديم چي ؟؟

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

من تجربه خودم رو می گم ، بع جز ادمین سایت های دانلود و موزیک و فیلم ، اکثر کاربرها واقعا بدون مشکل هستند ، اما با افراد دانلودی که کار کنید هر چه قدر بهشون خدمات بدی اخر دبه می کنند ، برای همین تا حد امکان سعی می کنیم به این طور سایت ها هاست ندیم. واقعا مایه اعصاب خوردی هستند.

درسته
اصولاً كساني كه هاست حجيم ميگيرن براي راپيد يا هاست با فضاي خيلي كم اون هم ماهيانه
طرف اومده ميگه 100 مگ هاست ميخوام يك ماهه
ميگم آقا 100 مگ ارزش ساليانه نداره بعد شما ماهيانه ميخواد ؟؟ :78:
هرطور شد ما رو راضي كرد و گرفت
بعد از 2 روز كه فكر كنم اسكريپت نوشته بود يا چيزي ميخواست تست كنه گفت همون چند هزار تومان را به حسابم واريز كنيد
نمي دونم واقعاً بعضي ها با خودشون چي فكر ميكنن :68:

amiri113
December 16th, 2010, 18:30
اول اينكه باز گشت وجه در سرور مجازي كار درستي هست و آيا اين كار را همه انجام ميدن ؟؟
دوم اينكه حالا اگر ما بيايم و هزينه را كامل پس بديم پس زحماتي كه كشيديم چي ؟؟

بازم ميگم بستگی به شرط و شروطی داره که زمان فروش با مشتری گذاشتيد.
شما به مشتری ميگيد تا 3 روز پول رو پس ميديد اگر شرطی داره بايد بگيد اگر شرطی نداره بايد بدون قيد و شرط پس بديد.

مثلا تو سرويس دهنده های اينترنتی ميکن اگر برای مثال تا 200 مگابايت دانلود داشته باشيد و تا 3 روز ناراضی بوديد پول رو پس ميديم.
هر جا قانون خودش رو داره و درستش اينه که همه اينا همون اول به مشتری گفته بشه.

Desperados
December 16th, 2010, 18:43
بستگی به قوانین شما داره و اینکه طوری قوانین رو پیاده کنید که جلوی سوء استفاده رو بگیرید.

من خودم به این صورت عمل می کنم که تا 7 روز برگشت وجه هست ولی طبق شرط زیر :

اگر مشکل فنی مرتبط با هاست بود که توسط ما غیر قابل حل باشه و کاربر نتواند به این دلیل از سرویس برای هدف خود استفاده کنه هزینه در صورت درخوست در 7 روز اول برگشت داده میشه.
اگر کاربر طی این7 روز درخواست برگشت وجه کند بدون مشکل فنی غیر قابل حل مرتبط با هاست هزینه 5000 تومان بابت راه اندازی سرویس و همچنین کسر مبلغ انتقال وجه + کارمزد پرداخت آنلاین وجه مابقی طی 7-10 روز کاری برگشت داده می شود

با این شرایط که گذاشتم افرادی که واقعاً نتوانند استفاده کنند می توانند هزینه را دریافت کنند از سوء استفاده افزادی که قدرت تصمیم گیری ندارند و فکر می کنند ما وقت اضافه داریم برای اشتباه یا عدم تصمیم گیری صحیح اون ها جلوگیری میشه و متوجه می شوند قبل از انجام کاری بیشتر فکر کنند و تصمیم روی هوا نگیرند وقت ما ارزش داره :دی

srashedian
December 16th, 2010, 18:52
سلام

من به عنوان مشتری ای که نزدیک به 30 وی پی اس داشته (از شرکت های ایرانی و خارجی) این شکل پس دادن وجه رو معقول میبینم:
1- زمان بازگشت وجه بین 3 تا 5 روز
2- به شرطی که مشتری دلیل قابل قبولی داشت بازگشت وجه رو انجام بدید (البته همه ی دلیل هارو برای خودتون غیرقابل قبول ندونید که مشتری هیچ راهی نداشته باشه، منطقی باشید و خودتون رو جای مشتری بذارید)
3- در صورتی که در این مدت استفاده از سرویس معمول و معقول بوده، کل هزینه برگشت داده بشه (خوب دلیلش اینه که شخص نتونسته استفاده ی مورد نظرش رو داشته باشه) اما اگر استفاده از حد معمول و استاندارد اون مدت زمان بیشتر هست، مطابق نرخ افزایش و کاهش کانفیگ سرویس ها موارد مصرفی رو از هزینه اش کم کنید و بقیه رو برگردونید...

