PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آریانیک

itrojin
February 14th, 2017, 20:02
سلام.من یک هاست 5 گیگ به قیمت 350 تومان از آریا نیک گرفتم و میخواستم از شرکت فعلی به آریا نیک انتقال بدم . یک مشکلی پیش اومد من روی هاست قبلی روی دامین های پارک شده ایمیل داشتم ولی آریا نیک میگه هاست ما همچین چیزی نداره که بشه روی دامین پارک شده ایمیل ساخت.و به خاطر اینکه این ایمیل ها خیلی واسه ما اهمیت داره درخواست لغو و بازگشت هزینه دادم ولی جواب دادن که ما پکیج کامل هاستینگ به شما دادیم و نمیتونیم مبلغ رو برگردونیم.لطفا راهنمایی کنید هزینه ی کمی نیست که بخوام بیخیالش بشم.

dkr.amir
February 14th, 2017, 20:13
سلام و درود. بازگشت وجه جزء قوانین بوده؟؟؟ لطفا لینک رو ارسال بفرمایید (لینک سرویس دهنده)

company_hosting
February 14th, 2017, 20:13
سلام

مشتری خوب و خوش قیمتی بودید دلشون نمیاد شما رو تنها بذارند ....

اگر اینماد داشته باشند درصورت عدم استفاده طبق قوانین نت ایران باید هزینه را عودت بدهند (تا 7 روز با کارمزد یا بدون کارمزد) مگر خرید اینترنتی بوده باشه و پرداخت ارزی انجام شده باشد

از مراجع قانونی پیگیری کنید

موفق باشید

itrojin
February 14th, 2017, 20:15
سلام و درود. بازگشت وجه جزء قوانین بوده؟؟؟ لطفا لینک رو ارسال بفرمایید (لینک سرویس دهنده)
بله گفتن در صورتی که امکانات درخواستی شما رو نداشته باشه و پشتیبانی تایید کنه قابل بازگشت هست.

Rezash
February 14th, 2017, 20:19
سلام.من یک هاست 5 گیگ به قیمت 350 تومان از آریا نیک گرفتم و میخواستم از شرکت فعلی به آریا نیک انتقال بدم . یک مشکلی پیش اومد من روی هاست قبلی روی دامین های پارک شده ایمیل داشتم ولی آریا نیک میگه هاست ما همچین چیزی نداره که بشه روی دامین پارک شده ایمیل ساخت.و به خاطر اینکه این ایمیل ها خیلی واسه ما اهمیت داره درخواست لغو و بازگشت هزینه دادم ولی جواب دادن که ما پکیج کامل هاستینگ به شما دادیم و نمیتونیم مبلغ رو برگردونیم.لطفا راهنمایی کنید هزینه ی کمی نیست که بخوام بیخیالش بشم.

هاست جدید دایرکت ادمین هست ؟
دامین ir هست یا بین المللی ؟
* روی دایرکت ادمین وقتی روی دومین اصلی ایمیل بسازید برای alias هم قابل استفاده خواهد بود.
اگر پنل بین المللی دارید یا (‌با استفاده از کلود فلیر ‌) میتونید با تنظیم mx record روی یک هاست جدید فقط ایمیل هاتون رو اونجا میزبانی کنید.

itrojin
February 14th, 2017, 20:23
نه cpanel هست نمیتونم دایرکت ادمین بگیرم چون حدود 50 تا ایمیل داریم و انتقالشون دردسر میشه.

- - - Updated - - -

در واقع ما 3 تا دامین داریم .بیشتر ایمیل ها روی یک دامین .ir هست و روی دامین های دیگه فقط یک ایمیل داریم.

- - - Updated - - -

میتونم از این هاست برای ایمیلهای تعداد بالاتر استفاده کنم و برای اون 2 تا دامین یک هاست جدا بگیرم ولی مشکل اینجاست که میخوام 3 تا دامین یک سایت رو نشون بده.

- - - Updated - - -

طبق قانون ای نماد امکان بازگشت وجه وجوده داره؟

- - - Updated - - -

میتونم یک هاست جدا برای ایمیل ها بگیرم؟

- - - Updated - - -

میتونم از این سایت فقط برای نمایش سایت استفاده کنم و یک هاست ایمیل بگیرم ؟ هاست ایمیل این امکان رو داره که بشه روی چند دامین ایمیل ساخت؟

itrojin
February 14th, 2017, 21:37
توی قوانین آریانیک گفته که پکیج های میزبانی وب تا یک ماه دارای ضمانت عودت وجه به میزان 75 درصد مبلغ پکیج ، می باشند .

itrojin
February 15th, 2017, 09:38
میخوام از جای دیگه هاست بگریم که این امکان رو داشته باشن نظرتون در مورد شرکت ouriran چیه؟

itrojin
March 10th, 2017, 23:48
سلام.بنده از ouriran هاست گرفتم و خیلی راضیم ولی هنوز با آریا نیک مشکل دارم.قرار شد و پذیرفتن که 75 درصد مبلغ رو برگردونن ولی با اینکه 1 ماه گذشته همش بهونه میارن واقعا از یه شرکت قدیمی انتظار نداشتم...احتمالا از طریق پلیس فتا شکایت کنم. تصویر کامنت ها رو براتون میزام ...

vahid13713
March 11th, 2017, 01:01
سلام.بنده از ouriran هاست گرفتم و خیلی راضیم ولی هنوز با آریا نیک مشکل دارم.قرار شد و پذیرفتن که 75 درصد مبلغ رو برگردونن ولی با اینکه 1 ماه گذشته همش بهونه میارن واقعا از یه شرکت قدیمی انتظار نداشتم...احتمالا از طریق پلیس فتا شکایت کنم. تصویر کامنت ها رو براتون میزام ...

میتونیدبهشون هشداربدیدکه رفتارشون روتوی انجمنهای مختلف قرارمیدید واعتبارشون روخراب میکنید البته بعد از گرفتن 75 درصد :71: