PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه مستقیم و عوارض آن

sarjukhe
February 11th, 2017, 11:16
سلام
بنده یه سایت فیلم و سریال دارم. و قصد دارم یه درگاه مستقیم از بانک ملت و سامان بگیرم ، همنطورم که در جریانید این بانک ها نماد می خوان و به سایت فیلم و سریالم به دلایلی که خودتون می دونید نماد نمی دن ، حالا بنده نیازمند یه راهکارم ، از درگاه های واسطم به دلیل مشکلات متعددشون نمی خوام استفاده کنم.حالا دوستان اگه راهکاری بلدن یا اسکریپتی میشناسن ممنون می شم اینجا یا پیغام خصوصی یا تلگرام حتی راهکاری به من نشون بدن که امن باشه.

ایدی بنده در تلگرام

@shahed19

rayanagostar
February 11th, 2017, 11:22
سلام
بنده یه سایت فیلم و سریال دارم. و قصد دارم یه درگاه مستقیم از بانک ملت و سامان بگیرم ، همنطورم که در جریانید این بانک ها نماد می خوان و به سایت فیلم و سریالم به دلایلی که خودتون می دونید نماد نمی دن ، حالا بنده نیازمند یه راهکارم ، از درگاه های واسطم به دلیل مشکلات متعددشون نمی خوام استفاده کنم.حالا دوستان اگه راهکاری بلدن یا اسکریپتی میشناسن ممنون می شم اینجا یا پیغام خصوصی یا تلگرام حتی راهکاری به من نشون بدن که امن باشه.

ایدی بنده در تلگرام

@shahed19

سلام می تونید برای سایت پیامک یا سایت مجاز دیگه روی یک سرور واحد درگاه بگیرید بعد با یک اسکریپت ساده درخواست های از سمت سایت فیلم رو ارسال کنید براش و از اون به درگاه ارسال بشه

sarjukhe
February 11th, 2017, 15:02
اپدیت دوستان
..........................
یه سوال با درگاه واسط مثل زرین پالم می شه این کاری که دوسمون در بالا گفتنو انجام داد

farssub
February 11th, 2017, 15:04
اپدیت دوستان
..........................
یه سوال با درگاه واسط مثل زرین پالم می شه این کاری که دوسمون در بالا گفتنو انجام داد

با هر درگاهیی قابل انجام هستش! تاینی موییز درکاهش به اسم یک سایت هاستینگ میباشد!

jamal
February 11th, 2017, 16:51
شما یک درگاه که برای هر سایتی بگیرید، از نظر فنی از سایت های دیگه هم می تونید به اون درگاه وصلش کنید.

البته از نظر قانونی این کار مشکل داره. توی قرارداری که شما با بانک می بندید، اجازه ندارید درگاه رو توی سایتی به غیر از سایتی که به بانک معرفی کردید بذارید!!!

ولی الان خیلی ها این کار رو می کنند.