البته من روش های دیگه ای رو هم دیدم، به عنوان مثال بعضی از شرکت ها هر زمانی که مشتری بخواد، در صورتی که استفاده اش از سرویس در حد معمول بوده باشه، هزینه ی اون روزهای استفاده شده رو به صورت روزشمار حساب میکنن و بقیه ی پول رو برگشت میدن... یا یه شرکت دیگه بود که 24 ساعت مهلت پرداخت وجه میداد (اگر اشتباه نکنم BestVPS) که من خودم ازشون سرویس گرفتم و 24 ساعت بعد پرداخت کردم، اینطوری مشتری 24 ساعت فرصت داره که خودش عملا سرویس رو آزمایش کنه و اگر به دردش نمیخوره هزینه اش رو پرداخت نکنه...

Aria
December 16th, 2010, 19:09
من تجربه خودم رو می گم ، بع جز ادمین سایت های دانلود و موزیک و فیلم ، اکثر کاربرها واقعا بدون مشکل هستند ، اما با افراد دانلودی که کار کنید هر چه قدر بهشون خدمات بدی اخر دبه می کنند ، برای همین تا حد امکان سعی می کنیم به این طور سایت ها هاست ندیم. واقعا مایه اعصاب خوردی هستند.

سلام.

این مورد رو تایید می کنم و خوشحالم که تنها شخصی نیستم که این فکر رو می کنم و این روش رو پیشه کردم!

شما اگر توی WHT.com هم بررسی کنید، مشتری های دنلود سرویس همیشه حتی از بزرگترین شرکت ها شاکی هستند و معمولاً این افراد رو کسی مشتری حساب نمی کنه تا برن و گیر شرکت های روسی و چینی بیفتند تا هفته ای 1 بار به تیکت هاشون جواب داده بشه و اگر هم 1 هفته قبل هزینه تمدید سرویس رو ندادند، سرویس رو براشون می بندند ! lol !

فکر کنم آسونترین راه برای باز کننده تاپیک این باشه که --> هزینه پهنای باند مصرفی رو حساب کنید براشون با روش overage calculation که معمولاً 2 الی 3 برابر هزینه معمولی پهنای باند اضافه هست (به صورت هر گیگ) و بقیه پول رو بهشون بدید و هیچ حرف دیگه ای هم باهاشون نزنید!

اگر مجدد سرویس خواستند هم جواب --> متاسفانه ما قابلیت تامین نیاز های شما را نخواهیم داشت، امیدوارم سرویس دهنده مورد نظر خود را بیابید. موفق باشید!

با تشکر.

delta
December 16th, 2010, 19:14
100٪ باید اینطور افراد را به راه راست هدایت کنید! اگر هدایت نشد مستحب است ..... پیوند زنید!! :d

شما قانونت رو بنویس و تمام اینایی که گفتی رو توضیح بده.قبل خرید هم قوانین رو گوشزد کن بهش! بعد خرید حرفی زد راحت میتونی بر اساس همان قوانین بزنی تو گوشش!
من خودم تو فروشگاه طرف یک چیزی رو میخرید وقتی میرسید میگرفت نصب میکرد بعد چون ما زیر هر محصول نوشتیم در صورت خرابی گارانتی ارسال دوباره داره زنگ میزد میگفت خرابه دوباره بفرستید!! بعضی ها هم در کمال پررویی میگفتن این خرابه یک نوع دیگه بفرستید!! ما هم همش ضرر... گرفتم تلفن اصلی رو عوض کردم زنگ نخوره..هر کی کار داشت فقط موبایلم!! برای همین تو کار بهتره وژدانتون رو بزارید همینطوری بخوابه!! نباید به کسی رو داد.. رو بدید سوارتون میشند!قوانینتون رو واضح بنویسید و حتی از خودتون رفعه مسئولیت کنید! بعد هر کی گفت فلان و بسال قوانین رو نشونش بده!

