PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد lxadmin

m.nemati
June 12th, 2009, 15:12
سلام

من به تازگی سرور vps لینوکس با کنترل پنل lxadmin گرفتم.. من قبلا سی پنل داشتم به خاطره این من کمی مشکل پیدا کردم. اینکه:

- من یک پنل hyper دارم. و یک پنل lxadmin -- حالا من یک دامنه روی آن ایجاد می کنم... حالا می خواهم پنل را به کاربر معمولی بدهم - چه آدرسی را بدهم: domain::7778/ را بدهم یا آدرس دیگری است ؟ چون مثلا سی پنل: hyper دارد و هم whm و خود سی پنل جدا است. و برای کاربران عتدی ما سی پنل می دهیم... حالا من می خواهم بدانم تو lxadmin و چه پنلی می دهیم ، یعنی چه آدرسی بدهم تا کاربری که دامنه را ایجاد کردم ، که بره اطلاعاتش را آپلود کنه ؟

Nikihost
June 12th, 2009, 15:34
سلام

من به تازگی سرور vps لینوکس با کنترل پنل lxadmin گرفتم.. من قبلا سی پنل داشتم به خاطره این من کمی مشکل پیدا کردم. اینکه:

- من یک پنل hyper دارم. و یک پنل lxadmin -- حالا من یک دامنه روی آن ایجاد می کنم... حالا می خواهم پنل را به کاربر معمولی بدهم - چه آدرسی را بدهم: domain::7778/ را بدهم یا آدرس دیگری است ؟ چون مثلا سی پنل: hyper دارد و هم whm و خود سی پنل جدا است. و برای کاربران عتدی ما سی پنل می دهیم... حالا من می خواهم بدانم تو lxadmin و چه پنلی می دهیم ، یعنی چه آدرسی بدهم تا کاربری که دامنه را ایجاد کردم ، که بره اطلاعاتش را آپلود کنه ؟
سلام دوست عزيز
شما بايد در پنل kolox admin ابتدا PackAge هاستينگ مورد نظرتون را از Resoures Plan ادد كنيد و از بخش كاستومر يوزر مورد نظر را اضافه كنيد.
براي ورود به بخش مديريت هاست هم مانند ادرس زير ميتونيد لاگين كنيد

http://Yourdomain.Com:7778
https://Yourdomain.Com:7777

Roka
June 12th, 2009, 15:40
ببین خودتو گیج نکن !!!
پنل hyper مال سرور شماست و فقط زمانی که برا سرورت مشکل پیش بیاد ( حالا webserver / sql یا .. ) باید تو این پنل بری !
بقیه کارا تو LXAdmin هست و کاربر جدیدی که میسازی ( Add Customer ) فرقی نداره چه تو domain:7778 بره و چه تو IP:7778 فرقی نداره !

m.nemati
June 12th, 2009, 16:20
تشکر دوستان

سوال بعدیم: چه طور پسورد اکانت سایت ایجاد شده را تغییر بدهم ؟ 2- برای ورود به ftp اکانت از چه آدرسی استفاده کنم... مثلا در سی پنل کافیف وارد آدرسه: ftp:domain حالا تو lxadmin هم همینطوره ؟ 3- مشخصات ftp مثله سی پنل همان مشخصات اکانت ورئد به هاست است ؟

Roka
June 12th, 2009, 16:39
پسورد اکانت وقتی وارد بشی نوشته change password
واسه وارد شدن به اف تی پی هم از دو لینک زیر میشه استفاده کرد
ftp://domain
Ftp://ftp.domain

m.nemati
June 12th, 2009, 17:01
تشکر ، پس ftp مثل سی پنل است. یک سوال دیگه اینکه در زمانی که whm داشتم ، میتونستم از putty اتفاده کنم ، آیا الانم که lxadmin دارم میتونم از طریق putty استفاده کنم ؟ 2- از چه طریقی وارد بخش phpmyadmin هاست بشوم تا sql ام را ایمپورت کنم ؟

با تشکر

Nikihost
June 12th, 2009, 17:20
تشکر ، پس ftp مثل سی پنل است. یک سوال دیگه اینکه در زمانی که whm داشتم ، میتونستم از putty اتفاده کنم ، آیا الانم که lxadmin دارم میتونم از طریق putty استفاده کنم ؟ 2- از چه طریقی وارد بخش phpmyadmin هاست بشوم تا sql ام را ایمپورت کنم ؟

با تشکر
جواب شما
1- بستگي داره زماني كه دارين پك هاست را ايجاد ميكنيد Shell acces بدين كه بعد بتونين با putty هم استفاده كنيد
2- در پنل كاربر بخش به نام phpmyadmin جود داره كه ميتونيد با كليك بروي اون واردش بشين

Roka
June 12th, 2009, 17:22
من با mysqlfront این کار رو انجام میدادم !!!
میتونید از این سایت دانلود کنید > www.mysqlfront.de

m.nemati
June 13th, 2009, 11:21
آقایون عالی بود.

ممنون

m.nemati
June 14th, 2009, 14:28
برای استفاده از putty باید در سرور lxadmin از چه پورتی اسفاده کنم ؟ 2- در هنگام استفاده از putty قسمتی است که یوزر و پس روت سرور را می خواهد ، زمانی که whm داشتم یوزر و پس هاست whm اصلی سرور را وارد میکردم ، حال که lxadmin دارم باید چه مشخصاتی وارد کنم ؟

Vahid
June 15th, 2009, 05:14
همه سرور ها و وی پی اس ها به صورت پیش فرض پرت ssh اون ها ۲۲ هست
شما باید پسورت روت رو بزنید

m.nemati
June 15th, 2009, 17:27
تشکر - یک سوال: پسورد و نام کاربری روت : همان پسورد lxaadmin است یا hyper ؟ در واقع روت کدام محسوب میشود ؟ چون من وقتی whm داشتم روت همان ، پسورد whm بود. اما در زمانی که به lxadmin تبدیل شدم ، روت ... ؟

Vahid
June 15th, 2009, 18:24
نه پسورد lxadmin هست نه hypervm
پسورد سیستم عامل لینوکستون هست