PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقض قانون کپی رایت ( لطفا راهنمایی کنید)

mjmj
February 10th, 2017, 10:44
باسلام
من هم مثل بقیه با فروش آموزش های خارجی درباره گرافیک امرار معاش میکنم
امروز صاحب یک اثر از استرالیا پیام داده بود که فایل اونو حذف کنم
و در فیس بوک صاحب یک اثر هم در باره من و فروشگاهم حرف میزد
سوال من
آیا اینا میتونند با من برخورد کنند؟
آیا گوگل میتونه سایت را حذف کنه؟
انتقال به هاست های ایرانی و یا واراز جواب میده؟

باتشکر

Aria90
February 10th, 2017, 10:51
درود
چون ایران قانون کپی رایت رو هنوز نپذیرفته از نظر قانونی با شما کاری نمیتونن بکنن و با امدن روی سرورهای هلند یا ایران مشکل حل میشه .اگر سرورتون توی یک کشور حساس به کپی رایته که به دیتاسنتر بگن سرورتون رو بن می کنه.
اما توصیه میکنم حتما فایل هاشونو حذف کنید چرا که اگه از شما به پلیس کشور خودشون شکایت کنن مادامی که داخل کشور زندگی میکنید که مشکلی نیست اما وقتی یک سفر خارجی برید توی فرودگاه خارج بهتون گیر میدن و واستون دردسر ایجاد میشه و حتی ممکنه بعلت نقض قانون کپی رایت بازداشت بشید. مورد مشابه برای یکی از دوستانم پیش امده برای فروش ebook های علمی که ناشر ازش شکایت کرده و دوستم وقتی یک سفر اوپا رفت بازداشت شد و مجبور شد جریمه پرداخت کنه

mjmj
February 10th, 2017, 10:56
درود
چون ایران قانون کپی رایت رو هنوز نپذیرفته از نظر قانونی با شما کاری نمیتونن بکنن و با امدن روی سرورهای هلند یا ایران مشکل حل میشه .اگر سرورتون توی یک کشور حساس به کپی رایته که به دیتاسنتر بگن سرورتون رو بن می کنه.
اما توصیه میکنم حتما فایل هاشونو حذف کنید چرا که اگه از شما به پلیس کشور خودشون شکایت کنن مادامی که داخل کشور زندگی میکنید که مشکلی نیست اما وقتی یک سفر خارجی برید توی فرودگاه خارج بهتون گیر میدن و واستون دردسر ایجاد میشه و حتی ممکنه بعلت نقض قانون کپی رایت بازداشت بشید. مورد مشابه برای یکی از دوستانم پیش امده برای فروش ebook های علمی که ناشر ازش شکایت کرده و دوستم وقتی یک سفر اوپا رفت بازداشت شد و مجبور شد جریمه پرداخت کنه

باتشکر از جواب

عزیز یکی دوتا نیست که حذف بشه کل سایت است
سفر کشور خارج هم نداریم
یعنی بیام روی سرورهای ایرانی و هلند گوگل هم نمیتونه سایت را حذف کنه یا اخطار بده؟
بیشتر ترس من حذف سایت و دامینir از طرف گوگل است

mhiizadi
February 10th, 2017, 11:21
باتشکر از جواب

سفر کشور خارج هم نداریم
یعنی بیام روی سرورهای ایرانی و هلند گوگل هم نمیتونه سایت را حذف کنه یا اخطار بده؟
سلام
گوگل معمولا ابیوزی ارسال نمیکنه در این موراد و خیلی کم پیش میاد .
بیشتر به دیتاسنتر و صاحب ای پی سایت ابیوز میدن .

farshid17
February 10th, 2017, 12:11
باتشکر از جواب

سفر کشور خارج هم نداریم
دوست عزیز هیچ مشکلی برای شما پیش نمیاد واسه این موضوع در هیچ کشوری حتی استرالیا فقط سرور مهم هست و اینکه یکی از دوستان ما یک سیسکو سخت افزاری در امریکا داشت و و ی پ ی ا ن می فروخت بصورت حرفه ایی سخت افزاری که یکی از کاربر شروع دانلود فیلم مستهجن که قانون کپی رایت سختی داشتن کرد که این شرکت 1500$ دلارجریمه کرد دوست ما رو و گفت کپی پاسپورت (مال کشور امارات بود مقیم اونجا بود) تحویل میدم داخل امارات جریمه سنگین می کنمت(شرکت ارائه دهنده سیسکو سخت افزاري) ولی هیچکاری نتونست بکنه تنها کاری کرد یک دامنه پیش شون ثبت کرده بود برداشتن برای خودشون اونم گفتن واسه خودتون زیاد مهم نبود

iamtheone
February 10th, 2017, 16:50
سلام
با ثبت شکایت در chillingeffects و ارسال آن به گوگل میتوانند صفحات سایت شمارو از گوگل حذف کنند.
نمونه سایت ایرانی حذف شده
http://www.chillingeffects.org/notice.cgi?sID=12783150

Aria90
February 10th, 2017, 17:50
توصیه شخصی من اینه بیاری روی هلند سرورتونو
گوگل هم میتونه اذیت کنه شما رو
نمیخوام بترسونمت اما افراد متعدد دیدم به مشکل حقوقی و قانونی خوردن
همه چی بستگی داره به صاحت اصلی اثر
سعی کن باهاش مکاتبه کنی و قانعش کنی نره اقدام قانونی انجام بده اگه اون کاری نکنه هیچ اتفاقی نمی افته وگرنه کار بخواد به گرفتن وکیل و حقوقی بره میتونه اذیت کنه حتی توی هلند و ایران
ایجا رو هم یک نگاه بندازید متوجه میشید گوگل برخورد میکنه با نقض کپی رایت

https://www.google.com/transparencyreport/removals/copyright/#glance