Warez-Host.IR
December 16th, 2010, 19:26
اگر مشکل فنی مرتبط با هاست بود که توسط ما غیر قابل حل باشه و کاربر نتواند به این دلیل از سرویس برای هدف خود استفاده کنه هزینه در صورت درخوست در 7 روز اول برگشت داده میشه.
اگر کاربر طی این7 روز درخواست برگشت وجه کند بدون مشکل فنی غیر قابل حل مرتبط با هاست هزینه 5000 تومان بابت راه اندازی سرویس و همچنین کسر مبلغ انتقال وجه + کارمزد پرداخت آنلاین وجه مابقی طی 7-10 روز کاری برگشت داده می شود

با این شرایط که گذاشتم افرادی که واقعاً نتوانند استفاده کنند می توانند هزینه را دریافت کنند از سوء استفاده افزادی که قدرت تصمیم گیری ندارند و فکر می کنند ما وقت اضافه داریم برای اشتباه یا عدم تصمیم گیری صحیح اون ها جلوگیری میشه و متوجه می شوند قبل از انجام کاری بیشتر فکر کنند و تصمیم روی هوا نگیرند وقت ما ارزش داره :دی
شرايط شما خيلي جالبه به هرحال يك چيزي ار هزينه اوليه كم ميشه
همش يك طرف طي 7 - 10 روز كاري يك طرف

يك چيزي اين وسط هست
امروز طرف درخواست قطع سرويس ميده و شما هم با شرايط خودتون قبول ميكنيد
بعد شما 6-7 روز بعد براي ايشون مبلغ را برگشت ميديد
در اين مدت سرويس ايشون غيرفعال هست ؟؟ يا فعال ؟؟

البته من روش های دیگه ای رو هم دیدم، به عنوان مثال بعضی از شرکت ها هر زمانی که مشتری بخواد، در صورتی که استفاده اش از سرویس در حد معمول بوده باشه، هزینه ی اون روزهای استفاده شده رو به صورت روزشمار حساب میکنن و بقیه ی پول رو برگشت میدن... یا یه شرکت دیگه بود که 24 ساعت مهلت پرداخت وجه میداد (اگر اشتباه نکنم BestVPS) که من خودم ازشون سرویس گرفتم و 24 ساعت بعد پرداخت کردم، اینطوری مشتری 24 ساعت فرصت داره که خودش عملا سرویس رو آزمایش کنه و اگر به دردش نمیخوره هزینه اش رو پرداخت نکنه...
من هم در ياهو با چند نفر از دوستان كه صحبت كردن اونها هم همين نظر شما را داشتند - يعني اگر از 2 روز بيشتر بود و درخواست وجه كرد هزينه روزهاي استفاده شده را حساب كنيم و مابقي را پس بديم
به نظر خود من اين گزينه از همه مناسب تر هست براي اينكه به يك نتيجه قابل قبولتر كه مشتري هم راضي باشه برسيم (( البته هم مشتري و هم خود ما ))

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

سلام.

این مورد رو تایید می کنم و خوشحالم که تنها شخصی نیستم که این فکر رو می کنم و این روش رو پیشه کردم!

شما اگر توی WHT.com هم بررسی کنید، مشتری های دنلود سرویس همیشه حتی از بزرگترین شرکت ها شاکی هستند و معمولاً این افراد رو کسی مشتری حساب نمی کنه تا برن و گیر شرکت های روسی و چینی بیفتند تا هفته ای 1 بار به تیکت هاشون جواب داده بشه و اگر هم 1 هفته قبل هزینه تمدید سرویس رو ندادند، سرویس رو براشون می بندند ! lol !

فکر کنم آسونترین راه برای باز کننده تاپیک این باشه که --> هزینه پهنای باند مصرفی رو حساب کنید براشون با روش overage calculation که معمولاً 2 الی 3 برابر هزینه معمولی پهنای باند اضافه هست (به صورت هر گیگ) و بقیه پول رو بهشون بدید و هیچ حرف دیگه ای هم باهاشون نزنید!

اگر مجدد سرویس خواستند هم جواب --> متاسفانه ما قابلیت تامین نیاز های شما را نخواهیم داشت، امیدوارم سرویس دهنده مورد نظر خود را بیابید. موفق باشید!

