PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب مانی اس ام اس ارسال نمی کنه !!!!

CYB3R
December 15th, 2010, 20:21
با سلام خدمت دوستان عزیز
من می خوام یه حساب کلاسیک تو وب مانی باز کنم ، قبلا یه حساب داشتم اما چون ویندوز پرید دیگه هیچ اطلاعات ورودی ندارم ، فقط 1 فایل key دارم که فکر نمی کنم به درد بخوره.
الان رفتم ثبت نام کنم شماره هم می زنم اس ام اس ارسال نمی کنه .
با 2 تا شماره تست کردم ، خودش هم که میگه به این 2 تا شماره اس ام اس ارسال کن با + سند کردم نشد ، با 00 سند کردم رفت اما نرسید !!!!
کمک کنید لطفا .
ممنون.
یا علی.

amiri113
December 15th, 2010, 21:08
اس ام اس به خارج از ايران که کلا تعطيله :دی

CYB3R
December 15th, 2010, 21:30
پس مشکل همینه !! بدبختی هست دیگه ، حالا چیکار کنم ؟!!!

meisam317
December 15th, 2010, 21:50
منم قبلن حساب داشتم . نمیشه برگردوندش:52:

limonisher
December 16th, 2010, 18:18

ايشون كه نمي خوان به خارج از ايران اس ام اس ارسال كنن

مي خوان از خارج از ايران بهشون اس ام اس ارسال بشه.

كه فكر نمي كنم نشه

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

آشنا توي خارج از كشور ندارين؟

amiri113
December 16th, 2010, 18:38
با 2 تا شماره تست کردم ، خودش هم که میگه به این 2 تا شماره اس ام اس ارسال کن با + سند کردم نشد ، با 00 سند کردم رفت اما نرسید !!!!

ايشون كه نمي خوان به خارج از ايران اس ام اس ارسال كنن

:113: :61:

alisc
December 16th, 2010, 18:44
با سلام خدمت دوستان عزیز
من می خوام یه حساب کلاسیک تو وب مانی باز کنم ، قبلا یه حساب داشتم اما چون ویندوز پرید دیگه هیچ اطلاعات ورودی ندارم ، فقط 1 فایل key دارم که فکر نمی کنم به درد بخوره.
الان رفتم ثبت نام کنم شماره هم می زنم اس ام اس ارسال نمی کنه .
کمک کنید لطفا .
ممنون.
یا علی.

جسارت نشه خدمتتون ها ، این سایت بدردتون میخوره ؟ مرجع خدمات پولهای الکترونیکی - راهنماي استفاده از نرم‌افزار بعد از عوض كردن ويندوز و تعويض كامپيوتر (http://www.webtransfer.org/pages/page.aspx?id=FAQinitialize) شاید خودتون بدونید :)
من اتفاقی این صفحه رو دیدم

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

با اجازه استارتر من یک سوال بپرسم :

آیا میشه با وب مانی از OnlineNic یا Name.com خرید کرد ؟
اصلا میشه با وب مانی دامین خرید ؟

limonisher
December 16th, 2010, 18:47
:113: :61:

L-)

يكسري سايتها هستند كه باهاشون مي تونيد sms ارسال كنين.

يك گوگلي بكنيد شايد چيزي پيدا شد.

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

جسارت نشه خدمتتون ها ، این سایت بدردتون میخوره ؟ مرجع خدمات پولهای الکترونیکی - راهنماي استفاده از نرم‌افزار بعد از عوض كردن ويندوز و تعويض كامپيوتر (http://www.webtransfer.org/pages/page.aspx?id=FAQinitialize) شاید خودتون بدونید :)
من اتفاقی این صفحه رو دیدم

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

با اجازه استارتر من یک سوال بپرسم :

آیا میشه با وب مانی از OnlineNic یا Name.com خرید کرد ؟
اصلا میشه با وب مانی دامین خرید ؟

با وبماني ميشه ريسلري دايركت اي رو گرفت.

alisc
December 17th, 2010, 14:27
پس از Name و OnlineNIC نمیشه خرید کرد !