PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه template سیستم عامل اضافه کنم؟

kiava
February 14th, 2017, 21:10
سلام خدمت تمامی بزرگواران

بنده یه سرور اختصاصی تهیه کردم با kvm مجازی سازیش کردم یا همون virtualizor

نحوه اضافه کردن template مثل ubuntu 14 و ... رو نمیدونم کسی از دوستان اشنایی داره بنده رو راهنمایی کنه؟

farssub
February 14th, 2017, 21:15
سلام خدمت تمامی بزرگواران

بنده یه سرور اختصاصی تهیه کردم با kvm مجازی سازیش کردم یا همون virtualizor

نحوه اضافه کردن template مثل ubuntu 14 و ... رو نمیدونم کسی از دوستان اشنایی داره بنده رو راهنمایی کنه؟

سلام در منو سمت چپ در پنل kvm گزینه Media هستش
گزینه Template Browser رو بزنید ، کلیه سیستم عامل ها موجود هست ، centos , ubunto , Debian
برای ویندوز سرور هم ، یک آیزو اضافه کنید ، یک سرور نصب کنید ، ای پی ست نکنید ، بعد از گزینه media ,گزینه Create Template رو بزنید و تمپ بگیرید
سوالی بود در خدمتم

kiava
February 14th, 2017, 21:34
سلام در منو سمت چپ در پنل kvm گزینه Media هستش
گزینه Template Browser رو بزنید ، کلیه سیستم عامل ها موجود هست ، centos , ubunto , Debian
برای ویندوز سرور هم ، یک آیزو اضافه کنید ، یک سرور نصب کنید ، ای پی ست نکنید ، بعد از گزینه media ,گزینه Create Template رو بزنید و تمپ بگیرید
سوالی بود در خدمتم

ایپی ست نکنیم؟ موقع ساختش ارور میده میگه ایپی اضافه کنید برای سرور

farssub
February 14th, 2017, 21:35
ایپی ست نکنیم؟ موقع ساختش ارور میده میگه ایپی اضافه کنید برای سرور
اونجا اضافه کنید ، ولی در ویندوز که تمپلیت نباشه خودکار ست نمیکنه ، باید تمپ بگیرید بعد ست میکنه

kiava
February 14th, 2017, 21:42
اونجا اضافه کنید ، ولی در ویندوز که تمپلیت نباشه خودکار ست نمیکنه ، باید تمپ بگیرید بعد ست میکنه

تشکر عزیز حل شد سپاسگذارم :x