با تشکر.
مشكل همان افراد هستند
وگرنه كسي كه مياد 500 مگ هاست خريد ميكنه يا 1 گيگ و ... - يك انجمن و سايت دارن كه مشكل نداريم
و اينكه بيشتر ميخواستم بدونم يكي كه مياد و پهناي باند استفاده ميكنه چند روز و... آيا اين جزء حق ما نيست كه مبلغي را كم كنيم از هزينه اوليه ؟؟

Desperados
December 16th, 2010, 19:36
شرايط شما خيلي جالبه به هرحال يك چيزي ار هزينه اوليه كم ميشه
همش يك طرف طي 7 - 10 روز كاري يك طرف

يك چيزي اين وسط هست
امروز طرف درخواست قطع سرويس ميده و شما هم با شرايط خودتون قبول ميكنيد
بعد شما 6-7 روز بعد براي ايشون مبلغ را برگشت ميديد
در اين مدت سرويس ايشون غيرفعال هست ؟؟ يا فعال ؟؟

این 7-10 روز هم برای طی شدن مراحل حسابداری هست هم برای جلوگیری از سوء استفاده افرادی که از این ویزگی می خواهند سوء استفاد کنند افرادی که واقعاً نیاز به مانی بک داشته باشند و اکانت براشون بی استفاده باشه به دلیل فنی 7 روز رو صبر می کنند هیچ مشکلی هم ندارند.
وقتی درخواست لغو سرویس رو دادن پس از توضیح شراط اکانت حذف و پس از 7 روز مبلغ به حساب برگشت داده می شود. ( طی مراحل حسابداری و جلوگیری از سوء استفاده )

pardishosting
December 16th, 2010, 19:38
ما 30 روز گارانتی گذاشتیم بی قید و شرط ! اما سعی می کنیم به اون سایت هایی که گفتم هاست ندیم.
در ضمن به قول بازاری ها مشتری از در مغازه بیاد تو آدم می فهمه این بابا چی کاره است !
تا حالا به جزی یکی دو مورد کسی مانی بک نداده ، جالب اینه که مشتری ها اصلا باورشون نمی شه ما واقعا پولشون رو پس می دیم ! فکر می کنند کلی تو کاره.

همکارانی که هاست دانلود و ... می فروشند این مانی بک رو برای این دسته از کاربران بر دارند به نظر من ولی برای بقیه بذارند بمونه ، البته اثری تو فروش نداره چون همه فکر می کنند اخرسر سرشون دبه می کنیم ! :))

B.Z
December 16th, 2010, 19:41
سلام ببخشید که این سوال رو اینجا میکنم ولی میشه این هم راهنمایی کنید که وفتی مشتری با فروشنده هماهنگ میکنه سرویس رو نیاز داره و فروشنده هم قبول میکنه در زمانه تعیین شده با خریدار سرویس را تحویل بده و پول واریز میشه ولی بعد از واریز پول سرویسی که در قرار گزاشته شده مثلا 5 ساعت، سرویس رو تحویل نده و 3 روز یا بیشتر بشه خریدار حق داره درخواست برگشت پول بکنه؟

Doublex
December 16th, 2010, 19:48
اگر مشکل واقعا وجود داشته باشه یا هرکدوم از طرفین بتونه ثابت کنه حق داره ... وگرنه این دلیل نمیشه مشتری راه سوء استفاده واسش باز میشه ...

خيلی ها هم مينويسن بازگشت وجه تا 30 روز بدون قيد و شرط!

آدرس بده تا کاری کنم تا عمر داره این عبارت رو هیچ جا ننویسه

Warez-Host.IR
December 16th, 2010, 19:52
این 7-10 روز هم برای طی شدن مراحل حسابداری هست هم برای جلوگیری از سوء استفاده افرادی که از این ویزگی می خواهند سوء استفاد کنند افرادی که واقعاً نیاز به مانی بک داشته باشند و اکانت براشون بی استفاده باشه به دلیل فنی 7 روز رو صبر می کنند هیچ مشکلی هم ندارند.
وقتی درخواست لغو سرویس رو دادن پس از توضیح شراط اکانت حذف و پس از 7 روز مبلغ به حساب برگشت داده می شود. ( طی مراحل حسابداری و جلوگیری از سوء استفاده ) مگه چقدر راه هست
تو شركت ما از جاي حساب داري تا اتاق من 100 قدم هم نيست :d 7 روز خيلي هست خدايي شايد طرف نداشته باشه بره سريعتر از جاي ديگه خريد كنه - گناه دارن ملت
اين سيستم من را يادت ادارات دولتي ميندازه كه كاغذ بازيهاشون واسه هركاري چند روزي طول ميكشه
ولي بازم طرح خوبيه
موفق باشيد

