PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام ایده طراحی قالب رو از کجا بیارم؟؟؟ (شاید سوال خیلی ها باشه)

mojtabakh18
February 13th, 2017, 16:18
با سلام

من از بعد از گدراندن یک دوره خوب HTML5 , CSS3 , JQuery تونستم تا حد خوبی به این زبان ها مسلط بشم

و بوسیله اون می تونم قالب به صورت HTML رو طراحی کنم

لب کلاممو بگم : من دانش طراجی قالب رو دارم اما نمی دونم با چه ایده ای قالب طراحی کنم به طور ساده تر نمی دونم چی طراحی کنم که زیبا بشه ؟؟

ممنون می شم منو راهنمایی کنید

jamal
February 13th, 2017, 16:38
سلام به شما دوست عزیز

خب برای شروع کار اجرایی بعد از آموزش طبیعی است که شما بازم نتونید کارهای خوب بزنید.

برای الان شما باید روی کارهای آماده کار کنید و اونها رو تغییر بدید و کدهای اونا رو بررسی کنید. به عنوان مثال هزاران قالب html و کدهای css و جاوا اسکریپت توی اینترنت هست که شما می تونید اونها رو دریافت کنید و همین طور که پیش میرید می بینید که کم کم به طراحیِ حرفه ای و استانداردهای روز مسلط تر میشید.

پس بهترین کاری که الان شما می تونید بکنید اینه که قالب های آماده رو تغییر بدید و اونها رو بهبود ببخشید.
در این بین حتی با روش های کد زدنی آشنا میشید که توی هیچ دورۀ آموزشی به شما یاد نمیدن. این دیگه دستِ خود شماست.

بعد تازه می فهمید که توی دوره ای که طی کردید، هیچی بهتون یاد ندادند... ;)

موفق باشید.

mojtabakh18
February 13th, 2017, 16:40
سلام به شما دوست عزیز

خب برای شروع کار اجرایی بعد از آموزش طبیعی است که شما بازم نتونید کارهای خوب بزنید.

برای الان شما باید روی کارهای آماده کار کنید و اونها رو تغییر بدید و کدهای اونا رو بررسی کنید. به عنوان مثال هزاران قالب html و کدهای css و جاوا اسکریپت توی اینترنت هست که شما می تونید اونها رو دریافت کنید و همین طور که پیش میرید می بینید که کم کم به طراحیِ حرفه ای و استانداردهای روز مسلط تر میشید.

پس بهترین کاری که الان شما می تونید بکنید اینه که قالب های آماده رو تغییر بدید و اونها رو بهبود ببخشید.
در این بین حتی با روش های کد زدنی آشنا میشید که توی هیچ دورۀ آموزشی به شما یاد نمیدن. این دیگه دستِ خود شماست.

بعد تازه می فهمید که توی دوره ای که طی کردید، هیچی بهتون یاد ندادند... ;)

موفق باشید.

ممنون از شما

شما منظورمو بد متوجه شدید

من طراحی قالب بلدم اتفاقا دوره ای که گذروندم پروژه محور بود

یعنی هر چی تو ذهنتون بگذره رو من میتونم طراحیش کنم

مشکل من اینه که نمی دونم چه مدلی قالب رو با چه ظاهری و دیزاینی طراحی کنم ایده ندارم

امیدوارم متوجه منظورم بشید

topwebhost
February 13th, 2017, 16:46
با سلام

من از بعد از گدراندن یک دوره خوب HTML5 , CSS3 , JQuery تونستم تا حد خوبی به این زبان ها مسلط بشم

و بوسیله اون می تونم قالب به صورت HTML رو طراحی کنم

لب کلاممو بگم : من دانش طراجی قالب رو دارم اما نمی دونم با چه ایده ای قالب طراحی کنم به طور ساده تر نمی دونم چی طراحی کنم که زیبا بشه ؟؟

ممنون می شم منو راهنمایی کنید

سلام و عرض ادب
شما در ابتدای کار باید هدف از طراحی قالب رو مشخص کنید. این هدف شامل موارد متعددی میتواند باشد برای مثال برای فروش یا برای استفاده شخصی
بعد از فهمیدن هدف اکنون شما باید سیستمی که میخواهید برای آن قالب طراحی کنید را در نظر بگیرید که این سیستم میتواند وردپرس - جوملا و یا هر سیستم دیگری باشد
در مرحله بعدی شما باید بدانید قالب مورد نظر باید چه قالبی باشد برای مثال قالب شرکتی یا قالب دانلود و ...
بعد از طی مراحل بالا اکنون بنده توصیه میکنم نمونه طرح های مورد نظر در اینترنت را مشاهده کنید تا با فرم کلی این قالب ها آشنا شوید ( برای شروع کار)
فعلا در این زمینه شروع به طراحی کنید و درآینده بعد از بدست آورد تجربه کافی بدون شک خودبه خود ایده مورد نظر در ذهن شما ایفا خواهد شد.

jamal
February 13th, 2017, 16:51
ممنون از شما

شما منظورمو بد متوجه شدید
من طراحی قالب بلدم اتفاقا دوره ای که گذروندم پروژه محور بود
یعنی هر چی تو ذهنتون بگذره رو من میتونم طراحیش کنم
مشکل من اینه که نمی دونم چه مدلی قالب رو با چه ظاهری و دیزاینی طراحی کنم ایده ندارم
امیدوارم متوجه منظورم بشید

خب منم که گفتم خدمت تون؛

باید از قالب ها و کارهایی که تا الان انجام شده ایده بگیرید. البته کپی برداری خیر. ولی کارهایی که انجام میشه معمولاً از روی یک اصلی انجام میشه که شما هم باید این اصل رو رعایت کنید.

بعد حتی می تونید با قلم و کاغذ شروع کنید و طرح تون روی کاغذ بیارید و در نهایت کد بزنیدش....

Raymvnd
February 13th, 2017, 20:22
درود...بهتره به صورت ذهنی پوسته طراحی کنید...

bahadori.embi
February 13th, 2017, 20:44
سلام
برای طراحی علاوه بر دانش فنی نیاز هست که خلاقیت داشته باشید
و من پیشنهاد میکنم اگه میخواین حرفه ای کار کنید یه گرافیست کنارتون باشه
و یا خودتون اگه وقتش رو دارید تحقیق و مطالعه کنید ، رنگ ها رو بشناسید ،
سبک های طراحی رو بشناسید
و خیلی خیلی خیلی ، ببینید :)
سایت های مختلف رو ببینید ، چه کوچیک و چه بزرگ

دوستانی هم که گفتن از قالب آماده استفاده کنید و ادیتشون کنید ، من در کمال احترام توصیه هاشون رو رد میکنم

و پیشنهاد میکنم اگه میخواین تمرین کنید ، یک موضوع انتخاب کنید
مثلا وبسایت شرکت تولید خودرو
توی فتوشاپ یا نرم افزار های گرافیکی یک رابط کاربری واسش طراحی کنید که کار کدنویسیتون راحت تر بشه و شروع کنید :)