PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امنیت html

alisc
December 16th, 2010, 17:39
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز :)

یک سوال دارم ، من یک قالب HTML طراحی کردم ( تماما HTML ) میخوام ببینم ایا راه و روشی هست که بشه یک کاری کرد کسی نتونه source بگیره ؟ یعنی محافظتش کنم ؟

یا مثلا یک برنامه ای نیست قالب رو بهش بدیم ، کد ها رو بهم بریزه ؟

من برنامه ای دیدم که فایل های PHP رو بهش میدن اون رو تبدیل به base64 میکنه ! اون وقت دیگه هر کسی نمیتونه اون فایل php رو کپی بزنه !

خودم میدونم ، اول و آخر هر کاری کنم ، کسی که بخواد قالب رو ریپ کنه ، می کنه ، ولی میخوام کاری کنم حداقل یکمی سورسش به هم بریزه ، تا هر کسی نتونه ازش سر دربیاره !

یک برنامه دیدم بودم برای HTML منتها اسمش یادم نیست ، سورس کد رو بهم می زد و نوشته های ناخوانا درست می کرد ، ممنون میشم از دوستان کسی اگر اون رو داره لینک بده :)

با تشکر فراوان

Woshka
December 16th, 2010, 17:42
می تونی با استفاده از php توی آدرس دهی به قایل های .css کمی کار رو برای طرفت سخت کنی ولی در آخر قالب html شما رو می تونند کپی کنند

alisc
December 16th, 2010, 17:46
می تونی با استفاده از php توی آدرس دهی به قایل های .css کمی کار رو برای طرفت سخت کنی ولی در آخر قالب html شما رو می تونند کپی کنند

چه جوری میشه این کار رو کرد ؟

اون که 100% قالب در آخر کپی میشه ! کسی که بخواد کپی کنه ، هر کاری هم کنم ، کپی میکنه ! ولی میخوام حداقل هر کسی نتونه این کار رو کنه ، یا قسمتی از سورس رو برداره !

Woshka
December 16th, 2010, 19:13
تا اونجایی که یادمه نمونشو دیدم باید از php برای ادرس دادن به مکان css استفاده کنی تا شخص گیج بشه برش سخت باشه ولی تهش بای مرورگر تمام این کد ها رو بخونه تا بتونه اون صفحه وب رو برای بازدید کننده باز کنه پس 100% می تونه با یکمی وقت گذاشتن قالب رو کپی کنه

Reza.exe
December 16th, 2010, 20:25
سلام
اگر از js
استفاده کرده باشید می توانید js را کد کنید
یا استایل را بر روی js کد شده سوار کنید
که بسیار سخت هست

در مورد حرفی هم که
delta
زد می تونید از نوشته دوست خوبم ، علیها استفاده کنید
یک طراح وب » بیایید کمی سربه‌سر ***های پوسته بگذاریم – یک کُد کوچولو! (http://aliha.ir/2010/02/21/css-file-protection/)

Rezash
December 16th, 2010, 20:54
قبلا نظر شخصي ام رو در رابطه با اين موضوع در اينجا گفتم :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/17418/

نتيجه كد كردن html و js :
- افزايش حجم
- عدم قابلت نمايش در بسياري از مرورگر ها
- بعضا هشدارهاي امنيتي از طرف آنتي ويروس كاربر
- عدم ايندكس شدن صفحات در موتورهاي جستجو و از دست دادن بازديد
- لود كند و پر دردسر صفحات سايت براي كاربران (به خصوص سيستم هاي ضعيف)
- ديكد شدن راحت و آسان
حالا به نظرتون معقولانست ؟

اما اگر اصراري بر اين كار هست :

نمونه برنامه هاي رايگان :
پی سی دانلود : رمزگذاری و حمایت از صفحات وب و HTML توسط Encrypt Web Pro 2.8 (http://www.p30download.com/archives/internet/web_design/download_html_encrypt_web_pro_full/)
يا دنبال html encoder بگرديد
كد كردنش با يك نرم افزار هست و كار سختي نيست ولي باز كردن كد هم ممكن هست.
مثلا در مورد كدهاي جاوا اسكريپت فشرده و كد شده كه تست كردم شده در كمتر از 1 ثانيه ديكد و كپي ميشوند !(1 ثانيه !)

khudeman
December 17th, 2010, 00:31
اینقدر قالب زیبا و حرفه ای و رایگان هست که حالا کی میاد قالب شما را ورداره. ببخشیدا!

kingoftehran
December 17th, 2010, 01:24
راه های زیادی هست مثلا تصاویر را از css می خونند و وقتی صفحه را دخیره می کنید دیگه تصاویر ذخیره نمی شه و قالب را نمی تونند کامل بردارند.

alisc
December 17th, 2010, 11:47
با تشکر فراوان از کاربران : Woshka - Reza.exe - Rezash - khudeman - Kingoftehran که در تاپیک شرکت کردند !

پس به این نتیجه می رسیم که : کد کردن HTML به جز سنگین شدن وب سایت هیچ فایده دیگری ندارد !

vimax
December 18th, 2010, 21:35
چی چی فایده نداره!
اتفاقا فایده داره آدم زحمت بکشه چشمش در بیاد دیزاین کنه بعد یکی ور داره آدم میسوزه البته Aug 2009 و زیر خاکیه منم قاطی کردم دی:

alisc
December 19th, 2010, 10:51
یک برنامه بود سورس html رو بهم میزد ! یعنی کد ها رو از حالت مرتب درمیاورد و اونها رو نامرتب می کرد ، و نوشته های فارسی رو قاطی پاتی می نوشت ، شکل نوشته های ansi می کرد !
اون برنامه اسمش چی بود ؟
آیا اونهم سرعت لود شدن رو میگیره ؟

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

چی چی فایده نداره!
اتفاقا فایده داره آدم زحمت بکشه چشمش در بیاد دیزاین کنه بعد یکی ور داره آدم میسوزه البته Aug 2009 و زیر خاکیه منم قاطی کردم دی:

با این توضیحات که دوستان دادند ، به نظر شما فایده داره ؟
وقتی سرعت لود شدن رو میاره پایین !
وقتی فقط 10% مقاومت داره در برابر ریپ شدن ! پس انجام ندیم بهتره !