همکارانی که هاست دانلود و ... می فروشند این مانی بک رو برای این دسته از کاربران بر دارند به نظر من ولی برای بقیه بذارند بمونه ، البته اثری تو فروش نداره چون همه فکر می کنند اخرسر سرشون دبه می کنیم ! :))يعني ميگيد براي هاست هاي دانلود و لچ بازگشت هزينه را برداريم و انجام نديم ؟؟

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

سلام ببخشید که این سوال رو اینجا میکنم ولی میشه این هم راهنمایی کنید که وفتی مشتری با فروشنده هماهنگ میکنه سرویس رو نیاز داره و فروشنده هم قبول میکنه در زمانه تعیین شده با خریدار سرویس را تحویل بده و پول واریز میشه ولی بعد از واریز پول سرویسی که در قرار گزاشته شده مثلا 5 ساعت، سرویس رو تحویل نده و 3 روز یا بیشتر بشه خریدار حق داره درخواست برگشت پول بکنه؟

وقتي فروشنده يك حرفي را ميزنه و ميگه تا فلان ساعت تحويل ميدم به نظر من بايد تحويل بده
حالا شايد يكسري مشكلات اين وسط پيش بياد كه باعت بشه كمي ديرتر بشه (( 1-2 ساعت )) ولي چند روز قابل قبول نيست

delta
December 16th, 2010, 20:53
يعني ميگيد براي هاست هاي دانلود و لچ بازگشت هزينه را برداريم و انجام نديم ؟؟

شما مگر برای یک مشتری منت میکشی عزیز؟ شما باید در وحله اول یکجورایی شخصیت خودت رو حفظ کنی تا مشتری حساب ببره ازت نه اینکه هر چی مشتری گفت بگی باشه!! وقتی کسی سرویس میگیره فقط در صورتی که هاست مشکلی داشته باشه حق بک داره نه اینکه بخره بعد بگه خوشم نیومد پس میدم!! شما هم خوب دست به جیبی ها؟ تا میگه مانی بک میگی بفرما! مانی بک فقط در صورت اشکال در هاست نه نارضایتی مشتری! چون این مشتری هایی که من میبینم بهترین سرویس دنیا رو هم بگیرن ایراد میگیرند! این مشتری رو هم که گیرت آمده بود رو بیشوخی میگم من بودم از پنجره مینداختمش بیرون درس عبرت دیگر مشتری ها بشه!! :d

pardishosting
December 16th, 2010, 21:02

ما می دیم ؛ حالا ببینم می خوای چی کار کنی که این طور تهدید می کنی ؟/:)

Warez-Host.IR
December 16th, 2010, 21:13
شما مگر برای یک مشتری منت میکشی عزیز؟ شما باید در وحله اول یکجورایی شخصیت خودت رو حفظ کنی تا مشتری حساب ببره ازت نه اینکه هر چی مشتری گفت بگی باشه!! وقتی کسی سرویس میگیره فقط در صورتی که هاست مشکلی داشته باشه حق بک داره نه اینکه بخره بعد بگه خوشم نیومد پس میدم!! شما هم خوب دست به جیبی ها؟ تا میگه مانی بک میگی بفرما! مانی بک فقط در صورت اشکال در هاست نه نارضایتی مشتری! چون این مشتری هایی که من میبینم بهترین سرویس دنیا رو هم بگیرن ایراد میگیرند! این مشتری رو هم که گیرت آمده بود رو بیشوخی میگم من بودم از پنجره مینداختمش بیرون درس عبرت دیگر مشتری ها بشه!! :d
شركت طبقه سوم هست اگر از پنجره بندازمش بيرون كه بايد كلي ديه بدم :d

amiri113
December 16th, 2010, 21:39
به نظر من بهترين کار اين هستش که چند روز ديرتر واريز کنيد (و از اول هم تو قوانين ذکر کنيد که بين 1 تا 7 روز کاری برگشت داده ميشه.)
اينطوری باعث ميشه کسانی که دمدمی مزاج هستند و هر لحظه تصميمشون عوض ميشه يک فرصتی داشته باشن برای فکر کردن :دی

سيستم ادارات دولتی هم که واقعا همينه ولی اونا از سر کار نکردن اينکار رو انجام ميدن :دی
برای مثال با يک جای دولتی داشتيم يک قرار داد ميبستيم 800 تومان ريختیم گفتند ارزش افزوده، ارزش افزده ريختيم گفتن چون کد اقتصادی نداريد 10% اضافه تر بريزيد گفتيم نميخوايم کنسل ميکنيم گفتن 20 روز ديگه پول ميديم :دی

delta
December 16th, 2010, 21:40
شركت طبقه سوم هست اگر از پنجره بندازمش بيرون كه بايد كلي ديه بدم :d

دقیقا خون اینجور افراد حلال است!! :d

اگر مشکل واقعا وجود داشته باشه یا هرکدوم از طرفین بتونه ثابت کنه حق داره ... وگرنه این دلیل نمیشه مشتری راه سوء استفاده واسش باز میشه ...

نمونه یک هاستینگ نمونه ایرانی!! یاد بگیر برادر!

NiceIran.net
December 16th, 2010, 21:48
حالا يه نكته ي جالبي هم كه ممكنه پيش اومده باشه براي دوستان قضيه ي پشتيباني آنلاين هست.. كه بعضي از يوزرها واقعا درك و شعور پشتيباني آنلاين رو ندارن!!! فكر ميكنن كلاس درسه.. شما يي كه پشت سيستمي وظيفه داري هر مشكلي واسه سرورش به هر دليلي پيش اومد درجا حل كني.
انگار اجي مجي ميكنه حل ميشه. طرف سرور مجازي گرفته مديريت نشده! زده سرور تركونده اومده توقع داره درجا شما يه دكمه اي بزني سايتش بياد بالا. فست فوده انگار... يا سرانتقال وب سايتها!! سرور بهش ميدي كنترل پنل همه چي جديد نصب شده كانفيگا ديفالته. بعد چند روز كه سايتها رو نميتونه منتقل كنه يقه ي شما رو ميگيره كه وظيفته برام منتقل كني.. همه جا منتقل ميكنن... نميكني پولمو بده پشتيباني نداريد..

Warez-Host.IR
December 17th, 2010, 11:33
به نظر من بهترين کار اين هستش که چند روز ديرتر واريز کنيد (و از اول هم تو قوانين ذکر کنيد که بين 1 تا 7 روز کاری برگشت داده ميشه.)
اينطوری باعث ميشه کسانی که دمدمی مزاج هستند و هر لحظه تصميمشون عوض ميشه يک فرصتی داشته باشن برای فکر کردن :دی
پس به نظر شما بين 1 تا 7 روز خوب هست
ميانگينش را مي گيم 3 -4 روز بعد اين بهتر هست

سيستم ادارات دولتی هم که واقعا همينه ولی اونا از سر کار نکردن اينکار رو انجام ميدن :دی
برای مثال با يک جای دولتی داشتيم يک قرار داد ميبستيم 800 تومان ريختیم گفتند ارزش افزوده، ارزش افزده ريختيم گفتن چون کد اقتصادی نداريد 10% اضافه تر بريزيد گفتيم نميخوايم کنسل ميکنيم گفتن 20 روز ديگه پول ميديم :دی
خوب يك كد اقتصادي بگير ديگه - ما گرفتيم از زماني كه استارت زديم تا گرفتيم 1 هفته زمان برد

حالا يه نكته ي جالبي هم كه ممكنه پيش اومده باشه براي دوستان قضيه ي پشتيباني آنلاين هست.. كه بعضي از يوزرها واقعا درك و شعور پشتيباني آنلاين رو ندارن!!! فكر ميكنن كلاس درسه.. شما يي كه پشت سيستمي وظيفه داري هر مشكلي واسه سرورش به هر دليلي پيش اومد درجا حل كني.
اخ گفتي 2 -3 تايي يوزر دارم كه روم نميشه بهشون چيزي بگم
از نصب سيستم گرفته تا ويرايش قالب سايت و ... به من پيام ميدن
چند بار هم درخواست اپلود فايل دادند - آدم هم روش نميشه بهشون چيزي بگه مجبور ميشه انجام بده

amiri113
December 17th, 2010, 12:02
خوب يك كد اقتصادي بگير ديگه - ما گرفتيم از زماني كه استارت زديم تا گرفتيم 1 هفته زمان برد

کد اقتصادی نميگيريم. ماليات هم نميديم. مناطق آزاد رو گذاشتند برای همين کارها!
اونا هم قرارداد نميبندن ميريم با جای ديگه ميبنديم! :) کما اينکه بستيم!

