PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فایل بین دو سرور ویندوز

اشکان
February 14th, 2017, 10:55
سلام دوستان
بهترین راه برای انتقال 6 ترا فایل از یک سرور به سرور دیگه چیه؟
هر دو سرور در یک دیتاسنتر هستند

با توجه به اینکه 4 روز تا سر رسید سرورم مونده می خوام سریع ترین راه و مطمئن ترین رو انتخاب کنم جوری که اگر ی زمان اتصال قطع شد قابلیت ادامه داشته باشه و نخواد دوباره از اول انجام بشه

تاپبک های مشابه رو بررسی کردم اکثرا بدون نتیجه تمام شده بود مجبور شدم تاپیک جدید بزنم

heydari304
February 14th, 2017, 11:00
سلام
میتونید اف تی پی بسازید و با فایل زیلا انتقال بدید

اشکان
February 14th, 2017, 11:03
سلام
میتونید اف تی پی بسازید و با فایل زیلا انتقال بدید
مرسی
حدودا چقدر طول می کشه انتقال این حجم فایل؟

negarnovin
February 14th, 2017, 11:10
بستگی به لوکیشن ها دارد و دیتاسنترها اگه یکی باشه طبیعتا سریعتر اگر مثلا یکی ایران باشه یکی خارج یکم بیشتر زمان می بره

company_hosting
February 14th, 2017, 11:26
سلام دوستان
بهترین راه برای انتقال 6 ترا فایل از یک سرور به سرور دیگه چیه؟
هر دو سرور در یک دیتاسنتر هستند

با توجه به اینکه 4 روز تا سر رسید سرورم مونده می خوام سریع ترین راه و مطمئن ترین رو انتخاب کنم جوری که اگر ی زمان اتصال قطع شد قابلیت ادامه داشته باشه و نخواد دوباره از اول انجام بشه

تاپبک های مشابه رو بررسی کردم اکثرا بدون نتیجه تمام شده بود مجبور شدم تاپیک جدید بزنم

سلام

اگر هر دو هتزنر باشد 3 روز

heydari304
February 14th, 2017, 11:29
بستگی به خیلی چیزا داره مثل نوع فایل اگر فایل ها عکس باشه مسلما خیلی بیشتر زمان میبره یا نوع هارد ها یا میزان استفاده از شبکه ولی اگر هر دو در یک دیتاسنتر باشند زود تر انتقال میشه این میزان فایل روی المان تجربه 2 روز داشتیم

اشکان
February 14th, 2017, 18:13
دوستان بوسیله اف تی پی در حال انتقال هست
اول شروغ سرعت انتقال 50 مگ بود
الان رسیده به 5 مگ
مشکل از چیه؟

company_hosting
February 14th, 2017, 19:10
مشکل از سرور اپلودر هست (سرور اول)
اگر از سرور دانلود یا استفاده های دیگری میکنید ، انها را متوقف کنید

سرور ها را یک مرتبه ریست کنید