در مورد مانی بک هم بعضی ها دمدمی مزاج هستند و بعد از اينکه پول رو ميدن و سفارش رو ثبت ميکنن يادشون ميفته بايد فکر کنن!
بايد کاری کنيد که جلو اينها گرفته شه! و البته حق کسی هم ناحق نشه.
شما خودت ميبينی اگر طرف حرفش حقه پولشو روز اول پس بده اگر ميبينی داره بازی ميکنه 5 روز ديرتر بهش بده!

Warez-Host.IR
December 17th, 2010, 12:16
کد اقتصادی نميگيريم. ماليات هم نميديم. مناطق آزاد رو گذاشتند برای همين کارها!
اونا هم قرارداد نميبندن ميريم با جای ديگه ميبنديم! :) کما اينکه بستيم!
ماليات اونقدري كه فكر ميكنيد نمياد ها
تست شده هست ، باور كن

در مورد مانی بک هم بعضی ها دمدمی مزاج هستند و بعد از اينکه پول رو ميدن و سفارش رو ثبت ميکنن يادشون ميفته بايد فکر کنن!
بايد کاری کنيد که جلو اينها گرفته شه! و البته حق کسی هم ناحق نشه.
شما خودت ميبينی اگر طرف حرفش حقه پولشو روز اول پس بده اگر ميبينی داره بازی ميکنه 5 روز ديرتر بهش بده!
پس با صحبتهايي كه در اين تاپيك داشتيم بايد قوانين را يك ويرايش كلي انجام بدم
كه به قول معروف نه سيخ بسوزه نه كتاب

ممنون از تمام دوستان كه راهنمايي كردند و نظر دادند :53:

HyperServer
December 17th, 2010, 12:16
من جسارت نمی کنم بین بزرگان صحبت کنم...
ولی چون نظر خواهی بود میگم :دی
اونی که میزنه 30 روز مانی بک واسه سرویس سالیانه و هاستینگ معمولی میزنه ... نه دانلود و لیچ و VPS!!!
اونی که میزنه 30 روز مانی بک از 100 تا مشتری 1 میاد میگه بک کن...چون طرف سروسرش خوبه و stable شده و تازه کار نیست و از کارش خیالش راحته.(اکثر موارد)
به نظر من آدمی که از کارش مطمن و سرویسش خوبه مانی بک نزاره....چون به نظر من یه جوری خودش رو میبره زیر سوال( که آقا بیا بخر اگر خوب نبود پس بده .... تورو خداااااا :دی)
اما اونای که می خوان بزارن تو قسمت قوانین سایتشون اضافه کنن و به کاربر هم بگن حتما اونو بخونه ( از طریق ایمیل تایید بگیرن که خونده تا پس فردا لازم شد ...به عنوان مدرک)
در مورد سرویس ماهیانه مثل vps و دانلود و لیچ به نظر من فقط 6 تا 12 ساعت برای بک(مورچه چیه که کاه پاچش چی باشه ... کلا 1 ماه سرویس 7 روز بک!!!!)
آدم سخت میگیره ....اونوقت اگر واقعا یه مشکلی از سمت من فروشنده نوعی بود خیلی قشنگتره که مثلا بعد از 3 روز که واقعا سرویسم افتضاح بود بک بزنم
اینا همش نظر شخصی بود

Warez-Host.IR
December 17th, 2010, 12:22
سلام

اما اونای که می خوان بزارن تو قسمت قوانین سایتشون اضافه کنن و به کاربر هم بگن حتما اونو بخونه ( از طریق ایمیل تایید بگیرن که خونده تا پس فردا لازم شد ...به عنوان مدرک)
ميگم نظرتون چيه بگيم مشتري بياد ببريمش دفتر اسنادرسمي و اونجا ازش امضاء بگيريم ؟؟ ;)

HyperServer
December 17th, 2010, 12:26
پس به نظر شما بين 1 تا 7 روز خوب هست
چند بار هم درخواست اپلود فايل دادند - آدم هم روش نميشه بهشون چيزي بگه مجبور ميشه انجام بده
شما زیادی مشتری مداری ... بعضی ها ظرفیت محبت و لطف ندارن...

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

سلام

ميگم نظرتون چيه بگيم مشتري بياد ببريمش دفتر اسنادرسمي و اونجا ازش امضاء بگيريم ؟؟ ;)

آدمی سفت نگیره دردسر ساز میشه...تا جایی که مشه نباید راه درو گزاشت...
من توکار هاsتینگ نیستم ولی تو کارای دیگه همه چی رو از اول طی میکنم که که پس فردا دردسر نشه
کارای خدماتی که به ادازه کافی سخت هست چه برسه آدم بخواد اعصابش بزاره این وسط واسه سر و کله زدن ;)

amiri113
December 17th, 2010, 13:19
ماليات اونقدري كه فكر ميكنيد نمياد ها
تست شده هست ، باور كن

ما شامل 15 سال معافيت مالياتی هستيم :67:

delta
December 17th, 2010, 13:46

با عرض پوزش کوفتتون بشه ! :d بند پ هست یا زیر میزی؟ دست ما رو هم بگیر برادر!! ثواب داره!

pardishosting
December 17th, 2010, 13:52
30 روز گارانتی بازگشت وجه یک اصل مشتری مداری هست و دلیلش فقط خوب و بد بودن سرور نیست و در تمام جاهای معتبر وجود داره.

Warez-Host.IR
December 17th, 2010, 14:01
چطوري 15 سال ؟؟
تا 2 يا 4 سال را ديدم براي شرايط خاص و اينكه درآمد شما ساليانه چقدر باشه و سرمايه اوليه را چقدر اعلام كرده باشيد و ...
اونطوري ميشه چند سالي نداد ولي 15 سال خيلي هست
هرطور فكر ميكنم نميشه
مگر اينكه تنها رهبر گفته باشه شما ماليات نديد :d

شما زیادی مشتری مداری ... بعضی ها ظرفیت محبت و لطف ندارن...
من را كه ميشناسي چقدر آدم مهربوني هستم :d

با عرض پوزش کوفتتون بشه ! :d بند پ هست یا زیر میزی؟ دست ما رو هم بگیر برادر!! ثواب داره!
تونستون انجام دادن
ما نتونستيم - انجام نداديم

amiri113
December 17th, 2010, 14:24

[COLOR=Black]
چطوري 15 سال ؟؟
تا 2 يا 4 سال را ديدم براي شرايط خاص و اينكه درآمد شما ساليانه چقدر باشه و سرمايه اوليه را چقدر اعلام كرده باشيد و ...
هرطور فكر ميكنم نميشه
مگر اينكه تنها رهبر گفته باشه شما ماليات نديد :d

مناطق آزاد رو گذاشتند برای همين کارها!
کيش، چابهار، قشم، سيرجان، ارس ....

delta
December 17th, 2010, 14:29
چطوري 15 سال ؟؟
هرطور فكر ميكنم نميشه
مگر اينكه تنها رهبر گفته باشه شما ماليات نديد
فکر کنم دستور بچهه ای بالاست!! :d
خواستیم جمع کنیم بریم چابهار دیدم بمب گزاشتند و... ایشون در مناطق خطری و جنگی هاستینگ زدند براشون 15 سال معافیت زدند!! :d سابقه جبهه هم حتما دارند و...

NiceIran.net
December 19th, 2010, 00:07

والا همين هست كه خراب ميكنه..
بهش ميگم پول هاست رو دستي ريختي اطلاعاتش و تيكت بزن ميگه خوب شما چك كن ديگه امروز x تومن به حساب ريخته شده.. (:| نميدونم مردم سطح توقعشون رفته بالا يا خودشونو به كوچه علي چپ ميزنن.

Warez-Host.IR
December 19th, 2010, 09:33
مناطق آزاد رو گذاشتند برای همين کارها!
کيش، چابهار، قشم، سيرجان، ارس ....
چه جالب این را نمی دونستم
یعنی اگر ما کوچ کنیم بریم کیش یا قشم - مالیات پر